28 nov 2015, 09:53
Ostatná aktualizácia: 20 dec 2015, 10:48
Prečítané: 2093x

Mladšie žiačky MHK Bytča v sobotu ráno vycestovali na tradičný Mikulášsky turnaj do Karvinej, súperkami Bytčaniek boli žiačky domáceho A-družstva, poľskej Źory, poľských Pietrowiec a domáceho B-družstva. Vo všetkých zápasoch sa z víťazstva radovali hráčky MHK Bytča, keď postupne porazili hráčky Karvinej "A" 16:11 (8:5), Źory 16:11 (8:4), Pietrowiec 20:3 (10:1) a Karvinej "B" 24:2 (11:2) a bez straty, čo i len bodu obsadili na turnaji prvé miesto. Najužitočnejšou hráčkou na turnaji za klub MHK Bytča bola na turnaji vyhlásená Nikola Leštinová. Zastúpenie mal klub MHK Bytča aj medzi individuálnymi oceneniami, keď za najlepšiu hráčku na turnaji bola vyhlásená hráčka MHK Bytča Ema Weberová. Gratulujeme! Zverenky trénerky Evy Pastorkovej najbližšie čakajú turnaje tradičnej Česko-slovenskej ligy, ktorej dejiskom bude okrem iného aj Bytča, presnejšie športová hala v obci Predmier a to presne v nedeľu 20. decembra.

2. ročník Mikulášskeho turnaja - TJ Sokol Karviná

Dátum konania:
28. november 2015 (sobota)

Miesto konania: hala HCB Karviná, Cihelní 1652/51, 735 06 Karviná - Nové Město, ČR (hala, extraliga muži).

Usporiadateľ: TJ Sokol Karviná

Kategórie: mladšie žiačky (2003 a mladšie)

Hrací čas a systém turnaja: Hrá sa systémom každý s každým, hrací čas je 2x po 15 minút, počas zápasu nie je povolený Time-out, vylúčenie 1 minúta. Prestávka medzi polčasmi je 1 minúta. O poradí na turnaji rozhoduje počet bodov, v prípade zhodnosti, tzv. minitabuľka.

1.   o 10:30 hod.:
  TJ Sokol Poruba "A" - TJ Sokol Poruba "B"   20:6 (11:2)
2.   o 11:05 hod.:
  MTS Źory - UKS Pietrowice   23:2 (10:0)
3.   o 11:40 hod.:
  MHK Bytča - TJ Sokol Karviná "A"   11:16 (5:8)
4.   o 12:15 hod.:
  UKS Pietrowice - TJ Sokol Karviná "B"   6:12 (4:6)
5.   o 12:50 hod.:   MTS Źory - MHK Bytča
  11:16 (4:8)
6.   o 13:25 hod.:   TJ Sokol Karviná "A" - UKS Pietrowice   31:1 (14:1)
7.   o 14:00 hod.:   TJ Sokol Karviná "B" - MTS Źory   1:27 (0:16)
8.   o 14:35 hod.:   MHK Bytča
- UKS Pietrowice   20:3 (10:1)
9.   o 15:10 hod.:   MTS Źory - TJ Sokol Karviná "A"   11:21 (6:13)
10.   o 15:45 hod.:   MHK Bytča - TJ Sokol Karviná "B"   24:2 (11:2)

Zápasy MHK Bytča:

TJ Sokol Karviná "A" (ČR) - MHK Bytča   11:16 (5:8)

Zostava a góly MHK Bytča: I. Tabačíková, K. Čech-Špirková - S. Treskoňová, V. Učníková, N. Leštinová 3, R. Sakalová, M. Kadáčková, A. Harantová, N. Weberová 1, K. Janošíková 7, Z. Hujíková, K. Gaňová, E. Weberová 4, M. Hôrecká 1, E. Mináriková.

MTS Źory (Poľ.) - MHK Bytča   11:16 (4:8)

Zostava a góly MHK Bytča: I. Tabačíková, K Čech-Špirková - S. Treskoňová, V. Učníková 1, N. Leštinová 4, R. Sakalová, M. Kadáčková 1, A. Harantová, N. Weberová 2, K. Janošíková 4, Z. Hujíková, K. Gaňová, E. Weberová 4, M. Hôrecká, E. Mináriková.

MHK Bytča - UKS Pietrowice (Poľ.)   20:3 (10:1)

Zostava a góly MHK Bytča: I. Tabačíková, K. Čech-Špirková - S. Treskoňová, V. Učníková 2, N. Leštinová 1, R. Sakalová 2, M. Kadáčková, A. Harantová 2, N. Weberová 1, K. Janošíková 1, Z. Hujíková, K. Gaňová 4, E. Weberová 4, M. Hôrecká 3, E. Mináriková.

MHK Bytča - TJ Sokol Karviná "B" (ČR)   24:2 (11:2)

Zostava a góly MHK Bytča: I. Tabačíková, K. Čech-Špirková - S. Treskoňová 1, V. Učníková 1, N. Leštinová 4, R. Sakalová 2, M. Kadáčková 1, A. Harantová 3, N. Weberová 6, K. Janošíková 1, Z. Hujíková, K. Gaňová 1, E. Weberová 1, M. Hôrecká 3, E. Mináriková.