Nachádzaš sa tu:
25 jún 2021, 20:00
Ostatná aktualizácia: 16 jan 2022, 19:13
Prečítané: 2217x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Ženy MHK Bytča - víťazky I. ligy žien v sezóne 2009/2010.

Fotografia z galavečera, na ktorom boli oceňované jednotlivé kategórie klubu MHK Bytča za úspechy v sezóne 2009/2010 (Bytča, 14. jún 2010).

 

MHK BYTČA NEŠTARTUJE ANI V ROČNÍKU 2021/2022 V SÚŤAŽI ŽIEN!!!

 

MOL LIGA


ODCHOVANKYNE MHK BYTČA V MOL LIGE (sezóna 2021/2022):

Furgaláková Soňa /1999/ (HK Slovan Duslo Šaľa), Pastorková Kristína /1997/ (HC DAC Dunajská Streda), Laura Holíncová /2001/ (Handball PSG Zlín/ČR).

Minárčiková Eva /1992/ - pokračuje ako organizačný pracovník v klube Handball PSG Zlín /ČR/.

 

PROGRAM A VÝSLEDKY - MOL LIGA (sezóna 2021/2022):

 

Poznámky:

1. Dátum označuje víkend, v ktorom sa kolo hrá.

2. Tabuľka: kolo / odveta u tímu hostí

 

1. kolo / 14. kolo 04. 09. 2021
15. 01. 2022
DHK Baník Most KPR Ruch Chorzów 41:22 (24:10) 39:30 (20:13)
MŠK IUVENTA Michalovce HK Hodonín
42:15 (23:8) 31:20 (16:7)
HC DAC Dunajská Streda
Házená Kynžvart
26:23 (13:7) --:-- (--:--)*
Handball PSG Zlín
AHT HC Tatran Stupava
34:16 (17:9) 25:29 (13:12)
DHC Slavia Praha
DHC Sokol Poruba 24:30 (13:17) 26:26 (14:10)
TJ Sokol Písek
HK Slovan Duslo Šaľa 26:20 (18:12) 23:35 (12:18)
DHC Plzeň DHK Zora Olomouc 28:18 (13:7) 20:20 (11:10)

* - zápas bol odložený pre pohárové povinnosti hostiek (HC DAC Dunajská Streda).

2. kolo / 15. kolo 11. 09. 2021 (so)
22. 01. 2021
KPR Ruch Chorzów DHK Zora Olomouc
29:29 (16:12) --:-- (--:--)
HK Slovan Duslo Šaľa
DHC Plzeň
23:23 (10:12) --:-- (--:--)
DHC Sokol Poruba
TJ Sokol Písek
29:30 (17:15) --:-- (--:--)
AHT HC Tatran Stupava
DHC Slavia Praha
17:33 (9:13) --:-- (--:--)
Házená Kynžvart
Handball PSG Zlín
21:20 (9:10) --:-- (--:--)
HC DAC Dunajská Streda HK Hodonín
30:18 (17:12) --:-- (--:--)
DHK Baník Most MŠK IUVENTA Michalovce 25:27 (15:13) --:-- (--:--)

 

3. kolo / 16. kolo 18. 09. 2021 29. 01. 2022
MŠK IUVENTA Michalovce KPR Ruch Chorzów 33:20 (15:10) --:-- (--:--)
HC DAC Dunajská Streda DHK Baník Most 23:28 (12:14) --:-- (--:--)
Handball PSG Zlín
HK Hodonín 19:23 (8:10) --:-- (--:--)
DHC Slavia Praha
Házená Kynžvart
28:29 (14:13) --:-- (--:--)
TJ Sokol Písek
AHT HC Tatran Stupava 35:15 (21:7) --:-- (--:--)
DHC Plzeň DHC Sokol Poruba
28:17 (14:7) --:-- (--:--)
DHK Zora Olomouc HK Slovan Duslo Šaľa 24:20 (11:11) --:-- (--:--)

 

4. kolo / 17. kolo 25. 09. 2021 05. 02. 2022
KPR Ruch Chorzów HK Slovan Duslo Šaľa
29:33 (17:16) --:-- (--:--)
DHC Sokol Poruba
DHK Zora Olomouc 23:30 (9:13) --:-- (--:--)
AHT HC Tatran Stupava
DHC Plzeň 17:34 (9:13) --:-- (--:--)
Házená Kynžvart
TJ Sokol Písek
30:29 (13:18) --:-- (--:--)
HK Hodonín
DHC Slavia Praha 22:29 (15:12) --:-- (--:--)
DHK Baník Most
Handball PSG Zlín 40:26 (19:17) --:-- (--:--)
MŠK IUVENTA Michalovce HC DAC Dunajská Streda 31:17 (17:10) --:-- (--:--)

 

5. kolo / 18. kolo 02. 10. 2021 (so)
12. 02. 2022 (st)
HC DAC Dunajská Streda KPR Ruch Chorzów 32:26 (18:12) --:-- (--:--)
Handball PSG Zlín
MŠK IUVENTA Michalovce
20:41 (8:21) --:-- (--:--)
DHC Slavia Praha
DHK Baník Most
29:35 (15:19) --:-- (--:--)
TJ Sokol Písek
HK Hodonín
29:17 (15:8) --:-- (--:--)
DHC Plzeň Házená Kynžvart
27:24 (12:15) --:-- (--:--)
DHK Zora Olomouc AHT HC Tatran Stupava
38:9 (21:1) --:-- (--:--)
HK Slovan Duslo Šaľa DHC Sokol Poruba 35:22 (21:13) --:-- (--:--)

 

6. kolo / 19. kolo 16. 10. 2021 16. 02. 2022 (st)
KPR Ruch Chorzów DHC Sokol Poruba 32:34 (15:16) --:-- (--:--)
AHT HC Tatran Stupava HK Slovan Duslo Šaľa
14:39 (4:20) --:-- (--:--)
Házená Kynžvart
DHK Zora Olomouc
36:29 (15:15) --:-- (--:--)
HK Hodonín
DHC Plzeň
23:33 (13:17) --:-- (--:--)
TJ Sokol Písek
DHK Baník Most
23:35 (9:15) --:-- (--:--)
MŠK IUVENTA Michalovce DHC Slavia Praha
37:20 (21:9) --:-- (--:--)
HC DAC Dunajská Streda Handball PSG Zlín 37:22 (17:8) --:-- (--:--)

 

7. kolo / 20. kolo 23. 10. 2021 26. 02. 2022 (so)
Handball PSG Zlín
KPR Ruch Chorzów 33:40 (15:20) --:-- (--:--)
DHC Slavia Praha
HC DAC Dunajská Streda
26:31 (13:19) --:-- (--:--)
TJ Sokol Písek
MŠK IUVENTA Michalovce 22:36 (12:18) --:-- (--:--)
DHC Plzeň
DHK Baník Most
22:29 (13:13) --:-- (--:--)
DHK Zora Olomouc
HK Hodonín
27:21 (15:11) --:-- (--:--)
HK Slovan Duslo Šaľa Házená Kynžvart
22:29 (10:14) --:-- (--:--)
DHC Sokol Poruba AHT HC Tatran Stupava 37:12 (18:3) --:-- (--:--)

 

8. kolo / 21. kolo 30. 10. 2021 12. 03. 2022
KPR Ruch Chorzów AHT HC Tatran Stupava
47:16 (18:10) --:-- (--:--)
Házená Kynžvart
DHC Sokol Poruba
36:27 (22:13) --:-- (--:--)
HK Hodonín
HK Slovan Duslo Šaľa
27:29 (16:14) --:-- (--:--)
DHK Baník Most
DHK Zora Olomouc
32:21 (15:10) --:-- (--:--)
MŠK IUVENTA Michalovce
DHC Plzeň
41:19 (23:10) --:-- (--:--)
HC DAC Dunajská Streda
TJ Sokol Písek
36:26 (21:12) --:-- (--:--)
Handball PSG Zlín DHC Slavia Praha 30:33 (17:21) --:-- (--:--)

 

9. kolo / 22. kolo 03. 11. 2021 (st)
19. 03. 2022
DHC Slavia Praha KPR Ruch Chorzów 37:29 (22:14) --:-- (--:--)
TJ Sokol Písek
Handball PSG Zlín
32:32 (17:13) --:-- (--:--)
DHC Plzeň HC DAC Dunajská Streda 24:26 (17:12) --:-- (--:--)
DHK Zora Olomouc
MŠK IUVENTA Michalovce 25:25 (11:13) --:-- (--:--)
HK Slovan Duslo Šaľa
DHK Baník Most
22:31 (13:13) --:-- (--:--)
DHC Sokol Poruba
HK Hodonín
30:25 (15:11) --:-- (--:--)
AHT HC Tatran Stupava Házená Kynžvart 19:39 (9:21) --:-- (--:--)

 

10. kolo / 23. kolo 06. 11. 2021 24. 03. 2022 (st)
KPR Ruch Chorzów Házená Kynžvart
--:-- (--:--)* 29:36 (15:23)
HK Hodonín
AHT HC Tatran Stupava
33:14 (17:8) --:-- (--:--)
DHK Baník Most DHC Sokol Poruba 33:26 (18:11) --:-- (--:--)
MŠK IUVENTA Michalovce
HK Slovan Duslo Šaľa 39:23 (21:14) --:-- (--:--)
HC DAC Dunajská Streda
DHK Zora Olomouc
33:26 (17:13) --:-- (--:--)
Handball PSG Zlín
DHC Plzeň 23:29 (14:13) --:-- (--:--)
DHC Slavia Praha TJ Sokol Písek 26:25 (11:11) --:-- (--:--)

* - zápas bol odložený, zápas sa bude dohrávať v nedeľu 23.01.2022 o 11:00 hod. v hale MORiS v Chorzówe.

11. kolo / 24. kolo 13. 11. 2021 27. 03. 2022
TJ Sokol Písek
KPR Ruch Chorzów 36:31 (14:17) --:-- (--:--)
DHC Plzeň
DHC Slavia Praha
28:24 (13:11) --:-- (--:--)
DHK Zora Olomouc Handball PSG Zlín 24:24 (13:12) --:-- (--:--)
HK Slovan Duslo Šaľa
HC DAC Dunajská Streda --:-- (--:--)** --:-- (--:--)
DHC Sokol Poruba
MŠK IUVENTA Michalovce
21:31 (12:18) --:-- (--:--)
AHT HC Tatran Stupava
DHK Baník Most 14:40 (9:19)* --:-- (--:--)
Házená Kynžvart HK Hodonín 39:28 (19:12) --:-- (--:--)

* - zápas bol odložený, zápas sa dohrával v nedeľu 09.01.2022 o 15:00 hod. v Školskej športovej hale v Stupave.

** - zápas bol odložený.

12. kolo / 25. kolo 20. 11. 2020 (so)
01. 04. 2022 (št)
KPR Ruch Chorzów HK Hodonín
29:19 (14:11) --:-- (--:--)
DHK Baník Most
Házená Kynžvart
34:19 (19:13) --:-- (--:--)
MŠK IUVENTA Michalovce
AHT HC Tatran Stupava --:-- (--:--)* 41:15 (23:6)
HC DAC Dunajská Streda DHC Sokol Poruba 28:20 (17:7) --:-- (--:--)
Handball PSG Zlín
HK Slovan Duslo Šaľa 24:20 (11:12) --:-- (--:--)
DHC Slavia Praha
DHK Zora Olomouc
24:24 (16:10) --:-- (--:--)
TJ Sokol Písek DHC Plzeň 29:21 (13:11) --:-- (--:--)

* - zápas bol odložený pre pohárové povinnosti domácich (MŠK IUVENTA Michalovce), zápas sa mal pôvodne dohrávať v sobotu 18.12.2021 v Chemkostav Aréne v Michalovciach, avšak pre COVID-19 v domácom tíme bol tento zápas odložený.

13. kolo / 26. kolo 08. 01. 2022 (so)
10. 04. 2022 (so)
DHC Plzeň
KPR Ruch Chorzów 31:22 (15:11) --:-- (--:--)
DHK Zora Olomouc
TJ Sokol Písek
34:26 (16:12)* --:-- (--:--)
HK Slovan Duslo Šaľa DHC Slavia Praha 31:24 (13:11) --:-- (--:--)
DHC Sokol Poruba
Handball PSG Zlín 20:22 (11:8) --:-- (--:--)
AHT HC Tatran Stupava
HC DAC Dunajská Streda
16:34 (8:18) --:-- (--:--)
Házená Kynžvart
MŠK IUVENTA Michalovce
18:23 (9:11) --:-- (--:--)
HK Hodonín DHK Baník Most 18:39 (8:19) --:-- (--:--)

* - zápas bol odložený kvôli účasti hostiek (TJ Sokol Písek) v Pohári EHF, zápas sa dohrával v stredu 12.01.2022 o 18:00 hod. v ŠH DHK Zora v Olomouci.


TABUĽKA MOL LIGY, SEZÓNA 2021/2022:

Tabuľka MOL ligy, sezóna 2021/2022 (ku dňu 16.01.2022 o 18:30 hod.)

1. MŠK IUVENTA Michalovce   14   13 1 0   478:270   + 208   27
2. DHK Baník Most   14   13 0 1   481:322   + 159   26
3. HC DAC Dunajská Streda   12   10 0 2   353:286   + 67   20
4. Házená Kynžvart   13   9 0 4   367:331   + 36   18
5. DHC Plzeň   14   8 2 4   367:336   + 31   18
6. DHK Zora Olomouc   14   5 5 4   369:350   + 19   15
7. TJ Sokol Písek   13   6 1 6   368:362   + 6   13
8. DHC Slavia Praha   14   5 2 7   383:395   - 12   12
9. HK Slovan Duslo Šaľa   12   5 1 6   317:312   + 5   11
10. DHC Sokol Poruba   14   4 1 9   362:392   - 30   9
11. Handball PSG Zlín   14   3 2 9   355:405   - 50   8
12. KPR Ruch Chorzów   14   3 1 9   415:449   - 34   7
13. HK Hodonín   14   2 0 12   309:420   - 111   4
14. AHT HC Tatran Stupava   13   1 0 12   209:469   - 260   0

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov.

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky
súťaž je do odvolania prerušená!


1. liga Mladšie dorastenky
súťaž je do odvolania prerušená!


MK ZA-TN - Staršie žiačky
súťaž je do odvolania prerušená!


MK ZA-TN - Mladšie žiačky

súťaž je do odvolania prerušená!


MK ZA-TN - Prípravka (5+1)

sezóna 2021/2022 v príprave.

 
MK ZA-TN - Prípravka (4+1)

súťaž je do odvolania prerušená!