Nachádzaš sa tu:
15 apr 2020, 20:00
Ostatná aktualizácia: 15 okt 2020, 19:45
Prečítané: 1794x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Ženy MHK Bytča - víťazky I. ligy žien v sezóne 2009/2010.

Fotografia z galavečera, na ktorom boli oceňované jednotlivé kategórie klubu MHK Bytča za úspechy v sezóne 2009/2010 (Bytča, 14. jún 2010).

 

MHK BYTČA NEŠTARTUJE ANI V ROČNÍKU 2020/2021 V SÚŤAŽI ŽIEN!!!

 

MOL LIGA


ODCHOVANKYNE MHK BYTČA V MOL LIGE (sezóna 2020/2021):

Furgaláková Soňa /1999/ (HK Slovan Duslo Šaľa), Pastorková Kristína /1997/ (HC DAC Dunajská Streda), Minárčiková Eva /1992/, Laura Holíncová /2001/ (obe Handball PSG Zlín/ČR), Gajdošíková Tatiana /1996/ (DHK Zora Olomouc/ČR), Kostelná Alica /1995/ (DHK Baník Most/ČR) - prerušený kontrakt.

 

PROGRAM A VÝSLEDKY - MOL LIGA (sezóna 2020/2021):

 

Poznámky:

1. Dátum označuje víkend, v ktorom sa kolo hrá.

2. Tabuľka: kolo / odveta u tímu hostí

 

1. kolo / 14. kolo 29. 08. 2020
16. 01. 2021
Handball PSG Zlín DHK Baník Most
25:40 (11:21)  
DHC Slavia Praha voľno
-----  
HK Hodonín
TJ Sokol Písek
22:32 (12:17)  
DHC Plzeň
voľno ----- -----
ŠŠK Prešov
IUVENTA Michalovce --:-- (--:--)* 23:31 (11:16)
HC DAC Dunajská Streda
HK Slovan Duslo Šaľa 24:24 (12:11)  
DHC Sokol Poruba DHK Zora Olomouc 22:21 (11:8)  

HC DAC Dunajská Streda: K. Pastorková 4.

Handball PSG Zlín: L. Holíncová 4/1, E. Minárčiková 4/2. I E. Minárčiková 5/2, L. Holíncová 3/2.

DHK Zora Olomouc: T. Gajdošíková 0.

* - zápas bol odložený, dôvodom je účasť obidvoch družstiev na SP.

2. kolo / 15. kolo 05. 09. 2020 23. 01. 2021
Handball PSG Zlín
DHK Zora Olomouc
22:26 (11:13)  
HK Slovan Duslo Šaľa
DHC Sokol Poruba
31:27 (18:11)  
IUVENTA Michalovce
HC DAC Dunajská Streda
29:26 (15:7)  
voľno
ŠŠK Prešov
----- -----
TJ Sokol Písek
DHC Plzeň
24:15 (11:5)  
voľno HK Hodonín
----- -----
DHK Baník Most DHC Slavia Praha 34:24 (18:12)  

HC DAC Dunajská Streda: K. Pastorková 3.

Handball PSG Zlín: L. Holíncová 4/1, E. Minárčiková 2/1.

DHK Zora Olomouc: T. Gajdošíková 4.

3. kolo / 16. kolo 12. 09. 2020 30. 01. 2021 (so)
DHC Slavia Praha Handball PSG Zlín
38:30 (16:16) 34:23 (18:12)
HK Hodonín DHK Baník Most 19:38 (12:21)  
DHC Plzeň
voľno ----- -----
ŠŠK Prešov
TJ Sokol Písek
31:27 (13:12)  
HC DAC Dunajská Streda
voľno ----- -----
DHC Sokol Poruba IUVENTA Michalovce
18:23 (11:9)*  
DHK Zora Olomouc HK Slovan Duslo Šaľa 31:23 (19:11)  

HC DAC Dunajská Streda: K. Pastorková 4.

Handball PSG Zlín: E. Minárčiková 1, L. Holíncová 0.

DHK Zora Olomouc: T. Gajdošíková 3.

* - zápas bol odložený pre podozrenie na COVID-19 v tíme hostí (IUVENTA Michalovce), zápas sa dohrával vo štvrtok dňa 17.09.2020 o 18:30 hod. v SH Sareza v Ostrave-Přívoze.

4. kolo / 17. kolo 19. 09. 2020 06. 02. 2021
Handball PSG Zlín
HK Slovan Duslo Šaľa
--:-- (--:--)*  
IUVENTA Michalovce
DHK Zora Olomouc --:-- (--:--)*  
voľno
DHC Sokol Poruba ----- -----
TJ Sokol Písek
HC DAC Dunajská Streda
--:-- (--:--)*  
voľno
ŠŠK Prešov ----- -----
DHK Baník Most
DHC Plzeň 36:20 (19:12)  
DHC Slavia Praha HK Hodonín 35:20 (16:10)  

HC DAC Dunajská Streda: K. Pastorková.

Handball PSG Zlín: E. Minárčiková, L. Holíncová.

DHK Zora Olomouc: T. Gajdošíková.

* - zápasy boli odložené.

5. kolo / 18. kolo 26. 09. 2020 (so)
13. 02. 2021
HK Hodonín Handball PSG Zlín
20:25 (11:11)  
DHC Plzeň
DHC Slavia Praha
30:31 (19:17)  
DHK Baník Most
ŠŠK Prešov
--:-- (--:--)*  
HC DAC Dunajská Streda
voľno
----- -----
DHC Sokol Poruba TJ Sokol Písek
--:-- (--:--)**  
DHK Zora Olomouc voľno ----- -----
HK Slovan Duslo Šaľa IUVENTA Michalovce 21:22 (10:15)  

Handball PSG Zlín: E. Minárčiková 5/1, L. Holíncová 0.

* - zápas bol odložený.

** - zápas bol odložený pre karanténu v tíme hostí (TJ Sokol Písek). 

6. kolo / 19. kolo 10. 10. 2020 20. 02. 2021
Handball PSG Zlín
IUVENTA Michalovce --:-- (--:--)  
voľno HK Slovan Duslo Šaľa
----- -----
TJ Sokol Písek
DHK Zora Olomouc
24:27 (14:17)  
voľno
DHC Sokol Poruba
----- -----
DHK Baník Most
HC DAC Dunajská Streda
--:-- (--:--)  
DHC Slavia Praha ŠŠK Prešov
--:-- (--:--)  
HK Hodonín DHC Plzeň --:-- (--:--)*  

HC DAC Dunajská Streda: K. Pastorková.

Handball PSG Zlín: E. Minárčiková, L. Holíncová.

DHK Zora Olomouc: T. Gajdošíková 1/1.

* - zápas bol odložený pre COVID-19.

7. kolo* / 20. kolo 17. 10. 2020 03. 03. 2021 (st)
DHC Plzeň
Handball PSG Zlín
--:-- (--:--)  
ŠŠK Prešov
HK Hodonín --:-- (--:--)  
HC DAC Dunajská Streda
DHC Slavia Praha --:-- (--:--)  
DHC Sokol Poruba
DHK Baník Most
--:-- (--:--)  
DHK Zora Olomouc
voľno
----- -----
HK Slovan Duslo Šaľa TJ Sokol Písek
--:-- (--:--)  
IUVENTA Michalovce voľno ----- -----

HC DAC Dunajská Streda: K. Pastorková.

Handball PSG Zlín: E. Minárčiková, L. Holíncová.

* - zápasy boli odložené vzhľadom na nové sprísnené opatrenia v boji proti šíreniu COVID-19.

8. kolo / 21. kolo 24. 10. 2020 (so) 06. 03. 2021
Handball PSG Zlín
voľno
----- -----
TJ Sokol Písek
IUVENTA Michalovce
--:-- (--:--)  
voľno HK Slovan Duslo Šaľa
----- -----
DHK Baník Most
DHK Zora Olomouc
--:-- (--:--)  
DHC Slavia Praha
DHC Sokol Poruba
--:-- (--:--)  
HK Hodonín
HC DAC Dunajská Streda --:-- (--:--)  
DHC Plzeň ŠŠK Prešov --:-- (--:--)  

HC DAC Dunajská Streda: K. Pastorková.

DHK Zora Olomouc: T. Gajdošíková.

9. kolo / 22. kolo 31. 10. 2020 13. 03. 2021 (so)
ŠŠK Prešov
Handball PSG Zlín --:-- (--:--)  
HC DAC Dunajská Streda
DHC Plzeň
--:-- (--:--)  
DHC Sokol Poruba HK Hodonín --:-- (--:--)  
DHK Zora Olomouc
DHC Slavia Praha --:-- (--:--)  
HK Slovan Duslo Šaľa
DHK Baník Most
--:-- (--:--)  
IUVENTA Michalovce
voľno ----- -----
voľno TJ Sokol Písek ----- -----

HC DAC Dunajská Streda: K. Pastorková.

Handball PSG Zlín: E. Minárčiková, L. Holíncová.

DHK Zora Olomouc: T. Gajdošíková.

10. kolo / 23. kolo 07. 11. 2020 24. 03. 2021 (st)
Handball PSG Zlín
TJ Sokol Písek
   
voľno
voľno
----- -----
DHK Baník Most IUVENTA Michalovce    
DHC Slavia Praha
HK Slovan Duslo Šaľa    
HK Hodonín
DHK Zora Olomouc
   
DHC Plzeň
DHC Sokol Poruba    
ŠŠK Prešov HC DAC Dunajská Streda    

HC DAC Dunajská Streda: K. Pastorková.

Handball PSG Zlín: E. Minárčiková, L. Holíncová.

DHK Zora Olomouc: T. Gajdošíková.

11. kolo / 24. kolo 14. 11. 2020 27. 03. 2021
HC DAC Dunajská Streda
Handball PSG Zlín
   
DHC Sokol Poruba
ŠŠK Prešov
   
DHK Zora Olomouc DHC Plzeň    
HK Slovan Duslo Šaľa
HK Hodonín    
IUVENTA Michalovce
DHC Slavia Praha    
voľno DHK Baník Most ----- -----
TJ Sokol Písek voľno ----- -----

HC DAC Dunajská Streda: K. Pastorková.

Handball PSG Zlín: E. Minárčiková, L. Holíncová.

DHK Zora Olomouc: T. Gajdošíková.

12. kolo / 25. kolo 21. 11. 2020 (so)
01. 04. 2021 (št)
Handball PSG Zlín voľno
----- -----
DHK Baník Most
TJ Sokol Písek
   
DHC Slavia Praha voľno ----- -----
HK Hodonín
IUVENTA Michalovce    
Močenok
Zlatná na Ost.
   
DHC Plzeň
HK Slovan Duslo Šaľa
   
ŠŠK Prešov DHK Zora Olomouc    

HC DAC Dunajská Streda: K. Pastorková.

DHK Zora Olomouc: T. Gajdošíková.

13. kolo / 26. kolo 09. 01. 2021 10. 04. 2021 (so)
DHC Sokol Poruba
Handball PSG Zlín    
DHK Zora Olomouc
HC DAC Dunajská Streda
   
HK Slovan Duslo Šaľa ŠŠK Prešov    
IUVENTA Michalovce
DHC Plzeň    
voľno HK Hodonín
----- -----
TJ Sokol Písek DHC Slavia Praha    
voľno DHK Baník Most ----- -----

HC DAC Dunajská Streda: K. Pastorková.

Handball PSG Zlín: E. Minárčiková, L. Holíncová.

DHK Zora Olomouc: T. Gajdošíková.


SHK Veselí nad Moravou sa zo súťaže pred sezónou 2020/2021 odhlásilo.
 

TABUĽKA MOL LIGY, SEZÓNA 2020/2021:

Tabuľka MOL ligy, sezóna 2020/2021 (ku dňu 11.10.2020 o 20:00 hod.)

1. DHK Baník Most   4   4 0 0   148:88   + 60   8
2. DHC Slavia Praha   5   4 0 1   162:137   + 25   8
3. IUVENTA Michalovce   4   4 0 0   105:88   + 17   8
4. DHK Zora Olomouc   4   3 0 1   105:91   + 14   6
5. TJ Sokol Písek   4   2 0 2   107:95   + 12   4
6. HK Slovan Duslo Šaľa   4   1 1 2   99:104   - 5   3
7. ŠŠK Prešov   2   1 0 1   54:58   - 4   2
8. DHC Sokol Poruba   3   1 0 2   67:75   - 8   2
9. Handball PSG Zlín   5   1 0 4   125:158   - 33   2
10. HC DAC Dunajská Streda   2   0 1 1   50:53   - 3   1
11. DHC Plzeň   3   0 0 3   65:91   - 26   0
12. HK Hodonín   4   0 0 4   81:130   - 49   0

 


I. LIGA ŽIEN

 

PROGRAM A VÝSLEDKY - 1. LIGA ŽENY (sezóna 2020/2021):

 

Poznámky:

1. Dátum označuje víkend, v ktorom sa kolo hrá.

2. Tabuľka: kolo / odveta u tímu hostí

 

1. kolo / 14. kolo 06. 09. 2020
12. 12. 2020
MŠK Dunajská Streda "B" HC Tatran Stupava
20:25 (9:15)  
HK Slávia Sereď voľno
----- -----
DHK - 71 Ferplast Nesvady
HKM Šurany
31:25 (14:12)  
HK Junior Močenok
HK Slávia Partizánske 31:24 (15:12)  
ŠKP Topoľčany
HC Sporta Hlohovec 29:19 (13:10)  
HK Sokol Bánovce nad Bebravou Handball Zlatná na Ostrove 27:22 (14:10)  
ŠKP Bratislava ŠŠK Bernolákova Košice 42:22 (18:10)  

 

2. kolo / 15. kolo 12. 09. 2020 13. 02. 2021
ŠŠK Bernolákova Košice
HC Tatran Stupava
23:26 (14:12) --:-- (--:--)
Handball Zlatná na Ostrove
ŠKP Bratislava
15:21 (6:12)  
HC Sporta Hlohovec
HK Sokol Bánovce nad Bebravou
20:29 (8:11)  
HK Slávia Partizánske
ŠKP Topoľčany --:-- (--:--)*  
HKM Šurany
HK Junior Močenok
34:28 (19:12)  
voľno DHK - 71 Ferplast Nesvady
----- -----
MŠK Dunajská Streda "B" HK Slávia Sereď 31:27 (16:11)  

* - zápas bol odložený pre podozrenie na COVID-19 v tíme domácich (HK Slávia Partizánske).

3. kolo / 16. kolo 15. 09. 2020 20. 02. 2021
HK Slávia Sereď HC Tatran Stupava
28:40 (9:16)  
DHK - 71 Ferplast Nesvady MŠK Dunajská Streda "B" 29:24 (10:8)  
HK Junior Močenok
voľno ----- -----
HKM Šurany
ŠKP Topoľčany
23:33 (12:15)  
HK Sokol Bánovce nad Bebravou HK Slávia Partizánske 25:28 (11:12)*  
ŠKP Bratislava HC Sporta Hlohovec 30:24 (15:10)  
ŠŠK Bernolákova Košice Handball Zlatná na Ostrove 17:26 (9:11)  

* - zápas bol odložený pre podozrenie na COVID-19 v tíme hostí (HK Slávia Partizánske), zápas sa dohrával v piatok dňa 04.10.2020 o 18:00 hod. v MŠH v Bánovciach nad Bebravou.

4. kolo / 17. kolo 19. 09. 2020 27. 02. 2021
Handball Zlatná na Ostrove
HC Tatran Stupava
22:21 (11:11)  
HC Sporta Hlohovec ŠŠK Bernolákova Košice 25:23 (12:14)  
HK Slávia Partizánske
ŠKP Bratislava 34:27 (17:12)  
HKM Šurany
HK Sokol Bánovce nad Bebravou
27:23 (16:9)  
voľno ŠKP Topoľčany ----- -----
MŠK Dunajská Streda "B"
HK Junior Močenok 36:28 (17:11)  
HK Slávia Sereď DHK - 71 Ferplast Nesvady 27:22 (16:11)  

 

5. kolo / 18. kolo 26. 09. 2020
06. 03. 2021
DHK - 71 Ferplast Nesvady HC Tatran Stupava
25:23 (14:13)  
HK Junior Močenok
HK Slávia Sereď
31:27 (18:14)  
MŠK Dunajská Streda "B"
ŠKP Topoľčany
30:29 (17:15)  
HK Sokol Bánovce nad Bebravou
voľno
----- -----
ŠKP Bratislava HKM Šurany
28:28 (13:13)  
ŠŠK Bernolákova Košice HK Slávia Partizánske 14:38 (6:14)  
Handball Zlatná na Ostrove HC Sporta Hlohovec --:-- (--:--)*  

* - zápas bol odložený pre pozitívny test na COVID-19 v tíme domácich (Handball Zlatná na Ostrove).

6. kolo / 19. kolo 10. 10. 2020 13. 03. 2021
HC Tatran Stupava
HC Sporta Hlohovec --:-- (--:--)*  
HK Slávia Partizánske Handball Zlatná na Ostrove
35:26 (19:10)  
HKM Šurany
ŠŠK Bernolákova Košice
--:-- (--:--)**  
voľno
ŠKP Bratislava
----- -----
MŠK Dunajská Streda "B"
HK Sokol Bánovce nad Bebravou
44:28 (22:12)  
HK Slávia Sereď ŠKP Topoľčany 22:30 (14:12)  
DHK - 71 Ferplast Nesvady HK Junior Močenok 22:21 (12:15)  

* - zápas bol odložený pre pozitívny test na COVID-19 v tíme hostí (HC Sporta Hlohovec).

** - zápas bol odložený pre pozitívny test na COVID-19 v tíme hostí (ŠŠK Bernolákova Košice).

7. kolo / 20. kolo 17. 10. 2020 27. 03. 2021
HK Junior Močenok
HC Tatran Stupava
--:-- (--:--)  
ŠKP Topoľčany
DHK - 71 Ferplast Nesvady
--:-- (--:--)  
HK Sokol Bánovce nad Bebravou
HK Slávia Sereď
--:-- (--:--)  
ŠKP Bratislava
MŠK Dunajská Streda "B"
--:-- (--:--)  
ŠŠK Bernolákova Košice
voľno
----- -----
Handball Zlatná na Ostrove HKM Šurany --:-- (--:--)  
HC Sporta Hlohovec HK Slávia Partizánske --:-- (--:--)  

 

8. kolo / 21. kolo 24. 10. 2020 10. 04. 2021
HC Tatran Stupava
HK Slávia Partizánske
--:-- (--:--)  
HKM Šurany
HC Sporta Hlohovec
--:-- (--:--)  
voľno Handball Zlatná na Ostrove
----- -----
MŠK Dunajská Streda "B"
ŠŠK Bernolákova Košice
--:-- (--:--)  
HK Slávia Sereď
ŠKP Bratislava
--:-- (--:--)  
DHK - 71 Ferplast Nesvady
HK Sokol Bánovce nad Bebravou --:-- (--:--)  
HK Junior Močenok ŠKP Topoľčany --:-- (--:--)  

 

9. kolo / 22. kolo 07. 11. 2020 24. 04. 2021
ŠKP Topoľčany
HC Tatran Stupava
   
HK Sokol Bánovce nad Bebravou
HK Junior Močenok
   
ŠKP Bratislava DHK - 71 Ferplast Nesvady    
ŠŠK Bernolákova Košice
HK Slávia Sereď    
Handball Zlatná na Ostrove
MŠK Dunajská Streda "B"
   
HC Sporta Hlohovec voľno ----- -----
HK Slávia Partizánske HKM Šurany    

 

10. kolo / 23. kolo 14. 11. 2020 01. 05. 2021
HC Tatran Stupava
HKM Šurany
   
voľno
HK Slávia Partizánske
----- -----
MŠK Dunajská Streda "B" HC Sporta Hlohovec    
HK Slávia Sereď
Handball Zlatná na Ostrove    
DHK - 71 Ferplast Nesvady
ŠŠK Bernolákova Košice
   
HK Junior Močenok ŠKP Bratislava
   
ŠKP Topoľčany HK Sokol Bánovce nad Bebravou    

 

11. kolo / 24. kolo 17. 11. 2020 08. 05. 2021
HK Sokol Bánovce nad Bebravou HC Tatran Stupava
   
ŠKP Bratislava
ŠKP Topoľčany
   
ŠŠK Bernolákova Košice HK Junior Močenok    
Handball Zlatná na Ostrove
DHK - 71 Ferplast Nesvady    
HC Sporta Hlohovec
HK Slávia Sereď
   
HK Slávia Partizánske MŠK Dunajská Streda "B"
   
HKM Šurany voľno ----- -----

 

12. kolo / 25. kolo 12. 11. 2020 15. 05. 2021
HC Tatran Stupava
voľno
----- -----
MŠK Dunajská Streda "B"
HKM Šurany
   
HK Slávia Sereď HK Slávia Partizánske    
DHK - 71 Ferplast Nesvady
HC Sporta Hlohovec    
HK Junior Močenok
Handball Zlatná na Ostrove
   
ŠKP Topoľčany ŠŠK Bernolákova Košice
   
HK Sokol Bánovce nad Bebravou ŠKP Bratislava    

 

13. kolo / 26. kolo 05. 12. 2020 22. 05. 2021
ŠKP Bratislava
HC Tatran Stupava
   
ŠŠK Bernolákova Košice
HK Sokol Bánovce nad Bebravou    
Handball Zlatná na Ostrove ŠKP Topoľčany    
HC Sporta Hlohovec
HK Junior Močenok    
HK Slávia Partizánske
DHK - 71 Ferplast Nesvady
   
HKM Šurany HK Slávia Sereď
   
voľno MŠK Dunajská Streda "B" ----- -----

 

TABUĽKA 1. LIGY ŽIEN, SEZÓNA 2020/2021:

Tabuľka 1. ligy žien sezóna 2020/2021 (ku dňu 11.10.2020 o 18:00 hod.)

1. HK Slávia Partizánske   5   4 0 1   159:123   + 36   8
2. MŠK / HC DAC Dunajská Streda "B"   6   4 0 2   185:166   + 19   8
3. DHK - 71 Ferplast Nesvady   5   4 0 1   129:120   + 9   8
4. ŠKP Bratislava   5   3 1 1   148:123   + 25   7
5. ŠKP Topoľčany   4   3 0 1   121:94   + 27   6
6. HC Tatran Stupava   5   3 0 2   135:118   + 17   6
7. HKM Šurany   5   2 1 2   137:143   - 6   5
8. HK Junior Močenok   5   2 0 3   139:143   - 4   4
9. HK Sokol Bánovce nad Bebravou   5   2 0 3   132:141   - 9   4
10. Handball Zlatná na Ostrove   5   2 0 3   111:121   - 10   4
11. HK Slávia Sereď   5   1 0 4   131:154   - 23   2
12. HC Sporta Hlohovec   4   1 0 3   88:111   - 23   2
13. ŠŠK Bernolákova Košice   5   0 0 5   99:157   - 58   0


SÚŤAŽ JE OD 15.10. 2020 DO ODVOLANIA PRERUŠENÁ!

 

II. LIGA ŽIEN

 

ODCHOVANKYNE MHK BYTČA V II. LIGE ŽIEN (sezóna 2020/2021):

Gaňová Romana /2000/, Kmošenová Nela /1998/, Mičiníková Iveta /1992/, Molíková Nikola /1999/, Valúchová Terézia /2001/, Zahumenská Andrea /2000/ (všetky Športová akadémia Trenčín).

 

PROGRAM A VÝSLEDKY - 2 LIGY ŽIEN (sezóna 2020/2021):

 

Poznámky:

1. Dátum označuje víkend, v ktorom sa kolo hrá.

2. Tabuľka: kolo / odveta u tímu hostí

 

1. kolo / 6. kolo 26. 09. 2020
13. 03. 2021
HKŽ Nové Zámky voľno
----- -----
ŠKH Agrokarpaty Pezinok TJ Záhoran Senica
25:23 (14:17)  
Športová akadémia Trenčín
TJ Družstevník Topoľníky
27:27 (12:15)  

 

2. kolo / 7. kolo 10. 10. 2020 27. 03. 2021
voľno
TJ Družstevník Topoľníky
----- -----
TJ Záhoran Senica
Športová akadémia Trenčín
27:27 (16:14)  
HKŽ Nové Zámky ŠKH Agrokarpaty Pezinok
18:33 (9:16)  

 

3. kolo / 8. kolo 24. 10. 2020
10. 04. 2021
ŠKH Agrokarpaty Pezinok voľno
----- -----
Športová akadémia Trenčín HKŽ Nové Zámky --:-- (--:--)  
TJ Družstevník Topoľníky TJ Záhoran Senica --:-- (--:--)  

 

4. kolo / 9. kolo 07. 11. 2020 24. 04. 2021
voľno
TJ Záhoran Senica
----- -----
HKŽ Nové Zámky TJ Družstevník Topoľníky    
ŠKH Agrokarpaty Pezinok
Športová akadémia Trenčín    

 

5. kolo / 10. kolo 21. 11. 2020 08. 05. 2021
Športová akadémia Trenčín voľno
----- -----
TJ Družstevník Topoľníky ŠKH Agrokarpaty Pezinok    
TJ Záhoran Senica
HKŽ Nové Zámky    

 

TABUĽKA 2. LIGY ŽIEN, SEZÓNA 2020/2021:

Tabuľka 2. ligy žien, sezóna 2020/2021 (ku dňu 11.10.2020 o 20:00 hod.)

1. ŠKH Agrokarpaty Pezinok   2   2 0 0   58:41   + 17   4
2. Športová akadémia Trenčín   2   0 2 0   54:54   0   2
3. TJ Družstevník Topoľníky   1   0 1 0   27:27   0   1
4. TJ Záhoran Senica   2   0 1 1   50:52   - 2   1
5. HKŽ Nové Zámky   1   0 0 1   18:33   - 15   0


SÚŤAŽ JE OD 15.10. 2020 DO ODVOLANIA POZASTAVENÁ!

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky
súťaž je od 15.10.2020 pozastavená.
- platí do odvolania.


1. liga Mladšie dorastenky

súťaž je od 15.10.2020 pozastavená.
- platí do odvolania.


MK ZA-TN - Staršie žiačky
súťaž je od 15.10.2020 pozastavená.
- platí do odvolania.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky

súťaž je od 15.10.2020 pozastavená.
- platí do odvolania.


MK ZA-TN - Prípravka (5+1)

súťaž je od 15.10.2020 pozastavená.
- platí do odvolania.

 
MK ZA-TN - Prípravka (4+1)

súťaž je od 15.10.2020 pozastavená.
- platí do odvolania