Nachádzaš sa tu:
25 jún 2021, 20:00
Ostatná aktualizácia: 19 jún 2022, 20:37
Prečítané: 3574x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

PROGRAM - JANUÁR / FEBRUÁR / MAREC / APRÍL / MÁJ / JÚN 2022


MOL LIGA - ŽENY:


Predohrávka - 13. kolo: streda 05.01.2022

W-89 AHT HC Tatran Stupava - HC DAC Dunajská Streda    (st 05.01.2022/19:00 hod.) - Školská šport. hala, Stupava


13. kolo: 08.01.2022 (sobota)

W-85 DHC Plzeň - KPR Ruch Chorzów                               (so 08.01.2022/15:00 hod.) - SH 31. ZŠ, Plzeň
W-86 DHK Zora Olomouc - TJ Sokol Písek                          (st 12.01.2022/18:00 hod.) - SH DHK Zora, Olomouc
W-87 HK Slovan Duslo Šaľa - DHC Slavia Praha                  (so 08.01.2022/18:00 hod.) - MŠH, Šaľa
W-88 DHC Sokol Poruba - Handball PSG Zlín                      (so 08.01.2022/18:00 hod.) - SH Polanka nad Odrou
W-89 AHT HC Tatran Stupava - HC DAC Dunajská Streda     (st 05.01.2022/19:00 hod.) - Školská šport. hala, Stupava
W-90 Házená Kynžvart - MŠK IUVENTA Michalovce             (so 08.01.2022/16:00 hod.) - SH M. Prokeše, L. Kynžvart
W-91 HK Hodonín - DHK Baník Most                                   (so 08.01.2022/17:00 hod.) - VSH TEZA Hodonín


Dohrávka - 11. kolo: nedeľa 09.01.2022

W-76 AHT HC Tatran Stupava - DHK Baník Most                  (ne 09.01.2022/15:00 hod.) - Škol. šport. hala, Stupava


Dohrávka - 13. kolo: streda 12.01.2022

W-86 DHK Zora Olomouc - TJ Sokol Písek                          (st 12.01.2022/18:00 hod.) - SH DHK Zora, Olomouc


14. kolo: 15. - 16.01.2022

W-92 KPR Ruch Chorzów - DHK Baník Most                       (so 15.01.2022/17:00 hod.) - hala MORiS, Chorzów
W-93 HK Hodonín - MŠK IUVENTA Michalovce                    (so 15.01.2022/17:00 hod.) - VSH TEZA Hodonín
W-94 Házená Kynžvart - HC DAC Dunajská Streda                               odložené*
W-95 AHT HC Tatran Stupava - Handball PSG Zlín               (so 15.01.2022/18:00 hod.) - Školská šport. hala, Stupava
W-96 DHC Sokol Poruba - DHC Slavia Praha                       (ne 16.01.2022/17:00 hod.) - SH Sareza, Ostrava-Přívoz
W-97 HK Slovan Duslo Šaľa - TJ Sokol Písek                      (so 15.01.2022/18:00 hod.) - MŠH, Šaľa
W-98 DHK Zora Olomouc - DHC Plzeň                                (so 15.01.2022/18:00 hod.) - SH DHK Zora, Olomouc

* - zápas bol odložený pre pohárové povinnosti hostiek (HC DAC Dunajská Streda).


Predohrávka - 25. kolo: nedeľa 16.01.2022

W-171 AHT HC Tatran Stupava - MŠK IUVENTA Michalovce  (ne 16.01.2022/11:00 hod.) - Škol. šport. hala, Stupava


15. kolo: 22. - 23.01.2022

W-99 DHK Zora Olomouc - KPR Ruch Chorzów                                odložené**
W-100 DHC Plzeň - HK Slovan Duslo Šaľa                           (so 22.01.2022/17:00 hod.) - SH 31. ZŠ, Plzeň***
W-101 TJ Sokol Písek - DHC Sokol Poruba                          (so 22.01.2022/15:00 hod.) - SH, Písek****
W-102 DHC Slavia Praha - AHT HC Tatran Stupava               (so 22.01.2022/17:00 hod.) - SH DHC Slavia, Praha
W-103 Handball PSG Zlín - Házená Kynžvart                        (so 22.01.2022/17:00 hod.) - SH Datart (Euronics), Zlín*****
W-104 HK Hodonín - HC DAC Dunajská Streda                    (so 22.01.2022/17:00 hod.) - VSH TEZA Hodonín
W-105 MŠK IUVENTA Michalovce - DHK Baník Most            (so 22.01.2022/17:30 hod.) - Chemkostav Aréna, MI*

* - zápas bol odložený pre COVID-19 v tíme domácich (MŠK IUVENTA Michalovce), zápas sa bude dohrávať v stredu 30.03.2022 o 17:30 hod. v Chemkostav Aréne v Michalovciach.

** - zápas bol odložený pre COVID-19.

*** - zápas bol odložený pre COVID-19, zápas sa dohrával v nedeľu 13.03.2022 o 17:00 hod. v SH na 31. ZŠ v Plzni.

**** - zápas bol odložený pre COVID-19 v tíme domácich (TJ Sokol Písek), zápas sa dohrával v sobotu 19.02.2022 o 15:00 hod. v SH v Písku.

***** - zápas bol odložený pre COVID-19, zápas sa dohrával v stredu 23.03.2022 o 17:00 hod. v SH Datart (Euronics) v Zlíne.


Dohrávka - 10. kolo: nedeľa 23.01.2022

W-64 KPR Ruch Chorzów - Házená Kynžvart                        (ne 23.01.2022/11:00 hod.) - hala MORiS, Chorzów


Dohrávka - 11. kolo: streda 26.01.2022

W-74 HK Slovan Duslo Šaľa - HC DAC Dunajská Streda        (st 26.01.2022/18:00 hod.) - MŠH, Šaľa


16. kolo: 29. - 30.01.2022

W-106 KPR Ruch Chorzów - MŠK IUVENTA Michalovce       (so 29.01.2022/17:30 hod.) - hala MORiS, Chorzów*
W-107 DHK Baník Most - HC DAC Dunajská Streda             (so 29.01.2022/17:30 hod.) - SH DHK Baník, Most**
W-108 HK Hodonín - Handball PSG Zlín                               (so 29.01.2022/17:00 hod.) - VSH TEZA Hodonín***
W-109 Házená Kynžvart - DHC Slavia Praha                        (so 29.01.2022/16:00 hod.) - SH M. Prokeše, L. Kynžvart****
W-110 AHT HC Tatran Stupava - TJ Sokol Písek                   (so 29.01.2022/18:00 hod.) - Škol. šport. hala, Stupava
W-111 DHC Sokol Poruba - DHC Plzeň                                (ne 30.01.2022/17:00 hod.) - SH Sareza, Ostrava-Přívoz*****
W-112 HK Slovan Duslo Šaľa - DHK Zora Olomouc               (so 29.01.2022/18:00 hod.) - MŠH, Šaľa

* - zápas bol odložený.

** - zápas bol odložený pre COVID-19 v tíme domácich (DHK Baník Most), zápas sa dohrával v stredu 23.03.2022 o 17:30 hod. v SH DHK Baník v Moste.

*** - zápas bol odložený, zápas sa bude dohrávať v stredu 09.02.2022 o 18:00 hod. vo VSH TEZA v Hodoníne, avšak pre COVID-19 bol tento zápas opäť odložený a dohrával sa v piatok 18.02.2022 o 18:00 hod. vo VSH TEZA v Hodoníne.

**** - zápas bol odložený pre COVID-19, zápas sa dohrával v nedeľu 20.02.2022 o 16:00 hod. v SH Milana Prokeše v L. Kynžvart.

***** - zápas bol odložený.


17. kolo: 05. - 06.02.2022

W-113 HK Slovan Duslo Šaľa - KPR Ruch Chorzów              (so 05.02.2022/18:00 hod.) - MŠH, Šaľa
W-114 DHK Zora Olomouc - DHC Sokol Poruba                   (so 05.02.2022/17:30 hod.) - SH DHK Zora, Olomouc
W-115 DHC Plzeň - AHT HC Tatran Stupava                        (so 05.02.2022/17:00 hod.) - SH 31. ZŠ, Plzeň*
W-116 TJ Sokol Písek - Házená Kynžvart                            (so 05.02.2022/15:00 hod.) - SH, Písek
W-117 DHC Slavia Praha - HK Hodonín                               (so 05.02.2022/17:30 hod.) - SH DHC Slavia, Praha
W-118 Handball PSG Zlín - DHK Baník Most                        (so 05.02.2022/18:00 hod.) - SH Datart (Euronics), Zlín
W-119 HC DAC Dun. Streda - MŠK IUVENTA Michalovce     (so 05.02.2022/18:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda

* - zápas bol odložený pre COVID-19 v tíme hostiek (AHT HC Tatran Stupava), zápas sa dohrával v stredu 23.03.2022 o 17:30 hod. v SH na 31. ZŠ v Plzni.


18. kolo: 12. - 13.02.2022

W-120 KPR Ruch Chorzów - HC DAC Dunajská Streda        (st 23.02.2022/17:00 hod.) - hala MORiS, Chorzów
W-121 MŠK IUVENTA Michalovce - Handball PSG Zlín         (so 12.02.2022/17:30 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
W-122 DHK Baník Most - DHC Slavia Praha                        (so 12.02.2022/17:30 hod.) - SH DHK Baník, Most
W-123 HK Hodonín - TJ Sokol Písek                                   (so 12.02.2022/17:00 hod.) - VSH TEZA Hodonín
W-124 Házená Kynžvart - DHC Plzeň                                 (so 12.02.2022/16:00 hod.) - SH M. Prokeše, L. Kynžvart
W-125 AHT HC Tatran Stupava - DHK Zora Olomouc           (so 12.02.2022/18:00 hod.) - Škol. šport. hala, Stupava*
W-126 DHC Sokol Poruba - HK Slovan Duslo Šaľa              (ne 13.02.2022/18:00 hod.) - SH Sareza, Ostrava-Přívoz**

* - zápas bol odložený pre COVID-19 v tíme domácich (AHT HC Tatran Stupava), zápas sa bude dohrávať v stredu 30.03.2022 o 19:00 hod. v Školskej športovej hale v Stupave.

** - zápas bol odložený pre COVID-19 v tíme domácich (DHC Sokol Poruba), zápas sa bude dohrávať v stredu 30.03.2022 o 18:00 hod. v SH Sareza v Ostrave-Přívoze.


19. kolo: 16.02.2022 (streda)

W-127 DHC Sokol Poruba - KPR Ruch Chorzów                  (st 16.02.2022/18:00 hod.) - SH Sareza, Ostrava-Přívoz
W-128 HK Slovan Duslo Šaľa - AHT HC Tatran Stupava        (st 16.02.2022/18:00 hod.) - MŠH, Šaľa
W-129 DHK Zora Olomouc - Házená Kynžvart                      (st 16.02.2022/18:00 hod.) - SH DHK Zora, Olomouc
W-130 DHC Plzeň - HK Hodonín                                         (st 16.02.2022/18:00 hod.) - SH 31. ZŠ, Plzeň
W-131 DHK Baník Most - TJ Sokol Písek                            (st 16.02.2022/17:30 hod.) - SH DHK Baník, Most
W-132 DHC Slavia Praha - MŠK IUVENTA Michalovce         (st 16.02.2022/17:30 hod.) - SH DHC Slavia, Praha
W-133 Handball PSG Zlín - HC DAC Dunajská Streda                        odložené*

* - zápas bol odložený pre COVID-19 v tíme hostiek (HC DAC Dunajská Streda), zápas sa dohrával v stredu 09.03.2022 o 17:30 hod. v SH Datart (Euronics) v Zlíne.


Predohrávka - 21. kolo: štvrtok 17.02.2022

W-145 DHC Plzeň - MŠK IUVENTA Michalovce                  (št 17.02.2022/16:30 hod.) - SH 31. ZŠ, Plzeň


Dohrávka - 16. kolo: piatok 18.02.2022

W-108 HK Hodonín - Handball PSG Zlín                             (pi 18.02.2022/18:00 hod.) - VSH TEZA Hodonín


Dohrávka - 15. kolo: sobota 19.02.2022

W-101 TJ Sokol Písek - DHC Sokol Poruba                        (so 19.02.2022/15:00 hod.) - SH, Písek


Dohrávka - 16. kolo: nedeľa 20.02.2022

W-109 Házená Kynžvart - DHC Slavia Praha                       (ne 20.02.2022/16:00 hod.) - SH M. Prokeše, L. Kynžvart


Dohrávka - 18. kolo: streda 23.02.2022

W-120 KPR Ruch Chorzów - HC DAC Dunajská Streda       (st 23.02.2022/17:00 hod.) - hala MORiS, Chorzów


Dohrávka - 16. kolo: streda 23.02.2022

W-111 DHC Sokol Poruba - DHC Plzeň                               (st 23.02.2022/18:00 hod.) - SH Sareza, Ostrava-Přívoz


20. kolo: 26.02.2022 (sobota)

W-134 KPR Ruch Chorzów - Handball PSG Zlín                  (so 26.02.2022/17:00 hod.) - hala MORiS, Chorzów
W-135 HC DAC Dunajská Streda - DHC Slavia Praha          (so 26.02.2022/19:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
W-136 MŠK IUVENTA Michalovce - TJ Sokol Písek            (so 26.02.2022/17:30 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
W-137 DHK Baník Most - DHC Plzeň                                (so 26.02.2022/17:30 hod.) - SH DHK Baník, Most
W-138 HK Hodonín - DHK Zora Olomouc                           (so 26.02.2022/17:00 hod.) - VSH TEZA Hodonín
W-139 Házená Kynžvart - HK Slovan Duslo Šaľa                (so 26.02.2022/16:00 hod.) - SH M. Prokeše, L. Kynžvart
W-140 AHT HC Tatran Stupava - DHC Sokol Poruba           (so 26.02.2022/18:00 hod.) - Školská šport. hala, Stupava


Dohrávka - 19. kolo: streda 09.03.2022

W-133 Handball PSG Zlín - HC DAC Dunajská Streda         (st 09.03.2022/17:30 hod.) - SH Datart (Euronics), Zlín


Predohrávky - 21. kolo: piatok 11.03.2022

W-141 AHT HC Tatran Stupava - KPR Ruch Chorzów         (pi 11.03.2022/18:00 hod.) - Škol. šport. hala, Stupava
W-143 HK Slovan Duslo Šaľa - HK Hodonín                       (pi 11.03.2022/18:00 hod.) - MŠH, Šaľa


21. kolo: 12. - 13.03.2022

W-141 AHT HC Tatran Stupava - KPR Ruch Chorzów         (pi 11.03.2022/18:00 hod.) - Škol. šport. hala, Stupava
W-142 DHC Sokol Poruba . Házená Kynžvart                    (so 12.03.2022/18:00 hod.) - SH Sareza, Ostrava-Přívoz
W-143 HK Slovan Duslo Šaľa - HK Hodonín                      (pi 11.03.2022/18:00 hod.) - MŠH, Šaľa
W-144 DHK Zora Olomouc - DHK Baník Most                   (so 12.03.2022/17:30 hod.) - SH DHK Zora, Olomouc
W-145 DHC Plzeň - MŠK IUVENTA Michalovce                 (št 17.02.2022/16:30 hod.) - SH 31. ZŠ, Plzeň
W-146 TJ Sokol Písek - HC DAC Dunajská Streda             (so 12.03.2022/15:00 hod.) - SH, Písek
W-147 DHC Slavia Praha - Handball PSG Zlín                    (ne 13.03.2022/17:30 hod.) - SH DHC Slavia, Praha


Dohrávka - 12. kolo: sobota 12.03.2022

W-80 MŠK IUVENTA Michalovce - AHT HC Tatran Stupava  (so 12.03.2022/17:30 hod.) - Chemkostav Aréna, MI


Dohrávka - 15. kolo: nedeľa 13.03.2022

W-100 DHC Plzeň - HK Slovan Duslo Šaľa                         (ne 13.03.2022/17:00 hod.) - SH 31. ZŠ, Plzeň


Dohrávka - 16. kolo: streda 16.03.2022

W-106 KPR Ruch Chorzów - MŠK IUVENTA Michalovce     (st 16.03.2022/18:00 hod.) - hala MORiS, Chorzów


22. kolo: 19. - 20.03.2022

W-148 KPR Ruch Chorzów - DHC Slavia Praha                  (ne 20.03.2022/18:00 hod.) - hala MORiS, Chorzów
W-149 Handball PSG Zlín - TJ Sokol Písek                        (ne 20.03.2022/18:00 hod.) - SH Datart (Euronics), Zlín
W-150 HC DAC Dunajská Streda - DHC Plzeň                   (so 19.03.2022/18:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
W-151 MŠK IUVENTA Michalovce - DHK Zora Olomouc      (so 19.03.2022/17:30 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
W-152 DHK Baník Most - HK Slovan Duslo Šaľa                (so 19.03.2022/17:30 hod.) - SH DHK Baník, Most
W-153 HK Hodonín - DHC Sokol Poruba                            (so 19.03.2022/17:00 hod.) - VSH TEZA, Hodonín
W-154 Házená Kynžvart - AHT HC Tatran Stupava              (so 19.03.2022/16:00 hod.) - SH, Cheb


Predohrávka - 23. kolo: streda 23.03.2022

W-158 HK Slovan Duslo Šaľa - MŠK IUVENTA Michalovce  (st 23.03.2022/16:30 hod.) - MŠH, Šaľa


Dohrávka - 15. kolo: streda 23.03.2022

W-103 Handball PSG Zlín - Házená Kynžvart                      (st 23.03.2022/17:00 hod.) - SH Datart (Euronics), Zlín


Dohrávka - 16. kolo: streda 23.03.2022

W-107 DHK Baník Most - HC DAC Dunajská Streda            (st 23.03.2022/17:30 hod.) - SH DHK Baník, Most


Dohrávka - 17. kolo: streda 23.03.2022

W-115 DHC Plzeň - AHT HC Tatran Stupava                        (st 23.03.2022/17:30 hod.) - SH 31. ZŠ, Plzeň


23. kolo: 26. - 27.03.2022

W-155 Házená Kynžvart - KPR Ruch Chorzów                    (ne 14.11.2021/12:00 hod.) - SH M. Prokeše, L. Kynžvart
W-156 AHT HC Tatran Stupava - HK Hodonín                      (ne 27.03.2022/11:00 hod.) - Škol. šport. hala, Stupava
W-157 DHC Sokol Poruba - DHK Baník Most                      (so 26.03.2022/18:00 hod.) - SH Sareza, Ostrava-Přívoz
W-158 HK Slovan Duslo Šaľa - MŠK IUVENTA Michalovce   (st 23.03.2022/16:30 hod.) - MŠH, Šaľa
W-159 DHK Zora Olomouc - HC DAC Dunajská Streda         (ne 27.03.2022/17:00 hod.) - SH DHK Zora, Olomouc
W-160 DHC Plzeň - Handball PSG Zlín                                (so 26.03.2022/15:00 hod.) - SH 31. ZŠ, Plzeň
W-161 TJ Sokol Písek - DHC Slavia Praha                           (so 26.03.2022/15:00 hod.) - SH, Písek


Dohrávka - 15. kolo: streda 30.03.2022

W-105 MŠK IUVENTA Michalovce - DHK Baník Most           (st 30.03.2022/17:30 hod.) - Chemkostav Aréna, MI


Dohrávka - 18. kolo: streda 30.03.2022

W-126 DHC Sokol Poruba - HK Slovan Duslo Šaľa               (st 30.03.2022/18:00 hod.) - SH Sareza, Ostrava-Přívoz


Dohrávka - 14. kolo: streda 30.03.2022

W-94 Házená Kynžvart - HC DAC Dunajská Streda              (st 30.03.2022/18:30 hod.) - SH M. Prokeše, L. Kynžvart


Dohrávka - 18. kolo: streda 30.03.2022

W-125 AHT HC Tatran Stupava - DHK Zora Olomouc            (st 30.03.2022/19:00 hod.) - Škol. šport. hala, Stupava


24. kolo: 02. - 03.04.2022

W-162 KPR Ruch Chorzów - TJ Sokol Písek                       (ne 03.04.2022/18:00 hod.) - hala MORiS, Chorzów
W-163 DHC Slavia Praha - DHC Plzeň                                (ne 03.04.2022/17:30 hod.) - SH DHC Slavia, Praha
W-164 Handball PSG Zlín - DHK Zora Olomouc                   (ne 03.04.2022/17:00 hod.) - SH Datart (Euronics), Zlín
W-165 HC DAC Dunajská Streda - HK Slovan Duslo Šaľa    (ne 03.04.2022/10:30 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
W-166 MŠK IUVENTA Michalovce - DHC Sokol Poruba       (so 02.04.2022/16:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
W-167 DHK Baník Most - AHT HC Tatran Stupava               (so 02.04.2022/17:30 hod.) - SH DHK Baník, Most
W-168 HK Hodonín - Házená Kynžvart                               (so 02.04.2022/17:00 hod.) - VSH TEZA Hodonín


Predohrávka - 26. kolo: streda 06.04.2022

W-179 Handball PSG Zlín - DHC Sokol Poruba                   (st 06.04.2022/17:30 hod.) - SH Datart (Euronics), Zlín


Predohrávka - 26. kolo: streda 06.04.2022

W-180 HC DAC Dunajská Streda - AHT HC Tatran Stupava (st 06.04.2022/18:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda


25. kolo: 09. - 10.04.2022

W-169 HK Hodonín - KPR Ruch Chorzów                            (so 09.04.2022/17:00 hod.) - VSH TEZA Hodonín
W-170 Házená Kynžvart - DHK Baník Most                         (ne 10.04.2022/17:10 hod.) - SH, Cheb
W-171 AHT HC Tatran Stupava - MŠK IUVENTA Michalovce (ne 16.11.2021/11:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
W-172 DHC Sokol Poruba - HC DAC Dunajská Streda         (st 13.04.2022/18:00 hod.) - SH Sareza, Ostrava-Přívoz
W-173 HK Slovan Duslo Šaľa - Handball PSG Zlín               (so 09.04.2022/18:00 hod.) - MŠH, Šaľa
W-174 DHK Zora Olomouc - DHC Slavia Praha                    (so 09.04.2022/17:30 hod.) - SH DHK Zora, Olomouc
W-175 DHC Plzeň - TJ Sokol Písek                                    (so 09.04.2022/18:00 hod.) - SH 31. ZŠ, Plzeň


Dohrávka - 25. kolo: streda 13.04.2022

W-172 DHC Sokol Poruba - HC DAC Dunajská Streda         (st 13.04.2022/18:00 hod.) - SH Sareza, Ostrava-Přívoz


26. kolo: 13.04.2022 (streda)

W-176 KPR Ruch Chorzów - DHC Plzeň                             (st 13.04.2022/18:00 hod.) - hala MORiS, Chorzów
W-177 TJ Sokol Písek - DHK Zora Olomouc                        (st 13.04.2022/18:00 hod.) - SH, Písek
W-178 DHC Slavia Praha - HK Slovan Duslo Šaľa                (st 13.04.2022/18:00 hod.) - SH DHC Slavia, Praha
W-179 Handball PSG Zlín - DHC Sokol Poruba                    (st 06.04.2022/17:30 hod.) - SH Datart (Euronics), Zlín
W-180 HC DAC Dunajská Streda - AHT HC Tatran Stupava  (st 06.04.2022/18:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
W-181 MŠK IUVENTA Michalovce - Házená Kynžvart          (st 13.04.2022/17:30 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
W-182 DHK Baník Most - HK Hodonín                                (st 13.04.2022/18:00 hod.) - SH DHK Baník, Most

-----

PLAY OFF - SR - SEMIFINÁLE:

1. kolo - sobota 30.04.2022:

HC DAC Dunajská Streda - HK Slovan Duslo Šaľa             (so 30.04.2022/19:30 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
MŠK IUVENTA Michalovce - AHT HC Tatran Stupava         (so 30.04.2022/17:30 hod.) - Škol. šport. hala, Stupava

2. kolo - nedeľa 01.05.2022 / utorok 03.05.2022

AHT HC Tatran Stupava - MŠK IUVENTA Michalovce          (ne 01.05.2022/11:00 hod.) - Škol. šport. hala, Stupava
HK Slovan Duslo Šaľa - HC DAC Dunajská Streda             (ut 03.05.2022/18:00 hod.) - MŠH, Šaľa


PLAY OFF - SR - O 3. MIESTO:

1. zápas - štvrtok 12.05.2022:

HK Slovan Duslo Šaľa - AHT HC Tatran Stupava                (št 12.05.2022/19:00 hod.) - MŠH, Šaľa

2. zápas - utorok 17.05.2022:

AHT HC Tatran Stupava - HK Slovan Duslo Šaľa                (ut 17.05.2022/19:00 hod.) - Školská šport. hala, Stupava


PLAY OFF - SR - FINÁLE:

1. zápas - nedeľa 15.05.2022:

MŠK IUVENTA Michalovce - HC DAC Dunajská Streda      (ne 15.05.2022/17:30 hod.) - Chemkostav Aréna, MI

2. zápas - streda 18.05.2022:

HC DAC Dunajská Streda - MŠK IUVENTA Michalovce      (st 18.05.2022/18:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda

 

PLAY OFF - ČR - SEMIFINÁLE:

1. kolo - sobota 30.04.2022 / nedeľa 01.05.2022:

DHK Zora Olomouc - DHK Baník Most                              (so 30.04.2022/17:30 hod.) - SH DHK Zora, Olomouc
DHC Plzeň - Házená Kynžvart                                          (ne 01.05.2022/18:00 hod.) - SH 31. ZŠ, Plzeň

2. kolo - ODVETY - sobota 07.05.2022:

DHK Baník Most - DHK Zora Olomouc                              (so 07.05.2022/17:15 hod.) - SH DHK Baník, Most
Házená Kynžvart - DHC Plzeň                                          (so 07.05.2022/17:00 hod.) - SH M. Prokeše, L. Kynžvart


PLAY OFF - ČR - O 3. MIESTO:

1. zápas - sobota 14.05.2022:

DHK Zora Olomouc - Házená Kynžvart                             (so 14.05.2022/17:30 hod.) - SH DHK Zora, Olomouc

2. zápas - sobota 21.05.2022:

Házená Kynžvart - DHK Zora Olomouc                             (so 21.05.2022/17:00 hod.) - SH M. Prokeše, L. Kynžvart


PLAY OFF - ČR - FINÁLE:

1. zápas - nedeľa 15.05.2022:

DHC Plzeň - DHK Baník Most                                          (ne 15.05.2022/15:00 hod.) - SH 31. ZŠ, Plzeň

2. zápas - sobota 21.05.2022

DHK Baník Most - DHC Plzeň                                         (so 21.05.2022/17:30 hod.) - SH DHK Baník, Most


PLAY OUT - ČR:

1. kolo - streda 27.04.2022:

DHC Slavia Praha - DHC Sokol Poruba                            (st 27.04.2022/18:00 hod.) - SH DHC Slavia, Praha
TJ Sokol Písek -  Handball PSG Zlín                                (st 27.04.2022/18:00 hod.) - SH, Písek

2. kolo - sobota 30.04.2022:

Handball PSG Zlín - TJ Sokol Písek                                 (so 30.04.2022/17:00 hod.) - SH Datart (Euronics), Zlín
DHC Sokol Poruba - DHC Slavia Praha                            (so 30.04.2022/18:30 hod.) - SH Sareza, Ostrava-Přívoz

3. kolo: streda 04.05.2022:

DHC Sokol Poruba - TJ Sokol Písek                                (st 04.05.2022/18:00 hod.) - SH Sareza, Ostrava-Přívoz
DHC Slavia Praha - Handball PSG Zlín                             (st 04.05.2022/18:00 hod.) - SH DHC Slavia, Praha

4. kolo - sobota 07.05.2022 / nedeľa 08.05.2022:

Handball PSG Zlín - TJ Sokol Písek                                 (so 07.05.2022/18:00 hod.) - SH Datart (Euronics), Zlín
DHC Sokol Poruba - DHC Slavia Praha                            (ne 08.05.2022/18:30 hod.) - SH Sareza, Ostrava-Přívoz

5. kolo - streda 11.05.2022:

DHC Slavia Praha - TJ Sokol Písek                                  (st 11.05.2022/18:00 hod.) - SH DHC Slavia, Praha
DHC Sokol Poruba  Handball PSG Zlín                             (st 11.05.2022/18:00 hod.) - SH Sareza, Ostrava-Přívoz

6. kolo - sobota 14.05.2022 / nedeľa 15.05.2022:

TJ Sokol Písek - DHC Sokol Poruba                                 (so 14.05.2022/15:00 hod.) - SH, Písek
Handball PSG Zlín - DHC Slavia Praha                              (ne 15.05.2022/16:00 hod.) - SH Datart (Euronics), Zlín

 


 

I. LIGA ŽIEN:


Dohrávka - 10. kolo: sobota 29.01.2021

2A-70 Bánovce n. Bebr. - ŠŠK Prešov                        (so 29.01.2022/18:00 hod.) - MŠH, Bánovce nad Bebravou


14. kolo: 05.02.2022 (sobota)

2A-92 Močenok - ŠKP Topoľčany
2A-93 voľno - Nesvady                                                                             ------
2A-94 ŠKP Bratislava - Hlohovec                               (ne 06.02.2022/14:30 hod.) - ŠH LF UK, Mlyn. Dolina, BA*
2A-95 Bern. Košice - Zlatná na Ost.
2A-96 Partizánske - Bánovce n. Bebr.
2A-97 Šurany - ŠŠK Prešov
2A-98 HC DAC Dun. Streda "B" - voľno                                                     ------

* - zápas bol odložený pre COVID-19 v tíme domácich (ŠKP Bratislava).


15. kolo: 12. - 13.02.2022

2A-99 HC DAC Dun. Streda "B" - Močenok                (ne 13.02.2022/16:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda**
2A-100 voľno - Šurany                                                                             ------
2A-101 ŠŠK Prešov - Partizánske
2A-102 Bánovce n. Bebr. - Bern. Košice                     (so 12.02.2022/18:00 hod.)  MŠH, Bánovce nad Bebravou
2A-103 Zlatná na Ost. - ŠKP Bratislava
2A-104 Hlohovec - voľno                                                                          ------
2A-105 Nesvady - ŠKP Topoľčany                             (so 12.02.2022/17:00 hod.) - Jenő Vlahy sportcsarnok, Nesvady*

* - zápas bol odložený.

** - zápas bol odložený.


16. kolo: 19. - 20.02.2022

2A-106 Močenok - Nesvady                                      (ne 20.02.2022/18:00 hod.) - ŠH, Močenok (okr. Šaľa)
2A-107 ŠKP Topoľčany - Hlohovec                                                      odložené**
2A-108 voľno - Zlatná na Ost.                                                                  ------
2A-109 ŠKP Bratislava - Bánovce n. Bebr.                  (ne 20.02.2022/15:30 hod.) - ŠH LF UK, Mlyn. Dolina, BA
2A-110 Bern. Košice - ŠŠK Prešov                            (so 19.02.2022/10:00 hod.) - nová hala ZŠ Bernolákova 16, KE***
2A-111 Partizánske - voľno                                                                      ------
2A-112 Šurany - HC DAC Dun. Streda "B"                  (so 19.02.2022/17:00 hod.) - MŠH, Šurany*

* - zápas bol odložený pre COVID-19 v tíme hostiek (HC DAC Dunajská Streda "B").

** - zápas bol odložený pre COVID-19 v tíme hostiek (HC Sporta Hlohovec).

*** - zápas bol odložený pre COVID-19 v tíme domácich (ŠŠK Bernolákova 16 Košice).


Dohrávka - 15. kolo: štvrtok 24.02.2022

2A-99 HC DAC Dun. Streda "B" - Močenok                (št 24.02.2022/18:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda


17. kolo: 26. - 27.02.2022

2A-113 Šurany - Močenok                                         (ne 27.02.2022/17:00 hod.) - MŠH, Šurany**
2A-114 HC DAC Dun. Streda "B" - Partizánske                                     odložené*
2A-115 voľno - Bern. Košice                                                                    ------
2A-116 ŠŠK Prešov - ŠKP Bratislava                         (so 26.02.2022/12:00 hod.) - ŠH HA, Baštova ul., Prešov
2A-117 Bánovce n. Bebr. - voľno                                                              ------
2A-118 Zlatná na Ost. - ŠKP Topoľčany                                               odložené***
2A-119 Hlohovec - Nesvady                                                                 odložené****

* - zápas bol odložený pre COVID-19 v tíme hostiek (HK Slávia Partizánske).

** - zápas bol odložený pre COVID-19.

*** - zápas bol odložený pre COVID-19.

**** - zápas bol odložený pre COVID-19.


Dohrávka - 14. kolo: nedeľa 27.02.2022

2A-73 HC DAC Dun. Streda "B" - Zlatná na Ost.         (ne 27.02.2022/14:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda


Dohrávka - 12. kolo: sobota 05.03.2022

2A-80 Nesvady - Bern. Košice                                   (so 05.03.2022/16:00 hod.) - Jenő Vlahy sportcsarnok, Nesvady


18. kolo: 12. - 13.03.2022

2A-120 Močenok - Hlohovec                                     (so 12.03.2022/15:00 hod.) - ŠH, Močenok (okr. Šaľa)
2A-121 Nesvady - Zlatná na Ost.                               (so 12.03.2022/16:00 hod.) - Jenő Vlahy sportcsarnok, Nesvady
2A-122 ŠKP Topoľčany - Bánovce n. Bebr.                 (ne 13.03.2022/10:30 hod.) - MŠH, Topoľčany
2A-123 voľno - ŠŠK Prešov                                                                     ------
2A-124 ŠKP Bratislava - voľno                                                                 ------
2A-125 Bern. Košice - HC DAC Dun. Streda "B"         (ne 13.03.2022/12:00 hod.) - nová hala ZŠ Bernolákova 16, KE
2A-126 Partizánske - Šurany                                     (so 12.03.2022/09:00 hod.) - MŠH, Partizánske


19. kolo: 19. - 20.03.2022

2A-127 Partizánske - Močenok                                 (ne 20.03.2022/10:00 hod.) - MŠH, Partizánske*
2A-128 Šurany - Bern. Košice                                   (ne 20.03.2022/14:00 hod.) - MŠH, Šurany**
2A-129 HC DAC Dun. Streda "B" - ŠKP Bratislava      (ne 20.03.2022/13:30 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
2A-130 voľno - voľno                                                                               ------
2A-131 ŠŠK Prešov - ŠKP Topoľčany                        (so 19.03.2022/12:30 hod.) - ŠH HA, Baštova ul., Prešov
2A-132 Bánovce n. Bebr. - Nesvady                           (ne 20.03.2022/16:00 hod.) - MŠH, Bánovce nad Bebravou
2A-133 Zlatná na Ost. - Hlohovec                              (so 19.03.2022/17:00 hod.) - Kóczán Mór Sportcsarnok, Zlatná

* - zápas bol z organizačných dôvodov odložený.

** - zápas sa nehral, hostky (ŠŠK Bernolákova 16 Košice) nepricestovali.


20. kolo: 26.03.2022 (sobota)

2A-134 Močenok - Zlatná na Ost.                              (so 26.03.2022/14:00 hod.) - ŠH, Močenok (okr. Šaľa)
2A-135 Hlohovec - Bánovce n. Bebr.                          (ne 27.03.2022/15:00 hod.) - ŠH Na Zábraní, Hlohovec
2A-136 Nesvady - ŠŠK Prešov                                  (so 26.03.2022/16:00 hod.) - Jenő Vlahy sportcsarnok, Nesvady
2A-137 ŠKP Topoľčany - voľno                                                                ------
2A-138 voľno - HC DAC Dun. Streda "B"                                                  ------
2A-139 ŠKP Bratislava - Šurany                                (so 26.03.2022/15:30 hod.) - ŠH LF UK, Mlyn. Dolina, BA
2A-140 Bern. Košice - Partizánske                            (so 26.03.2022/16:00 hod.) - nová hala ZŠ Bernolákova 16, KE*

*** - zápas bol odložený z dôvodu choroby a zranení v tíme hostiek (HK Slávia Partizánske).


21. kolo: 02. - 03.04.2022

2A-141 Bern. Košice - Močenok                                (so 02.04.2022/13:00 hod.) - nová hala ZŠ Bernolákova 16, KE
2A-142 Partizánske - ŠKP Bratislava                         (so 02.04.2022/13:30 hod.) - MŠH, Partizánske
2A-143 Šurany - voľno                                                                            ------
2A-144 HC DAC Dun. Streda "B" - ŠKP Topoľčany     (ne 03.04.2022/13:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
2A-145 voľno - Nesvady                                                                          ------
2A-146 ŠŠK Prešov - Hlohovec                                  (so 02.04.2022/12:00 hod.) - ŠH HA, Baštova ul., Prešov
2A-147 Bánovce n. Bebr. - Zlatná na Ost.                   (so 02.04.2022/17:00 hod.) - MŠH, Bánovce nad Bebravou


Dohrávka - 10. kolo: sobota 02.04.2022

2A-67 Nesvady - Šurany                                           (so 02.04.2022/16:00 hod.) - Jenő Vlahy sportcsarnok, Nesvady


22. kolo: 09. - 10.04.2022

2A-148 Močenok - Bánovce n. Bebr.                          (so 09.04.2022/18:00 hod.) - ŠH, Močenok (okr. Šaľa)
2A-149 Zlatná na Ost. - ŠŠK Prešov                          (so 09.04.2022/14:00 hod.) - Kóczán Mór Sportcsarnok, Zlatná
2A-150 Hlohovec - voľno                                                                         ------
2A-151 Nesvady - HC DAC Dun. Streda "B"               (ne 10.04.2022/15:00 hod.) - Jenő Vlahy sportcsarnok, Nesvady
2A-152 ŠKP Topoľčany - Šurany                               (so 09.04.2022/11:45 hod.) - MŠH, Topoľčany
2A-153 voľno - Partizánske                                                                     ------
2A-154 ŠKP Bratislava - Bern. Košice                       (ne 10.04.2022/12:00 hod.) - ŠH LF UK, Mlyn. Dolina, BA


Dohrávky - 14. kolo: sobota 23.04.2022

2A-92 Močenok - ŠKP Topoľčany                              (so 23.04.2022/18:00 hod.) - ŠH Močenok (okr. Šaľa)
2A-94 ŠKP Bratislava - Hlohovec                               (so 23.04.2022/15:30 hod.) - ŠH LF UK, Mlyn. Dolina, BA


Dohrávka - 13. kolo: nedeľa 24.04.2022

2A-90 ŠKP Bratislava - Nesvady                               (ne 24.04.2022/16:00 hod.) - ŠH LF UK, Mlyn. Dolina, BA*

* - zápas bol odložený.


Dohrávka - 17. kolo: streda 27.04.2022

2A-113 Šurany - Močenok                                        (st 27.04.2022/18:30 hod.) - MŠH, Šurany


23. kolo: 30.04. - 01.05.2022

2A-155 ŠKP Bratislava - Močenok                            (so 30.04.2022/13:00 hod.) - ŠH LF UK, Mlyn. Dolina, BA*
2A-156 Bern. Košice - voľno                                                                   ------
2A-157 Partizánske - ŠKP Topoľčany                       (so 30.04.2022/10:00 hod.) - MŠH, Partizánske
2A-158 Šurany - Nesvady                                         (so 30.04.2022/16:00 hod.) - MŠH, Šurany
2A-159 HC DAC Dun. Streda "B" - Hlohovec              (ne 01.05.2022/16:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
2A-160 voľno - Zlatná na Ost.                                                                 ------
2A-161 ŠŠK Prešov - Bánovce n. Bebr.                     (so 30.04.2022/12:30 hod.) - ŠH HA, Baštova ul., Prešov

* - zápas sa nehral, hostky (HK Junior Močenok) nepricestovali, zápas sa bude dohrávať v stredu 11.05.2022 o 18:00 hod. v ŠH Dom Športu v Bratislave.


Predohrávka - 24. kolo: piatok 06.05.2022

2A-164 Zlatná na Ost. - HC DAC Dun. Streda "B"      (pi 06.05.2022/18:15 hod.) - Kóczán Mór Sportcsarnok, Zlatná


24. kolo: 07. - 08.05.2022

2A-162 Močenok - ŠŠK Prešov                                (so 07.05.2022/17:00 hod.) - ŠH Močenok (okr. Šaľa)
2A-163 Bánovce n. Bebr. - voľno                                                              ------
2A-164 Zlatná na Ost. - HC DAC Dun. Streda "B"      (pi 06.05.2022/18:15 hod.) - Kóczán Mór Sportcsarnok, Zlatná
2A-165 Hlohovec - Šurany                                        (ne 08.05.2022/15:00 hod.) - ŠH Na Zábraní, Hlohovec
2A-166 Nesvady - Partizánske                                  (ne 08.05.2022/15:30 hod.) - Jenő Vlahy sportcsarnok, Nesvady
2A-167 ŠKP Topoľčany - Bern. Košice                      (ne 08.05.2022/13:00 hod.) - MŠH, Topoľčany
2A-168 voľno - ŠKP Bratislava                                                                ------


Dohrávka - 23. kolo: streda 11.05.2022

2A-155 ŠKP Bratislava - Močenok                            (st 11.05.2022/18:00 hod.) - ŠH Dom Športu, BA


Dohrávka - 16. kolo: streda 11.05.2022

2A-110 Bern. Košice - ŠŠK Prešov                           (st 11.05.2022/19:00 hod.) - nová hala ZŠ Bernolákova 16, KE


Dohrávka - 12. kolo: štvrtok 12.05.2022

2A-82 Zlatná na Ost. - Šurany                                  (št 12.05.2022/18:00 hod.) - Kóczán Mór Sportcsarnok, Zlatná


25. kolo: 14. - 15.05.2022

2A-169 voľno - Močenok                                                                         ------
2A-170 ŠKP Bratislava - ŠKP Topoľčany                  (so 14.05.2022/18:00 hod.) - ŠH LF UK, Mlyn. Dolina, BA
2A-171 Bern. Košice - Nesvady                               (ne 15.05.2022/12:00 hod.) - nová hala ZŠ Bernolákova 16, KE
2A-172 Partizánske - Hlohovec                                (ne 15.05.2022/10:00 hod.) - MŠH, Partizánske
2A-173 Šurany - Zlatná na Ost.                                (ne 15.05.2022/17:00 hod.) - MŠH, Šurany
2A-174 HC DAC Dun. Streda "B" - Bánovce n. B.      (so 14.05.2022/15:30 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
2A-175 voľno - ŠŠK Prešov                                                                     ------


Dohrávka - 11. kolo: nedeľa 15.05.2022

2A-71 ŠŠK Prešov - Močenok                                 (ne 15.05.2022/14:00 hod.) - ŠH HA, Baštova ul., Prešov*

* - zápas bol odložený.


Dohrávka - 7. kolo: štvrtok 19.05.2022

2A-43 Zlatná na Ost. - Močenok                              (št 19.05.2022/18:00 hod.) - Kóczán Mór Sportcsarnok, Zlatná


26. kolo: 21. - 22.05.2022

2A-176 Močenok - voľno                                                                         ------
2A-177 ŠŠK Prešov - HC DAC Dun. Streda "B"        (so 21.05.2022/12:00 hod.) - ŠH HA, Baštova ul., Prešov
2A-178 Bánovce n. Bebr. - Šurany                           (so 21.05.2022/18:00 hod.) - MŠH, Bánovce nad Bebravou
2A-179 Zlatná na Ost. - Partizánske                        (ne 22.05.2022/17:00 hod.) - Kóczán Mór Sportcsarnok, Zlatná
2A-180 Hlohovec - Bern. Košice                                                           odložené*
2A-181 Nesvady - ŠKP Bratislava                            (ne 22.05.2022/15:30 hod.) - Jenő Vlahy sportcsarnok, Nesvady
2A-182 ŠKP Topoľčany - voľno                                                                ------

* - zápas bol odložený pre COVID-19 v tíme hostiek (ŠŠK Bernolákova 16 Košice).


Dohrávka - 12. kolo: štvrtok 26.05.2022

2A-83 Bánovce n. Bebr. - HC DAC Dun. Streda "B"   (št 26.05.2022/19:00 hod.) - MŠH, Bánovce nad Bebravou


Dohrávka - 11. kolo: piatok 27.05.2022

2A-74 Šurany - Hlohovec                                         (pi 27.05.2022/19:00 hod.) - MŠH, Šurany


Dohrávka - 14. kolo: nedeľa 29.05.2022

2A-97 Šurany - ŠŠK Prešov                                    (ne 29.05.2022/12:00 hod.) - MŠH, Šurany*

*- zápas bol odložený.


Dohrávka - 16. kolo: nedeľa 29.05.2022

2A-112 Šurany - HC DAC Dun. Streda "B"                (ne 29.05.2022/12:00 hod.) - MŠH, Šurany


Dohrávka - 8. kolo: nedeľa 29.05.2022

2A-51 ŠKP Bratislava - Partizánske                         (ne 29.05.2022/16:30 hod.) - ŠH LF UK, Mlyn. Dolina, BA*

* - zápas bol odložený.


Dohrávka - 16. kolo: nedeľa 29.05.2022

2A-107 ŠKP Topoľčany - Hlohovec                           (ne 29.05.2022/16:30 hod.) - MŠH, Topoľčany


Dohrávka - 15. kolo: štvrtok 02.06.2022

2A-103 Zlatná na Ost. - ŠKP Bratislava                    (št 02.06.2022/18:00 hod.) - Kóczán Mór Sportcsarnok, Zlatná


Dohrávka - 13. kolo: sobota 04.06.2022

2A-90 ŠKP Bratislava - Nesvady                              (so 04.06.2022/16:30 hod.) - ŠH LF UK, Mlyn. Dolina, BA*

* - zápas bol odložený.


Dohrávka - 15. kolo: nedeľa 05.06.2022

2A-105 Nesvady - ŠKP Topoľčany                           (ne 05.06.2022/09:00 hod.) - Jenő Vlahy sportcsarnok, Nesvady


Dohrávka - 10. kolo: piatok 10.06.2022

2A-66 Topoľčany - Partizánske                               (pi 10.06.2022/18:00 hod.) - MŠH, Topoľčany


Dohrávka - 10. kolo: streda 15.06.2022

2A-68 Hlohovec - HC DAC Dun. Streda "B"              (st 15.06.2022/18:15 hod.) - ŠH Na Zábraní, Hlohovec


Dohrávka - 12. kolo: nedeľa 19.06.2022

2A-79 Topoľčany - ŠKP Bratislava                           (ne 19.06.2022/17:00 hod.) - MŠH, Topoľčany


HK Slávia Sereď pred začiatkom sezóny vystúpila zo súťaže.

 



II. LIGA ŽIEN:

6. kolo: 02. - 03.04.2022

4A-16 ŠA Trenčín - TJ Družstevník Topoľníky                       (ne 03.04.2022/17:30 hod.) - MŠH, Trenčín
4A-17 ŠKH Pezinok - HKŽ Nové Zámky                                                     odložené
4A-18 Lokomotíva Vrútky - FHT Košice                               (so 02.04.2022/10:30 hod.) - ŠH na Podháji, Martin


7. kolo: 09. - 10.04.2022

4A-19 ŠA Trenčín - Lokomotíva Vrútky                                (so 23.04.2022/18:00 hod.) - MŠH, Trenčín
4A-20 FHT Košice - ŠKH Pezinok                                      (ne 24.04.2022/14:00 hod.) - ŠH, Rožňava (Štítnická ul.)
4A-21 HKŽ Nové Zámky - TJ Družstevník Topoľníky              (so 09.04.2022/15:00 hod.) - ŠH Milénium, Nové Zámky


Dohrávka - 7. kolo: sobota 23.04.2022

4A-19 ŠA Trenčín - Lokomotíva Vrútky                                (so 23.04.2022/18:00 hod.) - MŠH, Trenčín


Dohrávka - 7. kolo: sobota 23.04.2022

4A-20 FHT Košice - ŠKH Pezinok                                      (ne 24.04.2022/14:00 hod.) - ŠH, Rožňava (Štítnická ul.)


8. kolo: 30.04. - 01.05.2022

4A-22 ŠA Trenčín - HKŽ Nové Zámky                                 (so 30.04.2022/18:00 hod.) - MŠH, Trenčín
4A-23 TJ Družstevník Topoľníky - FHT Košice                     (so 30.04.2022/14:00 hod.) - ŠH, Topoľníky
4A-24 ŠKH Pezinok - Lokomotíva Vrútky                            (ne 01.05.2022/11:30 hod.) - ŠH SOŠ, Pezinok


9. kolo: 07. - 08.05.2022

4A-25 ŠKH Pezinok - ŠA Trenčín                                      (so 07.05.2022/13:00 hod.) - ŠH SOŠ, Pezinok
4A-26 Lokomotíva Vrútky - TJ Družstevník Topoľníky           (ne 08.05.2022/11:00 hod.) - ŠH na Podháji, Martin
4A-27 FHT Košice - HKŽ Nové Zámky                                (ne 08.05.2022/14:00 hod.) - ŠH, Rožňava (Štítnická ul.)


10. kolo: 14. - 15.05.2022

4A-28 ŠA Trenčín - FHT Košice                                         (so 14.05.2022/17:00 hod.) - MŠH, Dubnica nad Váhom
4A-29 HKŽ Nové Zámky - Lokomotíva Vrútky                      (so 14.05.2022/13:30 hod.) - ŠH na Podháji, Martin
4A-30 TJ Družstevník Topoľníky - ŠKH Pezinok                   (so 14.05.2022/14:00 hod.) - ŠH, Topoľníky


Dohrávka - 5. kolo: sobota 14.05.2022

4A-14 Lokomotíva Vrútky - HKŽ Nové Zámky                      (so 14.05.2022/11:30 hod.) - ŠH na Podháji, Martin


Dohrávka - 6. kolo: nedeľa 29.05.2022

4A-17 ŠKH Pezinok - HKŽ Nové Zámky                             (ne 29.05.2022/10:30 hod.) - ŠH SOŠ, Pezinok

 


 

1. LIGA STARŠIE DORASTENKY


Dohrávka - 13. kolo: sobota 22.01.2022

7A-87 MHK Bytča - THA Martin/MŠK Čadca                 (so 22.01.2022/15:00 hod.) - ŠH Predmier, Bytča
7A-85 Malacky/Rohožník - Stupava                                (so 22.01.2022/--:-- hod.) - ŠH Malina, Malacky*

* - zápas bol odložený pre COVID-19.


Dohrávka - 13. kolo: nedeľa 23.01.2022

7A-91 Šaľa - HK AS Trenčín                                          (ne 23.01.2022/15:45 hod.) - MŠH, Šaľa


Dohrávka - 10. kolo: sobota 29.01.2022

7A-69 Michalovce - Malacky/Rohožník                            (so 29.01.2022/13:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI*

* - zápas bol odložený pre COVID-19 v tíme hostiek (Malacky/Rohožník).


Dohrávky - 10. kolo: nedeľa 30.01.2022

7A-66 HK AS Trenčín - Partizánske                                (ne 30.01.2022/11:00 hod.) - MŠH, Trenčín
7A-64 Stupava - ŠKP Bratislava                                     (ne 30.01.2022/15:45 hod.) - Školská šport. hala, Stupava*

* - zápas bol odložený pre COVID-19 v tíme hostiek (ŠKP Bratislava).


Dohrávka - 8. kolo: nedeľa 30.01.2022

7A-52 Šaľa - MHK Bytča                                              (ne 30.01.2022/11:45 hod.) - MŠH, Šaľa


Dohrávka - 11. kolo: piatok 04.02.2022

7A-77 ŠKP Bratislava - Šaľa                                          (pi 04.02.2022/14:45 hod.) - ŠH LF UK, Mlyn. Dolina, BA*

* - zápas bol odložený pre COVID-19 v tíme domácich (ŠKP Bratislava).


14. kolo: 05.02.2022 (sobota)

7A-92 Stupava - HK AS Trenčín                                     (ne 06.02.2022/15:45 hod.) - Školská šport. hala, Stupava***
7A-93 Šaľa - voľno                                                                               ------
7A-94 ŠKP Bratislava - Hlohovec                                   (ne 06.02.2022/11:00 hod.) - ŠH LF UK, Mlyn. Dolina, BA**
7A-95 FHT Košice - Michalovce                                                        odložené
7A-96 Partizánske - THA Martin/MŠK Čadca                  (ne 06.02.2022/09:00 hod.) - MŠH, Partizánske
7A-97 Prešov/Vranov - MHK Bytča                              (so 05.02.2022/12:45 hod.) - ŠH HA, Baštova ul., Prešov*
7A-98 HC DAC Dunajská Streda - Malacky/Rohožník      (ne 06.02.2022/11:45 hod.) - MŠH, Dunajská Streda****

* - zápas bol odložený pre COVID-19 v tíme hostiek (MHK Bytča).

** - zápas bol odložený pre COVID-19 v tíme domácich (ŠKP Bratislava).

*** - zápas bol odložený pre COVID-19 v tíme domácich (HC Tatran Stupava).

**** - zápas bol odložený pre COVID-19 v tíme hostiek (Malacky/Rohožník).


15. kolo: 12. - 13.02.2022

7A-99 HC DAC Dunajská Streda - Stupava                     (ne 13.02.2022/12:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda****
7A-100 Malacky/Rohožník - MHK Bytča                      (so 12.02.2022/11:50 hod.) - ŠH Malina, Malacky*
7A-101 Prešov/Vranov - Partizánske                              (so 12.02.2022/11:45 hod.) - ŠH HA, Baštova ul., Prešov**
7A-102 THA Martin/MŠK Čadca - FHT Košice                (so 12.02.2022/14:45 hod.) - MŠH, Čadca***
7A-103 Michalovce - ŠKP Bratislava                              (so 12.02.2022/13:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
7A-104 Hlohovec - Šaľa                                                                  odložené
7A-105 voľno - HK AS Trenčín                                                             ------

* - zápas bol odložený pre COVID-19 v tíme hostiek (MHK Bytča).

** - zápas bol odložený pre COVID-19 v tíme hostiek (HK Slávia Partizánske).

*** - zápas bol odložený pre COVID-19 v tíme hostiek (FHT Košice).

**** - zápas bol odložený pre COVID-19 v tíme hostiek (HC Tatran Stupava).


Predohrávka - 19. kolo: sobota 12.02.2022

7A-130 Malacky/Rohožník - Šaľa                                  (so 12.02.2022/11:50 hod.) - ŠH Malina, Malacky*

* - nehralo sa, zápas sa odohrá v riadnom hracom termíne (19. - 20.03.2022).


16. kolo: 19. - 20.02.2022

7A-106 Stupava - voľno                                                                       ------
7A-107 HK AS Trenčín - Hlohovec                                 (so 19.02.2022/10:00 hod.) - MŠH, Trenčín*
7A-108 Šaľa - Michalovce                                             (ne 20.02.2022/17:45 hod.) - MŠH, Šaľa***
7A-109 ŠKP Bratislava - THA Martin/MŠK Čadca           (ne 20.02.2022/13:45 hod.) - ŠH LF UK, Mlyn. Dolina, BA
7A-110 FHT Košice - Prešov/Vranov                              (ne 20.02.2022/12:30 hod.) - ŠH, Rožňava (Štítnická ul.)
7A-111 Partizánske - Malacky/Rohožník                        (so 19.02.2022/10:00 hod.) - MŠH, Partizánske**
7A-112 MHK Bytča - HC DAC Dunajská Streda            (so 19.02.2022/13:00 hod.) - ŠH Predmier, Bytča

* - zápas bol odložený pre COVID-19 v tíme hostiek (HC Sporta Hlohovec).

** - zápas bol odložený pre COVID-19.

*** - zápas bol odložený pre COVID-19 v tíme hostiek (MŠK IUVENTA Michalovce).


Dohrávky - 13. kolo: nedeľa 20.02.2022

7A-88 Partizánske - Michalovce                                    (ne 20.02.2022/10:45 hod.) - MŠH, Partizánske**
7A-89 FHT Košice - Hlohovec                                       (ne 20.02.2022/09:00 hod.) - ŠH Rožňava (Štítnická ul.)*

* - zápas bol odložený pre COVID-19 v tíme hostiek (HK Slávia Partizánske).

** - zápas bol odložený pre COVID-19 v tíme hostiek (MŠK IUVENTA Michalovce).


17. kolo: 26. - 27.02.2022

7A-113 MHK Bytča - Stupava                                      (ne 27.02.2022/15:00 hod.) - ŠH Predmier, Bytča
7A-114 HC DAC Dunajská Streda - Partizánske                                 odložené*
7A-115 Malacky/Rohožník - FHT Košice                        (so 26.02.2022/15:50 hod.) - ŠH Malina, Malacky
7A-116 Prešov/Vranov - ŠKP Bratislava                         (so 26.02.2022/15:30 hod.) - ŠH HA, Baštova ul., Prešov
7A-117 THA Martin/MŠK Čadca - Šaľa                          (so 26.02.2022/12:00 hod.) - ŠC, Diaková (okr. MT)
7A-118 Michalovce - HK AS Trenčín                              (so 26.02.2022/13:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
7A-119 Hlohovec - voľno                                                                      ------

* - zápas bol odložený pre COVID-19 v tíme hostiek (HK Slávia Partizánske).


Dohrávka - 15. kolo: sobota 05.03.2022

7A-102 THA Martin/MŠK Čadca - FHT Košice                (so 05.03.2022/12:45 hod.) - ŠH ŽSK (Rosinská 4), Žilina


Predohrávka - 23. kolo: streda 09.03.2022

7A-155 ŠKP Bratislava - Stupava                                   (st 09.03.2022/18:00 hod.) - ŠH Dom Športu, BA


Dohrávka - 14. kolo: štvrtok 10.03.2022

7A-97 Prešov/Vranov - MHK Bytča                              (št 10.03.2022/17:00 hod.) - ŠH HA, Baštova ul., Prešov*

*- zápas bol odložený pre obsadenosť ŠH (https://www.po-kraj.sk/sk/samosprava/aktuality/aktuality2022/ukrajina/psk-prichylil-indov-utekajucich-z-ukrajiny.html).


Predohrávka - 18. kolo: piatok 11.03.2022

7A-126 Partizánske - MHK Bytča                                (pi 11.03.2022/17:45 hod.) - MŠH, Partizánske


Dohrávka - 12. kolo: sobota 12.03.2022

7A-82 MHK Bytča - Michalovce                                  (so 12.03.2022/11:30 hod.) - ŠH Predmier, Bytča*

* - výmena domáceho prostredia.


18. kolo: 12. - 13.03.2022

7A-120 Stupava - Hlohovec                                                             odložené*
7A-121 voľno - Michalovce                                                                  ------
7A-122 HK AS Trenčín - THA Martin/MŠK Čadca            (so 12.03.2022/09:00 hod.) - MŠH, Trenčín
7A-123 Šaľa - Prešov/Vranov                                         (so 12.03.2022/15:45 hod.) - MŠH, Šaľa
7A-124 ŠKP Bratislava - Malacky/Rohožník                    (so 12.03.2022/09:15 hod.) - ŠH LF UK, Mlyn. Dolina, BA
7A-125 FHT Košice - HC DAC Dunajská Streda              (ne 13.03.2022/15:30 hod.) - ŠH, Rožňava (Štítnická ul.)
7A-126 Partizánske - MHK Bytča                                 (pi 11.03.2022/17:45 hod.) - MŠH, Partizánske

* - zápas sa bude dohrávať v pondelok 09.05.2022 o 18:45 hod. v Školskej športovej hale v Stupave.


Dohrávka - 11. kolo: nedeľa 13.03.2022

7A-74 MHK Bytča - Hlohovec                                      (ne 13.03.2022/12:15 hod.) - ŠH Predmier, Bytča


Dohrávka - 16. kolo: streda 16.03.2022

7A-107 HK AS Trenčín - Hlohovec                                 (st 16.03.2022/18:00 hod.) - MŠH, Trenčín


19. kolo: 19. - 20.03.2022

7A-127 Partizánske - Stupava                                       (so 19.03.2022/13:45 hod.) - MŠH, Partizánske*
7A-128 MHK Bytča - FHT Košice                                 (so 19.03.2022/14:15 hod.) - ŠH Predmier, Bytča
7A-129 HC DAC Dunajská Streda - ŠKP Bratislava         (ne 20.03.2022/10:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
7A-130 Malacky/Rohožník - Šaľa                                  (so 19.03.2022/11:50 hod.) - ŠH Malina, Malacky
7A-131 Prešov/Vranov - HK AS Trenčín                          (so 19.03.2022/16:45 hod.) - ŠH HA, Baštova ul., Prešov
7A-132 THA Martin/MŠK Čadca - voľno                                                ------
7A-133 Michalovce - Hlohovec                                       (so 19.03.2022/13:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI

* - zápas bol z organizačných dôvodov odložený.


Dohrávka - 17. kolo: nedeľa 20.03.2022

7A-114 HC DAC Dunajská Streda - Partizánske              (ne 20.03.2022/10:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda*

* - zápas sa nehral.


Dohrávka - 8. kolo: nedeľa 20.03.2022

7A-56 Michalovce - THA Martin/MŠK Čadca                   (ne 20.03.2022/13:45 hod.) - Chemkostav Aréna, MI


20. kolo: 26.03.2022 (sobota)

7A-134 Stupava - Michalovce                                        (so 26.03.2022/14:00 hod.) - Školská šport. hala, Stupava
7A-135 Hlohovec - THA Martin/MŠK Čadca                    (so 26.03.2022/10:45 hod.) - ŠH Na Zábraní, Hlohovec
7A-136 voľno - Prešov/Vranov                                                              ------
7A-137 HK AS Trenčín - Malacky/Rohožník                   (so 26.03.2022/09:00 hod.) - MŠH Trenčín
7A-138 Šaľa - HC DAC Dunajská Streda                       (so 26.03.2022/10:45 hod.) - MŠH, Šaľa
7A-139 ŠKP Bratislava - MHK Bytča                           (so 26.03.2022/13:45 hod.) - ŠH LF UK, Mlyn. Dolina, BA
7A-140 FHT Košice - Partizánske                                 (so 26.03.2022/17:30 hod.) - ŠH Rožňava (Štítnická ul.)*

*** - zápas bol odložený z dôvodu choroby a zranení v tíme hostiek (HK Slávia Partizánske).


Dohrávka - 15. kolo: štvrtok 31.03.2022

7A-104 Hlohovec - Šaľa                                                (št 31.03.2022/17:00 hod.) - ŠH Na Zábraní, Hlohovec


21. kolo: 02. - 03.04.2022

7A-141 FHT Košice - Stupava
7A-142 Partizánske - ŠKP Bratislava                            (so 02.04.2022/10:00 hod.) - MŠH, Partizánske
7A-143 MHK Bytča - Šaľa                                           (ne 03.04.2022/15:00 hod.) - ŠH Predmier, Bytča
7A-144 HC DAC Dunajská Streda - HK AS Trenčín         (ne 03.04.2022/16:30 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
7A-145 Malacky/Rohožník - voľno                                                       ------
7A-146 Prešov/Vranov - Hlohovec                                  (so 02.04.2022/15:30 hod.) - ŠH HA, Baštova ul., Prešov
7A-147 THA Martin/MŠK Čadca - Michalovce                 (ne 03.04.2022/14:15 hod.) - MŠH, Čadca


Dohrávka - 11. kolo: streda 06.04.2022

7A-77 ŠKP Bratislava - Šaľa                                         (st 06.04.2022/18:00 hod.) - ŠH Domu Športu, BA


22. kolo: 09. - 10.04.2022

7A-148 Stupava - THA Martin/MŠK Čadca                     (so 09.04.2022/17:00 hod.) - Školská šport. hala, Stupava
7A-149 Michalovce - Prešov/Vranov                               (so 09.04.2022/09:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
7A-150 Hlohovec - Malacky/Rohožník                            (so 09.04.2022/14:45 hod.) - ŠH Na Zábraní, Hlohovec
7A-151 voľno - HC DAC Dunajská Streda                                            ------
7A-152 HK AS Trenčín - MHK Bytča                            (so 09.04.2022/09:00 hod.) - MŠH, Trenčín
7A-153 Šaľa - Partizánske                                            (ne 10.04.2022/10:45 hod.) - MŠH, Šaľa
7A-154 ŠKP Bratislava - FHT Košice                             (ne 10.04.2022/13:45 hod.) - ŠH LF UK, Mlyn. Dolina, BA


Dohrávka - 16. kolo: štvrtok 14.04.2022

7A-108 Šaľa - Michalovce                                             (št 14.04.2022/14:45 hod.) - MŠH, Šaľa


Dohrávka - 9. kolo: piatok 15.04.2022

7A-62 Partizánske - Šaľa                                             (pi 15.04.2022/09:00 hod.) - MŠH, Partizánske


Dohrávka - 14. kolo: 23.04.2022

7A-94 ŠKP Bratislava - Hlohovec                                   (so 23.04.2022/12:00 hod.) - ŠH LF UK, Mlyn. Dolina, BA


Dohrávka - 5. kolo: nedeľa 24.04.2022

7A-35 MHK Bytča - Partizánske                                  (ne 24.04.2022/15:00 hod.) - ŠH Predmier, Bytča


Dohrávka - 8. kolo: nedeľa 24.04.2022

7A-53 HK AS Trenčín - HC DAC Dunajská Streda           (st 27.04.2022/18:15 hod.) - MŠH, Trenčín


23. kolo: 30.04. - 01.05.2022

7A-155 ŠKP Bratislava - Stupava                                   (st 09.03.2022/18:00 hod.) - Dom Športu, BA
7A-156 FHT Košice - Šaľa                                            (ne 01.05.2022/14:45 hod.) - ŠH Rožňava (Štítnická ul.)
7A-157 Partizánske - HK AS Trenčín                             (ne 01.05.2022/09:00 hod.) - MŠH, Partizánske
7A-158 voľno - MHK Bytča                                                                ------
7A-159 HC DAC Dunajská Streda - Hlohovec                  (ne 01.05.2022/12:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
7A-160 Malacky/Rohožník - Michalovce                          (so 30.04.2022/14:45 hod.) - ŠH Malina, Malacky
7A-161 Prešov/Vranov - THA Martin/MŠK Čadca             (so 30.04.2022/16:45 hod.) - ŠH HA, Baštova ul., Prešov


Dohrávka - 12. kolo: streda 04.05.2022

7A-79 HK AS Trenčín - ŠKP Bratislava                           (st 04.05.2022/18:45 hod.) - MŠH Trenčín


Dohrávka - 14. kolo: štvrtok 05.05.2022

7A-98 HC DAC Dunajská Streda - Malacky/Rohožník      (št 05.05.2022/18:45 hod.) - MŠH, Dunajská Streda


24. kolo: 07. - 08.05.2022

7A-162 Stupava - Prešov/Vranov                                    (so 07.05.2022/12:45 hod.) - Školská šport. hala, Stupava
7A-163 THA Martin/MŠK Čadca - Malacky/Rohožník      (so 07.05.2022/16:15 hod.) - ŠC, Diaková (okr. MT)
7A-164 Michalovce - HC DAC Dunajská Streda              (so 07.05.2022/13:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
7A-165 Hlohovec - MHK Bytča                                    (ne 08.05.2022/10:00 hod.) - ŠH Na Zábraní, Hlohovec
7A-166 voľno - Partizánske                                                                 ------
7A-167 HK AS Trenčín - FHT Košice                             (ne 22.05.2022/11:00 hod.) - MŠH, Trenčín
7A-168 Šaľa - ŠKP Bratislava                                       (ne 08.05.2022/10:45 hod.) - MŠH, Šaľa


Dohrávka - 11. kolo: sobota 07.05.2022

7A-76 FHT Košice - HK AS Trenčín                               (so 07.05.2022/14:30 hod.) - ŠH Rožňava (Štítnická ul.)


Dohrávka - 18. kolo: pondelok 09.05.2022

7A-120 Stupava - Hlohovec                                           (po 09.05.2022/18:45 hod.) - Školská šport. hala, Stupava


25. kolo: 14. - 15.05.2022

7A-169 Šaľa - Stupava                                                                   odložené
7A-170 ŠKP Bratislava - HK AS Trenčín                        (so 14.05.2022/16:15 hod.) - ŠH LF UK, Mlyn. Dolina, BA
7A-171 FHT Košice - voľno                                                                 ------
7A-172 Partizánske - Hlohovec                                     (ne 15.05.2022/11:30 hod.) - MŠH, Partizánske
7A-173 Michalovce - MHK Bytča                                (ne 15.05.2022/12:30 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
7A-174 HC DAC Dun. Streda - THA Martin/MŠK Čadca  (so 14.05.2022/12:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
7A-175 Malacky/Rohožník - Prešov/Vranov                    (so 14.05.2022/12:00 hod.) - ŠH Malina, Malacky


Dohrávka - 12. kolo: sobota 14.05.2022

7A-78 Stupava - Šaľa                                                   (so 14.05.2022/10:45 hod.) - Školská šport. hala, Stupava


Dohrávka - 9. kolo: štvrtok 19.05.2022

7A-59 Malacky/Rohožník - Hlohovec                              (št 19.05.2022/18:15 hod.) - ŠH Malina, Malacky


26. kolo: 21. - 22.05.2022

7A-176 Stupava - Malacky/Rohožník                              (št 26.05.2022/18:15 hod.) - Školská šport. hala, Stupava
7A-177 Prešov/Vranov - HC DAC Dunajská Streda          (so 21.05.2022/15:45 hod.) - ŠH HA, Baštova ul., Prešov
7A-178 THA Martin/MŠK Čadca - MHK Bytča              (ne 22.05.2022/14:15 hod.) - MŠH, Čadca
7A-179 Michalovce - Partizánske                                  (so 21.05.2022/13:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI*
7A-180 Hlohovec - FHT Košice                                      (so 21.05.2022/13:00 hod.) - ŠH Na Zábraní, Hlohovec
7A-181 voľno - ŠKP Bratislava                                                            ------
7A-182 HK AS Trenčín - Šaľa                                       (so 21.05.2022/09:00 hod.) - MŠH, Trenčín

* - zápas bol odložený.


Dohrávka - 24. kolo: nedeľa 22.05.2022

7A-167 HK AS Trenčín - FHT Košice                             (ne 22.05.2022/09:00 hod.) - MŠH, Trenčín


Dohrávka - 26. kolo: štvrtok 26.05.2022

7A-176 Stupava - Malacky/Rohožník                             (št 26.05.2022/18:15 hod.) - Školská šport. hala, Stupava


Dohrávka - 11. kolo: sobota 28.05.2022

7A-72 Malacky/Rohožník - THA Martin/MŠK Čadca       (so 28.05.2022/11:45 hod.) - ŠH Malina, Malacky


Dohrávka - 14. kolo: sobota 28.05.2022

7A-97 Prešov/Vranov - MHK Bytča                             (so 28.05.2022/13:45 hod.) - ŠH HA, Baštova ul., Prešov


Dohrávka - 8. kolo: nedeľa 29.05.2022

7A-50 Stupava - FHT Košice                                        (ne 29.05.2022/15:15 hod.) - Školská športová hala, Stupava
7A-51 ŠKP Bratislava - Partizánske                             (ne 29.05.2022/13:00 hod.) - ŠH LF UK, Mlyn. Dolina, BA*

* - zápas bol odložený.


Dohrávka - 11. kolo: streda 01.06.2022

7A-73 HC DAC Dunajská Streda - Michalovce               (st 01.06.2022/15:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI


Dohrávka - 10. kolo: piatok 03.06.2022

7A-64 Stupava - ŠKP Bratislava                                   (pi 03.06.2022/19:15 hod.) - Školská športová hala, Stupava


Dohrávka - 12. kolo: sobota 04.06.2022

7A-81 HC Sporta Hlohovec - Partizánske                      (so 04.06.2022/10:00 hod.) - ŠH Na Zábraní, Hlohovec


Dohrávka - 15. kolo: sobota 04.06.2022

7A-100 Malacky/Rohožník - MHK Bytča                     (so 04.06.2022/14:45 hod.) - ŠH Malina, Malacky


Dohrávka - 2. kolo: nedeľa 05.06.2022

7A-09 MHK Bytča - Malacky/Rohožník                       (ne 05.06.2022/15:00 hod.) - ŠH Predmier, Bytča


Dohrávka - 12. kolo: streda 08.06.2022

7A-83 THA Martin/MŠK Čadca - HC DAC Dun. Streda   (st 08.06.2022/17:45 hod.) - MŠH, Čadca


Dohrávka - 9. kolo: streda 08.06.2022

7A-58 Prešov/Vranov - Michalovce                                (st 08.06.2022/18:45 hod.) - ŠH HA, Baštova ul., Prešov


Dohrávka - 10. kolo: streda 15.06.2022

7A-68 Hlohovec - HC DAC Dunajská Streda                   (st 15.06.2022/14:45 hod.) - ŠH Na Zábraní, Hlohovec


Dohrávka - 13. kolo: streda 15.06.2022

7A-85 Malacky/Rohožník - Stupava                               (st 15.06.2022/19:00 hod.) - ŠH Malina, Malacky

 


 

1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY:


Dohrávky - 13. kolo: sobota 22.01.2022

8A-87 MHK Bytča - THA Martin/MŠK Čadca                 (so 22.01.2022/13:00 hod.) - ŠH Predmier, Bytča
8A-85 Malacky/Rohožník - Stupava                                (so 22.01.2022/15:30 hod.) - ŠH Malina, Malacky


Dohrávka - 13. kolo: nedeľa 23.01.2022

8A-91 Šaľa - HK AS Trenčín                                          (ne 23.01.2022/14:00 hod.) - MŠH, Šaľa


Dohrávka - 10. kolo: sobota 29.01.2022

8A-69 Michalovce - Malacky/Rohožník                            (so 29.01.2022/15:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI*

* - zápas bol odložený pre COVID-19 v tíme hostiek (Malacky/Rohožník).


Dohrávky - 10. kolo: nedeľa 30.01.2022

8A-66 HK AS Trenčín - Partizánske                                (ne 30.01.2022/09:00 hod.) - MŠH, Trenčín
8A-64 Stupava - ŠKP Bratislava                                     (ne 30.01.2022/14:00 hod.) - Školská šport. hala, Stupava*

* - zápas bol odložený pre COVID-19 v tíme hostiek (ŠKP Bratislava).


Dohrávka - 8. kolo: nedeľa 30.01.2022

8A-52 Šaľa - MHK Bytča                                              (ne 30.01.2022/10:00 hod.) - MŠH, Šaľa


Dohrávka - 11. kolo: piatok 04.02.2022

8A-77 ŠKP Bratislava - Šaľa                                          (pi 04.02.2022/13:00 hod.) - ŠH LF UK, Mlyn. Dolina, BA*

* - zápas bol odložený pre COVID-19 v tíme domácich (ŠKP Bratislava).


14. kolo: 05.02.2022 (sobota)

8A-92 Stupava - HK AS Trenčín                                     (ne 06.02.2022/14:00 hod.) - Školská šport. hala, Stupava***
8A-93 Šaľa - voľno                                                                               ------
8A-94 ŠKP Bratislava - Hlohovec                                   (ne 06.02.2022/12:45 hod.) - ŠH LF UK, Mlyn. Dolina, BA**
8A-95 FHT Košice - Michalovce                                                         odložené
8A-96 Partizánske - THA Martin/MŠK Čadca                  (ne 06.02.2022/10:45 hod.) - MŠH, Partizánske
8A-97 Prešov/Vranov - MHK Bytča                              (so 05.02.2022/11:00 hod.) - ŠH HA, Baštova ul., Prešov*
8A-98 HC DAC Dunajská Streda - Malacky/Rohožník      (ne 06.02.2022/10:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda

* - zápas bol odložený pre COVID-19 v tíme hostiek (MHK Bytča).

** - zápas bol odložený pre COVID-19 v tíme domácich (ŠKP Bratislava).

*** - zápas bol odložený pre COVID-19 v tíme domácich (HC Tatran Stupava).

**** - zápas bol odložený pre COVID-19 v tíme hostiek (Malacky/Rohožník).


15. kolo: 12. - 13.02.2022

8A-99 HC DAC Dunajská Streda - Stupava                     (ne 13.02.2022/13:45 hod.) - MŠH, Dunajská Streda****
8A-100 Malacky/Rohožník - MHK Bytča                      (so 12.02.2022/10:00 hod.) - ŠH Malina, Malacky*
8A-101 Prešov/Vranov - Partizánske                              (so 12.02.2022/10:00 hod.) - ŠH HA, Baštova ul., Prešov**
8A-102 THA Martin/MŠK Čadca - FHT Košice                (so 12.02.2022/13:00 hod.) - MŠH, Čadca***
8A-103 Michalovce - ŠKP Bratislava                              (so 12.02.2022/14:45 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
8A-104 Hlohovec - Šaľa                                                                   odložené*
8A-105 voľno - HK AS Trenčín                                                             ------

* - zápas bol odložený pre COVID-19 v tíme hostiek (MHK Bytča).

** - zápas bol odložený pre COVID-19 v tíme hostiek (HK Slávia Partizánske).

*** - zápas bol odložený pre COVID-19 v tíme hostiek (FHT Košice).

**** - zápas bol odložený pre COVID-19 v tíme hostiek (HC Tatran Stupava).


Predohrávka - 19. kolo: sobota 12.02.2022

8A-130 Malacky/Rohožník - Šaľa                                  (so 12.02.2022/10:00 hod.) - ŠH Malina, Malacky*

* - nehralo sa, zápas sa odohrá v riadnom hracom termíne (19. - 20.03.2022).


16. kolo: 19. - 20.02.2022

8A-106 Stupava - voľno                                                                       ------
8A-107 HK AS Trenčín - Hlohovec                                 (so 19.02.2022/12:00 hod.) - MŠH, Trenčín*
8A-108 Šaľa - Michalovce                                             (ne 20.02.2022/16:00 hod.) - MŠH, Šaľa***
8A-109 ŠKP Bratislava - THA Martin/MŠK Čadca           (ne 20.02.2022/12:00 hod.) - ŠH LF UK, Mlyn. Dolina, BA
8A-110 FHT Košice - Prešov/Vranov                              (ne 20.02.2022/11:00 hod.) - ŠH, Rožňava (Štítnická ul.)
8A-111 Partizánske - Malacky/Rohožník                        (so 19.02.2022/11:45 hod.) - MŠH, Partizánske**
8A-112 MHK Bytča - HC DAC Dunajská Streda            (so 19.02.2022/11:00 hod.) - ŠH Predmier, Bytča

* - zápas bol odložený pre COVID-19 v tíme hostiek (HC Sporta Hlohovec).

** - zápas bol odložený pre COVID-19.

*** - zápas bol odložený pre COVID-19 v tíme hostiek (MŠK IUVENTA Michalovce).


Dohrávky - 13. kolo: nedeľa 20.02.2022

8A-88 Partizánske - Michalovce                                    (ne 20.02.2022/09:00 hod.) - MŠH, Partizánske**
8A-89 FHT Košice - Hlohovec                                       (ne 20.02.2022/10:45 hod.) - ŠH Rožňava (Štítnická ul.)*

* - zápas bol odložený pre COVID-19 v tíme hostiek (HC Sporta Hlohovec).

** - zápas bol odložený pre COVID-19 v tíme hostiek (MŠK IUVENTA Michalovce).


17. kolo: 26. - 27.02.2022

8A-113 MHK Bytča - Stupava                                      (ne 27.02.2022/13:00 hod.) - ŠH Predmier, Bytča
8A-114 HC DAC Dunajská Streda - Partizánske                                 odložené*
8A-115 Malacky/Rohožník - FHT Košice                        (so 26.02.2022/14:00 hod.) - ŠH Malina, Malacky
8A-116 Prešov/Vranov - ŠKP Bratislava                         (so 26.02.2022/13:45 hod.) - ŠH HA, Baštova ul., Prešov
8A-117 THA Martin/MŠK Čadca - Šaľa                          (so 26.02.2022/10:00 hod.) - ŠC, Diaková (okr. MT)
8A-118 Michalovce - HK AS Trenčín                              (so 26.02.2022/14:45 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
8A-119 Hlohovec - voľno                                                                      ------

* - zápas bol odložený pre COVID-19 v tíme hostiek (HK Slávia Partizánske).


Dohrávka - 15. kolo: sobota 05.03.2022

8A-102 THA Martin/MŠK Čadca - FHT Košice                (so 05.03.2022/11:00 hod.) - ŠH ŽSK (Rosinská 4), Žilina


Predohrávka - 23. kolo: streda 09.03.2022

8A-155 ŠKP Bratislava - Stupava                                   (st 09.03.2022/16:15 hod.) - ŠH Dom Športu, BA


Dohrávka - 14. kolo: štvrtok 10.03.2022

8A-97 Prešov/Vranov - MHK Bytča                              (št 10.03.2022/15:15 hod.) - ŠH HA, Baštova ul., Prešov*

* - zápas bol odložený pre obsadenosť ŠH (https://www.po-kraj.sk/sk/samosprava/aktuality/aktuality2022/ukrajina/psk-prichylil-indov-utekajucich-z-ukrajiny.html).


Predohrávka - 18. kolo: piatok 11.03.2022

8A-126 Partizánske - MHK Bytča                                (pi 11.03.2022/16:00 hod.) - MŠH, Partizánske


Dohrávka - 12. kolo: sobota 12.03.2022

8A-82 MHK Bytča - Michalovce                                   (so 12.03.2022/13:15 hod.) - ŠH Predmier, Bytča*

* - výmena domáceho prostredia.


18. kolo: 12. - 13.03.2022

8A-120 Stupava - Hlohovec                                                             odložené*
8A-121 voľno - Michalovce                                                                  ------
8A-122 HK AS Trenčín - THA Martin/MŠK Čadca            (so 12.03.2022/11:00 hod.) - MŠH, Trenčín
8A-123 Šaľa - Prešov/Vranov                                         (so 12.03.2022/14:00 hod.) - MŠH, Šaľa
8A-124 ŠKP Bratislava - Malacky/Rohožník                    (so 12.03.2022/11:00 hod.) - ŠH LF UK, Mlyn. Dolina, BA
8A-125 FHT Košice - HC DAC Dunajská Streda              (ne 13.03.2022/14:00 hod.) - ŠH, Rožňava (Štítnická ul.)
8A-126 Partizánske - MHK Bytča                                 (pi 11.03.2022/16:00 hod.) - MŠH, Partizánske

* - zápas sa bude dohrávať v pondelok 09.05.2022 o 17:00 hod. v Školskej športovej hale v Stupave.


Dohrávka - 11. kolo: nedeľa 13.03.2022

8A-74 MHK Bytča - Hlohovec                                      (ne 13.03.2022/12:15 hod.) - ŠH Predmier, Bytča


Dohrávka - 16. kolo: streda 16.03.2022

8A-107 HK AS Trenčín - Hlohovec                                 (st 16.03.2022/16:30 hod.) - MŠH, Trenčín


19. kolo: 19. - 20.03.2022

8A-127 Partizánske - Stupava                                       (so 19.03.2022/10:00 hod.) - MŠH, Partizánske*
8A-128 MHK Bytča - FHT Košice                                 (so 19.03.2022/12:30 hod.) - ŠH Predmier, Bytča
8A-129 HC DAC Dunajská Streda - ŠKP Bratislava         (ne 20.03.2022/11:45 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
8A-130 Malacky/Rohožník - Šaľa                                  (so 19.03.2022/10:00 hod.) - ŠH Malina, Malacky
8A-131 Prešov/Vranov - HK AS Trenčín                          (so 19.03.2022/15:00 hod.) - ŠH HA, Baštova ul., Prešov
8A-132 THA Martin/MŠK Čadca - voľno                                               ------
8A-133 Michalovce - Hlohovec                                       (so 19.03.2022/14:45 hod.) - Chemkostav Aréna, MI

* - zápas bol z organizačných dôvodov odložený.


Dohrávka - 17. kolo: nedeľa 20.03.2022

8A-114 HC DAC Dunajská Streda - Partizánske              (ne 20.03.2022/11:45 hod.) - MŠH, Dunajská Streda*

* - zápas sa nehral.


Dohrávka - 8. kolo: nedeľa 20.03.2022

8A-56 Michalovce - THA Martin/MŠK Čadca                   (ne 20.03.2022/12:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI


20. kolo: 26.03.2022 (sobota)

8A-134 Stupava - Michalovce                                        (so 26.03.2022/16:00 hod.) - Školská šport. hala, Stupava 
8A-135 Hlohovec - THA Martin/MŠK Čadca                    (so 26.03.2022/09:00 hod.) - ŠH Na Zábraní, Hlohovec
8A-136 voľno - Prešov/Vranov                                                              ------
8A-137 HK AS Trenčín - Malacky/Rohožník                   (so 26.03.2022/11:00 hod.) - MŠH Trenčín
8A-138 Šaľa - HC DAC Dunajská Streda                       (so 26.03.2022/09:00 hod.) - MŠH, Šaľa
8A-139 ŠKP Bratislava - MHK Bytča                           (so 26.03.2022/12:00 hod.) - ŠH LF UK, Mlyn. Dolina, BA
8A-140 FHT Košice - Partizánske                                 (so 26.03.2022/15:30 hod.) - ŠH Rožňava (Štítnická ul.)*

*** - zápas bol odložený z dôvodu choroby a zranení v tíme hostiek (HK Slávia Partizánske).


Dohrávka - 15. kolo: štvrtok 31.03.2022

8A-104 Hlohovec - Šaľa                                                (št 31.03.2022/15:15 hod.) - ŠH Na Zábraní, Hlohovec


21. kolo: 02. - 03.04.2022

8A-141 FHT Košice - Stupava
8A-142 Partizánske - ŠKP Bratislava                            (so 02.04.2022/11:45 hod.) - MŠH, Partizánske
8A-143 MHK Bytča - Šaľa                                           (ne 03.04.2022/13:00 hod.) - ŠH Predmier, Bytča
8A-144 HC DAC Dunajská Streda - HK AS Trenčín         (ne 03.04.2022/14:45 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
8A-145 Malacky/Rohožník - voľno                                                       ------
8A-146 Prešov/Vranov - Hlohovec                                  (so 02.04.2022/13:45 hod.) - ŠH HA, Baštova ul., Prešov
8A-147 THA Martin/MŠK Čadca - Michalovce                 (ne 03.04.2022/12:30 hod.) - MŠH, Čadca


Dohrávka - 11. kolo: streda 06.04.2022

8A-77 ŠKP Bratislava - Šaľa                                        (st 06.04.2022/16:15 hod.) - ŠH Domu Športu, BA


22. kolo: 09. - 10.04.2022

8A-148 Stupava - THA Martin/MŠK Čadca                    (so 09.04.2022/15:00 hod.) - Školská šport. hala, Stupava
8A-149 Michalovce - Prešov/Vranov                              (so 09.04.2022/11:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
8A-150 Hlohovec - Malacky/Rohožník                           (so 09.04.2022/13:00 hod.) - ŠH Na Zábraní, Hlohovec
8A-151 voľno - HC DAC Dunajská Streda                                            ------
8A-152 HK AS Trenčín - MHK Bytča                           (so 09.04.2022/11:00 hod.) - MŠH, Trenčín
8A-153 Šaľa - Partizánske                                           (ne 10.04.2022/09:00 hod.) - MŠH, Šaľa
8A-154 ŠKP Bratislava - FHT Košice                            (ne 10.04.2022/15:30 hod.) - ŠH LF UK, Mlyn. Dolina, BA


Dohrávka - 16. kolo: štvrtok 14.04.2022

8A-108 Šaľa - Michalovce                                            (št 14.04.2022/13:00 hod.) - MŠH, Šaľa


Dohrávka - 9. kolo: piatok 15.04.2022

8A-62 Partizánske - Šaľa                                            (pi 15.04.2022/11:00 hod.) - MŠH, Partizánske


Dohrávka - 14. kolo: 23.04.2022 (sobota)

8A-94 ŠKP Bratislava - Hlohovec                                 (so 23.04.2022/13:45 hod.) - ŠH LF UK, Mlyn. Dolina, BA


Dohrávka - 5. kolo: nedeľa 24.04.2022

8A-35 MHK Bytča - Partizánske                                 (ne 24.04.2022/13:30 hod.) - ŠH Predmier, Bytča


Dohrávka - 8. kolo: streda 27.04.2022

8A-53 HK AS Trenčín - HC DAC Dunajská Streda          (st 27.04.2022/16:30 hod.) - MŠH, Trenčín


23. kolo: 30.04. - 01.05.2022

8A-155 ŠKP Bratislava - Stupava                                  (st 09.03.2022/16:15 hod.) - Dom Športu, BA
8A-156 FHT Košice - Šaľa                                           (ne 01.05.2022/13:00 hod.) - ŠH Rožňava (Štítnická ul.)
8A-157 Partizánske - HK AS Trenčín                            (ne 01.05.2022/10:30 hod.) - MŠH, Partizánske
8A-158 voľno - MHK Bytča                                                               ------
8A-159 HC DAC Dunajská Streda - Hlohovec                 (ne 01.05.2022/13:45 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
8A-160 Malacky/Rohožník - Michalovce                         (so 30.04.2022/13:00 hod.) - ŠH Malina, Malacky
8A-161 Prešov/Vranov - THA Martin/MŠK Čadca            (so 30.04.2022/15:00 hod.) - ŠH HA, Baštova ul., Prešov


Dohrávka - 12. kolo: streda 04.05.2022

8A-79 HK AS Trenčín - ŠKP Bratislava                          (st 04.05.2022/17:00 hod.) - MŠH Trenčín


Dohrávka - 14. kolo: štvrtok 05.05.2022

8A-98 HC DAC Dunajská Streda - Malacky/Rohožník      (št 05.05.2022/17:15 hod.) - MŠH, Dunajská Streda


24. kolo: 07. - 08.05.2022

8A-162 Stupava - Prešov/Vranov                                    (so 07.05.2022/11:00 hod.) - Školská šport. hala, Stupava
8A-163 THA Martin/MŠK Čadca - Malacky/Rohožník      (so 07.05.2022/14:30 hod.) - ŠC, Diaková (okr. MT)
8A-164 Michalovce - HC DAC Dunajská Streda              (so 07.05.2022/15:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
8A-165 Hlohovec - MHK Bytča                                   (ne 08.05.2022/12:00 hod.) - ŠH Na Zábraní, Hlohovec
8A-166 voľno - Partizánske                                                                 ------
8A-167 HK AS Trenčín - FHT Košice                            (ne 22.05.2022/09:00 hod.) - MŠH, Trenčín
8A-168 Šaľa - ŠKP Bratislava                                      (ne 08.05.2022/09:00 hod.) - MŠH, Šaľa


Dohrávka - 11. kolo: sobota 07.05.2022

8A-76 FHT Košice - HK AS Trenčín                              (so 07.05.2022/13:00 hod.) - ŠH Rožňava (Štítnická ul.)


Dohrávka - 18. kolo: pondelok 09.05.2022

8A-120 Stupava - Hlohovec                                           (po 09.05.2022/17:00 hod.) - Školská šport. hala, Stupava


25. kolo: 14. - 15.05.2022

8A-169 Šaľa - Stupava                                                                    odložené
8A-170 ŠKP Bratislava - HK AS Trenčín                        (so 14.05.2022/13:45 hod.) - ŠH LF UK, Mlyn. Dolina, BA
8A-171 FHT Košice - voľno                                                                 ------
8A-172 Partizánske - Hlohovec                                     (ne 15.05.2022/08:30 hod.) - MŠH, Partizánske
8A-173 Michalovce - MHK Bytča                                (ne 15.05.2022/14:30 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
8A-174 HC DAC Dun. Streda - THA Martin/MŠK Čadca  (so 14.05.2022/13:45 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
8A-175 Malacky/Rohožník - Prešov/Vranov                    (so 14.05.2022/13:45 hod.) - ŠH Malina, Malacky


Dohrávka - 12. kolo: sobota 14.05.2022

8A-78 Stupava - Šaľa                                                   (so 14.05.2022/09:00 hod.) - Školská šport. hala, Stupava


Dohrávka - 9. kolo: štvrtok 19.05.2022

8A-59 Malacky/Rohožník - Hlohovec                              (št 19.05.2022/16:30 hod.) - ŠH Malina, Malacky


26. kolo: 21. - 22.05.2022

8A-176 Stupava - Malacky/Rohožník                              (št 26.05.2022/16:30 hod.) - Školská šport. hala, Stupava
8A-177 Prešov/Vranov - HC DAC Dunajská Streda          (so 21.05.2022/14:00 hod.) - ŠH HA, Baštova ul., Prešov
8A-178 THA Martin/MŠK Čadca - MHK Bytča              (ne 22.02.2022/12:30 hod.) - MŠH, Čadca
8A-179 Michalovce - Partizánske                                  (so 21.05.2022/15:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI*
8A-180 Hlohovec - FHT Košice                                      (so 21.05.2022/14:45 hod.) - ŠH Na Zábraní, Hlohovec
8A-181 voľno - ŠKP Bratislava                                                            ------
8A-182 HK AS Trenčín - Šaľa                                       (so 21.05.2022/11:00 hod.) - MŠH, Trenčín

* - zápas bol odložený.


Dohrávka - 24. kolo: nedeľa 22.05.2022

8A-167 HK AS Trenčín - FHT Košice                             (ne 22.05.2022/11:00 hod.) - MŠH, Trenčín


Dohrávka - 26. kolo: štvrtok 26.05.2022

8A-176 Stupava - Malacky/Rohožník                             (št 26.05.2022/16:30 hod.) - Školská šport. hala, Stupava


Dohrávka - 11. kolo: sobota 28.05.2022

8A-72 Malacky/Rohožník - THA Martin/MŠK Čadca       (so 28.05.2022/10:00 hod.) - ŠH Malina, Malacky


Dohrávka - 14. kolo: sobota 28.05.2022

8A-97 Prešov/Vranov - MHK Bytča                             (so 28.05.2022/12:00 hod.) - ŠH HA, Baštova ul., Prešov


Dohrávka - 8. kolo: nedeľa 29.05.2022

8A-50 Stupava - FHT Košice                                        (ne 29.05.2022/13:30 hod.) - Školská športová hala, Stupava
8A-51 ŠKP Bratislava - Partizánske                             (ne 29.05.2022/14:45 hod.) - ŠH LF UK, Mlyn. Dolina, BA*

* - zápas bol odložený.


Dohrávka - 11. kolo: streda 01.06.2022

8A-73 HC DAC Dunajská Streda - Michalovce               (st 01.06.2022/13:15 hod.) - Chemkostav Aréna, MI


Dohrávka - 10. kolo: piatok 03.06.2022

8A-64 Stupava - ŠKP Bratislava                                   (pi 03.06.2022/17:30 hod.) - Školská športová hala, Stupava


Dohrávka - 12. kolo: sobota 04.06.2022

8A-81 HC Sporta Hlohovec - Partizánske                      (so 04.06.2022/12:00 hod.) - ŠH Na Zábraní, Hlohovec


Dohrávka - 15. kolo: sobota 04.06.2022

8A-100 Malacky/Rohožník - MHK Bytča                     (so 04.06.2022/13:00 hod.) - ŠH Malina, Malacky


Dohrávka - 2. kolo: nedeľa 05.06.2022

8A-09 MHK Bytča - Malacky/Rohožník                       (ne 05.06.2022/13:00 hod.) - ŠH Predmier, Bytča


Dohrávka - 12. kolo: streda 08.06.2022

8A-83 THA Martin/MŠK Čadca - HC DAC Dun. Streda   (st 08.06.2022/16:00 hod.) - MŠH, Čadca


Dohrávka - 9. kolo: streda 08.06.2022

8A-58 Prešov/Vranov - Michalovce                                (st 08.06.2022/17:00 hod.) - ŠH HA, Baštova ul., Prešov


Dohrávka - 10. kolo: streda 15.06.2022

8A-68 Hlohovec - HC DAC Dunajská Streda                   (st 15.06.2022/16:30 hod.) - ŠH Na Zábraní, Hlohovec

 


 

MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY:

6. kolo: 12. - 13.02.2022

1. skupina - HK AS Trenčín "B"

67C HK AS Trenčín "B" - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                             odložené*
68C HK AS Trenčín "A" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                              odložené**
69C HK AS Trenčín "A" - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                             odložené*
70C HK AS Trenčín "B" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                              odložené**

* - zápas bol odložený pre COVID-19 v tíme HK Sokol Bánovce nad Bebravou.

** - zápas bol odložený pre COVID-19 v tíme TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom.

2. skupina - HK Slávia Partizánske (hralo sa v nedeľu 13.02.2022 v MŠH)

71C HK Slávia Partizánske - Športová akadémia Trenčín                             (o 16:30 hod.)
72C Športová akadémia Trenčín - MHK Bytča                                       (o 15:20 hod.)
73C HK Slávia Partizánske - MŠK IUVENTA Michalovce                             (o 12:00 hod.)*
74C Športová akadémia Trenčín - MŠK IUVENTA Michalovce                      (o 13:10 hod.)*
75C HK Slávia Partizánske - MHK Bytča                                                (o 14:10 hod.)

* - zápas bol odložený pre COVID-19 v tíme MŠK IUVENTA Michalovce.

3. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina (hralo sa v sobotu 12.02.2022 v ŠH ŽSK /Rosinská 4/)

76C Slovan Malá Fatra - HK Žilina - MŠK - hádzaná Čadca                         (o 09:00 hod.)
77C MŠK - hádzaná Čadca - THA Martin                                                     odložené*
78C Slovan Malá Fatra - HK Žilina - MHáK Martin                                       (o 11:30 hod.)
79C MŠK - hádzaná Čadca - MHáK Martin                                                (o 10:20 hod.)
80C Slovan Malá Fatra - HK Žilina - THA Martin                                            odložené*

* - zápas bol odložený pre COVID-19 v tíme THA Martin.


7. kolo: 26. - 27.02.2022

1. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou (hralo sa v sobotu 26.02.2022 v MŠH)

81C HK Sokol Bánovce nad Bebravou - Športová akadémia Trenčín                       (o 11:45 hod.)
82C TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HK Slávia Partizánske                               (o 12:45 hod.)
83C HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK Slávia Partizánske                              (o 13:55 hod.)
84C TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - Športová akadémia Trenčín                         (o 14:55 hod.)
85C HK Sokol Bánovce nad Bebravou - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                (o 16:05 hod.)

2. skupina - MHK Bytča (hralo sa v sobotu 26.02.2022 v ŠH v obci Predmier /okr. BY/)

86C MHK Bytča - Slovan Malá Fatra - HK Žilina                                (o 10:00 hod.)
87C MŠK - hádzaná Čadca - MŠK IUVENTA Michalovce                        (o 11:00 hod.)
88C MHK Bytča - MŠK - hádzaná Čadca                                            (o 12:15 hod.)
89C Slovan Malá Fatra - HK Žilina - MŠK IUVENTA Michalovce                (o 13:15 hod.)
90C MHK Bytča - MŠK IUVENTA Michalovce  zápas sa predohrával dňa 09.10.2021 v ŠH ŽSK /Rosinská 4/ v Žiline

3. skupina - THA Martin (hralo sa v nedeľu 27.02.2022 v Športovom centre v obci Diaková /okr. MT/)

91C THA Martin - MHáK Martin                              (o 08:20 hod.) - presun na 12:00 hod.
92C MHáK Martin - HK AS Trenčín "A"                   (o 09:40 hod.)*
93C THA Martin - HK AS Trenčín "B"                      (o 10:40 hod.)*
94C MHáK Martin - HK AS Trenčín "B"                   (o 12:00 hod.)*
95C THA Martin - HK AS Trenčín "A"                      (o 13:00 hod.)*

* - zápasy boli odložené.


Predohrávka - 8. kolo: 26. - 27.03.2022

3. skupina - HK AS Trenčín "A" (predohrávalo sa v piatok 04.03.2022 v MŠH v Trenčíne)

104C HK AS Trenčín "A" - HK AS Trenčín "B"                       (o 15:00 hod.)


8. kolo: 26. - 27.03.2022

1. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina (hralo sa v sobotu 26.03.2022 v ŠH ŽSK /Rosinská 4/)

96C Slovan Malá Fatra - HK Žilina - HK Slávia Partizánske                             (o 11:20 hod.)*
97C MŠK - hádzaná Čadca - Športová akadémia Trenčín                               (o 12:25 hod.) - presun (o 10:50 hod.)
98C MŠK - hádzaná Čadca - HK Slávia Partizánske                                      (o 10:05 hod.)*
99C Slovan Malá Fatra - HK Žilina - Športová akadémia Trenčín                      (o 09:00 hod.)

* - zápas bol odložený z dôvodu choroby a zranení v tíme HK Slávia Partizánske.

2. skupina - MHáK Martin (hralo sa v nedeľu 27.03.2022 v telocvični Spojenej školy /ČS armády 24/)

100C MHáK Martin - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                       (o 09:00 hod.)
101C THA Martin - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                           (o 10:00 hod.)
102C MHáK Martin - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                         (o 11:00 hod.)
103C THA Martin - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                          (o 12:00 hod.)

3. skupina - HK AS Trenčín "A" (hralo sa v nedeľu 27.03.2022 v MŠH)

104C HK AS Trenčín "A" - HK AS Trenčín "B"                             predohrávalo sa v piatok 04.03.2022
105C HK AS Trenčín "B" - MHK Bytča                                         (o 11:00 hod.) - (o 14:15 hod.)
106C HK AS Trenčín "A" - MŠK IUVENTA Michalovce                     (o 12:00 hod.) - (o 13:00 hod.)
107C HK AS Trenčín "B" - MŠK IUVENTA Michalovce                     (o 13:15 hod.) - (o 12:00 hod.)
108C HK AS Trenčín "A" - MHK Bytča                                         (o 14:15 hod.) - (o 11:00 hod.)


Predohrávka - 8. kolo: 02. - 03.04.2022

1. skupina - HK AS Trenčín "A" (predohrávalo sa v stredu 30.03.2022 v MŠH v Trenčíne)

104C HK AS Trenčín "A" - HK AS Trenčín "B"                       (o 18:40 hod.)


Dohrávka - 5. kolo: 20. - 21.11.2021

3. skupina - MŠK - hádzaná Čadca (dohrávalo sa vo štvrtok 31.03.2022 v ŠH ŽSK /Rosinská 4/)

65C Slovan Malá Fatra - HK Žilina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                   (o 16:30 hod.)


9. kolo: 09. - 10.04.2022

1. skupina - HK Slávia Partizánske (hralo sa v sobotu 09.04.2022 v MŠH)

109C HK Slávia Partizánske - MHáK Martin                           (o 10:00 hod.)
110C Športová akadémia Trenčín - THA Martin                       (o 11:00 hod.)
111C Športová akadémia Trenčín - MHáK Martin                     (o 12:00 hod.)
112C HK Slávia Partizánske - THA Martin                              (o 13:00 hod.)

2. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou (hralo sa v sobotu 09.04.2022 v MŠH)

113C HK Sokol Bánovce nad Bebravou - MŠK IUVENTA Michalovce                  (o 12:55 hod.)
114C TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - MHK Bytča                                    (o 10:35 hod.)
115C TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - MŠK IUVENTA Michalovce                   (o 11:50 hod.)
116C HK Sokol Bánovce nad Bebravou - MHK Bytča                                  (o 09:30 hod.)

3. skupina - MŠK - hádzaná Čadca (hralo sa v nedeľu 10.04.2022 v MŠH)

117C MŠK - hádzaná Čadca - HK AS Trenčín "A"                                (o 09:00 hod.)
118C Slovan Malá Fatra - HK Žilina - HK AS Trenčín "B"                       (o 10:00 hod.)
119C Slovan Malá Fatra - HK Žilina - HK AS Trenčín "A"                       (o 11:20 hod.)
120C MŠK - hádzaná Čadca - HK AS Trenčín "B"                                (o 12:20 hod.)


Dohrávka - 4. kolo: 06. - 07.11.2021

1. skupina - THA Martin (dohrávalo sa v sobotu 09.04.2022 v MŠH v Partizánskom)

43C HK Slávia Partizánske - THA Martin                            (o 09:30 hod.)
45C HK Slávia Partizánske - MHáK Martin                         (o 11:50 hod.)

2. skupina - MHK Bytča (dohrávalo sa v sobotu 09.04.2022 v MŠH v Bánovciach nad Bebravou)

48C MŠK IUVENTA Michalovce - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                  (o 14:00 hod.)


Dohrávka - 6. kolo: 12. - 13.02.2022

3. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina (dohrávalo sa v sobotu 23.04.2022 v ŠH ŽSK /Rosinská 4/)

80C Slovan Malá Fatra - HK Žilina - THA Martin                     (o 15:30 hod.)


Dohrávka - 6. kolo: 27. - 28.11.2021

1. skupina - HK AS Trenčín "B" (dohrávalo sa v nedeľu 24.04.2022 v MŠH v Dubnici nad Váhom)

67C HK AS Trenčín "B" - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                        (o 12:00 hod.)
68C HK AS Trenčín "A" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                          (o 13:00 hod.)
69C HK AS Trenčín "A" - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                        (o 14:15 hod.)
70C HK AS Trenčín "B" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                          (o 15:15 hod.)


Dohrávka - 6. kolo: 12. - 13.02.2022

3. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina (dohrávalo sa v nedeľu 24.04.2022 v MŠH v Čadci)

77C MŠK - hádzaná Čadca - THA Martin                              (o 14:00 hod.)


Dohrávka - 5. kolo: 20. - 21.11.2021

1. skupina - Športová akadémia Trenčín (dohrávalo sa v utorok 26.04.2022 v MŠH v Partizánskom)

56C HK Slávia Partizánske - HK AS Trenčín "B"                             (o 18:45 hod.)
57C HK Slávia Partizánske - HK AS Trenčín "A"                             (o 17:30 hod.)


10. kolo: 30.04. - 01.05.2022

1. skupina - HK AS Trenčín "B" (hralo sa v sobotu 30.04.2022 v MŠH)

121C HK AS Trenčín "B" - Športová akadémia Trenčín                     (o 13:30 hod.)
122C HK AS Trenčín "A" - HK Slávia Partizánske                            (o 14:30 hod.)
123C HK AS Trenčín "A" - Športová akadémia Trenčín                     (o 15:30 hod.)
124C HK AS Trenčín "B" - HK Slávia Partizánske                            (o 16:30 hod.)

2. skupina - THA Martin (hralo sa v sobotu 30.04.2022 v Športovom centre v obci Diaková /okr. MT/)

125C THA Martin - MŠK IUVENTA Michalovce                       (o 12:00 hod.)
126C MHáK Martin - MHK Bytča                                         (o 13:00 hod.)
127C MHáK Martin - MŠK IUVENTA Michalovce                     (o 14:20 hod.)
128C THA Martin - MHK Bytča                                            (o 15:20 hod.)

3. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom (hralo sa v sobotu 30.04.2022 na ihrisku pri ZŠ)

129C TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - MŠK - hádzaná Čadca                              (o 10:00 hod.)
130C HK Sokol Bánovce nad Bebravou - Slovan Malá Fatra - HK Žilina                   (o 11:00 hod.)
131C HK Sokol Bánovce nad Bebravou - MŠK - hádzaná Čadca                            (o 12:15 hod.)
132C TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - Slovan Malá Fatra - HK Žilina                    (o 13:15 hod.)

 


 

MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY:


Dohrávka - 5. kolo - 13. - 14.11.2021

2. skupina - HK Slávia Partizánske (dohrávalo sa v nedeľu 13.02.2022 v MŠH)

53D HK Slávia Partizánske - MHK Bytča                     (o 15:30 hod.)


Dohrávka - 1. kolo - 11. - 12.09.2021

2. skupina - Športová akadémia Trenčín (dohrávalo sa v piatok 18.02.2022 v ŠH v obci Predmier /okr. BY/)

8D Športová akadémia Trenčín - MHK Bytča                         (o 15:00 hod.)


Dohrávka - 5. kolo - 13. - 14.11.2021

2. skupina - Športová akadémia Trenčín (dohrávalo sa v piatok 18.02.2022 v ŠH v obci Predmier /okr. BY/)

52D MHK Bytča - Športová akadémia Trenčín                       (o 16:05 hod.)


Dohrávka - 6. kolo: 27. - 28.11.2021

1. skupina - HK AS Trenčín "B" (dohrávalo sa v nedeľu 20.02.2022 v MŠH)

57D HK AS Trenčín "B" - HK Slávia Partizánske                                  (o 09:00 hod.)
58D HK Slávia Partizánske - Slovan Malá Fatra - HK Žilina                   (o 10:05 hod.)
59D HK AS Trenčín "A" - Slovan Malá Fatra - HK Žilina                        (o 11:10 hod.)
60D HK AS Trenčín "A" - HK Slávia Partizánske                                  (o 12:15 hod.)
61D HK AS Trenčín "B" - Slovan Malá Fatra - HK Žilina                        (o 13:05 hod.)


Dohrávka - 3. kolo: 09. - 10.10.2021

2. skupina - THA Martin (dohrávalo sa v sobotu 05.03.2022 v MŠH v Partizánskom)

30D HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK Slávia Partizánske                      (o 10:00 hod.)


Dohrávka - 6. kolo: 27. - 28.11.2021

2. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou (dohrávalo sa v sobotu 05.03.2022 v MŠH v Partizánskom)

62D HK Sokol Bánovce nad Bebravou - Športová akadémia Trenčín                       (o 11:00 hod.)


Dohrávka - 5. kolo: 13. - 14.11.2021

2. skupina - HK Slávia Partizánske (dohrávalo sa v sobotu 05.03.2022 v MŠH v Partizánskom)

51D HK Slávia Partizánske - Športová akadémia Trenčín                       (o 12:00 hod.)


Dohrávka - 4. kolo: 23. - 24.10.2021

1. skupina - HK AS Trenčín "B" (dohrávalo sa v nedeľu 13.03.2022 v MŠH v Trenčíne)

35D HK AS Trenčín "B" - Športová akadémia Trenčín                       (o 10:30 hod.)
36D HK AS Trenčín "A" - THA Martin                                              (o 11:20 hod.)
37D Športová akadémia Trenčín - THA Martin                                  (o 12:25 hod.)
38D HK AS Trenčín "A" - Športová akadémia Trenčín                       (o 13:30 hod.)
39D HK AS Trenčín "B" - THA Martin                                              (o 14:10 hod.)


7. kolo: 19. - 20.03.2022

1. skupina - MHáK Martin (hrá sa v sobotu 19.03.2022 v telocvični Spojenej školy /ČS armády 24/)

68D MHáK Martin - MHK Bytča                                (o 09:00 hod.)
69D HK AS Trenčín "A" - MHK Bytča                        (o 10:00 hod.)
70D MHáK Martin - HK AS Trenčín "B"                        (o 11:00 hod.)
71D HK AS Trenčín "B" - MHK Bytča                        (o 12:00 hod.)
72D MHáK Martin - HK AS Trenčín "A"                        (o 13:00 hod.)

2. skupina - THA Martin (hralo sa v nedeľu 20.03.2022 v Športovom centre v obci Diaková /okr. MT/)

73D THA Martin - HK Slávia Partizánske                                                    (o 15:00 hod.)
74D HK Slávia Partizánske - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                     (o 16:10 hod.)
75D THA Martin - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                                     (o 17:10 hod.)

3. skupina - Športová akadémia Trenčín (hralo sa v sobotu 19.03.2022 v MŠH)

76D Športová akadémia Trenčín - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                       (o 09:00 hod.)
77D TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - Slovan Malá Fatra - HK Žilina                    (o 10:10 hod.)
78D Športová akadémia Trenčín - Slovan Malá Fatra - HK Žilina                           (o 11:20 hod.)


8. kolo: 02. - 03.04.2022

1. skupina - HK AS Trenčín "A" (hralo sa v nedeľu 03.04.2022 v MŠH)

79D HK AS Trenčín "A" - HK AS Trenčín "B"                 predohrávalo sa v stredu 30.03.2022
80D Športová akadémia Trenčín - THA Martin                                 (o 09:00 hod.)
81D HK AS Trenčín "B" - Športová akadémia Trenčín                      (o 10:05 hod.)
82D HK AS Trenčín "A" - THA Martin                                             (o 10:55 hod.)
83D HK AS Trenčín "B" - THA Martin                                             (o 11:45 hod.)
84D Športová akadémia Trenčín - HK AS Trenčín "A"                      (o 12:35 hod.)

2. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina (hralo sa v sobotu 02.04.2022 v ŠH ŽSK /Rosinská 4/)

85D Slovan Malá Fatra - HK Žilina - MHK Bytča                                              (o 09:00 hod.)
86D HK Sokol Bánovce nad Bebravou - MHK Bytča                                        (o 09:50 hod.)
87D Slovan Malá Fatra - HK Žilina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                    (o 10:40 hod.)

3. skupina - HK Slávia Partizánske (hralo sa v nedeľu 03.04.2022 v MŠH)

88D HK Slávia Partizánske - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                   (o 10:00 hod.)
89D MHáK Martin - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                                (o 11:00 hod.)
90D HK Slávia Partizánske - MHáK Martin                                              (o 12:00 hod.)


9. kolo: 23. - 24.04.2022

1. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom (hralo sa v sobotu 23.04.2022 na ihrisku pri ZŠ)

91D TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HK AS Trenčín "A"                                      (o 09:00 hod.)
92D HK AS Trenčín "B" - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                                     (o 09:50 hod.)**
93D TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HK AS Trenčín "B"                                      (o 10:50 hod.)
94D HK AS Trenčín "A" - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                                     (o 11:50 hod.)***
95D TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                  (o 12:40 hod.)*

* - zápas sa nehral, družstvo mladších žiačok HK Sokol Bánovce nad Bebravou na zápas nepricestovalo.

** - zápas sa dohrával v pondelok 16.05.2022 o 16:30 hod. v MŠH v Bánovciach nad Bebravou.

*** - zápas sa dohrával v pondelok 16.05.2022 o 17:30 hod. v MŠH v Bánovciach nad Bebravou.

2. skupina - MHK Bytča (hralo sa v nedeľu 24.04.2022 v ŠH v obci Predmier /okr. BY/)

96D MHK Bytča - HK Slávia Partizánske                                       (o 09:00 hod.)
97D HK Slávia Partizánske - Športová akadémia Trenčín                     (o 10:05 hod.)
98D MHK Bytča - Športová akadémia Trenčín                               (o 11:10 hod.)

3. skupina - THA Martin (hralo sa v nedeľu 24.04.2022 v Športovom centre v obci Diaková /okr. MT/)

99D THA Martin - MHáK Martin                                              (o 09:00 hod.)
100D Slovan Malá Fatra - HK Žilina - MHáK Martin                   (o 10:10 hod.)
101D THA Martin - Slovan Malá Fatra - HK Žilina                      (o 11:20 hod.)


Dohrávka - 1. kolo: 11. - 12.09.2021

2. skupina - Športová akadémia Trenčín (dohrávalo sa v nedeľu 24.04.2022 v ŠH v obci Predmier /okr. BY/)

7D MHK Bytča - HK Slávia Partizánske                                        (o 12:15 hod.)


Dohrávka - 2. kolo: 25. - 26.09.2021

3. skupina - MHK Bytča (dohrávalo sa v pondelok 02.05.2022 v ŠH v obci Predmier /okr. BY/)

23D MHK Bytča - THA Martin                                             (o 17:00 hod.)


Dohrávka - 6. kolo: 27. - 28.11.2021

3. skupina - MHK Bytča (dohrávalo sa v pondelok 02.05.2022 v ŠH v obci Predmier /okr. BY/)

67D MHK Bytča - THA Martin                                             (o 18:05 hod.)


Predohrávka - 10. kolo: 07. - 08.05.2022

3. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom (dohrávalo sa v pondelok 02.05.2022 v ŠH v obci Predmier /okr. BY/)

112D MHK Bytča - THA Martin                                            (o 19:10 hod.)


Dohrávka - 5. kolo: 13. - 14.11.2021*

3. skupina - MHáK Martin (dohráva sa vo štvrtok 05.05.2022 v telocvični Spojenej školy /ČS armády 24/)*

54D MHáK Martin - Slovan Malá Fatra - HK Žilina                   (o 16:00 hod.)
55D THA Martin - Slovan Malá Fatra - HK Žilina                      (o 17:00 hod.)
56D MHáK Martin - THA Martin                                             (o 18:30 hod.)

* - zápasy sa nehrali, zápasy boli odložené.


Predohrávka - 10. kolo: 07. - 08.05.2022

1. skupina - HK AS Trenčín "B" (predohrávalo sa v piatok 06.05.2022 v MŠH)

102D HK AS Trenčín "A" - HK AS Trenčín "B"                                        (o 16:00 hod.)


10. kolo: 07. - 08.05.2022

1. skupina - HK AS Trenčín "B" (hralo sa v sobotu 07.05.2022 v MŠH)

102D HK AS Trenčín "A" - HK AS Trenčín "B"                      predohrávalo sa v piatok 06.05.2022
103D HK Slávia Partizánske - Slovan Malá Fatra - HK Žilina                   (o 09:00 hod.)
104D HK AS Trenčín "B" - Slovan Malá Fatra - HK Žilina                        (o 10:05 hod.)
105D HK AS Trenčín "A" - HK Slávia Partizánske                                  (o 11:00 hod.)
106D HK AS Trenčín "B" - HK Slávia Partizánske                                  (o 12:05 hod.)
107D HK AS Trenčín "A" - Slovan Malá Fatra - HK Žilina                         (o 13:05 hod.)

2. skupina - MHáK Martin (hralo sa v sobotu 07.05.2022 v telocvični Spojenej školy /ČS armády 24/)

108D MHáK Martin - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                                      (o 09:00 hod.)
109D HK Sokol Bánovce nad Bebravou - Športová akadémia Trenčín                  (o 10:00 hod.)
110D MHáK Martin - Športová akadémia Trenčín                                               (o 11:00 hod.)

3. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom (hralo sa v nedeľu 08.05.2022 na ihrisku pri ZŠ)

111D TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - MHK Bytča                     (o 10:00 hod.)
112D MHK Bytča - THA Martin         predohrávalo sa v pondelok 02.05.2022 v ŠH v obci Predmier /okr. BY/
113D TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - THA Martin                          (o 12:15 hod.)


Dohrávka - 6. kolo: 27. - 28.11.2021

3. skupina - MHK Bytča (dohrávalo sa v nedeľu 08.05.2022 na ihrisku pri ZŠ v Lehote pod Vtáčnikom)

65D MHK Bytča - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                   (o 11:00 hod.)


Predohrávka - 12. kolo: 21. - 22.05.2022

3. kolo - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom (predohrávalo sa vo štvrtok 12.05.2022 na ihrisku pri ZŠ)

133D TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HK Slávia Partizánske                  (o 16:00 hod.)
134D MHáK Martin - HK Slávia Partizánske                                             (o 17:00 hod.)
135D TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - MHáK Martin                               (o 18:00 hod.)


11. kolo: 14. - 15.05.2022

1. skupina - HK AS Trenčín "A" (hralo sa v sobotu 14.05.2022 v MŠH v Dubnici nad Váhom)

114D HK AS Trenčín "A" - MHK Bytča                          (o 09:00 hod.)
115D HK AS Trenčín "B" - MHáK Martin                          (o 09:50 hod.)
116D MHK Bytča - MHáK Martin                                   (o 10:55 hod.)
117D HK AS Trenčín "B" - MHK Bytča                          (o 12:00 hod.)
118D HK AS Trenčín "A" - MHáK Martin                          (o 13:00 hod.)

2. skupina - THA Martin (hralo sa v sobotu 14.05.2022 v Športovom centre v obci Diaková /okr. MT/)

119D THA Martin - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                                  (o 08:30 hod.)
120D HK Slávia Partizánske -  HK Sokol Bánovce nad Bebravou                 (o 09:40 hod.)
121D THA Martin - HK Slávia Partizánske                                                 (o 10:50 hod.)

3. skupina - Športová akadémia Trenčín*

122D Športová akadémia Trenčín - Slovan Malá Fatra - HK Žilina
123D TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - Slovan Malá Fatra - HK Žilina
124D Športová akadémia Trenčín - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom

* - zápasy 3. skupiny boli odložené, zápasy sa budú dohrávať v sobotu 04.06.2022 v MŠH v Trenčíne.


Dohrávka - 9. kolo: 23. - 24.04.2022

1. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom (dohrávalo sa v pondelok 16.05.2022 v MŠH v Bánovciach nad Bebravou)

92D HK AS Trenčín "B" - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                                     (o 16:30 hod.)
94D HK AS Trenčín "A" - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                                     (o 17:30 hod.)


12. kolo: 21. - 22.05.2022

1. skupina - HK AS Trenčín "B" (hralo sa v sobotu 21.05.2022 v MŠH)

125D HK AS Trenčín "B" - Športová akadémia Trenčín                      (o 12:45 hod.)
126D HK AS Trenčín "A" - THA Martin                                             (o 13:40 hod.)
127D Športová akadémia Trenčín - THA Martin                                 (o 14:50 hod.)
128D HK AS Trenčín "A" - Športová akadémia Trenčín                      (o 15:40 hod.)
129D HK AS Trenčín "B" - THA Martin                                             (o 16:30 hod.)

2. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina (hralo sa v sobotu 21.05.2022 v ŠH ŽSK /Rosinská 4/)

130D Slovan Malá Fatra - HK Žilina - MHK Bytča                                                (o 09:00 hod.)
131D HK Sokol Bánovce nad Bebravou - MHK Bytča                                          (o 09:50 hod.)
132D Slovan Malá Fatra - HK Žilina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                       (o 10:40 hod.)

3. kolo - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom (predohrávalo sa vo štvrtok 12.05.2022 na ihrisku pri ZŠ)

133D TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HK Slávia Partizánske                  (o 16:00 hod.)
134D MHáK Martin - HK Slávia Partizánske                                             (o 17:00 hod.)
135D TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - MHáK Martin                               (o 18:00 hod.)

 

Dohrávka - 1. kolo: 11. - 12.09.2021

2. skupina - Športová akadémia Trenčín (dohrávalo sa vo štvrtok 02.06.2021 v MŠH v Partizánskom)

6D Športová akadémia Trenčín - HK Slávia Partizánske               (o 14:30 hod.)


Dohrávka - 5. kolo: 13. - 14.11.2021

3. skupina - MHáK Martin (dohrávalo sa v piatok 03.06.2022 v telocvični Spojenej školy /ČS armády 24/)

54D MHáK Martin - Slovan Malá Fatra - HK Žilina                   (o 16:00 hod.)
55D THA Martin - Slovan Malá Fatra - HK Žilina                      (o 17:00 hod.)
56D MHáK Martin - THA Martin                                             (o 18:30 hod.)


Dohrávka - 11. kolo: 14. - 15.05.2022

3. skupina - Športová akadémia Trenčín (dohrávalo sa v sobotu 04.06.2022 v MŠH)

122D Športová akadémia Trenčín - Slovan Malá Fatra - HK Žilina                          (o 15:00 hod.)
123D TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - Slovan Malá Fatra - HK Žilina                   (o 16:00 hod.)
124D Športová akadémia Trenčín - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                      (o 17:00 hod.)

 

 

 

V súťažiach skončila sezóna 2021-22.

 

 

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky
sezóna 2021/2022 sa skončila.


1. liga Mladšie dorastenky

sezóna 2021/2022 sa skončila.


MK ZA-TN - Staršie žiačky
sezóna 2021/2022 sa skončila.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky

sezóna 2021/2022 sa skončila.


MK ZA-TN - Prípravka (5+1)
súťaž sa neuskutoční.

 
MK ZA-TN - Prípravka (4+1)

sezóna 2021/2022 sa skončila.