Nachádzaš sa tu:
07 júl 2023, 18:00
Ostatná aktualizácia: 20 feb 2024, 20:06
Prečítané: 838x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

PROGRAM - JANUÁR / FEBRUÁR / MAREC / APRÍL / MÁJ / JÚN 2024


MOL LIGA - ŽENY:

12. kolo: 06. - 07.01.2024

XBA-067 DHC Plzeň - Handball club Zlín, z.s.                      (so 06.01.2024/17:00 hod.) - SH 31. ZŠ, Plzeň
XBA-068 TJ Sokol Lázně Kynžvart - TJ Sokol Písek              (ne 07.01.2024/17:00 hod.) - SH, Cheb
XBA-069 MŠK IUVENTA Michalovce - HC DAC Dun. Streda  (so 06.01.2024/19:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
XBA-070 DHK Baník Most - TJ Sokol Poruba                       (so 06.01.2024/18:00 hod.) - SH DHK Baník, Most
XBA-071 DHK Zora Olomouc - DHC Slavia Praha                 (so 06.01.2024/17:30 hod.) - SH DHK Zora, Olomouc
XBA-072 HK Hodonín - HK Slovan Duslo Šaľa                      (so 06.01.2024/16:30 hod.) - VSH TEZA, Hodonín


Predohrávka - 13. kolo: streda 10.01.2024

XBA-077 HC DAC Dun. Streda - TJ Sokol Lázně Kynžvart     (st 10.01.2024/18:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda


13. kolo: 13. - 14.01.2024

XBA-073 HK Hodonín - DHC Plzeň                                      (so 13.01.2024/16:30 hod.) - VSH TEZA, Hodonín
XBA-074 HK Slovan Duslo Šaľa - DHK Zora Olomouc           (so 13.01.2024/18:00 hod.) - MŠH, Šaľa
XBA-075 DHC Slavia Praha - DHK Baník Most                     (so 13.01.2024/17:00 hod.) - SH DHC Slavia, Praha
XBA-076 TJ Sokol Poruba - MŠK IUVENTA Michalovce        (st 31.01.2024/16:00 hod.) - SH Sareza, Ostrava-Přívoz
XBA-077 HC DAC Dun. Streda - TJ Sokol Lázně Kynžvart    (st 10.01.2024/18:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
XBA-078 TJ Sokol Písek - Handball club Zlín, z.s.                (so 13.01.2024/15:00 hod.) - SH, Písek


Predohrávky - 14. kolo: streda 17.01.2024

XBA-081 TJ Sokol Lázně Kynžvart - TJ Sokol Poruba           (st 17.01.2024/18:00 hod.) - SH, Cheb
XBA-082 MŠK IUVENTA Michalovce - DHC Slavia Praha      (st 17.01.2024/18:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI


14. kolo: 20. - 21.01.2024

XBA-079 TJ Sokol Písek - DHC Plzeň                                 (so 20.01.2024/18:00 hod.) - SH, Písek
XBA-080 Handball club Zlín, z.s. - HC DAC Dun. Streda       (ne 21.01.2024/19:00 hod.) - SH Radostova, Luhačovice
XBA-081 TJ Sokol Lázně Kynžvart - TJ Sokol Poruba           (st 17.01.2024/18:00 hod.) - SH, Cheb
XBA-082 MŠK IUVENTA Michalovce - DHC Slavia Praha      (st 17.01.2024/18:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
XBA-083 DHK Baník Most - HK Slovan Duslo Šaľa              (so 20.01.2024/18:00 hod.) - SH DHK Baník, Most
XBA-084 DHK Zora Olomouc - HK Hodonín                         (so 20.01.2024/17:30 hod.) - SH DHK Zora, Olomouc


15. kolo: 27. - 28.01.2024

XBA-085 DHK Zora Olomouc - DHC Plzeň                          (so 27.01.2024/17:30 hod.) - SH DHK Zora, Olomouc
XBA-086 HK Hodonín - DHK Baník Most                            (so 27.01.2024/16:30 hod.) - VSH TEZA, Hodonín
XBA-087 HK Slovan Duslo Šaľa - IUVENTA Michalovce       (so 27.01.2024/18:45 hod.) - MŠH, Šaľa
XBA-088 DHC Slavia Praha - TJ Sokol Lázně Kynžvart        (so 27.01.2024/17:00 hod.) - SH DHC Slavia, Praha
XBA-089 TJ Sokol Poruba - Handball club Zlín, z.s.             (ne 28.01.2024/16:00 hod.) - SH Sareza, Ostrava-Přívoz
XBA-090 TJ Sokol Písek - HC DAC Dunajská Streda           (so 27.01.2024/16:00 hod.) - SH, Písek


Dohrávka - 13. kolo: streda 31.01.2024

XBA-076 TJ Sokol Poruba - MŠK IUVENTA Michalovce        (st 31.01.2024/16:00 hod.) - SH Sareza, Ostrava-Přívoz


16. kolo: 03. - 04.02.2024

XBA-091 DHC Plzeň - HC DAC Dunajská Streda                 (so 03.02.2024/17:00 hod.) - SH 31. ZŠ, Plzeň
XBA-092 TJ Sokol Písek - TJ Sokol Poruba                         (so 03.02.2024/15:00 hod.) - SH, Písek
XBA-093 Handball club Zlín, z.s. - DHC Slavia Praha            (ne 04.02.2024/16:00 hod.) - SH Datart (Euronics), Zlín
XBA-094 TJ Sokol Lázně Kynžvart - HK Slovan Duslo Šaľa   (ne 04.02.2024/18:00 hod.) - SH, Cheb
XBA-095 MŠK IUVENTA Michalovce - HK Hodonín              (so 03.02.2024/17:30 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
XBA-096 DHK Baník Most - DHK Zora Olomouc                  (so 03.02.2024/18:00 hod.) - SH DHK Baník, Most


17. kolo: 10. - 11.02.2024

XBA-097 DHK Baník Most - DHC Plzeň                              (so 10.02.2024/18:00 hod.) - SH DHK Baník, Most
XBA-098 DHK Zora Olomouc - IUVENTA Michalovce            (so 10.02.2024/17:30 hod.) - SH DHK Zora, Olomouc
XBA-099 HK Hodonín - TJ Sokol Lázně Kynžvart                 (so 10.02.2024/16:30 hod.) - VSH TEZA, Hodonín
XBA-100 HK Slovan Duslo Šaľa - Handball club Zlín, z.s.     (so 10.02.2024/16:00 hod.) - MŠH, Šaľa
XBA-101 DHC Slavia Praha - TJ Sokol Písek                       (so 10.02.2024/17:30 hod.) - SH DHC Slavia, Praha
XBA-102 TJ Sokol Poruba - HC DAC Dunajská Streda         (ne 11.02.2024/16:00 hod.) - SH Sareza, Ostrava-Přívoz


18. kolo: 17. - 18.02.2024

XBA-103 DHC Plzeň - TJ Sokol Poruba                               (so 17.02.2024/17:00 hod.) - SH 31. ZŠ, Plzeň
XBA-104 HC DAC Dunajská Streda - DHC Slavia Praha        (so 17.02.2024/20:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
XBA-105 TJ Sokol Písek - HK Slovan Duslo Šaľa                 (so 17.02.2024/15:00 hod.) - SH, Písek
XBA-106 Handball club Zlín, z.s. - HK Hodonín                    (so 17.02.2024/18:00 hod.) - SH Datart (Euronics), Zlín
XBA-107 TJ Sokol Lázně Kynžvart - DHK Zora Olomouc       (so 17.02.2024/16:00 hod.) - SH, Cheb
XBA-108 MŠK IUVENTA Michalovce - DHK Baník Most        (so 17.02.2024/18:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI


Predohrávka - 21. kolo: streda 21.02.2024

XBA-122 IUVENTA Michalovce - Handball club Zlín, z.s.        (st 21.02.2024/16:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI


19. kolo: 24. - 25.02.2024

XBA-109 MŠK IUVENTA Michalovce - DHC Plzeň                (so 24.02.2024/17:30 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
XBA-110 DHK Baník Most - TJ Sokol Lázně Kynžvart           (so 24.02.2024/18:00 hod.) - SH DHK Baník, Most
XBA-111 DHK Zora Olomouc - Handball club Zlín, z.s.          (so 24.02.2024/17:30 hod.) - SH DHK Zora, Olomouc
XBA-112 HK Hodonín - TJ Sokol Písek                                (so 24.02.2024/16:30 hod.) - VSH TEZA, Hodonín
XBA-113 HK Slovan Duslo Šaľa - HC DAC Dun. Streda        (so 24.02.2024/16:00 hod.) - MŠH, Šaľa
XBA-114 DHC Slavia Praha - TJ Sokol Poruba                     (so 24.02.2024/17:00 hod.) - SH DHC Slavia, Praha


20. kolo: 09. - 10.03.2024

XBA-115 DHC Plzeň - DHC Slavia Praha
XBA-116 TJ Sokol Poruba - HK Slovan Duslo Šaľa
XBA-117 HC DAC Dunajská Streda - HK Hodonín
XBA-118 TJ Sokol Písek - DHK Zora Olomouc
XBA-119 Handball club Zlín, z.s. - DHK Baník Most
XBA-120 Lázně Kynžvart - IUVENTA Michalovce


21. kolo: 16. - 17.03.2024

XBA-121 TJ Sokol Lázně Kynžvart - DHC Plzeň
XBA-122 IUVENTA Michalovce - Handball club Zlín, z.s.       (st 21.02.2024/16:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
XBA-123 DHK Baník Most - TJ Sokol Písek
XBA-124 DHK Zora Olomouc - HC DAC Dun. Streda
XBA-125 HK Hodonín - TJ Sokol Poruba
XBA-126 HK Slovan Duslo Šaľa - DHC Slavia Praha


22. kolo: 30.03.2024 (sobota)

XBA-127 DHC Plzeň - HK Slovan Duslo Šaľa
XBA-128 DHC Slavia Praha - HK Hodonín
XBA-129 TJ Sokol Poruba - DHK Zora Olomouc
XBA-130 HC DAC Dun. Streda - DHK Baník Most
XBA-131 TJ Sokol Písek - IUVENTA Michalovce
XBA-132 Handball club Zlín, z.s. - Lázně Kynžvart

 


 

I. LIGA ŽIEN:


Dohrávka - 8. kolo: nedeľa 28.01.2024

2-53 HC Tatran Stupava - HK AS Trenčín                    (ne 28.01.2024/18:00 hod.) - Školská šport. hala, Stupava


14. kolo: 03. - 04.02.2024

2-92 ŠŠK Bern. 16 Košice - HC DAC Dun. Streda "B"  (ne 04.02.2024/14:00 hod.) - nová hala ZŠ Bern. 16, KE
2-93 TJ Družstevník Topoľníky - HK AS Trenčín            (so 03.02.2024/16:00 hod.) - ŠH, Topoľníky (okr. Dun. Streda)
2-94 HKM Šurany - HK Sokol Bánovce nad Bebravou   (ne 04.02.2024/17:00 hod.) - MŠH, Šurany
2-95 Handball Zlatná na Ostrove - HC Tatran Stupava   (so 03.02.2024/13:00 hod.) - Kóczán Mór Sportcsarnok, Zlatná
2-96 voľno - HK Junior Močenok                                                      ------
2-97 ŠKP Bratislava - ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ                             odložené*
2-98 ŠŠK SLŠ Prešov - ŠA Trenčín                            (ne 04.02.2024/15:00 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., Prešov

* - zápas bol odložený, zápas sa bude dohrávať cez víkend 06. - 07.04.2024.


15. kolo: 10. - 11.02.2024

2-99 HK Sokol Bánovce nad Bebr - ŠKP Bratislava      (so 10.02.2024/14:00 hod.) - MŠH, Bánovce nad Bebravou
2-100 HK AS Trenčín - Handball Zlatná na Ostrove       (so 10.02.2024/17:00 hod.) - MŠH, Trenčín
2-101 ŠA Trenčín - TJ Družstevník Topoľníky               (ne 11.02.2024/14:00 hod.) - MŠH, Trenčín
2-102 HKM Šurany - ŠŠK SLŠ Prešov                        (ne 11.02.2024/13:00 hod.) - MŠH, Šurany
2-103 HC Tatran Stupava - ŠŠK Bern. 16 Košice         (so 10.02.2024/15:45 hod.) - Školská šport. hala, Stupava
2-104 HK Junior Močenok - ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ    (so 10.02.2024/10:30 hod.) - ŠH, Močenok (okr. Šaľa)
2-105 HC DAC Dunajská Streda "B" - voľno                                      ------


16. kolo: 17. - 18.02.2024

2A-106 ŠŠK SLŠ Prešov - Bánovce nad Bebravou      (so 17.02.2024/17:00 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., Prešov
2A-107 Nesvady-Imeľ - HC DAC Dun. Streda "B"        (ne 18.02.2024/13:30 hod.) - Jenő Vlahy sportcsarnok, Nesvady
2A-108 ŠKP Bratislava - HK Junior Močenok              (so 17.02.2024/16:15 hod.) - ŠH LF UK, Mlyn. Dolina, BA
2A-109 Handball Zlatná na Ostrove - ŠA Trenčín         (so 17.02.2024/16:00 hod.) - Kóczán Mór Sportcsarnok, Zlatná
2A-110 voľno - HC Tatran Stupava                                                     ------
2A-111 ŠŠK Bernolákova 16 Košice - HK AS Trenčín   (ne 18.02.2024/12:00 hod.) - nová hala ZŠ Bern. 16, KE
2A-112 TJ Družstevník Topoľníky - HKM Šurany           (so 17.02.2024/12:30 hod.) - ŠH, Topoľníky (okr. Dun. Streda)


17. kolo: 24. - 25.02.2024

2-113 HC Tatran Stupava - ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ      (so 24.02.2024/18:00 hod.) - Školská šport. hala, Stupava
2-114 HC DAC Dun. Streda - HK Junior Močenok         (ne 25.02.2024/16:30 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
2-115 ŠŠK SLŠ Prešov - ŠKP Bratislava                     (so 24.02.2024/16:00 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., Prešov
2-116 Bánovce nad Bebravou - Topoľníky
2-117 HKM Šurany - Handball Zlatná na Ostrove
2-118 ŠA Trenčín - ŠŠK Bernolákova 16 Košice
2-119 HK AS Trenčín - voľno                                                             ------


18. kolo: 09. - 10.03.2024

2-120 HK Junior Močenok - HC Tatran Stupava
2-121 voľno - ŠA Trenčín
2-122 ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ - HK AS Trenčín
2-123 Zlatná na Ostrove - Bánovce nad Bebravou
2-124 ŠŠK Bernolákova 16 Košice - HKM Šurany
2-125 TJ Družstevník Topoľníky - ŠŠK SLŠ Prešov
2-126 ŠKP Bratislava - HC DAC Dun. Streda "B"


19. kolo: 16. - 17.03.2024

2-127 TJ Družstevník Topoľníky - ŠKP Bratislava
2-128 ŠŠK SLŠ Prešov - Zlatná na Ostrove
2-129 ŠA Trenčín - ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ
2-130 HC Tatran Stupava - HC DAC D. Streda "B"
2-131 Bánovce n. Bebr. - ŠŠK Bern. 16 Košice
2-132 HKM Šurany - voľno
2-133 HK AS Trenčín - HK Junior Močenok


20. kolo: 23. - 24.03.2024

2-134 voľno - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
2-135 Topoľníky - Zlatná na Ostrove
2-136 ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ - HKM Šurany
2-137 HK Junior Močenok - ŠA Trenčín
2-138 ŠŠK Bernolákova 16 Košice - ŠŠK SLŠ Prešov
2-139 HC DAC Dunajská Streda "B" - HK AS Trenčín
2-140 ŠKP Bratislava - HC Tatran Stupava


Dohrávka - 13. kolo: víkend 06. - 07.04.2024

2-89 ŠŠK Bern. 16 Košice - HK Junior Močenok


Dohrávka - 14. kolo: víkend 06. - 07.04.2024

2-97 ŠKP Bratislava - ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ


21. kolo: 13. - 14.04.2024

2-141 ŠA Trenčín - HC DAC Dunajská Streda "B"
2-142 ŠŠK SLŠ Prešov - voľno
2-143 Topoľníky - ŠŠK Bern. 16 Košice
2-144 HK AS Trenčín - HC Tatran Stupava
2-145 Bánovce nad Bebravou - Nesvady-Imeľ
2-146 Handball Zlatná na Ostrove - ŠKP Bratislava
2-147 HKM Šurany - HK Junior Močenok


22. kolo: 20. - 21.04.2024

2-148 HK AS Trenčín - ŠKP Bratislava
2-149 ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ - ŠŠK SLŠ Prešov
2-150 ŠŠK Bern. 16 Košice - Zlatná na Ostrove
2-151 HC DAC Dunajská Streda "B" - HKM Šurany
2-152 Močenok - Bánovce nad Bebravou
2-153 HC Tatran Stupava - ŠA Trenčín
2-154 voľno - TJ Družstevník Topoľníky


23. kolo: 27. - 28.04.2024

2-155 Topoľníky - Nesvady-Imeľ
2-156 ŠŠK SLŠ Prešov - HK Junior Močenok
2-157 HKM Šurany- HC Tatran Stupava
2-158 ŠA Trenčín - HK AS Trenčín
2-159 Handball Zlatná na Ostrove - voľno
2-160 Bánovce n. Bebr. - HC DAC D. Streda "B"
2-161 ŠŠK Bern. 16 Košice - ŠKP Bratislava


24. kolo: 04. - 05.05.2024

2-162 Nesvady-Imeľ - Zlatná na Ostrove
2-163 HC Tatran Stupava - Bánovce nad Bebravou
2-164 ŠKP Bratislava - ŠA Trenčín
2-165 HC DAC Dun. Streda "B" - ŠŠK SLŠ Prešov
2-166 HK AS Trenčín - HKM Šurany
2-167 Močenok - Topoľníky
2-168 voľno - ŠŠK Bernolákova 16 Košice


25. kolo: 11. - 12.05.2024

2-169 Topoľníky - HC DAC Dunajská Streda "B"
2-170 Bánovce nad Bebravou - HK AS Trenčín
2-171 ŠŠK Bern. 16 Košice - Nesvady-Imeľ
2-172 ŠŠK SLŠ Prešov - HC Tatran Stupava
2-173 HKM Šurany - ŠA Trenčín
2-174 voľno - ŠKP Bratislava
2-175 Zlatná na Ostrove - Močenok


26. kolo: 18.05.2024 (sobota)

2-176 HC DAC D. Streda "B" - Zlatná na Ostrove
2-177 ŠA Trenčín - Bánovce nad Bebravou
2-178 HC Tatran Stupava - Topoľníky
2-179 ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ - voľno
2-180 HK Junior Močenok - ŠŠK Bern. 16 Košice
2-181 ŠŠK SLŠ Prešov - HK AS Trenčín
2-182 ŠKP Bratislava - HKM Šurany

 



II. LIGA ŽIEN:

4. turnaj: 06. - 07.04.2024

4A-10 FHT Košice - SPORT CLUB Senec
4A-11 SPORT CLUB Senec - HC Pezinok
4A-12 HC Pezinok - FHT Košice


5. turnaj: 20. - 21.04.2024

4A-13 SPORT CLUB Senec - HC Pezinok
4A-14 FHT Košice - SPORT CLUB Senec
4A-15 HC Pezinok - FHT Košice


6. turnaj: 04. - 05.05.2024

4A-16 SPORT CLUB Senec - FHT Košice
4A-17 FHT Košice - HC Pezinok
4A-18 HC Pezinok - SPORT CLUB Senec

 


 

1. LIGA STARŠIE DORASTENKY


o 1. - 6. miesto


1. kolo: 20. - 21.01.2024

7B-01 HC Tatran Stupava - Malacky/Rohožník                     (so 20.01.2024/14:00 hod.) - Školská šport. hala, Stupava
7B-02 HK Slovan Duslo Šaľa - HC DAC Dunajská Streda      (ne 21.01.2024/11:45 hod.) - MŠH, Šaľa
7B-03 MŠK IUVENTA Michalovce - SMF HK Žilina               (so 20.01.2024/14:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI

2. kolo: 27. - 28.01.2024

7B-04 SMF HK Žilina - HK Slovan Duslo Šaľa                     (ne 28.01.2024/15:15 hod.) - ŠH ŽSK (Rosinská 4), ZA
7B-05 HC Tatran Stupava - MŠK IUVENTA Michalovce         (so 27.01.2024/17:00 hod.) - Školská šport. hala, Stupava
7B-06 Malacky/Rohožník - HC DAC Dunajská Streda          (so 27.01.2024/19:00 hod.) - ŠH Malina, Malacky

3. kolo: 03. - 04.02.2024

7B-07 HK Slovan Duslo Šaľa - HC Tatran Stupava                (so 03.02.2024/10:45 hod.) - MŠH, Šaľa
7B-08 MŠK IUVENTA Michalovce - Malacky/Rohožník         (so 03.02.2024/15:00 hod.) - MŠH, Michalovce
7B-09 HC DAC Dunajská Streda - SMF HK Žilina                (so 03.02.2024/14:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda

4. kolo: 10. - 11.02.2024

7B-10 MŠK IUVENTA Michalovce - HK Slovan Duslo Šaľa    (so 10.02.2024/15:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
7B-11 HC Tatran Stupava - HC DAC Dunajská Streda           (so 10.02.2024/14:00 hod.) - Školská šport. hala, Stupava
7B-12 Malacky/Rohožník - SMF HK Žilina                           (so 10.02.2024/19:00 hod.) - ŠH Malina, Malacky

5. kolo: 17. - 18.02.2024

7B-13 HK Slovan Duslo Šaľa - Malacky/Rohožník                (ne 18.02.2024/17:45 hod.) - MŠH, Šaľa
7B-14 HC DAC Dun. Streda - MŠK IUVENTA Michalovce      (ne 18.02.2024/14:45 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
7B-15 SMF HK Žilina - HC Tatran Stupava                           (ne 18.02.2024/14:30 hod.) - ŠH ŽSK (Rosinská 4), ZA

6. kolo: 24. - 25.02.2024

7B-16 HC DAC Dun. Streda - HK Slovan Duslo Šaľa            (so 24.02.2024/14:45 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
7B-17 Malacky/Rohožník - HC Tatran Stupava                     (so 24.02.2024/12:00 hod.) - ŠH Malina, Malacky
7B-18 SMF HK Žilina - MŠK IUVENTA Michalovce

7. kolo: 09. - 10.03.2024

7B-19 HK Slovan Duslo Šaľa - SMF HK Žilina
7B-20 MŠK IUVENTA Michalovce - HC Tatran Stupava
7B-21 HC DAC Dunajská Streda - Malacky/Rohožník

8. kolo: 16. - 17.03.2024

7B-22 Malacky/Rohožník - MŠK IUVENTA Michalovce
7B-23 HC Tatran Stupava - HK Slovan Duslo Šaľa
7B-24 SMF HK Žilina - HC DAC Dunajská Streda

9. kolo: 23. - 24.03.2024

7B-25 SMF HK Žilina - Malacky/Rohožník
7B-26 HC DAC Dunajská Streda - HC Tatran Stupava
7B-27 HK Slovan Duslo Šaľa - MŠK IUVENTA Michalovce

10. kolo: 13. - 14.04.2024

7B-28 Malacky/Rohožník - HK Slovan Duslo Šaľa
7B-29 HC Tatran Stupava - SMF HK Žilina
7B-30 MŠK IUVENTA Michalovce - HC DAC Dunajská Streda

11. kolo: 20. - 21.04.2024

7B-31 Malacky/Rohožník - HC Tatran Stupava
7B-32 SMF HK Žilina - MŠK IUVENTA Michalovce
7B-33 HC DAC Dunajská Streda - HK Slovan Duslo Šaľa

12. kolo: 27. - 28.04.2024

7B-34 HC Tatran Stupava - MŠK IUVENTA Michalovce
7B-35 HK Slovan Duslo Šaľa - SMF HK Žilina
7B-36 HC DAC Dunajská Streda - Malacky/Rohožník

13. kolo: 04. - 05.05.2024

7B-37 MŠK IUVENTA Michalovce - Malacky/Rohožník
7B-38 HK Slovan Duslo Šaľa - HC Tatran Stupava
7B-39 SMF HK Žilina - HC DAC Dunajská Streda

14. kolo: 11. - 12.05.2024

7B-40 HC Tatran Stupava - HC DAC Dunajská Streda
7B-41 SMF HK Žilina - Malacky/Rohožník
7B-42 HK Slovan Duslo Šaľa - MŠK IUVENTA Michalovce

15. kolo: 18. - 19.05.2024

7B-43 HC Tatran Stupava - SMF HK Žilina
7B-44 MŠK IUVENTA Michalovce - HC DAC Dunajská Streda
7B-45 Malacky/Rohožník - HK Slovan Duslo Šaľa


---


o 7. - 12. miesto


Predohrávka - 10. kolo: piatok 19.01.2024

7C-29 MHK Bytča - Štart Trebišov                (pi 19.01.2024/17:30 hod.) - ŠH, Bytča


1. kolo: 20. - 21.01.2024

7C-01 ŠKP Bratislava - ŠŠK SLŠ Prešov         (ne 21.01.2024/13:45 hod.) - ŠH LF UK, Mlyn. Dolina, BA
7C-02 HK AS Trenčín - Štart Trebišov              (so 20.01.2024/11:00 hod.) - MŠH, Trenčín
7C-03 FHT Košice - MHK Bytča*

* - zápas bol odložený, zápas sa bude dohrávať v sobotu 02.03.2024 o 11:45 hod. v Hádzanárskej hale v Košiciach.

2. kolo: 27. - 28.01.2024

7C-04 Štart Trebišov - ŠKP Bratislava              (so 27.01.2024/15:00 hod.) - MŠH, Trebišov
7C-05 MHK Bytča - HK AS Trenčín                (ne 28.01.2024/09:00 hod.) - ŠH, Bytča
7C-06 FHT Košice - ŠŠK SLŠ Prešov              (po 29.01.2024/17:45 hod.) - Hádzanárska hala, Košice


Predohrávka - 10. kolo: nedeľa 28.01.2024

7C-30 FHT Košice - ŠKP Bratislava                 (ne 28.01.2024/14:45 hod.) - Hádzanárska hala, Košice


Dohrávka - 2. kolo: pondelok 29.01.2024

7C-06 FHT Košice - ŠŠK SLŠ Prešov              (po 29.01.2024/17:45 hod.) - Hádzanárska hala, Košice


3. kolo: 03. - 04.02.2024

7C-07 HK AS Trenčín - FHT Košice                 (ne 04.02.2024/14:30 hod.) - MŠH, Trenčín
7C-08 ŠKP Bratislava - MHK Bytča               (st 07.02.2024/18:15 hod.) - ŠH Dom Športu, BA (st. hala)
7C-09 ŠŠK SLŠ Prešov - Štart Trebišov           (ne 04.02.2024/10:30 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., Prešov


Dohrávka - 3. kolo: streda 07.02.2024

7C-08 ŠKP Bratislava - MHK Bytča               (st 07.02.2024/18:15 hod.) - ŠH Dom Športu, BA (st. hala)


4. kolo: 10. - 11.02.2024

7C-10 FHT Košice - Štart Trebišov                   (ne 11.02.2024/14:45 hod.) - Hádzanárska hala, Košice
7C-11 MHK Bytča - ŠŠK SLŠ Prešov             (ne 11.02.2024/11:30 hod.) - ŠH, Bytča
7C-12 HK AS Trenčín - ŠKP Bratislava             (so 10.02.2024/11:30 hod.) - MŠH, Trenčín


Predohrávka - 6. kolo: piatok 16.02.2024

7C-16 Štart Trebišov - HK AS Trenčín               (pi 16.02.2024/14:45 hod.) - MŠH, Trebišov


5. kolo: 17. - 18.02.2024

7C-13 Štart Trebišov - MHK Bytča                  (so 17.02.2024/15:00 hod.) - MŠH, Trebišov
7C-14 ŠŠK SLŠ Prešov - HK AS Trenčín           (so 17.02.2024/09:00 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., Prešov
7C-15 ŠKP Bratislava - FHT Košice                  (so 17.02.2024/14:30 hod.) - ŠH LF UK, Mlyn. Dolina, BA

6. kolo: 24. - 25.02.2024

7C-16 Štart Trebišov - HK AS Trenčín               (pi 16.02.2024/14:45 hod.) - MŠH, Trebišov
7C-17 MHK Bytča - FHT Košice                      (ne 25.02.2024/14:15 hod.) - ŠH, Bytča
7C-18 ŠŠK SLŠ Prešov - ŠKP Bratislava          (so 24.02.2024/12:30 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., Prešov


Predohrávka - 15. kolo: piatok 01.03.2024

7C-44 Štart Trebišov - MHK Bytča                  (pi 01.03.2024/17:30 hod.) - MŠH, Trebišov


Dohrávka - 1. kolo: sobota 02.03.2024

7C-03 FHT Košice - MHK Bytča                      (so 02.03.2024/11:45 hod.) - Hádzanárska hala, Košice


Predohrávka - 11. kolo: piatok 08.03.2024

7C-31 HK AS Trenčín - Štart Trebišov               (pi 08.03.2024/15:45 hod.) - MŠH, Trenčín


7. kolo: 09. - 10.03.2024

7C-19 ŠKP Bratislava - Štart Trebišov
7C-20 ŠŠK SLŠ Prešov - FHT Košice
7C-21 HK AS Trenčín - MHK Bytča                 (so 09.03.2024/15:00 hod.) - MŠH, Trenčín

8. kolo: 16. - 17.03.2024

7C-22 Štart Trebišov - ŠŠK SLŠ Prešov
7C-23 MHK Bytča - ŠKP Bratislava
7C-24 FHT Košice - HK AS Trenčín

9. kolo: 23. - 24.03.2024

7C-25 ŠŠK SLŠ Prešov - MHK Bytča
7C-26 ŠKP Bratislava - HK AS Trenčín
7C-27 Štart Trebišov - FHT Košice

10. kolo: 13. - 14.03.2024

7C-28 HK AS Trenčín - ŠŠK SLŠ Prešov
7C-29 MHK Bytča - Štart Trebišov                  (pi 19.01.2024/17:30 hod.) - ŠH, Bytča
7C-30 FHT Košice - ŠKP Bratislava                  (ne 28.01.2024/15:45 hod.) - Hádzanárska hala, Košice

11. kolo: 20. - 21.03.2024

7C-31 HK AS Trenčín - Štart Trebišov               (pi 08.03.2024/15:45 hod.) - MŠH, Trenčín
7C-32 FHT Košice - MHK Bytča
7C-33 ŠKP Bratislava - ŠŠK SLŠ Prešov

12. kolo: 27. - 28.04.2024

7C-34 ŠŠK SLŠ Prešov - FHT Košice
7C-35 MHK Bytča - HK AS Trenčín
7C-36 Štart Trebišov - ŠKP Bratislava

13. kolo: 04. - 05.05.2024

7C-37 Štart Trebišov - ŠŠK SLŠ Prešov
7C-38 ŠKP Bratislava - MHK Bytča
7C-39 FHT Košice - HK AS Trenčín

14. kolo: 11. - 12.05.2024

7C-40 Štart Trebišov - FHT Košice
7C-41 MHK Bytča - ŠŠK SLŠ Prešov
7C-42 HK AS Trenčín - ŠKP Bratislava

15. kolo: 18. - 19.05.2024

7C-43 ŠKP Bratislava - FHT Košice
7C-44 Štart Trebišov - MHK Bytča                  (pi 01.03.2024/17:30 hod.) - MŠH, Trebišov
7C-45 ŠŠK SLŠ Prešov - HK AS Trenčín

 


 

1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY:


o 1. - 6. miesto


1. kolo: 20. - 21.01.2024

8B-01 HC Tatran Stupava - Malacky/Rohožník                     (so 20.01.2024/16:00 hod.) - Školská šport. hala, Stupava
8B-02 HK Slovan Duslo Šaľa - HC DAC Dunajská Streda      (ne 21.01.2024/10:00 hod.) - MŠH, Šaľa
8B-03 MŠK IUVENTA Michalovce - SMF HK Žilina               (so 20.01.2024/12:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI

2. kolo: 27. - 28.01.2024

8B-04 SMF HK Žilina - HK Slovan Duslo Šaľa                     (ne 28.01.2024/13:30 hod.) - ŠH ŽSK (Rosinská 4), ZA
8B-05 HC Tatran Stupava - MŠK IUVENTA Michalovce         (so 27.01.2024/18:45 hod.) - Školská šport. hala, Stupava
8B-06 Malacky/Rohožník - HC DAC Dunajská Streda          (so 27.01.2024/17:00 hod.) - ŠH Malina, Malacky

3. kolo: 03. - 04.02.2024

8B-07 HK Slovan Duslo Šaľa - HC Tatran Stupava                (so 03.02.2024/09:00 hod.) - MŠH, Šaľa
8B-08 MŠK IUVENTA Michalovce - Malacky/Rohožník         (so 03.02.2024/13:00 hod.) - MŠH, Michalovce
8B-09 HC DAC Dunajská Streda - SMF HK Žilina                (so 03.02.2024/15:45 hod.) - MŠH, Dunajská Streda

4. kolo: 10. - 11.02.2024

8B-10 MŠK IUVENTA Michalovce - HK Slovan Duslo Šaľa    (so 10.02.2024/13:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
8B-11 HC Tatran Stupava - HC DAC Dunajská Streda           (so 10.02.2024/16:00 hod.) - Školská šport. hala, Stupava
8B-12 Malacky/Rohožník - SMF HK Žilina                           (so 10.02.2024/17:00 hod.) - ŠH Malina, Malacky

5. kolo: 17. - 18.02.2024

8B-13 HK Slovan Duslo Šaľa - Malacky/Rohožník                (ne 18.02.2024/16:00 hod.) - MŠH, Šaľa
8B-14 HC DAC Dun. Streda - MŠK IUVENTA Michalovce      (ne 18.02.2024/13:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
8B-15 SMF HK Žilina - HC Tatran Stupava                           (ne 18.02.2024/14:30 hod.) - ŠH ŽSK (Rosinská 4), ZA

6. kolo: 24. - 25.02.2024

8B-16 HC DAC Dun. Streda - HK Slovan Duslo Šaľa            (so 24.02.2024/13:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
8B-17 Malacky/Rohožník - HC Tatran Stupava                     (so 24.02.2024/10:00 hod.) - ŠH Malina, Malacky
8B-18 SMF HK Žilina - MŠK IUVENTA Michalovce

7. kolo: 09. - 10.03.2024

8B-19 HK Slovan Duslo Šaľa - SMF HK Žilina
8B-20 MŠK IUVENTA Michalovce - HC Tatran Stupava
8B-21 HC DAC Dunajská Streda - Malacky/Rohožník

8. kolo: 16. - 17.03.2024

8B-22 Malacky/Rohožník - MŠK IUVENTA Michalovce
8B-23 HC Tatran Stupava - HK Slovan Duslo Šaľa
8B-24 SMF HK Žilina - HC DAC Dunajská Streda

9. kolo: 23. - 24.03.2024

8B-25 SMF HK Žilina - Malacky/Rohožník
8B-26 HC DAC Dunajská Streda - HC Tatran Stupava
8B-27 HK Slovan Duslo Šaľa - MŠK IUVENTA Michalovce

10. kolo: 13. - 14.04.2024

8B-28 Malacky/Rohožník - HK Slovan Duslo Šaľa
8B-29 HC Tatran Stupava - SMF HK Žilina
8B-30 MŠK IUVENTA Michalovce - HC DAC Dunajská Streda

11. kolo: 20. - 21.04.2024

8B-31 Malacky/Rohožník - HC Tatran Stupava
8B-32 SMF HK Žilina - MŠK IUVENTA Michalovce
8B-33 HC DAC Dunajská Streda - HK Slovan Duslo Šaľa

12. kolo: 27. - 28.04.2024

8B-34 HC Tatran Stupava - MŠK IUVENTA Michalovce
8B-35 HK Slovan Duslo Šaľa - SMF HK Žilina
8B-36 HC DAC Dunajská Streda - Malacky/Rohožník

13. kolo: 04. - 05.05.2024

8B-37 MŠK IUVENTA Michalovce - Malacky/Rohožník
8B-38 HK Slovan Duslo Šaľa - HC Tatran Stupava
8B-39 SMF HK Žilina - HC DAC Dunajská Streda

14. kolo: 11. - 12.05.2024

8B-40 HC Tatran Stupava - HC DAC Dunajská Streda
8B-41 SMF HK Žilina - Malacky/Rohožník
8B-42 HK Slovan Duslo Šaľa - MŠK IUVENTA Michalovce

15. kolo: 18. - 19.05.2024

8B-43 HC Tatran Stupava - SMF HK Žilina
8B-44 MŠK IUVENTA Michalovce - HC DAC Dunajská Streda
8B-45 Malacky/Rohožník - HK Slovan Duslo Šaľa


---


o 7. - 12. miesto


Predohrávka - 10. kolo: piatok 19.01.2024

8C-29 MHK Bytča - Štart Trebišov                (pi 19.01.2024/15:30 hod.) - ŠH, Bytča


1. kolo: 20. - 21.01.2024

8C-01 ŠKP Bratislava - ŠŠK SLŠ Prešov         (ne 21.01.2024/12:00 hod.) - ŠH LF UK, Mlyn. Dolina, BA
8C-02 HK AS Trenčín - Štart Trebišov              (so 20.01.2024/09:00 hod.) - MŠH, Trenčín
8C-03 FHT Košice - MHK Bytča*

* - zápas bol odložený, zápas sa bude dohrávať v sobotu 02.03.2024 o 10:00 hod. v Hádzanárskej hale v Košiciach.

2. kolo: 27. - 28.01.2024

8C-04 Štart Trebišov - ŠKP Bratislava              (so 27.01.2024/13:00 hod.) - MŠH, Trebišov
8C-05 MHK Bytča - HK AS Trenčín                (ne 28.01.2024/11:00 hod.) - ŠH, Bytča
8C-06 FHT Košice - ŠŠK SLŠ Prešov              (po 29.01.2024/16:00 hod.) - Hádzanárska hala, Košice


Predohrávka - 10. kolo: nedeľa 28.01.2024

8C-30 FHT Košice - ŠKP Bratislava                 (ne 28.01.2024/13:00 hod.) - Hádzanárska hala, Košice


Dohrávka - 2. kolo: pondelok 29.01.2024

8C-06 FHT Košice - ŠŠK SLŠ Prešov              (po 29.01.2024/16:00 hod.) - Hádzanárska hala, Košice


3. kolo: 03. - 04.02.2024

8C-07 HK AS Trenčín - FHT Košice                 (ne 04.02.2024/12:45 hod.) - MŠH, Trenčín
8C-08 ŠKP Bratislava - MHK Bytča               (st 07.02.2024/16:30 hod.) - ŠH Dom Športu, BA (st. hala)
8C-09 ŠŠK SLŠ Prešov - Štart Trebišov           (ne 04.02.2024/12:15 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., Prešov


Dohrávka - 3. kolo: streda 07.02.2024

8C-08 ŠKP Bratislava - MHK Bytča               (st 07.02.2024/16:30 hod.) - ŠH Dom Športu, BA (st. hala)


4. kolo: 10. - 11.02.2024

8C-10 FHT Košice - Štart Trebišov                   (ne 11.02.2024/13:00 hod.) - Hádzanárska hala, Košice
8C-11 MHK Bytča - ŠŠK SLŠ Prešov             (ne 11.02.2024/13:15 hod.) - ŠH, Bytča
8C-12 HK AS Trenčín - ŠKP Bratislava            (so 10.02.2024/09:30 hod.) - MŠH, Trenčín


Predohrávka - 6. kolo: piatok 16.02.2024

8C-16 Štart Trebišov - HK AS Trenčín               (pi 16.02.2024/13:00 hod.) - MŠH, Trebišov


5. kolo: 17. - 18.02.2024

8C-13 Štart Trebišov - MHK Bytča                  (so 17.02.2024/15:00 hod.) - MŠH, Trebišov
8C-14 ŠŠK SLŠ Prešov - HK AS Trenčín           (so 17.02.2024/10:45 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., Prešov
8C-15 ŠKP Bratislava - FHT Košice                  (so 17.02.2024/12:45 hod.) - ŠH LF UK, Mlyn. Dolina, BA

6. kolo: 24. - 25.02.2024

8C-16 Štart Trebišov - HK AS Trenčín               (pi 16.02.2024/13:00 hod.) - MŠH, Trebišov
8C-17 MHK Bytča - FHT Košice                      (ne 25.02.2024/12:30 hod.) - ŠH, Bytča
8C-18 ŠŠK SLŠ Prešov - ŠKP Bratislava          (so 24.02.2024/14:15 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., Prešov


Predohrávka - 15. kolo: piatok 01.03.2024

8C-44 Štart Trebišov - MHK Bytča                  (pi 01.03.2024/15:30 hod.) - MŠH, Trebišov


Dohrávka - 1. kolo: sobota 02.03.2024

8C-03 FHT Košice - MHK Bytča                      (so 02.03.2024/10:00 hod.) - Hádzanárska hala, Košice


Predohrávka - 11. kolo: piatok 08.03.2024

8C-31 HK AS Trenčín - Štart Trebišov               (pi 08.03.2024/14:00 hod.) - MŠH, Trenčín


7. kolo: 09. - 10.03.2024

8C-19 ŠKP Bratislava - Štart Trebišov
8C-20 ŠŠK SLŠ Prešov - FHT Košice
8C-21 HK AS Trenčín - MHK Bytča                 (so 09.03.2024/13:00 hod.) - MŠH, Trenčín

8. kolo: 16. - 17.03.2024

8C-22 Štart Trebišov - ŠŠK SLŠ Prešov
8C-23 MHK Bytča - ŠKP Bratislava
8C-24 FHT Košice - HK AS Trenčín

9. kolo: 23. - 24.03.2024

8C-25 ŠŠK SLŠ Prešov - MHK Bytča
8C-26 ŠKP Bratislava - HK AS Trenčín
8C-27 Štart Trebišov - FHT Košice

10. kolo: 13. - 14.03.2024

8C-28 HK AS Trenčín - ŠŠK SLŠ Prešov
8C-29 MHK Bytča - Štart Trebišov                  (pi 19.01.2024/15:30 hod.) - ŠH, Bytča
8C-30 FHT Košice - ŠKP Bratislava                  (ne 28.01.2024/14:00 hod.) - Hádzanárska hala, Košice

11. kolo: 20. - 21.03.2024

8C-31 HK AS Trenčín - Štart Trebišov               (pi 08.03.2024/14:00 hod.) - MŠH, Trenčín
8C-32 FHT Košice - MHK Bytča
8C-33 ŠKP Bratislava - ŠŠK SLŠ Prešov

12. kolo: 27. - 28.04.2024

8C-34 ŠŠK SLŠ Prešov - FHT Košice
8C-35 MHK Bytča - HK AS Trenčín
8C-36 Štart Trebišov - ŠKP Bratislava

13. kolo: 04. - 05.05.2024

8C-37 Štart Trebišov - ŠŠK SLŠ Prešov
8C-38 ŠKP Bratislava - MHK Bytča
8C-39 FHT Košice - HK AS Trenčín

14. kolo: 11. - 12.05.2024

8C-40 Štart Trebišov - FHT Košice
8C-41 MHK Bytča - ŠŠK SLŠ Prešov
8C-42 HK AS Trenčín - ŠKP Bratislava

15. kolo: 18. - 19.05.2024

8C-43 ŠKP Bratislava - FHT Košice
8C-44 Štart Trebišov - MHK Bytča                  (pi 01.03.2024/15:30 hod.) - MŠH, Trebišov
8C-45 ŠŠK SLŠ Prešov - HK AS Trenčín

 


 

MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY:


Dohrávka - 7. kolo: 09. - 10.12.2023

3. skupina - HK AS Trenčín "B" (dohrávalo sa v nedeľu 07.01.2024 v MŠH)

B85 HK AS Trenčín "B" - SMF HK Žilina       (o 09:00 hod.)
B86 HK AS Trenčín "A" - MHáK Martin         (o 10:20 hod.)
B87 HK AS Trenčín "A" - SMF HK Žilina       (o 11:40 hod.)
B88 HK AS Trenčín "B" - MHáK Martin         (o 13:00 hod.)


8. kolo: 20. - 21.01.2024

1. skupina -

B92 voľno - THA Martin "A"
B93 voľno - THA Martin "B"

2. skupina - MŠK - hádzaná Čadca (hralo sa v sobotu 27.01.2024 v MŠH /býv. hala Pratex/)

B94 MŠK - hádzaná Čadca - HK AS Trenčín "A"       (o 09:00 hod.)
B95 MŠK - hádzaná Čadca - HK AS Trenčín "B"       (o 10:10 hod.)
B96 HK AS Trenčín "A" - HK AS Trenčín "B"            (o 11:20 hod.)

3. skupina - ŠA Trenčín (hrá sa v sobotu 27.01.2024 v MŠH)

B97 ŠA Trenčín - SMF HK Žilina         (o 09:00 hod.)
B98 MHK Bytča - MHáK Martin        (o 10:00 hod.)*
B99 MHK Bytča - SMF HK Žilina      (o 11:20 hod.) (o 10:10 hod.)
B100 ŠA Trenčín - MHáK Martin         (o 12:30 hod.)*

* - zápas bol odložený vzhľadom na zvýšenú chorobnosť v tíme MHáK Martin.

4. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom (hrá sa v sobotu 27.01.2024 v MŠH v Bánovciach nad Bebravou)

B101 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HK Slávia Partizánske               (o 09:00 hod.)*
B102 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - ŠKHá Dubnica nad Váhom       (o 10:10 hod.)
B103 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - ŠKHá Dubnica nad Váhom         (o 11:30 hod.)
B104 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK Slávia Partizánske              (o 12:40 hod.)*

* - zápas bol odložený vzhľadom na zvýšenú chorobnosť v tíme HK Slávia Partizánske.


9. kolo: 03. - 04.02.2024

1. skupina -

B105 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - voľno
B106 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - voľno

2. skupina - HK Slávia Partizánske (hrá sa v nedeľu 11.02.2024 v MŠH)*

B107 HK Slávia Partizánske - SMF HK Žilina             (o 09:00 hod.)
B108 ŠKHá Dubnica nad Váhom - MHáK Martin        (o 10:15 hod.)
B109 ŠKHá Dubnica nad Váhom - SMF HK Žilina      (o 11:20 hod.)
B110 HK Slávia Partizánske - MHáK Martin               (o 12:30 hod.)

* - zápasy boli odložené.

3. skupina - MŠK - hádzaná Čadca (hralo sa v sobotu 10.02.2024 v MŠH /býv. hala Pratex/)

B111 MŠK - hádzaná Čadca - ŠA Trenčín          (o 09:00 hod.)
B112 MŠK - hádzaná Čadca - MHK Bytča      (o 10:00 hod.)
B113 ŠA Trenčín - MHK Bytča                        (o 11:10 hod.)

4. skupina - HK AS Trenčín "A"

B114 HK AS Trenčín "A" - THA Martin "B"
B115 HK AS Trenčín "B" - THA Martin "A"
B116 HK AS Trenčín "A" - THA Martin "A"
B117 HK AS Trenčín "B" - THA Martin "B"


10. kolo: 17. - 18.02.2024

1. skupina -

B118 voľno - HK AS Trenčín "B"
B119 voľno - HK AS Trenčín "A"

2. skupina - THA Martin "A"

B120 THA Martin "A" - MHK Bytča
B121 THA Martin "B" - ŠA Trenčín
B122 THA Martin "B" - MHK Bytča
B123 THA Martin "A" - ŠA Trenčín

3. skupina - MŠK - hádzaná Čadca (hralo sa v sobotu 17.02.2024 v MŠH /býv. hala Pratex/)

B124 MŠK - hádzaná Čadca - ŠKHá Dubnica nad Váhom       (o 09:00 hod.)
B125 MŠK - hádzaná Čadca - HK Slávia Partizánske              (o 10:00 hod.)
B126 HK Slávia Partizánske - ŠKHá Dubnica nad Váhom        (o 11:10 hod.)

4. skupina - MHáK Martin (hralo sa v sobotu 17.02.2024 v telocvični Spojenej školy /ČS armády 24/)

B127 MHáK Martin - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom          (o 11:00 hod.)
B128 SMF HK Žilina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou      (o 12:00 hod.)
B129 SMF HK Žilina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom       (o 09:00 hod.)
B130 MHáK Martin - HK Sokol Bánovce nad Bebravou        (o 10:00 hod.)


11. kolo: 02. - 03.03.2024

1. skupina -

B131 SMF HK Žilina - voľno
B132 MHáK Martin - voľno

2. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou (hrá sa v sobotu 02.03.2024 v MŠH v Bánovciach nad Bebravou)

B133 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - MŠK - hádzaná Čadca                     (o 09:00 hod.)
B134 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HK Sokol Bánovce nad Bebravou       (o 10:20 hod.)
B135 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - MŠK - hádzaná Čadca                    (o 11:40 hod.)

3. skupina - ŠKHá Dubnica nad Váhom

B136 ŠKHá Dubnica nad Váhom - THA Martin "A"
B137 HK Slávia Partizánske - THA Martin "B"
B138 ŠKHá Dubnica nad Váhom - THA Martin "B"
B139 HK Slávia Partizánske - THA Martin "A"

4. skupina - MHK Bytča*

B140 MHK Bytča - HK AS Trenčín "A"
B141 ŠA Trenčín - HK AS Trenčín "B"
B142 MHK Bytča - HK AS Trenčín "B"
B143 ŠA Trenčín - HK AS Trenčín "A"

* - zápasy boli odložené, zápasy sa budú dohrávať v nedeľu 14.04.2023.


12. kolo: 16. - 17.03.2024

1. skupina -

B144 voľno - ŠA Trenčín
B145 voľno - MHK Bytča

2. skupina - HK AS Trenčín "B"

B146 HK AS Trenčín "A" - HK Slávia Partizánske
B147 HK AS Trenčín "B" - ŠKHá Dubnica nad Váhom
B148 HK AS Trenčín "B" - HK Slávia Partizánske
B149 HK AS Trenčín "A" - ŠKHá Dubnica nad Váhom

3. skupina - THA Martin "A"

B150 THA Martin "A" - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
B151 THA Martin "B" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
B152 THA Martin "B" - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
B153 THA Martin "A" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom

4. skupina - MŠK - hádzaná Čadca (hrá sa v nedeľu 17.03.2024 v MŠH /býv. hala Pratex/)

B154 MŠK - hádzaná Čadca - SMF HK Žilina     (o 09:00 hod.)
B155 SMF HK Žilina - MHáK Martin                   (o 10:05 hod.)
B156 MŠK - hádzaná Čadca - MHáK Martin       (o 11:00 hod.)


Dohrávka - 11. kolo: 02. - 03.03.2024

4. skupina - MHK Bytča (dohráva sa v nedeľu 14.04.2024 v ŠH v Bytči)

B140 MHK Bytča - HK AS Trenčín "A"
B141 ŠA Trenčín - HK AS Trenčín "B"
B142 MHK Bytča - HK AS Trenčín "B"
B143 ŠA Trenčín - HK AS Trenčín "A"


13. kolo: 20. - 21.04.2024

1. skupina -

B157 voľno - MŠK - hádzaná Čadca

2. skupina - MHáK Martin

B158 SMF HK Žilina - THA Martin "B"
B159 MHáK Martin - THA Martin "A"
B160 SMF HK Žilina - THA Martin "A"
B161 MHáK Martin - THA Martin "B"

3. skupina - HK AS Trenčín "A"

B162 HK AS Trenčín "A" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
B163 HK AS Trenčín "B" - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
B164 HK AS Trenčín "B" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
B165 HK AS Trenčín "A" - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

4. skupina - HK Slávia Partizánske

B166 HK Slávia Partizánske - MHK Bytča
B167 ŠKHá Dubnica nad Váhom - ŠA Trenčín
B168 HK Slávia Partizánske - ŠA Trenčín
B169 ŠKHá Dubnica nad Váhom - MHK Bytča


14. kolo: 04. - 05.05.2024

1. skupina -

B170 voľno - ŠKHá Dubnica nad Váhom
B171 voľno - HK Slávia Partizánske

2. skupina - ŠA Trenčín

B172 ŠA Trenčín - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
B173 MHK Bytča - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
B174 ŠA Trenčín - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
B175 MHK Bytča - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

3. skupina - SMF HK Žilina

B176 SMF HK Žilina - HK AS Trenčín "B"
B177 MHáK Martin - HK AS Trenčín "A"
B178 SMF HK Žilina - HK AS Trenčín "A"
B179 MHáK Martin - HK AS Trenčín "B"

4. skupina - THA Martin "A"

B180 THA Martin "A" - MŠK - hádzaná Čadca
B181 THA Martin "B" - MŠK - hádzaná Čadca
B182 THA Martin "B" - THA Martin "A"

 


 

MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY:


Predohrávka - 8. kolo: 27. - 28.01.2024

4. skupina - ŠKHá Dubnica nad Váhom MHK Bytča "B" (predohrávalo sa v nedeľu 14.01.2024 v ŠH v Bytči)

A117 ŠKHá Dubnica nad Váhom - MHK Bytča "B"      (o 12:00 hod.)
A118 HK Slávia Partizánske - MHK Bytča "A"             (o 09:00 hod.)
A119 HK Slávia Partizánske - MHK Bytča "B"             (o 10:00 hod.)
A120 ŠKHá Dubnica nad Váhom - MHK Bytča "A"      (o 11:00 hod.)


8. kolo: 27. - 28.01.2024

1. skupina - MŠK - hádzaná Čadca (hralo sa v sobotu 20.01.2024 v MŠH /býv. hala Pratex/)*

A106 MŠK - hádzaná Čadca - THA Martin "A"       (o 09:00 hod.)
A107 MŠK - hádzaná Čadca - THA Martin "B"       (o 10:00 hod.)
A108 THA Martin "B" - THA Martin "A"                  (o 11:00 hod.)

* - zápasy sa neuskutočnili, THA Martin "A" a THA Martin "B" sa odhlásili zo súťaže.

2. skupina - HK AS Trenčín "A" (hralo sa v nedeľu 21.01.2024 v MŠH)

A109 HK AS Trenčín "A" - SMF HK Žilina       (o 14:00 hod.)
A110 HK AS Trenčín "B" - MHáK Martin         (o 15:10 hod.)
A111 HK AS Trenčín "B" - SMF HK Žilina       (o 16:20 hod.)
A112 HK AS Trenčín "A" - MHáK Martin         (o 17:30 hod.)

3. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou ŠA Trenčín "A" (hralo sa v nedeľu 21.01.2024 v MŠH v Trenčíne)

A113 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - ŠA Trenčín "A"      (o 09:00 hod.)
A114 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - ŠA Trenčín "B"        (o 09:50 hod.)
A115 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - ŠA Trenčín "B"      (o 11:10 hod.)
A116 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - ŠA Trenčín "A"        (o 12:00 hod.)

4. skupina - ŠKHá Dubnica nad Váhom MHK Bytča "B" (predohrávalo sa v nedeľu 14.01.2024 v ŠH v Bytči)

A117 ŠKHá Dubnica nad Váhom - MHK Bytča "B"      (o 09:00 hod.)
A118 HK Slávia Partizánske - MHK Bytča "A"             (o 10:00 hod.)
A119 HK Slávia Partizánske - MHK Bytča "B"             (o 11:00 hod.)
A120 ŠKHá Dubnica nad Váhom - MHK Bytča "A"      (o 12:00 hod.)


9. kolo: 10. - 11.02.2024

1. skupina - HK Slávia Partizánske (dohráva sa v nedeľu 07.04.2024 v MŠH)

A121 HK Slávia Partizánske - MŠK - hádzaná Čadca
A122 ŠKHá Dubnica nad Váhom - MŠK - hádzaná Čadca
A123 HK Slávia Partizánske - ŠKHá Dubnica nad Váhom

2. skupina - MHK Bytča "A" (hrá sa v sobotu 10.02.2024 v ŠH v Bytči)

A124 MHK Bytča "A" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom        (o 09:00 hod.)
A125 MHK Bytča "B" - HK Sokol Bánovce nad Bebravou      (o 10:00 hod.)
A126 MHK Bytča "B" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom        (o 11:00 hod.)
A127 MHK Bytča "A" - HK Sokol Bánovce nad Bebravou      (o 12:00 hod.)

3. skupina - ŠA Trenčín "A" (dohráva sa v sobotu 06.04.2024 v MŠH)

A128 ŠA Trenčín "A" - MHáK Martin
A129 ŠA Trenčín "B" - SMF HK Žilina
A130 ŠA Trenčín "B" - MHáK Martin
A131 ŠA Trenčín "A" - SMF HK Žilina

4. skupina - THA Martin "A"

A132 THA Martin "A" - HK AS Trenčín "A"
A133 THA Martin "B" - HK AS Trenčín "B"
A134 THA Martin "B" - HK AS Trenčín "A"
A135 THA Martin "A" - HK AS Trenčín "B"


Dohrávka - 7. kolo: 16. - 17.12.2023

3. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom (dohráva sa v nedeľu 25.02.2024 v MŠH v Bánovciach nad Bebravou)

A98 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HK AS Trenčín "A"         (o 14:15 hod.)
A99 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK AS Trenčín "B"        (o 15:10 hod.)
A100 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HK AS Trenčín "B"        (o 16:20 hod.)
A101 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK AS Trenčín "A"       (o 17:10 hod.)


10. kolo: 24. - 25.02.2024

1. skupina - MŠK - hádzaná Čadca (hrá sa v nedeľu 03.03.2024 v MŠH /býv. hala Pratex/)

A136 MŠK - hádzaná Čadca - HK AS Trenčín "B"      (o 09:00 hod.)
A137 MŠK - hádzaná Čadca - HK AS Trenčín "A"      (o 10:05 hod.)
A138 HK AS Trenčín "B" - HK AS Trenčín "A"            (o 11:10 hod.)

2. skupina - ŠA Trenčín "B"

A139 ŠA Trenčín "B" - THA Martin "B"
A140 ŠA Trenčín "A" - THA Martin "A"
A141 ŠA Trenčín "B" - THA Martin "A"
A142 ŠA Trenčín "A" - THA Martin "B"

3. skupina - SMF HK Žilina MHáK Martin (dohráva sa v nedeľu 14.04.2024 v telocvični Spojenej školy /ČS armády 24/)

A143 SMF HK Žilina - MHK Bytča "B"
A144 MHáK Martin - MHK Bytča "A"
A145 SMF HK Žilina - MHK Bytča "A"
A146 MHáK Martin - MHK Bytča "B"

4. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou (hrá sa v nedeľu 03.03.2024 v MŠH v Bánovciach nad Bebravou)

A147 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HK Slávia Partizánske              (o 13:30 hod.)
A148 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - ŠKHá Dubnica nad Váhom      (o 14:30 hod.)
A149 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK Slávia Partizánske            (o 15:40 hod.)
A150 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - ŠKHá Dubnica nad Váhom       (o 16:40 hod.)


11. kolo: 09. - 10.03.2024

1. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom

A151 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - MŠK - hádzaná Čadca
A152 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
A153 MŠK - hádzaná Čadca - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

2. skupina - HK Slávia Partizánske

A154 HK Slávia Partizánske - SMF HK Žilina
A155 ŠKHá Dubnica nad Váhom - MHáK Martin
A156 ŠKHá Dubnica nad Váhom - HK Slávia Partizánske
A157 MHáK Martin - SMF HK Žilina

3. skupina - MHK Bytča "A"

A158 MHK Bytča "A" - THA Martin "A"
A159 MHK Bytča "B" - THA Martin "B"
A160 MHK Bytča "A" - THA Martin "B"
A161 MHK Bytča "B" - THA Martin "A"

4. skupina - ŠA Trenčín "B"

A162 ŠA Trenčín "B" - HK AS Trenčín "A"
A163 ŠA Trenčín "A" - HK AS Trenčín "B"
A164 ŠA Trenčín "B" - HK AS Trenčín "A"
A165 ŠA Trenčín "A" - HK AS Trenčín "B"


12. kolo: 23. - 24.03.2024

1. skupina - MŠK - hádzaná Čadca (hralo sa v nedeľu 24.03.2024 v MŠH /býv. hala Pratex/)

A166 MŠK - hádzaná Čadca - ŠA Trenčín "A"     (o 09:00 hod.)
A167 MŠK - hádzaná Čadca - ŠA Trenčín "B"     (o 10:00 hod.)
A168 ŠA Trenčín "A" - ŠA Trenčín "B"                (o 11:00 hod.)

2. skupina - HK AS Trenčín "A"

A169 HK AS Trenčín "A" - MHK Bytča "B"
A170 HK AS Trenčín "B" - MHK Bytča "A"
A171 HK AS Trenčín "A" - MHK Bytča "A"
A172 HK AS Trenčín "B" - MHK Bytča "B"

3. skupina - THA Martin "A"

A173 THA Martin "A" - ŠKHá Dubnica nad Váhom
A174 THA Martin "B" - HK Slávia Partizánske
A175 THA Martin "B" - ŠKHá Dubnica nad Váhom
A176 THA Martin "A" - HK Slávia Partizánske

4. skupina - MHáK Martin

A177 MHáK Martin - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
A178 SMF HK Žilina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
A179 SMF HK Žilina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
A180 MHáK Martin - HK Sokol Bánovce nad Bebravou


Dohrávka - 9. kolo: 10. - 11.02.2024

1. skupina - HK Slávia Partizánske (dohráva sa v nedeľu 07.04.2024 v MŠH)

A121 HK Slávia Partizánske - MŠK - hádzaná Čadca
A122 ŠKHá Dubnica nad Váhom - MŠK - hádzaná Čadca
A123 HK Slávia Partizánske - ŠKHá Dubnica nad Váhom

3. skupina - ŠA Trenčín "A" (dohráva sa v sobotu 06.04.2024 v MŠH)

A128 ŠA Trenčín "A" - MHáK Martin
A129 ŠA Trenčín "B" - SMF HK Žilina
A130 ŠA Trenčín "B" - MHáK Martin
A131 ŠA Trenčín "A" - SMF HK Žilina


Dohrávka - 10. kolo: 24. - 25.02.2024

3. skupina - SMF HK Žilina MHáK Martin (dohráva sa v nedeľu 14.04.2024 v telocvični Spojenej školy /ČS armády 24/)

A143 SMF HK Žilina - MHK Bytča "B"
A144 MHáK Martin - MHK Bytča "A"
A145 SMF HK Žilina - MHK Bytča "A"
A146 MHáK Martin - MHK Bytča "B"


13. kolo: 27. - 28.04.2024

1. skupina - SMF HK Žilina

A181 SMF HK Žilina - MŠK - hádzaná Čadca
A182 MHáK Martin - SMF HK Žilina
A183 MHáK Martin - MŠK - hádzaná Čadca

2. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom

A184 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - THA Martin "B"
A185 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - THA Martin "A"
A186 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - THA Martin "A"
A187 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - THA Martin "B"

3. skupina - HK AS Trenčín "A"

A188 HK AS Trenčín "A" - HK Slávia Partizánske
A189 HK AS Trenčín "B" - ŠKHá Dubnica nad Váhom
A190 HK AS Trenčín "B" - HK Slávia Partizánske
A191 HK AS Trenčín "A" - ŠKHá Dubnica nad Váhom

4. skupina - MHK Bytča "A" ŠA Trenčín "A"

A192 MHK Bytča "A" - ŠA Trenčín "B"
A193 MHK Bytča "B" - ŠA Trenčín "A"
A194 MHK Bytča "A" - ŠA Trenčín "A"
A195 MHK Bytča "B" - ŠA Trenčín "B"


14. kolo: 11. - 12.05.2024

1. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

A196 MŠK - hádzaná Čadca - MHK Bytča "B"
A197 MŠK - hádzaná Čadca - MHK Bytča "A"
A198 MHK Bytča "A" - MHK Bytča "B"

2. skupina - HK Slávia Partizánske

A199 HK Slávia Partizánske - ŠA Trenčín "B"
A200 ŠKHá Dubnica nad Váhom - ŠA Trenčín "A"
A201 HK Slávia Partizánske - ŠA Trenčín "A"
A202 ŠKHá Dubnica nad Váhom - ŠA Trenčín "B"

3. skupina - HK AS Trenčín "A"

A203 HK AS Trenčín "A" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
A204 HK AS Trenčín "B" - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
A205 HK AS Trenčín "B" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
A206 HK AS Trenčín "A" - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

4. skupina - THA Martin "A"

A207 THA Martin "A" - MHáK Martin
A208 THA Martin "B" - SMF HK Žilina
A209 THA Martin "B" - MHáK Martin
A210 THA Martin "A" - SMF HK Žilina

 

 

V súťažiach sa skončila sezóna 2023/2024.

 

 

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 6. kolo N
nedeľa 25.02.2024 o 14:15 hod.
MHK Bytča - FHT Košice
- nadstavba.
- skupina o 7. - 12. miesto.


1. liga Mladšie dorastenky - 6. kolo N
nedeľa 25.02.2024 o 12:30 hod.
MHK Bytča - FHT Košice
- nadstavba.
- skupina o 7. - 12. miesto.


ČSPL - Staršie žiačky - 3. kolo - ČR
sobota 24.02.2024 od 09:00 hod.
organizátor: TJ SOKOL HRABŮVKA
- hrá sa v Ostrave-Vítkoviciach.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 11. kolo
nedeľa 14.04.2024 od --:-- hod.
organizátor: MHK BYTČA
- 4. skupina.
- dohrávka.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 12. kolo
víkend 23. - 24.03.2024
organizátor: HK AS TRENČÍN "A"
- 2. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1) - 6. kolo
víkend 16. - 17.03.2024
organizátor: HK SLÁVIA PARTIZÁNSKE
- 1. skupina.
víkend 16. - 17.03.2024
organizátor: SMF HK ŽILINA
- 2. skupina.