Nachádzaš sa tu:
07 feb 2024, 15:06
Ostatná aktualizácia: 10 mar 2024, 12:41
Prečítané: 578x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Milí priaznivci hádzanej, v tomto článku Vám prinášame aktuálne výsledky zo zápasov 17. kola MOL ligy žien, 15. kola prvej ženskej ligy, 4. nadstavbového kola prvej ligy starších a prvej ligy mladších dorasteniek (o 1. - 6. miesto a o 7. - 12. miesto) a z 9. kola krajskej súťaže starších žiačok a krajskej súťaže mladších žiačok (KZHá Trenčín + Žilina).

 

PROGRAM A VÝSLEDKY:

 

MOL LIGA - ŽENY:

17. kolo: 10. - 11.02.2024

XBA-097 DHK Baník Most - DHC Plzeň                             38:31 (21:17)
XBA-098 DHK Zora Olomouc - IUVENTA Michalovce           27:27 (12:15)
XBA-099 HK Hodonín - TJ Sokol Lázně Kynžvart                 18:37 (11:23)
XBA-100 HK Slovan Duslo Šaľa - Handball club Zlín, z.s.     33:27 (18:14)
XBA-101 DHC Slavia Praha - TJ Sokol Písek                       29:32 (15:16)
XBA-102 TJ Sokol Poruba - HC DAC Dunajská Streda         24:34 (11:17)

 

TABUĽKA MOL LIGY, SEZÓNA 2023/2024 - priebežná:

Tabuľka MOL ligy, sezóna 2023/2024 (ku dňu 11.02.2024 o 17:30 hod.)

1. MŠK IUVENTA Michalovce   17   15 1 1   542:408   + 134   31
2. HC DAC Dunajská Streda   17   13 1 3   574:459   + 115   27
3. DHK Baník Most   17   13 1 3   559:447   + 112   27
4. TJ Sokol Lázně Kynžvart   17   12 2 3   540:441   + 99   26
5. DHC Slavia Praha   17   10 2 5   503:470   + 33   22
6. TJ Sokol Písek   17   9 1 4   504:516   - 12   19
7. HK Slovan Duslo Šaľa   17   7 1 9   481:507   - 26   15
8. DHK Zora Olomouc   17   6 2 9   503:530   - 27   14
9. DHC Plzeň   17   4 1 12   488:540   - 52   9
10. Handball club Zlín, z.s.   17   3 2 12   427:532   - 105   8
11. TJ Sokol Poruba   17   2 0 15   429:507   - 78   4
12. HK Hodonín   17   1 0 16   417:608   - 191   2

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.

 


 

I. LIGA ŽIEN:

15. kolo: 10. - 11.02.2024

2-99 HK Sokol Bánovce nad Bebr - ŠKP Bratislava        31:23 (14:10)
2-100 HK AS Trenčín - Handball Zlatná na Ostrove         22:21 (12:11)
2-101 ŠA Trenčín - TJ Družstevník Topoľníky                  28:23 (15:9)
2-102 HKM Šurany - ŠŠK SLŠ Prešov                          29:24 (12:12)
2-103 HC Tatran Stupava - ŠŠK Bern. 16 Košice            30:17 (15:9)
2-104 HK Junior Močenok - ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ      36:18 (17:9)
2-105 HC DAC Dunajská Streda "B" - voľno                         -----

 

TABUĽKA 1. LIGY ŽIEN, SEZÓNA 2023/2024 - priebežná:

Tabuľka 1. ligy žien sezóna 2023/2024 (ku dňu 11.02.2024 o 15:30 hod.)

1. HC Tatran Stupava   14   13 0 1   439:290   + 149   26
2. HC DAC Dunajská Streda "B"   13   11 0 2   412:289   + 123   22
3. HK Sokol Bánovce nad Bebravou   14   10 1 3   453:391   + 49   21
4. ŠŠK SLŠ Prešov   14   10 0 4   393:335   + 58   20
5. HKM Šurany   14   8 1 5   418:443   - 25   17
6. HK AS Trenčín   13   7 0 6   362:373   - 11   14
7. Handball Zlatná na Ostrove   14   6 0 8   386:377   + 9   12
8. ŠKP Bratislava   13   6 0 7   391:409   - 18   12
9. ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ   13   6 0 7   265:324   - 57   12
10. ŠA Trenčín   14   6 0 8   377:436   - 59   12
11. ŠŠK Bernolákova 16 Košice   12   2 0 11   294:357   - 63   4
12. HK Junior Močenok   12   1 0 11   292:365   - 73   2
13. TJ Družstevník Topoľníky   13   1 0 12   266:347   - 81   2

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.

 


 

II. LIGA ŽIEN:


4. turnaj je na programe cez víkend 06. - 07.04.2024.

TABUĽKA 2. LIGY ŽIEN, SEZÓNA 2023/2024 - priebežná:

Tabuľka 2. ligy žien, sezóna 2023/2024 (ku dňu 05.11.2023 o 18:00 hod.)

1. HC Pezinok   6   6 0 0   203:85   + 118   12
2. SPORT CLUB Senec   6   2 0 4   125:192   - 67   4
3. FHT Košice   6   1 0 5   120:171   - 51   2

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.

 


 

1. LIGA STARŠIE DORASTENKY


o 1. - 6. miesto (o titul)

4. kolo: 10. - 11.02.2024

7B-10 MŠK IUVENTA Michalovce - HK Slovan Duslo Šaľa     50:21 (25:12)
7B-11 HC Tatran Stupava - HC DAC Dunajská Streda             16:16 (13:8)
7B-12 Malacky/Rohožník - SMF HK Žilina                             35:17 (19:6)

 

TABUĽKA 1. LIGY STARŠÍCH DORASTENIEK, SEZÓNA 2023/2024 - NADSTAVBA - o 1. - 6. miesto - priebežná:

Tabuľka 1. ligy starších dorasteniek, sezóna 2023/2024 (ku dňu 10.02.2024 o 20:30 hod.)

1. MŠK IUVENTA Michalovce   9   8 0 1   315:180   + 135   16
2. HC Tatran Stupava   9   6 2 1   222:182   + 40   14
3. HK Slovan Duslo Šaľa   9   4 1 4   272:253   + 19   9
4. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   9   4 1 4   214:217   - 3   9
5. HC DAC Dunajská Streda   9   2 2 5   247:225   + 22   6
6. SMF HK Žilina   9   0 0 9   135:348   - 213   0

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.
 

o 7. - 12. miesto


Dohrávka - 3. kolo: streda 07.02.2024

7C-08 ŠKP Bratislava - MHK Bytča         21:29 (10:13)


4. kolo: 10. - 11.02.2024

7C-10 FHT Košice - Štart Trebišov              17:38 (6:16)
7C-11 MHK Bytča - ŠŠK SLŠ Prešov        32:12 (19:4)
7C-12 HK AS Trenčín - ŠKP Bratislava       32:22 (18:13)

 

TABUĽKA 1. LIGY STARŠÍCH DORASTENIEK, SEZÓNA 2023/2024 - NADSTAVBA - o 7. - 12. miesto - priebežná:

Tabuľka 1. ligy starších dorasteniek, sezóna 2023/2024 (ku dňu 11.02.2024 o 18:00 hod.)

7. MHK Bytča   9   9 0 0   338:207   + 131   18
8. HK AS Trenčín   9   7 0 2   306:207   + 99   14
9. ŠKP Bratislava   10   5 0 5   318:260   + 58   8
10. ŠŠK SLŠ Prešov   9   4 0 5   238:222   + 16   6
11. Štart Trebišov   10   3 0 7   258:321   - 63   6
12. FHT Košice   9   0 0 9   125:376   - 251   0

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.

 


 

1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY:


o 1. - 6. miesto (o titul)

4. kolo: 10. - 11.02.2024

8B-10 MŠK IUVENTA Michalovce - HK Slovan Duslo Šaľa      28:30 (10:14)
8B-11 HC Tatran Stupava - HC DAC Dunajská Streda              24:15 (11:5)
8B-12 Malacky/Rohožník - SMF HK Žilina                             22:37 (14:18)

 

TABUĽKA 1. LIGY MLADŠÍCH DORASTENIEK, SEZÓNA 2023/2024 - NADSTAVBA - o 1. - 6. miesto - priebežná:

Tabuľka 1. ligy mladších dorasteniek, sezóna 2023/2024 (ku dňu 10.02.2024 o 18:30 hod.)

1. HK Slovan Duslo Šaľa   9   8 0 1   303:245   + 58   16
2. HC Tatran Stupava   9   7 0 2   250:222   + 28   14
3. SMF HK Žilina   9   6 0 3   284:225   + 59   12
4. MŠK IUVENTA Michalovce   9   3 0 6   241:258   - 17   6
5. HC DAC Dunajská Streda   9   2 1 6   229:267   - 38   5
6. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   9   0 1 8   203:293   - 90   1

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.


o 7. - 12. miesto


Dohrávka - 3. kolo: streda 07.02.2024

8C-08 ŠKP Bratislava - MHK Bytča          19:28 (9:15)


4. kolo: 10. - 11.02.2024

8C-10 FHT Košice - Štart Trebišov             20:36 (7:18)
8C-11 MHK Bytča - ŠŠK SLŠ Prešov      38:24 (20:13)
8C-12 HK AS Trenčín - ŠKP Bratislava      33:25 (14:15)

 

TABUĽKA 1. LIGY MLADŠÍCH DORASTENIEK, SEZÓNA 2023/2024 - NADSTAVBA - o 7. - 12. miesto - priebežná:

Tabuľka 1. ligy mladších dorasteniek, sezóna 2023/2024 (ku dňu 11.02.2024 o 18:00 hod.)

7. MHK Bytča   9   8 0 1   327:214   + 113   16
8. HK AS Trenčín   9   8 0 1   309:212   + 97   16
9. ŠKP Bratislava   10   5 0 5   274:229   + 45   10
10. ŠŠK SLŠ Prešov   9   5 0 4   225:225   0   8
11. Štart Trebišov   10   2 0 8   239:327   - 88   4
12. FHT Košice   9   0 0 9   143:310   - 167   0

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.

 


 

MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY:

9. kolo: 03. - 04.02.2024

1. skupina -

B105 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - voľno
B106 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - voľno

2. skupina - HK Slávia Partizánske (hrá sa v nedeľu 11.02.2024 v MŠH)*

B107 HK Slávia Partizánske - SMF HK Žilina             (o 09:00 hod.)
B108 ŠKHá Dubnica nad Váhom - MHáK Martin        (o 10:15 hod.)
B109 ŠKHá Dubnica nad Váhom - SMF HK Žilina      (o 11:20 hod.)
B110 HK Slávia Partizánske - MHáK Martin               (o 12:30 hod.)

* - zápasy boli odložené.

3. skupina - MŠK - hádzaná Čadca (hralo sa v sobotu 10.02.2024 v MŠH /býv. hala Pratex/)

B111 MŠK - hádzaná Čadca - ŠA Trenčín          19:35 (9:20)
B112 MŠK - hádzaná Čadca - MHK Bytča      18:43 (10:23)
B113 ŠA Trenčín - MHK Bytča                        20:28 (10:13)

4. skupina - HK AS Trenčín "A"

B114 HK AS Trenčín "A" - THA Martin "B"
B115 HK AS Trenčín "B" - THA Martin "A"
B116 HK AS Trenčín "A" - THA Martin "A"
B117 HK AS Trenčín "B" - THA Martin "B"

 

TABUĽKA MK ZA a TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY - priebežná:

Tabuľka MK starších žiačok sezóna 2023/2024 (ku dňu 10.02.2024 o 13:00 hod.)

1. MHK Bytča   13   13 0 0   427:228   + 199   26
2. HK AS Trenčín "A"   12   10 0 2   435:267   + 168   20
3. HK Slávia Partizánske   10   9 0 1   320:219   + 101   18
4. ŠA Trenčín   13   9 0 4   361:268   + 93   18
5. TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom   11   6 0 5   319:266   + 53   12
6. MHáK Martin   10   5 0 5   275:274   + 1   10
7. SMF HK Žilina   12   4 0 8   253:338   - 55   8
8. HK Sokol Bánovce nad Bebravou   11   4 0 7   245:275   - 30   8
9. HK AS Trenčín "B"   12   2 0 10   231:400   - 159   4
10. MŠK - hádzaná Čadca   13   2 0 11   217:400   - 183   4
11. ŠKHá Dubnica nad Váhom   12   1 0 11   191:333   - 142   2

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.

THA Martin "A", THA Martin "B" - vystúpili (dňa 25.1.2024) zo súťaže a ich výsledky boli anulované.

 


 

MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY:

9. kolo: 10. - 11.02.2024

1. skupina - HK Slávia Partizánske (dohráva sa v nedeľu 07.04.2024 v MŠH)

A121 HK Slávia Partizánske - MŠK - hádzaná Čadca
A122 ŠKHá Dubnica nad Váhom - MŠK - hádzaná Čadca
A123 HK Slávia Partizánske - ŠKHá Dubnica nad Váhom

2. skupina - MHK Bytča "A" (hralo sa v sobotu 10.02.2024 v ŠH v Bytči)

A124 MHK Bytča "A" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom       25:3 (17:3)
A125 MHK Bytča "B" - HK Sokol Bánovce nad Bebravou     10:13 (5:5)
A126 MHK Bytča "B" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom        5:13 (1:9)
A127 MHK Bytča "A" - HK Sokol Bánovce nad Bebravou     30:5 (13:3)

3. skupina - ŠA Trenčín "A" (dohráva sa v sobotu 06.04.2024 v MŠH)

A128 ŠA Trenčín "A" - MHáK Martin
A129 ŠA Trenčín "B" - SMF HK Žilina
A130 ŠA Trenčín "B" - MHáK Martin
A131 ŠA Trenčín "A" - SMF HK Žilina

4. skupina - THA Martin "A"

A132 THA Martin "A" - HK AS Trenčín "A"
A133 THA Martin "B" - HK AS Trenčín "B"
A134 THA Martin "B" - HK AS Trenčín "A"
A135 THA Martin "A" - HK AS Trenčín "B"

 

TABUĽKA MK ZA a TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY (celková) - priebežná:

Tabuľka MK mladších žiačok sezóna 2023/2024 (ku dňu 10.02.2024 o 13:00 hod.)

1. MHK Bytča "A"   16   13 1 2   385:161   + 224   27
2. HK Slávia Partizánske   14   13 0 1   411:162   + 249   26
3. MHáK Martin   14   13 0 1   337:128   + 209   26
4. SMF HK Žilina   14   10 1 3   374:218   + 156   21
5. MŠK - hádzaná Čadca   12   7 1 4   272:204   + 68   15
6. ŠKHá Dubnica nad Váhom   14   7 0 7   223:228   - 5   14
7. HK AS Trenčín "A"   12   6 1 5   258:180   + 78   13
8. TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom   14   6 0 8   191:240   - 49   12
9. ŠA Trenčín "A"   14   5 0 9   235:265   - 30   10
10. HK Sokol Bánovce nad Bebravou   14   4 0 10   158:316   - 158   8
11. HK AS Trenčín "B"   14   2 0 10   106:269   - 163   4
12. MHK Bytča "B"   16   2 0 14   104:334   - 230   4
13. ŠA Trenčín "B"   14   0 0 14   43:384   - 341   0

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.

THA Martin "A", THA Martin "B" - vystúpili (dňa 25.1.2024) zo súťaže a ich výsledky boli anulované.

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 12. kolo N
sobota 27.04.2024 o 12:00 hod.
MHK Bytča - HK AS Trenčín
- nadstavba.
- skupina o 7. - 12. miesto.


1. liga Mladšie dorastenky - 12. kolo N

sobota 27.04.2024 o 10:00 hod.
MHK Bytča - HK AS Trenčín
- nadstavba.
- skupina o 7. - 12. miesto.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 14. kolo
víkend 04. - 05.05.2024
organizátor: ŠA TRENČÍN
- 2. skupina.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 13. kolo
sobota 27.04.2024 od 09:00 hod.
organizátor: ŠA TRENČÍN "A"
- 4. skupina
.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1) - 8. kolo
víkend 04. - 05.05.2024
organizátor: BÁNOVCE NAD BEBRAVOU
- 1. skupina.
víkend 04. - 05.05.2024
organizátor: MŠK - HÁDZANÁ ČADCA
- 2. skupina.