Nachádzaš sa tu:
18 júl 2022, 00:00
Ostatná aktualizácia: 03 okt 2022, 19:44
Prečítané: 691x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Vzadu, zľava: .

Vpredu, zľava: .

Na fotografii chýbajú: .

- spoločnú fotografiu družstva uverejníme v priebehu sezóny 2022/2023 -

 


DRUŽSTVO MLADŠÍCH ŽIAČOK (dievčatá r. nar. 2010, 2011 a mladšie)

e)

č. dresu:   Meno a priezvisko:   hráčsky post:      
??   ŽIDEKOVÁ Michaela
         
??   CIGÁNIKOVÁ Kristína
         
??   DUDOŇOVÁ Martina
         
??   STRÁSKA Sofia
         
??   MRAVCOVÁ Tamara
  brankárka, krídlo      
??   HULÁKOVÁ Klára
  brankárka      
??   ČIŽMÁROVÁ Michaela
         
??   LEE Vanesa
         
??   ZATLOUKALOVÁ Rebeka
         
??   GEROVÁ Lucia
         
??   MASLOVSKÁ Zuzana
  krídlo      
??   KUBÍČKOVÁ Viktória          
??   PRAŠNICKÁ Tamara
         

(H) - hosťovanie


TRÉNERKA DRUŽSTVA: ČIKOTOVÁ Veronika.

 



PROGRAM, VÝSLEDKY A TABUĽKA - MLADŠIE ŽIAČKY

ŽILINSKÝ A TRENČIANSKY KRAJ

 

PROGRAM A VÝSLEDKY:

Jesenná časť:

1. kolo: 17. - 18.09.2022

1. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom

1. kolo
17. 09. 2022
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom HK AS Trenčín "A" 10:24 (--:--)
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom HK AS Trenčín "B" 26:10 (--:--)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou HK AS Trenčín "A" 6:24 (--:--)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou HK AS Trenčín "B" 16:5 (--:--)

2. skupina - Športová akadémia Trenčín

1. kolo
17. 09. 2022
Športová akadémia Trenčín MHK Bytča 10:10 (2:4)
SMF - HK Žilina HK Slávia Partizánske 12:21 (4:8)
MHK Bytča HK Slávia Partizánske 7:23 (5:11)
Športová akadémia Trenčín SMF - HK Žilina
18:20 (12:8)

3. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

1. kolo
17. 09. 2022
MŠK - hádzaná Čadca THA Martin "A" 22:29 (8:16)
MHáK Martin THA Martin "B" --:-- (--:--)*
MŠK - hádzaná Čadca THA Martin "B" --:-- (--:--)*
THA Martin "A" MHáK Martin 11:33 (8:18)

* - zápas sa nehral, družstvo mladších žiačok THA Martin "B" nepricestovalo.


ŠKHá Dubnica nad Váhom má voľno.

2. kolo: 01. - 02.10.2022

1. skupina - HK AS Trenčín "A"

2. kolo
01. 10. 2022
HK AS Trenčín "A" HK Slávia Partizánske 16:20 (9:8)
HK AS Trenčín "B" Športová akadémia Trenčín 9:17 (3:10)
HK AS Trenčín "B" HK Slávia Partizánske 5:29 (3:13)
HK AS Trenčín "A" Športová akadémia Trenčín 26:16 (16:8)

2. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

2. kolo
01. 10. 2022
HK Sokol Bánovce nad Bebravou MHK Bytča 18:14 (8:4)
SMF - HK Žilina TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 9:11 (4:7)
MHK Bytča TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 10:21 (3:9)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou SMF - HK Žilina 13:17 (6:5)

3. skupina - MHáK Martin

2. kolo
01. 10. 2022
MHáK Martin ŠKHá Dubnica nad Váhom 32:3 (18:2)
MŠK - hádzaná Čadca
ŠKHá Dubnica nad Váhom 8:16 (2:10)
MHáK Martin MŠK - hádzaná Čadca
27:5 (17:3)


THA Martin "A" a THA Martin "B" majú voľno.

3. kolo: 15. - 16.10.2022

1. skupina - MHK Bytča

3. kolo
15. 10. 2022
MHK Bytča HK AS Trenčín "A" --:-- (--:--)
SMF - HK Žilina HK AS Trenčín "B" --:-- (--:--)
MHK Bytča HK AS Trenčín "B" --:-- (--:--)
SMF - HK Žilina HK AS Trenčín "A" --:-- (--:--)

2. skupina - HK Slávia Partizánske

3. kolo
15. 10. 2022
HK Slávia Partizánske HK Sokol Bánovce nad Bebravou --:-- (--:--)
Športová akadémia Trenčín TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom --:-- (--:--)
HK Slávia Partizánske TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom --:-- (--:--)
Športová akadémia Trenčín HK Sokol Bánovce nad Bebravou --:-- (--:--)

3. skupina - THA Martin "A"

3. kolo
15. 10. 2022
THA Martin "A" ŠKHá Dubnica nad Váhom --:-- (--:--)
THA Martin "B" ŠKHá Dubnica nad Váhom --:-- (--:--)
THA Martin "B" THA Martin "A" --:-- (--:--)


MŠK - hádzaná Čadca a MHáK Martin majú voľno.

4. kolo: 29. - 30.10.2022

1. skupina - HK AS Trenčín "B"

4. kolo
29. 10. 2022
HK AS Trenčín "B" MŠK - hádzaná Čadca --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "A" MHáK Martin --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "A" MŠK - hádzaná Čadca --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "B" MHáK Martin --:-- (--:--)

2. skupina - THA Martin "B"

4. kolo
29. 10. 2022
THA Martin "A" HK Sokol Bánovce nad Bebravou --:-- (--:--)
THA Martin "B" TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom --:-- (--:--)
THA Martin "A" TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom --:-- (--:--)
THA Martin "B" HK Sokol Bánovce nad Bebravou --:-- (--:--)

3. skupina - ŠKHá Dubnica nad Váhom

4. kolo
29. 10. 2022
ŠKHá Dubnica nad Váhom Športová akadémia Trenčín --:-- (--:--)
ŠKHá Dubnica nad Váhom HK Slávia Partizánske --:-- (--:--)
Športová akadémia Trenčín HK Slávia Partizánske --:-- (--:--)


MHK Bytča a Slovan Malá Fatra - HK Žilina majú voľno.

5. kolo: 12. - 13.11.2022

1. skupina - HK AS Trenčín "A"

5. kolo
12. 11. 2022
HK AS Trenčín "A" THA Martin "A" --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "B" THA Martin "B" --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "B" THA Martin "A" --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "A" THA Martin "B" --:-- (--:--)

2. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

5. kolo
12. 11. 2022
MŠK - hádzaná Čadca HK Sokol Bánovce nad Bebravou --:-- (--:--)
MHáK Martin HK Sokol Bánovce nad Bebravou --:-- (--:--)
MŠK - hádzaná Čadca TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom --:-- (--:--)
MHáK Martin TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom --:-- (--:--)

3. skupina - SMF - HK Žilina

5. kolo
12. 11. 2022
ŠKHá Dubnica nad Váhom MHK Bytča --:-- (--:--)
ŠKHá Dubnica nad Váhom SMF - HK Žilina --:-- (--:--)
SMF - HK Žilina MHK Bytča --:-- (--:--)


HK Slávia Partizánske a Športová akadémia Trenčín majú voľno.

6. kolo: 26. - 27.11.2022

1. skupina - ŠKHá Dubnica nad Váhom

6. kolo
26. 11. 2022
ŠKHá Dubnica nad Váhom HK AS Trenčín "A" --:-- (--:--)
ŠKHá Dubnica nad Váhom HK AS Trenčín "B" --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "A" HK AS Trenčín "B" --:-- (--:--)

2. skupina - HK Slávia Partizánske

6. kolo
26. 11. 2022
HK Slávia Partizánske MŠK - hádzaná Čadca --:-- (--:--)
HK Slávia Partizánske MHáK Martin --:-- (--:--)
Športová akadémia Trenčín MŠK - hádzaná Čadca --:-- (--:--)
Športová akadémia Trenčín MHáK Martin --:-- (--:--)

3. skupina - THA Martin

6. kolo
26. 11. 2022
THA Martin "A" MHK Bytča --:-- (--:--)
THA Martin "B" SMF - HK Žilina --:-- (--:--)
THA Martin "A" SMF - HK Žilina --:-- (--:--)
THA Martin "B" MHK Bytča --:-- (--:--)


HK Sokol Bánovce nad Bebravou a TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom majú voľno.

7. kolo: 03. - 04.12.2022

1. skupina - MHK Bytča

7. kolo
03. 12. 2022
MHK Bytča MŠK - hádzaná Čadca --:-- (--:--)
MHK Bytča MHáK Martin --:-- (--:--)
SMF - HK Žilina MŠK - hádzaná Čadca --:-- (--:--)
SMF - HK Žilina MHáK Martin --:-- (--:--)

2. skupina - THA Martin "B"

7. kolo
03. 12. 2022
THA Martin "A" HK Slávia Partizánske --:-- (--:--)
THA Martin "B" HK Slávia Partizánske --:-- (--:--)
THA Martin "A" Športová akadémia Trenčín --:-- (--:--)
THA Martin "B" Športová akadémia Trenčín --:-- (--:--)

3. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

7. kolo
03. 12. 2022
HK Sokol Bánovce nad Bebravou ŠKHá Dubnica nad Váhom --:-- (--:--)
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom ŠKHá Dubnica nad Váhom --:-- (--:--)
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom HK Sokol Bánovce nad Bebravou --:-- (--:--)


HK AS Trenčín "A" a HK AS Trenčín "B" majú voľno.



Jarná časť:

8. kolo: 25. - 26.02.2023

1. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

8. kolo
25. 02. 2023
HK Sokol Bánovce nad Bebravou HK AS Trenčín "A" --:-- (--:--)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou HK AS Trenčín "B" --:-- (--:--)
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom HK AS Trenčín "A" --:-- (--:--)
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom HK AS Trenčín "B" --:-- (--:--)

2. skupina - Športová akadémia Trenčín

8. kolo
25. 02. 2023
MHK Bytča Športová akadémia Trenčín
--:-- (--:--)
SMF - HK Žilina Športová akadémia Trenčín
--:-- (--:--)
MHK Bytča HK Slávia Partizánske
--:-- (--:--)
SMF - HK Žilina HK Slávia Partizánske
--:-- (--:--)

3. skupina - MHáK Martin

8. kolo
25. 02. 2022
THA Martin "A" MŠK - hádzaná Čadca --:-- (--:--)
THA Martin "B" MHáK Martin --:-- (--:--)
THA Martin "B" MŠK - hádzaná Čadca --:-- (--:--)
MHáK Martin THA Martin "A" --:-- (--:--)


ŠKHá Dubnica nad Váhom má voľno.

9. kolo: 11. - 12.03.2023

1. skupina - HK AS Trenčín "B"

9. kolo
11. 03. 2023
HK AS Trenčín "A" HK Slávia Partizánske --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "B" Športová akadémia Trenčín --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "B" HK Slávia Partizánske --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "A" Športová akadémia Trenčín --:-- (--:--)

2. skupina - MHK Bytča

9. kolo
11. 03. 2023
MHK Bytča HK Sokol Bánovce nad Bebravou --:-- (--:--)
SMF - HK Žilina TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom --:-- (--:--)
MHK Bytča TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom --:-- (--:--)
SMF - HK Žilina HK Sokol Bánovce nad Bebravou
--:-- (--:--)

3. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

9. kolo
11. 03. 2023
MŠK - hádzaná Čadca ŠKHá Dubnica nad Váhom --:-- (--:--)
MHáK Martin ŠKHá Dubnica nad Váhom --:-- (--:--)
MHáK Martin MŠK - hádzaná Čadca --:-- (--:--)


THA Martin "A" a THA Martin "B" majú voľno.

10. kolo: 25. - 26.03.2023

1. skupina - SMF - HK Žilina

10. kolo
25. 03. 2023
SMF - HK Žilina HK AS Trenčín "A" --:-- (--:--)
MHK Bytča HK AS Trenčín "A" --:-- (--:--)
MHK Bytča HK AS Trenčín "B" --:-- (--:--)
SMF - HK Žilina HK AS Trenčín "B" --:-- (--:--)

2. skupina - HK Slávia Partizánske

10. kolo
25. 03. 2023
HK Slávia Partizánske HK Sokol Bánovce nad Bebravou --:-- (--:--)
Športová akadémia Trenčín TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom --:-- (--:--)
HK Slávia Partizánske TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom --:-- (--:--)
Športová akadémia Trenčín HK Sokol Bánovce nad Bebravou --:-- (--:--)

3. skupina - ŠKHá Dubnica nad Váhom

10. kolo
25. 03. 2023
ŠKHá Dubnica nad Váhom THA Martin "A" --:-- (--:--)
ŠKHá Dubnica nad Váhom THA Martin "B" --:-- (--:--)
THA Martin "A" THA Martin "B" --:-- (--:--)


MŠK - hádzaná Čadca a MHáK Martin majú voľno.


11. kolo: 15. - 16.04.2023

1. skupina - HK AS Trenčín "A"

11. kolo
15. 04. 2023
HK AS Trenčín "B" MŠK - hádzaná Čadca --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "A" MHáK Martin --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "A" MŠK - hádzaná Čadca --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "B" MHáK Martin --:-- (--:--)

2. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

11. kolo
15. 04. 2023
HK Sokol Bánovce nad Bebravou THA Martin "A" --:-- (--:--)
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom THA Martin "B" --:-- (--:--)
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom THA Martin "A" --:-- (--:--)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou THA Martin "B" --:-- (--:--)

3. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom

11. kolo 15. 04. 2023
Športová akadémia Trenčín ŠKHá Dubnica nad Váhom --:-- (--:--)
HK Slávia Partizánske ŠKHá Dubnica nad Váhom --:-- (--:--)
HK Slávia Partizánske Športová akadémia Trenčín --:-- (--:--)


MHK Bytča a Slovan Malá Fatra - HK Žilina majú voľno.


12. kolo: 29. - 30.04.2023

1. skupina - HK AS Trenčín "B"

12. kolo
29. 04. 2023
HK AS Trenčín "A" ŠKHá Dubnica nad Váhom --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "B" ŠKHá Dubnica nad Váhom --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "B" HK AS Trenčín "A" --:-- (--:--)

2. skupina - MHáK Martin

12. kolo
29. 04. 2023
MHáK Martin HK Slávia Partizánske --:-- (--:--)
MŠK - hádzaná Čadca HK Slávia Partizánske --:-- (--:--)
MŠK - hádzaná Čadca Športová akadémia Trenčín --:-- (--:--)
MHáK Martin Športová akadémia Trenčín --:-- (--:--)

3. skupina - THA Martin "A"

12. kolo
29. 04. 2023
THA Martin "A" MHK Bytča --:-- (--:--)
THA Martin "B" SMF - HK Žilina --:-- (--:--)
THA Martin "A" SMF - HK Žilina --:-- (--:--)
THA Martin "B" MHK Bytča --:-- (--:--)


HK Sokol Bánovce nad Bebravou a TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom majú voľno.

13. kolo: 06. - 07.05.2023

1. skupina - THA Martin "B"

13. kolo
06. 05. 2023
THA Martin "A" HK AS Trenčín "A" --:-- (--:--)
THA Martin "B" HK AS Trenčín "B" --:-- (--:--)
THA Martin "A" HK AS Trenčín "B" --:-- (--:--)
THA Martin "B" HK AS Trenčín "A" --:-- (--:--)

2. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina

13. kolo
06. 05. 2023
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom MŠK - hádzaná Čadca --:-- (--:--)
MŠK - hádzaná Čadca HK Sokol Bánovce nad Bebravou --:-- (--:--)
MHáK Martin HK Sokol Bánovce nad Bebravou --:-- (--:--)
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom MHáK Martin --:-- (--:--)

3. skupina - MHK Bytča

13. kolo
06. 05. 2023
MHK Bytča ŠKHá Dubnica nad Váhom --:-- (--:--)
SMF - HK Žilina ŠKHá Dubnica nad Váhom --:-- (--:--)
MHK Bytča SMF - HK Žilina --:-- (--:--)


HK Slávia Partizánske a Športová akadémia Trenčín majú voľno.


14. kolo: 20. - 21.05.2023

1. skupina - SMF - HK Žilina

14. kolo
20. 05. 2023
SMF - HK Žilina MŠK - hádzaná Čadca  --:-- (--:--)
MŠK - hádzaná Čadca MHK Bytča  --:-- (--:--)
MHáK Martin MHK Bytča  --:-- (--:--)
SMF - HK Žilina MHáK Martin  --:-- (--:--)

2. skupina - HK Slávia Partizánske

14. kolo
20. 05. 2023
HK Slávia Partizánske THA Martin "A"  --:-- (--:--)
HK Slávia Partizánske THA Martin "B"  --:-- (--:--)
Športová akadémia Trenčín THA Martin "A"  --:-- (--:--)
Športová akadémia Trenčín THA Martin "B"  --:-- (--:--)

3. skupina - MHK Bytča

14. kolo
20. 05. 2023
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom HK Sokol Bánovce nad Bebravou  --:-- (--:--)
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom ŠKHá Dubnica nad Váhom  --:-- (--:--)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou ŠKHá Dubnica nad Váhom
 --:-- (--:--)


HK AS Trenčín "A" a HK AS Trenčín "B" majú voľno.


Hrací čas: 2 x po 20 minút, s 5 min. prestávkou.

 

Prví dvaja umiestnení v tabuľke po 7. kole majú právo účasti v Česko-slovensko-poľskej lige.

Ak družstva hrajú dva zápasy po sebe, je stanovená prestávka 15 minút, ak sa družstva nedohodnú inak.

V kategóriách mladších žiačok a mladších žiakov môžu hrať zložené družstvá dievčat - maximálne dvaja hráči a chlapcov - maximálne dve hráčky.


V kategórii mladších žiačok je ZÁKAZ používať akékoľvek „LEPIDLO"!!!!


V prípade, že SZH bude organizovať otvorené Majstrovstvá SR v kategórii MLADŠIEHO ŽIACTVA, účasť na týchto majstrovstvách bude realizované v zmysle smerníc SZH vydaných k týmto majstrovstvám - účasť dobrovoľná.


8. ročník Otvorených Majstrovstiev SR /SOH U12/ 09. - 11.06.2023 (organizátor: výberové konanie)



TABUĽKA MK ZA a TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY (celková) - priebežná:

Tabuľka MK mladších žiačok sezóna 2022/2023 (ku dňu 02.10.2022 o 18:00 hod.)

1. HK Slávia Partizánske   4   4 0 0   93:40   + 53   8
2. MHáK Martin   3   3 0 0   92:19   + 73   6
3. HK AS Trenčín "A"   4   3 0 1   90:52   + 38   6
4. TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom   4   3 0 1   68:53   + 15   6
5. SMF - HK Žilina   4   2 0 2   58:63   - 5   4
6. HK Sokol Bánovce nad Bebravou   4   2 0 2   53:60   - 7   4
7. Športová akadémia Trenčín   4   1 1 2   61:65   - 4   3
8. THA Martin "A"   2   1 0 1   40:55   - 15   2
9. ŠKHá Dubnica nad Váhom   2   1 0 1   19:40   - 21   2
10. MHK Bytča   4   0 1 3   41:72   - 31   1
11. MŠK - hádzaná Čadca   3   0 0 3   35:72   - 37   0
12. HK AS Trenčín "B"   4   0 0 4   29:88   - 59   0

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov.

THA Martin "B" sa odhlásil zo súťaže.

 

TABUĽKA MK ZA a TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY - (určená pre postup na ČSPL) - priebežná:

Tabuľka MK mladších žiačok sezóna 2022/2023 (ku dňu 02.10.2022 o 18:00 hod.)

1. HK Slávia Partizánske   4   4 0 0   93:40   + 53   8
2. MHáK Martin   3   3 0 0   92:19   + 73   6
3. HK AS Trenčín "A"   4   3 0 1   90:52   + 38   6
4. TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom   4   3 0 1   68:53   + 15   6
5. SMF - HK Žilina   4   2 0 2   58:63   - 5   4
6. HK Sokol Bánovce nad Bebravou   4   2 0 2   53:60   - 7   4
7. Športová akadémia Trenčín   4   1 1 2   61:65   - 4   3
8. THA Martin "A"   2   1 0 1   40:55   - 15   2
9. ŠKHá Dubnica nad Váhom   2   1 0 1   19:40   - 21   2
10. MHK Bytča   4   0 1 3   41:72   - 31   1
11. MŠK - hádzaná Čadca   3   0 0 3   35:72   - 37   0
12. HK AS Trenčín "B"   4   0 0 4   29:88   - 59   0

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov.

THA Martin "B" sa odhlásil zo súťaže.

 

Postupujúci na ČSPL 2022/2023:

SK:
CZ:
PL:


Termíny ČSPL 2022/2023:

 

 

Konečné poradie ČSPL 2022/2023:

1.
2.
3.
4.
5.
6.


SOH U12 2023 - organizátor: výberové konanie (09. - 11.06.2023)

Konečné poradie SOH U12 2023:

1.
2.
3.
4.
5.
6.

 


Dokumenty na stiahnutie:

(.docx, 54,8 kB)

(.pptx, 104 kB)

(.pdf, 856 kB)

(.xlsx, 22,3 kB)

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 4. kolo
sobota 08.10.2022 o 12:00 hod.
ŠŠK SLŠ Prešov - MHK Bytča


1. liga Mladšie dorastenky - 4. kolo

sobota 08.10.2022 o 13:45 hod.
ŠŠK SLŠ Prešov - MHK Bytča


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 3. kolo
víkend 22. - 23.10.2022
organizátor: HK AS TRENČÍN "A"
1. skupina.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky
- 3. kolo
sobota 15.10.2022 od 09:00 hod.
organizátor: MHK BYTČA
1. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1)
sezóna 2022/2023 v príprave.