- spoločnú fotografiu družstva uverejníme v priebehu sezóny 2023/2024 -
TRÉNERKA DRUŽSTVA: LEŠTINOVÁ Jana.
PROGRAM, VÝSLEDKY A TABUĽKA - STARŠIE ŽIAČKY
PROGRAM A VÝSLEDKY:
Jesenná časť:
1. kolo: 16. - 17.09.2023
1. skupina -
1. kolo |
16. 09. 2023 | |
THA Martin "A" | voľno | ----- |
THA Martin "B" | voľno | ----- |
2. skupina - HK AS Trenčín "A"
1. kolo |
16. 09. 2023 | |
HK AS Trenčín "A" | MŠK - hádzaná Čadca | 46:18 (20:6) |
HK AS Trenčín "B" | MŠK - hádzaná Čadca | 16:23 (8:18) |
HK AS Trenčín "A" | HK AS Trenčín "B" | 55:24 (28:10) |
3. skupina - SMF HK Žilina
1. kolo |
16. 09. 2023 | |
SMF HK Žilina | ŠA Trenčín | 9:25 (5:14) |
MHáK Martin | MHK Bytča | 16:38 (5:16) |
SMF HK Žilina | MHK Bytča | 11:30 (7:11) |
MHáK Martin | ŠA Trenčín | 19:28 (9:18) |
4. skupina - HK Slávia Partizánske
1. kolo |
16. 09. 2023 | |
HK Slávia Partizánske | TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom | 34:24 (22:13) |
ŠKHá Dubnica nad Váhom | HK Sokol Bánovce nad Bebravou | 8:26 (6:13) |
ŠKHá Dubnica nad Váhom | TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom | 18:28 (8:15) |
HK Slávia Partizánske | HK Sokol Bánovce nad Bebravou | 31:16 (21:10) |
2. kolo: 30.09. - 01.10.2023
1. skupina -
2. kolo |
30. 09. 2023 | |
voľno | TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom | ----- |
voľno | HK Sokol Bánovce nad Bebravou |
----- |
2. skupina - MHáK Martin
2. kolo |
30. 09. 2023 | |
MHáK Martin | HK Slávia Partizánske | 30:33 (15:13) |
SMF HK Žilina | ŠKHá Dubnica nad Váhom | 24:16 (12:5) |
SMF HK Žilina | HK Slávia Partizánske | 30:32 (12:16) |
MHáK Martin | ŠKHá Dubnica nad Váhom | 32:19 (15:6) |
3. skupina - ŠA Trenčín
2. kolo |
30. 09. 2023 | |
ŠA Trenčín | MŠK - hádzaná Čadca | 32:13 (18:5) |
MHK Bytča | MŠK - hádzaná Čadca | 26:11 (20:5) |
ŠA Trenčín | MHK Bytča | 19:30 (8:18) |
4. skupina - THA Martin "B"
2. kolo |
30. 09. 2023 | |
THA Martin "B" | HK AS Trenčín "A" | 8:31 (5:17) |
THA Martin "A" | HK AS Trenčín "B" | 25:19 (13:10) |
THA Martin "A" | HK AS Trenčín "A" | 30:50 (17:22) |
THA Martin "B" | HK AS Trenčín "B" | 10:30 (4:13) |
3. kolo: 14. - 15.10.2023
1. skupina -
3. kolo |
14. 10. 2023 | |
HK AS Trenčín "B" | voľno | ----- |
HK AS Trenčín "A" | voľno |
----- |
2. skupina - MHK Bytča
3. kolo |
14. 10. 2023 | |
MHK Bytča | THA Martin "A" | 38:16 (21:9) |
ŠA Trenčín | THA Martin "B" | 36:2 (19:2) |
MHK Bytča | THA Martin "B" | 32:2 (21:1) |
ŠA Trenčín | THA Martin "A" | 31:12 (14:7) |
3. skupina - ŠKHá Dubnica nad Váhom
3. kolo |
14. 10. 2023 | |
ŠKHá Dubnica nad Váhom | MŠK - hádzaná Čadca | 13:14 (7:7) |
HK Slávia Partizánske | MŠK - hádzaná Čadca | 34:13 (15:5) |
ŠKHá Dubnica nad Váhom | HK Slávia Partizánske | 23:31 (3:21) |
4. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom*
3. kolo |
14. 10. 2023 | |
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom | SMF HK Žilina | 24:25 (12:13) |
HK Sokol Bánovce nad Bebravou | MHáK Martin | 16:31 (5:20) |
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom | MHáK Martin | 22:21 (9:12) |
HK Sokol Bánovce nad Bebravou | SMF HK Žilina | 21:30 (10:17) |
* - zápasy sa hrali v sobotu 14.10.2023 od 09:00 hod. v MŠH v Bánovciach nad Bebravou.
4. kolo: 28. - 29.10.2023
1. skupina -
4. kolo |
28. 10. 2023 | |
voľno | SMF HK Žilina | ----- |
voľno | MHáK Martin |
----- |
2. skupina - MŠK - hádzaná Čadca
4. kolo |
28. 10. 2023 | |
MŠK - hádzaná Čadca | TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom | 15:33 (9:13) |
HK Sokol Bánovce nad Bebravou | TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom | 21:29 (12:16) |
MŠK - hádzaná Čadca | HK Sokol Bánovce nad Bebravou | 19:29 (7:16) |
3. skupina - THA Martin "A"
4. kolo |
28. 10. 2023 | |
THA Martin "A" | HK Slávia Partizánske | 28:51 (13:29) |
THA Martin "B" | ŠKHá Dubnica nad Váhom | 13:25 (7:14) |
THA Martin "B" | HK Slávia Partizánske | 12:37 (4:20) |
THA Martin "A" | ŠKHá Dubnica nad Váhom | 31:27 (14:12) |
4. skupina - HK AS Trenčín "A"
4. kolo |
28. 10. 2023 | |
HK AS Trenčín "A" | ŠA Trenčín | 35:23 (16:11) |
HK AS Trenčín "B" | MHK Bytča | 16:33 (7:20) |
HK AS Trenčín "B" | ŠA Trenčín | 16:46 (10:30) |
HK AS Trenčín "A" | MHK Bytča | 30:40 (17:16) |
5. kolo: 11. - 12.11.2023
1. skupina -
5. kolo |
11. 11. 2023 | |
ŠA Trenčín | voľno | ----- |
MHK Bytča | voľno |
----- |
2. skupina - HK Slávia Partizánske
5. kolo |
11. 11. 2023 | |
HK Slávia Partizánske | HK AS Trenčín "A" | 28:27 (16:14) |
ŠKHá Dubnica nad Váhom | HK AS Trenčín "B" | 23:20 (11:10) |
ŠKHá Dubnica nad Váhom | HK AS Trenčín "A" | 13:34 (9:18) |
HK Slávia Partizánske | HK AS Trenčín "B" | 45:14 (27:9) |
3. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
5. kolo |
11. 11. 2023 | |
HK Sokol Bánovce nad Bebravou | THA Martin "A" | 32:25 (16:16) |
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom | THA Martin "B" | 34:13 (17:8) |
HK Sokol Bánovce nad Bebravou | THA Martin "B" | 27:10 (13:5) |
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom | THA Martin "A" | 38:37 (20:16) |
4. skupina - SMF HK Žilina
5. kolo |
11. 11. 2023 | |
SMF HK Žilina | MŠK - hádzaná Čadca | 29:23 (16:12) |
MHáK Martin | MŠK - hádzaná Čadca | 31:22 (17:11) |
SMF HK Žilina | MHáK Martin | 29:30 (17:15) |
6. kolo: 25. - 26.11.2023
1. skupina -
6. kolo |
25. 11. 2023 | |
MŠK - hádzaná Čadca | voľno | ----- |
2. skupina - THA Martin "B"
6. kolo |
25. 11. 2023 | |
THA Martin "B" | SMF HK Žilina | 6:26 (3:11) |
THA Martin "A" | MHáK Martin | 28:41 (11:22) |
THA Martin "A" | SMF HK Žilina | 15:38 (7:21) |
THA Martin "B" | MHáK Martin | 13:33 (8:18) |
3. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
6. kolo |
25. 11. 2023 | |
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom | HK AS Trenčín "A" | 24:33 (13:17) |
HK Sokol Bánovce nad Bebravou | HK AS Trenčín "B" | 31:17 (18:6) |
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom | HK AS Trenčín "B" | 44:18 (--:--) |
HK Sokol Bánovce nad Bebravou | HK AS Trenčín "A" | 26:37 (17:19) |
4. skupina - MHK Bytča
6. kolo |
25. 11. 2023 | |
MHK Bytča | HK Slávia Partizánske | 31:24 (15:8) |
ŠA Trenčín | ŠKHá Dubnica nad Váhom | 25:15 (11:6) |
ŠA Trenčín | HK Slávia Partizánske | 22:28 (11:12) |
MHK Bytča | ŠKHá Dubnica nad Váhom | 27:16 (14:7) |
7. kolo: 09. - 10.12.2023
1. skupina -
7. kolo |
09. 12. 2023 | |
ŠKHá Dubnica nad Váhom | voľno | ----- |
HK Slávia Partizánske | voľno | ----- |
2. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou*
7. kolo |
09. 12. 2023 | |
HK Sokol Bánovce nad Bebravou | ŠA Trenčín | 16:21 (8:9)*** |
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom | MHK Bytča | 21:30 (11:18)** |
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom | ŠA Trenčín | 24:32 (13:19)*** |
HK Sokol Bánovce nad Bebravou | MHK Bytča | 18:33 (10:14)** |
* - zápasy boli odložené z dôvodu konania turnaja RV (Talent program /staršie žiačky/).
** - zápas sa dohrával v utorok 12.12.2023 o 17:30, resp. 16:30 hod. v MŠH v Bánovciach nad Bebravou.
*** - zápas sa dohrával v utorok 17.12.2023 o 16:30, resp. 17:40 hod. v MŠH v Bánovciach nad Bebravou.
3. skupina - HK AS Trenčín "B"*
7. kolo |
09. 12. 2023 | |
HK AS Trenčín "B" | SMF HK Žilina | 27:21 (15:12) |
HK AS Trenčín "A" | MHáK Martin | 39:26 (21:15) |
HK AS Trenčín "A" | SMF HK Žilina | 39:20 (20:10) |
HK AS Trenčín "B" | MHáK Martin | 28:39 (14:20) |
* - zápasy boli odložené z dôvodu konania turnaja RV (Talent program /staršie žiačky/), zápasy sa dohrávali v nedeľu 07.01.2024 od 09:00 hod. v MŠH v Trenčíne.
4. skupina - MŠK - hádzaná Čadca
7. kolo |
09. 12. 2023 | |
MŠK - hádzaná Čadca | THA Martin "A" | 33:32 (20:15) |
MŠK - hádzaná Čadca | THA Martin "B" | 26:9 (9:5) |
THA Martin "A" | THA Martin "B" | 37:7 (17:5) |
Jarná časť:
8. kolo: 20. - 21.01.2024
1. skupina -
8. kolo |
20. 01. 2024 | |
voľno | THA Martin "A" | ----- |
voľno | THA Martin "B" | ----- |
2. skupina - MŠK - hádzaná Čadca
8. kolo |
20. 01. 2024 | |
MŠK - hádzaná Čadca | HK AS Trenčín "A" | 9:33 (5:13) |
MŠK - hádzaná Čadca | HK AS Trenčín "B" | 13:29 (7:15) |
HK AS Trenčín "A" | HK AS Trenčín "B" | 27:16 (17:5) |
3. skupina - ŠA Trenčín
8. kolo |
20. 01. 2024 | |
ŠA Trenčín | SMF HK Žilina | 33:17 (17:7) |
MHK Bytča | MHáK Martin | 40:10 (19:3)* |
MHK Bytča | SMF HK Žilina | 38:8 (17:3) |
ŠA Trenčín | MHáK Martin | 37:14 (16:9)** |
* - zápas bol odložený vzhľadom na zvýšenú chorobnosť v tíme MHáK Martin, zápas sa dohrával v stredu 03.04.2024 o 16:30 hod. v ŠH v Bytči.
** - zápas bol odložený vzhľadom na zvýšenú chorobnosť v tíme MHáK Martin, zápas sa dohrával v nedeľu 07.04.2024 o 13:15 hod. v MŠH v Trenčíne.
4. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
8. kolo |
20. 01. 2024 | |
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom | HK Slávia Partizánske | 18:28 (11:14)* |
HK Sokol Bánovce nad Bebravou | ŠKHá Dubnica nad Váhom | 25:19 (10:7) |
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom | ŠKHá Dubnica nad Váhom | 47:19 (18:9) |
HK Sokol Bánovce nad Bebravou | HK Slávia Partizánske | 22:28 (10:15)** |
* - zápas bol odložený vzhľadom na zvýšenú chorobnosť v tíme HK Slávia Partizánske, zápas sa dohrával vo štvrtok 15.02.2024 o 16:00 hod. v MŠH v Partizánskom.
** - zápas bol odložený vzhľadom na zvýšenú chorobnosť v tíme HK Slávia Partizánske, zápas sa dohrával v pondelok 08.04.2024 o 17:30 hod. v MŠH v Bánovciach nad Bebravou.
9. kolo: 03. - 04.02.2024
1. skupina -
9. kolo |
03. 02. 2024 | |
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom | voľno | ----- |
HK Sokol Bánovce nad Bebravou | voľno | ----- |
2. skupina - HK Slávia Partizánske*
9. kolo |
03. 02. 2024 | |
HK Slávia Partizánske | SMF HK Žilina | 26:15 (14:5) |
ŠKHá Dubnica nad Váhom | MHáK Martin | 21:25 (4:12) |
ŠKHá Dubnica nad Váhom | SMF HK Žilina | 11:26 (6:13) |
HK Slávia Partizánske | MHáK Martin | 34:16 (20:8) |
* - zápasy boli odložené, zápasy sa dohrávali v sobotu 23.03.2024 od 09:00 hod. v MŠH v Partizánskom.
3. skupina - MŠK - hádzaná Čadca
9. kolo |
03. 02. 2024 | |
MŠK - hádzaná Čadca | ŠA Trenčín | 19:35 (9:20) |
MŠK - hádzaná Čadca | MHK Bytča | 18:43 (10:23) |
ŠA Trenčín |
MHK Bytča | 20:28 (10:13) |
4. skupina - HK AS Trenčín "A"
9. kolo |
03. 02. 2024 | |
HK AS Trenčín "A" | THA Martin "B" | --:-- (--:--) |
HK AS Trenčín "B" | THA Martin "A" | --:-- (--:--) |
HK AS Trenčín "A" | THA Martin "A" | --:-- (--:--) |
HK AS Trenčín "B" | THA Martin "B" | --:-- (--:--) |
10. kolo: 17. - 18.02.2024
1. skupina -
10. kolo |
17. 02. 2024 | |
voľno | HK AS Trenčín "B" | ----- |
voľno | HK AS Trenčín "A" | ----- |
2. skupina - THA Martin "A"
10. kolo |
17. 02. 2024 | |
THA Martin "A" | MHK Bytča | --:-- (--:--) |
THA Martin "B" | ŠA Trenčín | --:-- (--:--) |
THA Martin "B" | MHK Bytča | --:-- (--:--) |
THA Martin "A" | ŠA Trenčín | --:-- (--:--) |
3. skupina - MŠK - hádzaná Čadca
10. kolo |
17. 02. 2024 | |
MŠK - hádzaná Čadca | ŠKHá Dubnica nad Váhom | 19:25 (11:11) |
MŠK - hádzaná Čadca | HK Slávia Partizánske | 7:27 (4:13) |
HK Slávia Partizánske | ŠKHá Dubnica nad Váhom | 30:15 (13:5) |
4. skupina - MHáK Martin
10. kolo |
17. 02. 2024 | |
MHáK Martin | TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom | 21:35 (11:20) |
SMF HK Žilina | HK Sokol Bánovce nad Bebravou | 18:10 (10:6) |
SMF HK Žilina | TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom | 27:25 (16:14) |
MHáK Martin | HK Sokol Bánovce nad Bebravou | 26:25 (13:13) |
11. kolo: 02. - 03.03.2024
1. skupina -
11. kolo |
02. 03. 2024 | |
SMF HK Žilina | voľno | ----- |
MHáK Martin | voľno | ----- |
2. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
11. kolo |
02. 03. 2024 | |
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom | MŠK - hádzaná Čadca | 37:13 (20:5) |
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom | HK Sokol Bánovce nad Bebravou | 24:21 (13:10) |
HK Sokol Bánovce nad Bebravou | MŠK - hádzaná Čadca | 29:8 (12:6) |
3. skupina - ŠKHá Dubnica nad Váhom
11. kolo |
02. 03. 2024 | |
ŠKHá Dubnica nad Váhom | THA Martin "A" | --:-- (--:--) |
HK Slávia Partizánske | THA Martin "B" | --:-- (--:--) |
ŠKHá Dubnica nad Váhom | THA Martin "B" | --:-- (--:--) |
HK Slávia Partizánske | THA Martin "A" | --:-- (--:--) |
4. skupina - MHK Bytča*
11. kolo |
02. 03. 2024 | |
MHK Bytča | HK AS Trenčín "A" | 36:32 (16:18) |
ŠA Trenčín | HK AS Trenčín "B" | 35:23 (17:10) |
ŠA Trenčín | HK AS Trenčín "A" | 30:28 (16:12) |
MHK Bytča | HK AS Trenčín "B" | 34:14 (20:10) |
* - zápasy boli odložené, zápasy sa dohrávali v nedeľu 14.04.2023 od 10:00 hod. v ŠH v Bytči.
12. kolo: 16. - 17.03.2024
1. skupina -
12. kolo |
16. 03. 2024 | |
voľno | ŠA Trenčín | ----- |
voľno | MHK Bytča | ----- |
2. skupina - HK AS Trenčín "B"
12. kolo |
16. 03. 2024 | |
HK AS Trenčín "B" | HK Slávia Partizánske | 26:38 (12:18) |
HK AS Trenčín "A" | ŠKHá Dubnica nad Váhom | 30:10 (12:5) |
HK AS Trenčín "B" | ŠKHá Dubnica nad Váhom | 35:19 (11:11) |
HK AS Trenčín "A" | HK Slávia Partizánske | 22:26 (9:15) |
3. skupina - THA Martin "A"
12. kolo |
16. 03. 2024 | |
THA Martin "A" | HK Sokol Bánovce nad Bebravou | --:-- (--:--) |
THA Martin "B" | TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom | --:-- (--:--) |
THA Martin "B" | HK Sokol Bánovce nad Bebravou | --:-- (--:--) |
THA Martin "A" | TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom | --:-- (--:--) |
4. skupina - MŠK - hádzaná Čadca
12. kolo |
16. 03. 2024 | |
MŠK - hádzaná Čadca | SMF HK Žilina | 29:22 (17:13) |
SMF HK Žilina | MHáK Martin | 28:34 (14:16) |
MŠK - hádzaná Čadca | MHáK Martin | 29:36 (14:15) |
13. kolo: 20. - 21.04.2024
1. skupina -
13. kolo |
20. 04. 2024 | |
voľno | ŠKHá Dubnica nad Váhom | ----- |
2. skupina - MHáK Martin
13. kolo |
20. 04. 2024 | |
SMF HK Žilina | THA Martin "B" | --:-- (--:--) |
MHáK Martin | THA Martin "A" | --:-- (--:--) |
SMF HK Žilina | THA Martin "A" | --:-- (--:--) |
MHáK Martin | THA Martin "B" | --:-- (--:--) |
3. skupina - HK AS Trenčín "A"
13. kolo |
20. 04. 2024 | |
HK AS Trenčín "A" | TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom | --:-- (--:--) |
HK AS Trenčín "B" | HK Sokol Bánovce nad Bebravou | --:-- (--:--) |
HK AS Trenčín "B" | TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom | --:-- (--:--) |
HK AS Trenčín "A" | HK Sokol Bánovce nad Bebravou | --:-- (--:--) |
4. skupina - HK Slávia Partizánske
13. kolo |
20. 04. 2024 | |
HK Slávia Partizánske | MHK Bytča | --:-- (--:--) |
ŠKHá Dubnica nad Váhom | ŠA Trenčín | --:-- (--:--) |
HK Slávia Partizánske | ŠA Trenčín | --:-- (--:--) |
ŠKHá Dubnica nad Váhom | MHK Bytča | --:-- (--:--) |
14. kolo: 04. - 05.05.2024
1. skupina -
14. kolo |
04. 05. 2024 | |
voľno | ŠKHá Dubnica nad Váhom | ----- |
voľno | HK Slávia Partizánske | ----- |
2. skupina - ŠA Trenčín
14. kolo |
04. 05. 2024 | |
ŠA Trenčín | HK Sokol Bánovce nad Bebravou | --:-- (--:--) |
MHK Bytča | TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom | --:-- (--:--) |
ŠA Trenčín | TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom | --:-- (--:--) |
MHK Bytča | HK Sokol Bánovce nad Bebravou | --:-- (--:--) |
3. skupina - SMF HK Žilina
14. kolo |
04. 05. 2024 | |
SMF HK Žilina | HK AS Trenčín "B" | --:-- (--:--) |
MHáK Martin | HK AS Trenčín "A" | --:-- (--:--) |
SMF HK Žilina | HK AS Trenčín "A" | --:-- (--:--) |
MHáK Martin | HK AS Trenčín "B" | --:-- (--:--) |
4. skupina - THA Martin "A"
14. kolo |
04. 05. 2024 | |
THA Martin "A" | MŠK - hádzaná Čadca | --:-- (--:--) |
THA Martin "B" | MŠK - hádzaná Čadca | --:-- (--:--) |
THA Martin "B" | THA Martin "A" | --:-- (--:--) |
Hrací čas: 2 x po 25 minút, s 5 min. prestávkou.
Prví dvaja umiestnení v tabuľke po 7. kole majú právo účasti v Česko-slovensko-poľskej lige.
Ak družstva hrajú dva zápasy po sebe, je stanovená prestávka 15 minút, ak sa družstva nedohodnú inak.
Predpis: Na základe nariadenia KM SZH v kategóriách staršieho žiactva sa nariaďuje
V obrannej fáze hry je povolené používať priestorové obranné systémy a osobnú obranu všetkých hráčov, zakazuje sa používať kombinovaný obranný systém (osobná + priestorová obrana) t.j. 1+5, 2+4, sankcie za nedodržanie nariadenia: progresívne trestanie realizačného tímu družstva, napomenutie, 2-minútové vylúčenie, červená karta – diskvalifikácia.
V súťaži sa nebude uplatňovať pravidlo o zranení hráča Pr. 4:11 odst. 1
V kategórii starších žiačok je ZÁKAZ používať akékoľvek „LEPIDLO"!!!!
Na majstrovstvá SR postupujú prvé tri družstvá STARŠIEHO ŽIACTVA z dlhodobej súťaže umiestené na 1. a 2. a 3. mieste bez rozdielu, z ktorého sú kraja. Ak odmietne účasť niektoré postupujúce družstvo, nepostupuje ďalší, ale uvoľní miesto družstvu, ktoré určí SZH.
SEMIFINÁLOVÉ TURNAJE:
1. turnaj: 18. - 19.05.2024
2. turnaj: 01. - 02.06.2024
FINÁLOVÝ TURNAJ ("A" o majstra SR, "B" o prezidentský pohár): 15. - 16.06.2024
TABUĽKA MK ZA a TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY - priebežná:
Tabuľka MK starších žiačok sezóna 2023/2024 (ku dňu 14.04.2024 o 15:00 hod.)
1. | MHK Bytča | 16 | 16 | 0 | 0 | 537:284 | + 253 | 32 | |||||
2. | HK Slávia Partizánske | 17 | 16 | 0 | 1 | 529:342 | + 187 | 32 | |||||
3. | ŠA Trenčín | 16 | 12 | 0 | 4 | 463:333 | + 130 | 24 | |||||
4. | HK AS Trenčín "A" | 16 | 11 | 0 | 5 | 547:369 | + 178 | 22 | |||||
5. | MHáK Martin | 18 | 10 | 0 | 8 | 455:498 | - 43 | 20 | |||||
6. | TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom | 15 | 9 | 0 | 6 | 440:348 | + 92 | 18 | |||||
7. | SMF HK Žilina | 18 | 6 | 0 | 12 | 393:498 | - 105 | 12 | |||||
8. | HK Sokol Bánovce nad Bebravou | 16 | 5 | 0 | 11 | 352:379 | - 27 | 10 | |||||
9. | HK AS Trenčín "B" | 16 | 3 | 0 | 13 | 329:516 | - 187 | 6 | |||||
10. | MŠK - hádzaná Čadca | 19 | 3 | 0 | 16 | 322:576 | - 254 | 6 | |||||
11. | ŠKHá Dubnica nad Váhom | 18 | 2 | 0 | 16 | 292:481 | - 189 | 4 |
Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.
THA Martin "A", THA Martin "B" - vystúpili (dňa 25.1.2024) zo súťaže a ich výsledky boli anulované.
TABUĽKA MK ZA a TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY (určená pre postup na ČSPL) - priebežná:
Tabuľka MK starších žiačok sezóna 2023/2024 (ku dňu 07.01.2024 o 14:00 hod.)
1. | MHK Bytča | 12 | 12 | 0 | 0 | 388:200 | + 188 | 24 | |||||
2. | HK Slávia Partizánske | 12 | 11 | 0 | 1 | 408:259 | + 149 | 22 | |||||
3. | HK AS Trenčín "A" | 12 | 10 | 0 | 2 | 456:280 | + 176 | 20 | |||||
4. | ŠA Trenčín | 12 | 9 | 0 | 3 | 340:219 | + 121 | 18 | |||||
5. | TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom | 12 | 7 | 0 | 5 | 345:297 | + 48 | 14 | |||||
6. | MHáK Martin | 12 | 7 | 0 | 5 | 339:315 | + 24 | 14 | |||||
7. | SMF HK Žilina | 12 | 6 | 0 | 6 | 292:288 | + 4 | 12 | |||||
8. | HK Sokol Bánovce nad Bebravou | 12 | 5 | 0 | 7 | 279:291 | - 12 | 10 | |||||
9. | MŠK - hádzaná Čadca | 12 | 4 | 0 | 8 | 230:330 | - 100 | 8 | |||||
10. | THA Martin "A" | 12 | 3 | 0 | 9 | 316:405 | - 89 | 6 | |||||
11. | ŠKHá Dubnica nad Váhom | 12 | 2 | 0 | 10 | 216:305 | - 89 | 4 | |||||
12. | HK AS Trenčín "B" | 12 | 2 | 0 | 10 | 245:395 | - 150 | 4 | |||||
13. | THA Martin "B" | 12 | 0 | 0 | 12 | 105:374 | - 269 | 0 |
Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.
MHK Bytča a HK Slávia Partizánske - postup na ČSPL 2023/2024.
Postupujúci na ČSPL 2023/2024:
SK: MHK Bytča, HK Slávia Partizánske.
CZ: TJ Sokol Poruba, TJ Sokol Hrabůvka.
PL: SPR Sośnica Gliwice (náhrada za MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice), SPR Grunwald Ruda Śląska.
Termíny ČSPL 2023/2024:
20. - 21.01.2024 - organizátor SK - MHK Bytča (hralo sa v nedeľu 21.01.2024 v ŠH v Bytči).
03. - 04.02.2024 - organizátor PL - SPR Grunwald Ruda Śląska (hralo sa v nedeľu 04.02.2024 v ŠH „Sośnica” v Gliwiciach).
24. - 25.02.2024 - organizátor CZ - TJ Sokol Hrabůvka (hrá sa v sobotu 24.02.2024 v SH Moravská v Ostrave-Vítkoviciach).
Konečné poradie ČSPL 2023/2024:
1.
2.
3.
4.
5.
6.
Postupujúci M-SR 2023/2024 - SEMIFINÁLOVÉ TURNAJE:
skupina A:
Trenčiansky + Žilinský kraj: 1. , 2. , 3. .
Košický + Prešovský kraj: 1. , 2. , 3. .
skupina B:
Trnavský kraj: 1. , 2. .
Bratislavský kraj: 1. , 2. .
Nitriansky kraj: 1. , 2. .
SEMIFINÁLOVÉ TURNAJE
SKUPINA A: Trenčiansky kraj + Žilinský kraj + Košický kraj + Prešovský kraj
SKUPINA B: Bratislavský kraj + Trnavský kraj + Nitriansky kraj
Konečné poradie M-SR 2023/2024:
1. – Majster SR v sezóne 2023/2024
2.
3.
4.
5. – Prezidentský pohár v sezóne 2023/2024
6.
7.
8.
Dokumenty na stiahnutie:
1. liga Staršie dorastenky - 12. kolo N
sobbota 27.04.2024 o 12:00 hod.
MHK Bytča - HK AS Trenčín
- nadstavba.
- skupina o 7. - 12. miesto.
1. liga Mladšie dorastenky - 12. kolo N
sobota 27.04.2024 o 10:00 hod.
MHK Bytča - HK AS Trenčín
- nadstavba.
- skupina o 7. - 12. miesto.
MK ZA-TN - Staršie žiačky - 13. kolo
sobota 20.04.2024 od 09:00 hod.
organizátor: HK SLÁVIA PARTIZÁNSKE
- 4. skupina.
MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 13. kolo
sobota 27.04.2024 od 09:00 hod.
organizátor: ŠA TRENČÍN "A"
- 4. skupina.
MK ZA-TN - Prípravka (4+1) - 7. kolo
nedeľa 21.04.2024 od 08:30 hod.
organizátor: MŠK - HÁDZANÁ ČADCA
- 1. skupina.