Nachádzaš sa tu:
18 júl 2022, 00:00
Ostatná aktualizácia: 06 jún 2023, 21:21
Prečítané: 5727x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

- v ŠH v Bytči, dňa 14. januára 2023 -

 

TRÉNERKA DRUŽSTVA: LEŠTINOVÁ Jana.

 



PROGRAM, VÝSLEDKY A TABUĽKA - STARŠIE ŽIAČKY

ŽILINSKÝ A TRENČIANSKY KRAJ

 

PROGRAM A VÝSLEDKY:


Jesenná časť:

1. kolo: 24. - 25.09.2022

1. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom

1. kolo
24. 09. 2022
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom HK AS Trenčín "B" 16:21 (10:15)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou HK AS Trenčín "A" 20:28 (13:14)*
HK AS Trenčín "A" TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 27:6 (10:2)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou HK AS Trenčín "B" 17:23 (10:12)*
HK AS Trenčín "B" HK AS Trenčín "A" 14:35 (8:15)
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom HK Sokol Bánovce nad Bebravou 16:21 (8:12)**

* - zápas bol odložený, družstvo starších žiačok HK Sokol Bánovce nad Bebravou nepricestovalo, zápas sa dohrával v utorok 18.10.2022 o 17:00, resp. 18:00 hod. v MŠH v Bánovciach nad Bebravou.

** - zápas bol odložený, družstvo starších žiačok HK Sokol Bánovce nad Bebravou nepricestovalo, zápas sa dohrával v utorok 24.01.2023 o 16:40 hod. v MŠH v Bánovciach nad Bebravou.

2. skupina - HK Slávia Partizánske

1. kolo
24. 09. 2022
HK Slávia Partizánske Športová akadémia Trenčín
21:22 (13:14)
SMF - HK Žilina MHK Bytča 10:0 (0:0) kont.*
SMF - HK Žilina Športová akadémia Trenčín 34:14 (22:6)
HK Slávia Partizánske MHK Bytča 24:30 (11:12)**
MHK Bytča Športová akadémia Trenčín 24:19 (10:7)***
HK Slávia Partizánske SMF - HK Žilina 22:34 (9:20)

* - zápas sa nehral. Zápas bol kontumovaný výsledkom 10:0 v prospech družstva domácich (SMF - HK Žilina).

** - zápas bol odložený, zápas sa dohrával v utorok 27.09.2022 o 16:00 hod. v MŠH v Partizánskom.

*** - zápas bol odložený, zápas sa dohrával v nedeľu 02.10.2022 o 10:00 hod. v MŠH v Trenčíne.

3. skupina - THA Martin "A"

1. kolo
24. 09. 2022
THA Martin "B" THA Martin "A" --:-- (--:--)*
MHáK Martin MŠK - hádzaná Čadca 24:9 (10:2)
MŠK - hádzaná Čadca THA Martin "A" 22:34 (10:14)
MHáK Martin THA Martin "B" --:-- (--:--)*
THA Martin "A" MHáK Martin 22:44 (13:21)
MŠK - hádzaná Čadca THA Martin "B" --:-- (--:--)*

* - zápas sa nehral, družstvo starších žiačok THA Martin "B" nenastúpilo.


2. kolo: 08. - 09.10.2022

1. skupina - HK AS Trenčín "B"*

2. kolo
08. 10. 2022
HK AS Trenčín "B" Športová akadémia Trenčín 16:42 (7:22)
HK AS Trenčín "A" HK Slávia Partizánske 21:16 (10:11)
HK AS Trenčín "A" Športová akadémia Trenčín 21:30 (11:16)
HK AS Trenčín "B" HK Slávia Partizánske 14:36 (4:17)

* - zápasy 1. skupiny boli odložené, zápasy sa dohrávali v nedeľu 16.10.2022 o 09:00, resp. 10:00, 11:15 a 12:15 hod. v MŠH v Trenčíne.

2. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

2. kolo
08. 10. 2022
HK Sokol Bánovce nad Bebravou MŠK - hádzaná Čadca 25:18 (10:9)
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom MHáK Martin 25:34 (11:18)
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom MŠK - hádzaná Čadca 18:19 (9:8)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou MHáK Martin 22:30 (7:15)

3. skupina - SMF - HK Žilina

2. kolo
08. 10. 2022
SMF - HK Žilina THA Martin "B" --:-- (--:--)*
MHK Bytča THA Martin "A" 58:8 (26:5)**
MHK Bytča THA Martin "B" --:-- (--:--)*
SMF - HK Žilina
THA Martin "A" 53:4 (26:0)

* - zápas bol zrušený.

** - zápas bol odložený, zápas sa dohrával vo štvrtok 13.10.2022 o 16:00 hod. v Športovom centre v obci Diaková (okr. Martin).


3. kolo: 22. - 23.10.2022

1. skupina - HK AS Trenčín "A"

3. kolo
22. 10. 2022
HK AS Trenčín "A" MHK Bytča 12:26 (6:15)
HK AS Trenčín "B" SMF - HK Žilina 11:44 (2:30)
HK AS Trenčín "B" MHK Bytča 5:30 (1:18)
HK AS Trenčín "A" SMF - HK Žilina 13:37 (3:22)

2. skupina - MHáK Martin

3. kolo
22. 10. 2022
MHáK Martin Športová akadémia Trenčín 19:39 (7:16)
HK Slávia Partizánske MŠK - hádzaná Čadca 27:10 (13:5)
Športová akadémia Trenčín MŠK - hádzaná Čadca 31:18 (15:7)
MHáK Martin HK Slávia Partizánske 22:39 (10:21)

3. skupina - THA Martin "B"

3. kolo
22. 10. 2022
THA Martin "B" TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom --:-- (--:--)*
THA Martin "A" HK Sokol Bánovce nad Bebravou 19:43 (5:20)**
THA Martin "B" HK Sokol Bánovce nad Bebravou --:-- (--:--)*
THA Martin "A" TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 24:20 (14:10)

* - zápas bol zrušený.

** - zápas bol odložený, zápas sa dohrával v sobotu 29.10.2022 o 10:00 hod. v Športovom centre v obci Diaková /okr. MT/.


4. kolo: 05. - 06.11.2022

1. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

4. kolo
05. 11. 2022
MŠK - hádzaná Čadca HK AS Trenčín "B" 15:12 (5:8)
MHáK Martin HK AS Trenčín "A" 19:29 (8:14)
MHáK Martin HK AS Trenčín "B" 24:19 (12:10)
MŠK - hádzaná Čadca HK AS Trenčín "A" 14:28 (9:13)

2. skupina - MHK Bytča

4. kolo
05. 11. 2022
MHK Bytča TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 30:10 (15:4)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou SMF - HK Žilina 7:25 (4:19)*
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom SMF - HK Žilina 8:31 (3:18)**
MHK Bytča HK Sokol Bánovce nad Bebravou 25:14 (14:9)

* - zápas bol odložený, zápas sa dohrával v utorok 15.11.2022 o 18:00 hod. v MŠH v Bánovciach nad Bebravou.

** - zápas bol odložený, zápas sa dohrával v utorok 15.11.2022 o 17:00 hod. v MŠH v Bánovciach nad Bebravou.

3. skupina - HK Slávia Partizánske

4. kolo
05. 11. 2022
HK Slávia Partizánske THA Martin "B" --:-- (--:--)*
THA Martin "A" Športová akadémia Trenčín 10:39 (7:19)
THA Martin "B" Športová akadémia Trenčín --:-- (--:--)*
HK Slávia Partizánske THA Martin "A" 37:13 (19:5)

* - zápas bol zrušený.


5. kolo: 19. - 20.11.2022

1. skupina - THA Martin "A"

5. kolo
19. 11. 2022
THA Martin "A" HK AS Trenčín "A" 16:45 (10:20)
THA Martin "B" HK AS Trenčín "B" --:-- (--:--)*
THA Martin "A" HK AS Trenčín "B" 12:30 (5:17)
THA Martin "B" HK AS Trenčín "A" --:-- (--:--)*

* - zápas bol zrušený.

2. skupina - Športová akadémia Trenčín

5. kolo
19. 11. 2022
Športová akadémia Trenčín TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 28:14 (14:5)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou HK Slávia Partizánske 29:32 (16:15)
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom HK Slávia Partizánske 13:32 (8:15)
Športová akadémia Trenčín HK Sokol Bánovce nad Bebravou 22:10 (12:5)

3. skupina - SMF - HK Žilina

5. kolo
19. 11. 2022
SMF - HK Žilina MHáK Martin 34:16 (12:6)
MHK Bytča MŠK - hádzaná Čadca 30:6 (15:3)
MHK Bytča MHáK Martin 31:20 (19:8)
SMF - HK Žilina MŠK - hádzaná Čadca 37:5 (18:2)

 

Jarná časť (po úprave):

6. kolo: 18. - 19.02.2023

1. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

6. kolo
18. 02. 2023
HK Sokol Bánovce nad Bebravou HK AS Trenčín "A" 23:24 (14:9)
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom HK AS Trenčín "B" 20:6 (14:5)
HK AS Trenčín "A" TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 23:17 (16:9)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou HK AS Trenčín "B" 30:6 (18:4)

2. skupina - SMF - HK Žilina*

6. kolo
18. 02. 2023
SMF - HK Žilina Športová akadémia Trenčín
32:11 (14:4)
MHK Bytča HK Slávia Partizánske 33:24 (18:10)
MHK Bytča Športová akadémia Trenčín 27:21 (15:11)
HK Slávia Partizánske SMF - HK Žilina 19:43 (7:25)

* - zápasy 2. skupiny boli preložené na sobotu 11.03.2023. Zápasy sa dohrávali v sobotu 11.03.2023 od 09:00 hod. v ŠH ŽSK /Rosinská cesta 4/ v Žiline.

3. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

6. kolo
18. 02. 2023
MHáK Martin MŠK - hádzaná Čadca 21:18 (10:8)
MŠK - hádzaná Čadca THA Martin "A" 10:0 (0:0) kont.*
THA Martin "A" MHáK Martin 0:10 (0:0) kont.**

* - zápas sa nehral, družstvo starších žiačok THA Martin "A" nepricestovalo. Zápas bol kontumovaný výsledkom 10:0 v prospech družstva domácich (MŠK - hádzaná Čadca).

** - zápas sa nehral, družstvo starších žiačok THA Martin "A" nepricestovalo. Zápas bol kontumovaný výsledkom 10:0 v prospech družstva hostiek (MHáK Martin).


7. kolo: 04. - 05.03.2023

1. skupina - HK AS Trenčín "B"

7. kolo
04. 03. 2023
HK AS Trenčín "A" HK Slávia Partizánske 30:38 (18:20)
HK AS Trenčín "B" Športová akadémia Trenčín 18:26 (9:16)
HK AS Trenčín "B" HK Slávia Partizánske 18:20 (9:14)
HK AS Trenčín "A" Športová akadémia Trenčín 16:25 (7:11)

2. skupina - MHáK Martin*

7. kolo
04. 03. 2023
MŠK - hádzaná Čadca HK Sokol Bánovce nad Bebravou 10:18 (6:12)
MHáK Martin TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 21:19 (13:10)
MŠK - hádzaná Čadca TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 13:16 (6:8)
MHáK Martin HK Sokol Bánovce nad Bebravou 20:12 (11:7)

* - zápasy 2. skupiny boli preložené na sobotu 25.03.2023. Zápasy sa dohrávali v sobotu 25.03.2023 od 09:00 hod. v telocvični Spojenej školy /ČS armády 24/ v Martine.

3. skupina - THA Martin "A"

7. kolo
04. 03. 2023
THA Martin "A" MHK Bytča 13:44 (7:21)
SMF - HK Žilina MHK Bytča 41:25 (22:14)
THA Martin "A" SMF - HK Žilina 15:56 (10:34)


8. kolo: 18. - 19.03.2023

1. skupina - HK AS Trenčín "A"

8. kolo
18. 03. 2023
HK AS Trenčín "B" SMF - HK Žilina 22:32 (7:23)
HK AS Trenčín "A" MHK Bytča 27:36 (13:17)
HK AS Trenčín "B" MHK Bytča 14:30 (6:16)
HK AS Trenčín "A" SMF - HK Žilina 18:48 (10:30)

2. skupina - HK Slávia Partizánske

8. kolo
18. 03. 2023
HK Slávia Partizánske MŠK - hádzaná Čadca 27:17 (18:7)
Športová akadémia Trenčín MHáK Martin 26:15 (15:6)
HK Slávia Partizánske MHáK Martin 36:24 (20:14)
Športová akadémia Trenčín MŠK - hádzaná Čadca 27:10 (17:5)

3. skupina - THA Martin "A"

8. kolo
18. 03. 2023
THA Martin "A" HK Sokol Bánovce nad Bebravou 18:30 (7:21)
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom HK Sokol Bánovce nad Bebravou 20:17 (11:8)
THA Martin "A" TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 10:20 (6:12)


9. kolo: 01. - 02.04.2023

1. skupina - MHáK Martin

9. kolo
01. 04. 2023
MHáK Martin HK AS Trenčín "A" 27:25 (13:7)
MŠK - hádzaná Čadca HK AS Trenčín "B" 17:18 (8:9)
MŠK - hádzaná Čadca HK AS Trenčín "A" 16:26 (8:16)
MHáK Martin HK AS Trenčín "B" 29:26 (13:13)

2. skupina - MHK Bytča

9. kolo
01. 04. 2023
HK Sokol Bánovce nad Bebravou SMF - HK Žilina 18:40 (4:22)
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom MHK Bytča 16:27 (9:15)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou MHK Bytča 16:33 (10:20)
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom SMF - HK Žilina 11:36 (7:22)

3. skupina - Športová akadémia Trenčín

9. kolo 01. 04. 2023
Športová akadémia Trenčín THA Martin "A" 44:11 (27:4)
HK Slávia Partizánske THA Martin "A" 49:6 (31:4)
Športová akadémia Trenčín HK Slávia Partizánske 21:29 (11:14)


10. kolo: 22. - 23.04.2023

1. skupina - HK AS Trenčín "B"

10. kolo
22. 04. 2023
HK AS Trenčín "B" HK AS Trenčín "A" 16:24 (8:9)
HK AS Trenčín "A" THA Martin "A" 41:15 (19:7)
HK AS Trenčín "B" THA Martin "A" 24:13 (15:8)

2. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom*

10. kolo
22. 04. 2023
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom Športová akadémia Trenčín 11:24 (7:10)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou HK Slávia Partizánske 14:28 (4:18)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou Športová akadémia Trenčín 11:25 (7:12)
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom HK Slávia Partizánske 20:28 (9:15)

* - zápasy 2. skupiny sa budú hrať v MŠH v Bánovciach nad Bebravou.

3. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

10. kolo
22. 04. 2023
MHK Bytča MŠK - hádzaná Čadca 33:15 (14:7)
SMF - HK Žilina MHáK Martin 43:12 (28:7)*
SMF - HK Žilina MŠK - hádzaná Čadca 37:10 (26:4)**
MHK Bytča MHáK Martin 35:13 (18:7)

* - zápas sa na žiadosť SMF - HK Žilina predohrával v piatok 21.04.2023 o 16:00 hod. v ŠH ŽSK /Rosinská cesta 4/ v Žiline.

** - zápas sa na žiadosť SMF - HK Žilina dohrával v utorok 25.04.2023 o 17:30 hod. v MŠH /býv. hala Pratex/ v Čadci.

 

Hrací čas: 2 x po 25 minút, s 5 min. prestávkou.

 

Prví dvaja umiestnení v tabuľke po 5. kole majú právo účasti v Česko-slovensko-poľskej lige. 

Ak družstva hrajú dva zápasy po sebe, je stanovená prestávka 15 minút, ak sa družstva nedohodnú inak.


Predpis: Na základe nariadenia KM SZH v kategóriách staršieho žiactva sa nariaďuje

V obrannej fáze hry je povolené používať priestorové obranné systémy a osobnú obranu všetkých hráčov, zakazuje sa používať kombinovaný obranný systém (osobná + priestorová obrana) t.j. 1+5, 2+4, sankcie za nedodržanie nariadenia: progresívne trestanie realizačného tímu družstva, napomenutie, 2-minútové vylúčenie, červená karta – diskvalifikácia.

V súťaži sa nebude uplatňovať pravidlo o zranení hráča Pr. 4:11 odst. 1


V kategórii starších žiačok je ZÁKAZ používať akékoľvek „LEPIDLO"!!!!


Na majstrovstvá SR postupujú prvé tri družstvá STARŠIEHO ŽIACTVA z dlhodobej súťaže umiestené na 1. a 2. a 3. mieste bez rozdielu, z ktorého sú kraja. Ak odmietne účasť niektoré postupujúce družstvo, nepostupuje ďalší, ale uvoľní miesto družstvu, ktoré určí SZH.


SEMIFINÁLOVÉ TURNAJE:

1. turnaj: 27. - 28.05.2023
2. turnaj: 03. - 04.06.2023

FINÁLOVÝ TURNAJ ("A" o majstra SR, "B" o prezidentský pohár): 17. - 18.06.2023.


TABUĽKA MK ZA a TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY - konečná:

Tabuľka MK starších žiačok sezóna 2022/2023 (ku dňu 25.04.2023 o 18:30 hod.)

1. SMF - HK Žilina   20   20 0 0   747:261   + 486   40
2. MHK Bytča   20   18 0 2   577:318   + 259   36
3. Športová akadémia Trenčín   20   15 0 5   536:367   + 169   30
4. HK Slávia Partizánske   20   14 0 6   584:434   + 150   28
5. HK AS Trenčín "A"   20   12 0 8   513:459   + 54   24
6. MHáK Martin   20   11 0 8   434:509   - 75   22
7. HK Sokol Bánovce nad Bebravou   20   6 0 14   375:432   - 57   12
8. HK AS Trenčín "B"   20   5 0 15   321:512   - 189   10
9. TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom   20   4 0 16   316:472   - 156   8
10. MŠK - hádzaná Čadca   20   3 0 17   255:471   - 216   6
11. THA Martin "A"   20   2 0 18   263:719   - 456   4

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov.

THA Martin "B" sa odhlásil zo súťaže.

SMF - HK Žilina – víťaz krajskej súťaže Žilinského a Trenčianskeho kraja v sezóne 2022/2023.

 

TABUĽKA MK ZA a TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY - (určená pre postup na ČSPL) - konečná:

Tabuľka MK starších žiačok sezóna 2022/2023 (ku dňu 20.11.2022 o 14:30 hod.)

1. SMF - HK Žilina*   9   9 0 0   329:100   + 229   18
2. MHK Bytča*   9   9 0 0   254:108   + 146   18
3. Športová akadémia Trenčín   10   8 0 2   286:187   + 99   16
4. HK AS Trenčín "A"   10   7 0 3   259:198   + 61   14
5. HK Slávia Partizánske   10   6 0 4   286:208   + 78   12
6. MHáK Martin   10   5 0 5   242:269   - 27   10
7. HK AS Trenčín "B"   10   3 0 7   165:271   - 106   6
8. HK Sokol Bánovce nad Bebravou   9   2 0 7   165:192   - 27   4
9. MŠK - hádzaná Čadca   10   2 0 8   136:266   - 130   4
10. THA Martin "A"   10   2 0 8   162:391   - 229   4
11. TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom   9   0 0 9   130:246   - 116   0

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov.

THA Martin "B" sa odhlásil zo súťaže.

* - postup na ČSPL 2022/2023.

 

Postupujúci na ČSPL 2022/2023:

SK: SMF - HK Žilina (organizátor), MHK Bytča.
CZ: TJ Sokol Poruba (organizátor), 1. SC Bohumín 98.
PL: MUKS Skałka-Śląsk Świętochłowice, SPR Grunwald Ruda Śląska (organizátor).


Termíny ČSPL 2022/2023:

21. - 22.01.2023 - organizátor PL (SPR Grunwald Ruda Śląska), hralo sa v sobotu 21.01.2023 v Ruda Śląska.
04. - 05.02.2023 - organizátor CZ (TJ Sokol Poruba), hralo sa v nedeľu 05.02.2023 v Ostrave-Polanke nad Odrou.
18. - 19.02.2023 - organizátor SK (SMF - HK Žilina), hralo sa v sobotu 18.02.2023 v Žiline.


Konečné poradie ČSPL 2022/2023:

1.
2.
3.
4.
5.
6.



Postupujúci M-SR 2022/2023 - SEMIFINÁLOVÉ TURNAJE:

skupina A:

Trenčiansky + Žilinský kraj: 1. SMF - HK Žilina (organizátor 1. turnaja), 2. MHK Bytča, 3. Športová akadémia Trenčín.
Košický + Prešovský kraj: 1. MŠK IUVENTA Michalovce (organizátor 2. turnaja), 2. ŠŠK SLŠ Prešov, 3. FHT Košice.

skupina B:

Trnavský kraj: 1. HC DAC Dunajská Streda, MHK Piešťany.
Bratislavský kraj:
1. HC Tatran Stupava, 2. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník.
Nitriansky kraj: 1. Handball Zlatná na Ostrove, 2. HK Slovan Duslo Šaľa.

 

SEMIFINÁLOVÉ TURNAJE


SKUPINA A: Trenčiansky kraj + Žilinský kraj + Košický kraj + Prešovský kraj

1. turnaj: 27. - 28.05.2023 – SMF - HK Žilina (hralo sa v nedeľu 28.05.2023 v ŠH ŽSK /Rosinská cesta 4/ v Žiline)

1.   1. KE/PO - 3. TN/ZA   MŠK IUVENTA Michalovce
- ŠA Trenčín   11:11 (6:4)
2.   2. KE/PO - 2. TN/ZA   ŠŠK SLŠ Prešov - MHK Bytča   13:15 (5:9)
3.   3. KE/PO - 1. TN/ZA   FHT Košice - SMF - HK Žilina   10:30 (7:18)
5.   2. KE/PO - 3. TN/ZA   ŠŠK SLŠ Prešov - ŠA Trenčín   16:17 (8:11)
4.   2. TN/ZA - 3. KE/PO   MHK Bytča - FHT Košice   26:11 (12:7)
6.   1. KE/PO - 1. TN/ZA   MŠK IUVENTA Michalovce - SMF - HK Žilina   13:35 (8:18)
7.   3. KE/PO - 3. TN/ZA   FHT Košice
- ŠA Trenčín   11:22 (5:14)
8.   1. TN/ZA - 2. KE/PO   SMF - HK Žilina - ŠŠK SLŠ Prešov   34:13 (22:7)
9.   2. TN/ZA - 1. KE/PO   MHK Bytča - MŠK IUVENTA Michalovce   22:11 (12:5)


Priebežná tabuľka - po 1. semifinálovom turnaji:

SKUPINA A: Trenčiansky kraj + Žilinský kraj + Košický kraj + Prešovský kraj

1. SMF - HK Žilina   3   3 0 0   99:36   + 63   9
2. MHK Bytča   3   3 0 0   63:35   + 28   8
3. ŠA Trenčín   3   2 1 0   50:38   + 12   6
4. MŠK IUVENTA Michalovce   3   0 1 2   35:68   - 33   4
5. ŠŠK SLŠ Prešov   3   0 0 3   42:66   - 24   2
6. FHT Košice   3   0 0 3   32:78   - 46   1

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov.


2. turnaj: 03. - 04.06.2023 – MŠK IUVENTA Michalovce (hralo sa v nedeľu 04.06.2023 v Chemkostav Aréne v Michalovciach)

1.   1. KE/PO - 3. TN/ZA   MŠK IUVENTA Michalovce
- ŠA Trenčín   14:14 (7:6)
2.   2. KE/PO - 2. TN/ZA   ŠŠK SLŠ Prešov - MHK Bytča   17:21 (--:--)
3.   3. KE/PO - 1. TN/ZA   FHT Košice - SMF - HK Žilina   12:29 (3:16)
5.   2. KE/PO - 3. TN/ZA   ŠŠK SLŠ Prešov - ŠA Trenčín   16:16 (7:7)
4.   2. TN/ZA - 3. KE/PO   MHK Bytča - FHT Košice   31:15 (14:10)
6.   1. KE/PO - 1. TN/ZA   MŠK IUVENTA Michalovce - SMF - HK Žilina   10:23 (5:13)
7.   3. KE/PO - 3. TN/ZA   FHT Košice
- ŠA Trenčín   10:28 (8:16)
8.   1. TN/ZA - 2. KE/PO   SMF - HK Žilina - ŠŠK SLŠ Prešov   31:15 (16:8)
9.   2. TN/ZA - 1. KE/PO   MHK Bytča - MŠK IUVENTA Michalovce   20:13 (7:5)


Konečná tabuľka - po 2. semifinálovom turnaji:

SKUPINA A: Trenčiansky kraj + Žilinský kraj + Košický kraj + Prešovský kraj

1. SMF - HK Žilina   6   6 0 0   182:73   + 109   15
2. MHK Bytča   6   6 0 0   135:80   + 55
  14
3. ŠA Trenčín   6   3 3 0   108:78   + 30   10
4. MŠK IUVENTA Michalovce   6   0 2 4   72:125   - 53   5
5. ŠŠK SLŠ Prešov   6   0 1 5   90:134   - 44   3
6. FHT Košice   6   0 0 6   69:166   - 97   1

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov.

FINAL 4 "A" (o majstra SR): 1. SMF - HK Žilina, 2. MHK Bytča.

FINAL 4 "B" (o prezidentský pohár): 3. ŠA Trenčín, 4. MŠK IUVENTA Michalovce.

 

SKUPINA B: Bratislavský kraj + Trnavský kraj + Nitriansky kraj

1. turnaj: 27. - 28.05.2023 – HC Tatran Stupava (hralo sa v Školskej Športovej hale v Stupave)

1.   1. BA - 2. NR   HC Tatran Stupava
- HK Slovan Duslo Šaľa   12:13 (8:8)
2.   2. BA - 1. NR
  TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - Handball Zlatná na Ostrove   26:34 (13:15)
3.   2. NR - 2. TT   HK Slovan Duslo Šaľa - MHK Piešťany   19:20 (10:10)*
4.   1. NR - 1. TT   Handball Zlatná na Ostrove - HC DAC Dunajská Streda   24:24 (12:12)
5.   2. BA - 2. TT   TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - MHK Piešťany   27:24 (14:13)*
6.   1. BA - 1. TT
  HC Tatran Stupava - HC DAC Dunajská Streda   28:19 (13:11)
7.   2. BA - 1. TT   TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
- HC DAC Dunajská Streda   23:24 (11:11)
8.   1. BA - 2. TT
  HC Tatran Stupava - MHK Piešťany   19:20 (11:10)*
9.   2. BA - 2. NR
  TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - HK Slovan Duslo Šaľa   15:28 (8:12)
10.   1. BA - 1. NR   HC Tatran Stupava - Handball Zlatná na Ostrove   22:22 (12:12)
11.   2. NR - 1. TT   HK Slovan Duslo Šaľa - HC DAC Dunajská Streda   26:19 (16:10)
12.   1. NR - 2. TT   Handball Zlatná na Ostrove - MHK Piešťany   34:23 (16:11)*

* - zápas bol kontumovaný výsledkom 10:0 v neprospech MHK Piešťany.


Priebežná tabuľka - po 1. semifinálovom turnaji:

SKUPINA B: Bratislavský kraj + Trnavský kraj + Nitriansky kraj

1. HK Slovan Duslo Šaľa   4   4 0 0   77:46   + 31   9
2. Handball Zlatná na Ostrove   4   2 2 0   90:72   + 18   8
3. HC Tatran Stupava   4   2 1 1   72:63   + 9   7
4. HC DAC Dunajská Streda   4   1 1 2   86:101   - 15   5
5. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   4   2 0 2   74:86   - 12   5
6. MHK Piešťany   4   0 0 4   0:40   - 40   0

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov.


2. turnaj: 03. - 04.06.2023 – HC DAC Dunajská Streda (hralo sa v MŠH v Dunajskej Strede)

1.   1. BA - 2. NR   HC Tatran Stupava
- HK Slovan Duslo Šaľa   19:15 (11:7)
2.   2. BA - 1. NR
  TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - Handball Zlatná na Ostrove   23:32 (12:18)
3.   2. NR - 2. TT   HK Slovan Duslo Šaľa - MHK Piešťany   31:18 (18:8)
4.   1. NR - 1. TT   Handball Zlatná na Ostrove - HC DAC Dunajská Streda   29:26 (14:15)
5.   2. BA - 2. TT   TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - MHK Piešťany   24:29 (16:18)
6.   1. BA - 1. TT
  HC Tatran Stupava - HC DAC Dunajská Streda   22:18 (14:12)
7.   2. BA - 1. TT   TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
- HC DAC Dunajská Streda   12:33 (3:14)
8.   1. BA - 2. TT
  HC Tatran Stupava - MHK Piešťany   25:16 (17:7)
9.   2. BA - 2. NR
  TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - HK Slovan Duslo Šaľa   15:28 (7:15)
10.   1. BA - 1. NR   HC Tatran Stupava - Handball Zlatná na Ostrove   21:23 (10:13)
11.   2. NR - 1. TT   HK Slovan Duslo Šaľa - HC DAC Dunajská Streda   23:20 (13:9)
12.   1. NR - 2. TT   Handball Zlatná na Ostrove - MHK Piešťany   28:16 (13:10)


Konečná tabuľka - po 2. semifinálovom turnaji:

SKUPINA B: Bratislavský kraj + Trnavský kraj + Nitriansky kraj

1. Handball Zlatná na Ostrove   8   6 2 0   202:176   + 26   16
2. HK Slovan Duslo Šaľa   8   7 0 1   174:118   + 56   15
3. HC Tatran Stupava   8   5 1 2   159:126   + 23   13
4. HC DAC Dunajská Streda   8   2 1 5   183:187   - 4   7
5. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   8   1 0 7   148:208   - 60   3
6. MHK Piešťany   8   1 0 7   79:148   - 69   3

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov.

FINAL 4 "A" (o majstra SR): 1. Handball Zlatná na Ostrove, 2. HK Slovan Duslo Šaľa.

FINAL 4 "B" (o prezidentský pohár): 3. HC Tatran Stupava, 4. HC DAC Dunajská Streda.



KONEČNÉ TABUĽKY - po 2. semifinálových turnajoch:

SKUPINA A: Trenčiansky kraj + Žilinský kraj + Košický kraj + Prešovský kraj

1. SMF - HK Žilina   6   6 0 0   182:73   + 109   15
2. MHK Bytča   6   6 0 0   135:80   + 55
  14
3. ŠA Trenčín   6   3 3 0   108:78   + 30   10
4. MŠK IUVENTA Michalovce   6   0 2 4   72:125   - 53   5
5. ŠŠK SLŠ Prešov   6   0 1 5   90:134   - 44   3
6. FHT Košice   6   0 0 6   69:166   - 97   1

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov.

FINAL 4 "A" (o majstra SR): 1. SMF - HK Žilina, 2. MHK Bytča.

FINAL 4 "B" (o prezidentský pohár): 3. ŠA Trenčín, 4. MŠK IUVENTA Michalovce.


SKUPINA B: Bratislavský kraj + Trnavský kraj + Nitriansky kraj

1. Handball Zlatná na Ostrove   8   6 2 0   226:181   + 45   16
2. HK Slovan Duslo Šaľa   8   6 0 2   183:138   + 45   13
3. HC Tatran Stupava   8   4 1 3   168:146   + 22   11
4. HC DAC Dunajská Streda   8   2 1 5   183:187   - 4   7
5. MHK Piešťany   8   3 0 5   166:207   - 41   7
6. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   8   1 0 7   165:232   - 67   3

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov.

FINAL 4 "A" (o Majstra SR): 1. Handball Zlatná na Ostrove, 2. HK Slovan Duslo Šaľa.

FINAL 4 "B" (Prezidentský pohár): 3. HC Tatran Stupava, 4. HC DAC Dunajská Streda.

 


FINÁLOVÝ TURNAJ - FINAL 4 "A" (o majstra SR):

17. - 18.06.2023 - SMF - HK Žilina / Handball Zlatná na Ostrove (víťazi semifinálových turnajov)

SEMIFINÁLE

A1 - B2   SMF - HK Žilina - HK Slovan Duslo Šaľa   --:-- (--:--)
B1 - A2
  Handball Zlatná na Ostrove - MHK Bytča   --:-- (--:--)

O 3. MIESTO

PA1-B2 - PB1-A2
    -     --:-- (--:--)

FINÁLE

VA1-B2 - VB1-A2     -     --:-- (--:--)

 

FINÁLOVÝ TURNAJ - FINAL 4 "B" (o prezidentský pohár):

17. - 18.06.2023 -  ŠA Trenčín / HC Tatran Stupava (3. miesto po semifinálových turnajoch)

SEMIFINÁLE

A3 - B4   ŠA Trenčín - HC DAC Dunajská Streda   --:-- (--:--)
B3 - A4
  HC Tatran Stupava - MŠK IUVENTA Michalovce   --:-- (--:--)

O 3. MIESTO

PA3-B4 - PB3-A4     -     --:-- (--:--)

FINÁLE

VA3-B4 - VB3-A4     -     --:-- (--:--)

 


Konečné poradie M-SR 2022/2023:

1. - Majster SR v sezóne 2022/2023
2.
3.
4.
5. - Prezidentský pohár
6.
7.
8.

 

 

Dokumenty na stiahnutie:

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky
sezóna 2022/2023 sa skončila.


1. liga Mladšie dorastenky
sezóna 2022/2023 sa skončila.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - M-SR
víkend 17. - 18.06.2023
organizátor:
SMF HK ŽILINA / HANDBALL ZLATNÁ N. O.

FINAL 4 "A" (o majstra SR)


MK ZA-TN - Mladšie žiačky

sezóna 2022/2023 sa skončila.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1)
sezóna 2022/2023 sa skončila.