Nachádzaš sa tu:
19 máj 2024, 18:00
Ostatná aktualizácia: 02 jún 2024, 10:02
Prečítané: 497x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Milí priaznivci hádzanej, v tomto článku Vám prinášame aktuálne výsledky z 1. semifinálových turnajov Majstrovstiev SR starších žiačok v sezóne 2023/2024.


PROGRAM A VÝSLEDKY:

 

MAJSTROVSTVÁ SR - STARŠIE ŽIAČKY - 1. SEMIFINÁLOVÉ TURNAJE:


SKUPINA A: Trenčiansky kraj + Žilinský kraj + Košický kraj + Prešovský kraj

1. turnaj: 18. - 19.05.2024 – MHK Bytča (hralo sa v sobotu 18.05.2024 v ŠH v Bytči)

1.   1. KE/PO - 3. TN/ZA   MŠK IUVENTA Michalovce - HK AS Trenčín   23:28 (12:14)
2.   2. KE/PO - 2. TN/ZA   ŠŠK SLŠ Prešov - HK Slávia Partizánske   13:25 (5:14)
3.   3. KE/PO - 1. TN/ZA   Štart Trebišov - MHK Bytča   14:25 (9:13)
5.   2. KE/PO - 3. TN/ZA   ŠŠK SLŠ Prešov - HK AS Trenčín   19:19 (7:10)
4.   2. TN/ZA - 3. KE/PO   HK Slávia Partizánske - Štart Trebišov   27:18 (10:8)
6.   1. KE/PO - 1. TN/ZA   MŠK IUVENTA Michalovce - MHK Bytča   20:28 (11:12)
7.   3. KE/PO - 3. TN/ZA   Štart Trebišov - HK AS Trenčín   29:23 (16:8)
8.   1. TN/ZA - 2. KE/PO   MHK Bytča - ŠŠK SLŠ Prešov   22:14 (12:4)
9.   2. TN/ZA - 1. KE/PO   HK Slávia Partizánske - MŠK IUVENTA Michalovce   23:20 (13:12)


Priebežná tabuľka - po 1. semifinálovom turnaji (vrátane bonifikácie):

SKUPINA A: Trenčiansky kraj + Žilinský kraj + Košický kraj + Prešovský kraj

1. MHK Bytča   3   3 0 0   75:48   + 27   9
2. HK Slávia Partizánske   3   3 0 0   65:51   + 14   8
3. HK AS Trenčín   3   1 1 1   70:71   - 1   4
4. Štart Trebišov   3   1 0 2   61:75   - 14   3
5. MŠK IUVENTA Michalovce   3   0 0 3   63:79   - 16   3
6. ŠŠK SLŠ Prešov   3   0 1 2   46:66   - 20   3

 

SKUPINA B: Bratislavský kraj + Trnavský kraj + Nitriansky kraj

1. turnaj: 18. - 19.05.2024 – HK Slovan Duslo Šaľa (hralo sa v MŠH v Šali)

1.   1. BA - 2. NR
  TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - HK Junior Močenok   25:17 (10:10)
    2. BA - 1. NR
  HC Tatran Stupava - HK Slovan Duslo Šaľa   8:24 (4:16)
2.   2. NR - 1. TT
  HK Junior Močenok - HC DAC Dunajská Streda   19:26 (9:12)
    1. NR - 2. TT
  HK Slovan Duslo Šaľa - HK Slávia Sereď   21:21 (16:13)
3.   1. TT - 2. BA
  HC DAC Dunajská Streda - HC Tatran Stupava   26:15 (14:8)
    2. TT - 1. BA
  HK Slávia Sereď - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   22:23 (12:16)
4.   1. BA - 1. NR
  TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - HK Slovan Duslo Šaľa   18:17 (11:12)
    2. BA - 2. NR
  HC Tatran Stupava - HK Junior Močenok   16:21 (9:14)
5.   1. NR - 1. TT
  HK Slovan Duslo Šaľa - HC DAC Dunajská Streda   19:23 (9:13)
    2. NR - 2. TT   HK Junior Močenok - HK Slávia Sereď   25:29 (13:17)
6.   1. TT - 1. BA   HC DAC Dunajská Streda - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   22:22 (13:12)
    2. TT - 2. BA   HK Slávia Sereď - HC Tatran Stupava   20:21 (12:12)


Priebežná tabuľka - po 1. semifinálovom turnaji (vrátane bonifikácie):

SKUPINA B: Bratislavský kraj + Trnavský kraj + Nitriansky kraj

1. HC DAC Dunajská Streda   4   3 1 0   97:75   + 22   9
2. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   4   3 1 0   88:78   + 10   9
3. HK Slovan Duslo Šaľa   4   1 1 2   81:70   + 11   5
4. HK Slávia Sereď   4   1 1 2   92:90   + 2   4
5. HK Junior Močenok   4   1 0 3   82:96   - 14   3
6. HC Tatran Stupava   4   1 0 3   60:91   - 31   3

 

 

Dokumenty na stiahnutie:

 (.pdf, 712 kB)

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


1. liga Mladšie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


MK ZA-TN - Staršie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1)
sezóna 2023/2024 sa skončila.