Nachádzaš sa tu:
15 aug 2023, 15:42
Ostatná aktualizácia: 04 jan 2024, 21:33
Prečítané: 721x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

V článku vám prinášame vyžrebovanie krajskej súťaže Žilinského a Trenčianskeho kraja v kategórií mladších žiačok v sezóne 2023/2024. Medzi účastníčkami nechýba ani družstvo mladších žiačok MHK Bytča. Sezóna sa začína 1. kolom cez víkend 23. - 24. septembra 2023.


MAJSTROVSTVÁ TN + ZA kraja - MLADŠIE ŽIAČKY:


Jesenná časť:

1. kolo: 23. - 24.09.2023

1. skupina - THA Martin "A"

A1 THA Martin "A" - MŠK - hádzaná Čadca
A2 THA Martin "B" - MŠK - hádzaná Čadca
A3 THA Martin "A" - THA Martin "B"

2. skupina - SMF HK Žilina

A4 SMF HK Žilina - HK AS Trenčín "A"
A5 MHáK Martin - HK AS Trenčín "B"
A6 SMF HK Žilina - HK AS Trenčín "B"
A7 MHáK Martin - HK AS Trenčín "A"

3. skupina: ŠA Trenčín "A"

A8 ŠA Trenčín "A" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
A9 ŠA Trenčín "B" - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
A10 ŠA Trenčín "B" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
A11 ŠA Trenčín "A" - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

4. skupina: MHK Bytča "A"

A12 MHK Bytča "A" - HK Slávia Partizánske
A13 MHK Bytča "B" - ŠKHá Dubnica nad Váhom
A14 MHK Bytča "B" - HK Slávia Partizánske
A15 MHK Bytča "A" - ŠKHá Dubnica nad Váhom


2. kolo: 07. - 08.10.2023

1. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

A16 MŠK - hádzaná Čadca - HK Slávia Partizánske
A17 HK Slávia Partizánske - ŠKHá Dubnica nad Váhom
A18 ŠKHá Dubnica nad Váhom - MŠK - hádzaná Čadca

2. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

A19 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - MHK Bytča "A"
A20 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - MHK Bytča "B"
A21 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - MHK Bytča "B"
A22 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - MHK Bytča "A"

3. skupina - MHáK Martin

A23 MHáK Martin - ŠA Trenčín "A"
A24 SMF HK Žilina - ŠA Trenčín "B"
A25 MHáK Martin - ŠA Trenčín "B"
A26 SMF HK Žilina - ŠA Trenčín "A"

4. skupina - HK AS Trenčín "A"

A27 HK AS Trenčín "A" - THA Martin "A"
A28 HK AS Trenčín "B" - THA Martin "B"
A29 HK AS Trenčín "A" - THA Martin "B"
A30 HK AS Trenčín "B" - THA Martin "A"


3. kolo: 21. - 22.10.2023

1. skupina - HK AS Trenčín "B"

A31 HK AS Trenčín "B" - MŠK - hádzaná Čadca
A32 HK AS Trenčín "A" - MŠK - hádzaná Čadca
A33 HK AS Trenčín "B" - HK AS Trenčín "A"

2. skupina - THA Martin "B"

A34 THA Martin "B" - ŠA Trenčín "B"
A35 THA Martin "A" - ŠA Trenčín "A"
A36 THA Martin "B" - ŠA Trenčín "A"
A37 THA Martin "A" - ŠA Trenčín "B"

3. skupina - MHK Bytča "B"

A38 MHK Bytča "B" - SMF HK Žilina
A39 MHK Bytča "A" - MHáK Martin
A40 MHK Bytča "A" - SMF HK Žilina
A41 MHK Bytča "B" - MHáK Martin

4. skupina - HK Slávia Partizánske

A42 HK Slávia Partizánske - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
A43 ŠKHá Dubnica nad Váhom - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
A44 HK Slávia Partizánske - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
A45 ŠKHá Dubnica nad Váhom - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom


4. kolo: 04. - 05.11.2023

1. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

A46 MŠK - hádzaná Čadca - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
A47 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
A48 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - MŠK - hádzaná Čadca

2. skupina - SMF HK Žilina

A49 SMF HK Žilina - HK Slávia Partizánske
A50 MHáK Martin - ŠKHá Dubnica nad Váhom
A51 SMF HK Žilina - ŠKHá Dubnica nad Váhom
A52 MHáK Martin - HK Slávia Partizánske

3. skupina - THA Martin "A"

A53 THA Martin "A" - MHK Bytča "A"
A54 THA Martin "B" - MHK Bytča "B"
A55 THA Martin "B" - MHK Bytča "A"
A56 THA Martin "A" - MHK Bytča "B"

4. skupina - HK AS Trenčín "A"

A57 HK AS Trenčín "A" - ŠA Trenčín "A"
A58 HK AS Trenčín "B" - ŠA Trenčín "B"
A59 HK AS Trenčín "B" - ŠA Trenčín "A"
A60 HK AS Trenčín "A" - ŠA Trenčín "B"


5. kolo: 18. - 19.11.2023

1. skupina - ŠA Trenčín "B"

A61 ŠA Trenčín "B" - MŠK - hádzaná Čadca
A62 ŠA Trenčín "A" - MŠK - hádzaná Čadca
A63 ŠA Trenčín "B" - ŠA Trenčín "A"

2. skupina - MHK Bytča "A"

A64 MHK Bytča "A" - HK AS Trenčín "A"
A65 MHK Bytča "B" - HK AS Trenčín "B"
A66 MHK Bytča "B" - HK AS Trenčín "A"
A67 MHK Bytča "A" - HK AS Trenčín "B"

3. skupina - ŠKHá Dubnica nad Váhom

A68 ŠKHá Dubnica nad Váhom - THA Martin "A"
A69 HK Slávia Partizánske - THA Martin "B"
A70 ŠKHá Dubnica nad Váhom - THA Martin "B"
A71 HK Slávia Partizánske - THA Martin "A"

4. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

A72 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - SMF HK Žilina
A73 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - MHáK Martin
A74 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - SMF HK Žilina
A75 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - MHáK Martin


6. kolo: 02. - 03.12.2023

1. skupina - MHáK Martin

A76 MŠK - hádzaná Čadca - SMF HK Žilina
A77 SMF HK Žilina - MHáK Martin
A78 MŠK - hádzaná Čadca - MHáK Martin

2. skupina - THA Martin "B"

A79 THA Martin "B" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
A80 THA Martin "A" - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
A81 THA Martin "A" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
A82 THA Martin "B" - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

3. skupina - HK Slávia Partizánske

A83 HK Slávia Partizánske - HK AS Trenčín "A"
A84 ŠKHá Dubnica nad Váhom - HK AS Trenčín "B"
A85 HK Slávia Partizánske - HK AS Trenčín "B"
A86 ŠKHá Dubnica nad Váhom - HK AS Trenčín "A"

4. skupina - ŠA Trenčín "A"

A87 ŠA Trenčín "A" - MHK Bytča "A"
A88 ŠA Trenčín "B" - MHK Bytča "B"
A89 ŠA Trenčín "B" - MHK Bytča "A"
A90 ŠA Trenčín "A" - MHK Bytča "B"


7. kolo: 16. - 17.12.2023

1. skupina - MHK Bytča "B"

A91 MHK Bytča "B" - MŠK - hádzaná Čadca
A92 MHK Bytča "A" - MŠK - hádzaná Čadca
A93 MHK Bytča "B" - MHK Bytča "A"

2. skupina - ŠA Trenčín "B"

A94 ŠA Trenčín "B" - HK Slávia Partizánske
A95 ŠA Trenčín "A" - ŠKHá Dubnica nad Váhom
A96 ŠA Trenčín "A" - HK Slávia Partizánske
A97 ŠA Trenčín "B" - ŠKHá Dubnica nad Váhom

3. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom

A98 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HK AS Trenčín "A"
A99 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK AS Trenčín "B"
A100 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HK AS Trenčín "B"
A101 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK AS Trenčín "A"

4. skupina - MHáK Martin

A102 MHáK Martin - THA Martin "A"
A103 SMF HK Žilina - THA Martin "B"
A104 MHáK Martin - THA Martin "B"
A105 SMF HK Žilina - THA Martin "A"

 

Jarná časť:

8. kolo: 27. - 28.01.2024

1. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

A106 MŠK - hádzaná Čadca - THA Martin "A"
A107 MŠK - hádzaná Čadca - THA Martin "B"
A108 THA Martin "B" - THA Martin "A"

2. skupina - HK AS Trenčín "A"

A109 HK AS Trenčín "A" - SMF HK Žilina
A110 HK AS Trenčín "B" - MHáK Martin
A111 HK AS Trenčín "B" - SMF HK Žilina
A112 HK AS Trenčín "A" - MHáK Martin

3. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

A113 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - ŠA Trenčín "A"
A114 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - ŠA Trenčín "B"
A115 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - ŠA Trenčín "B"
A116 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - ŠA Trenčín "A"

4. skupina - ŠKHá Dubnica nad Váhom

A117 ŠKHá Dubnica nad Váhom - MHK Bytča "B"
A118 HK Slávia Partizánske - MHK Bytča "A"
A119 HK Slávia Partizánske - MHK Bytča "B"
A120 ŠKHá Dubnica nad Váhom - MHK Bytča "A"


9. kolo: 10. - 11.02.2024

1. skupina - HK Slávia Partizánske

A121 HK Slávia Partizánske - MŠK - hádzaná Čadca
A122 ŠKHá Dubnica nad Váhom - HK Slávia Partizánske
A123 MŠK - hádzaná Čadca - ŠKHá Dubnica nad Váhom

2. skupina - MHK Bytča "A"

A124 MHK Bytča "A" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
A125 MHK Bytča "B" - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
A126 MHK Bytča "B" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
A127 MHK Bytča "A" - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

3. skupina - ŠA Trenčín "A"

A128 ŠA Trenčín "A" - MHáK Martin
A129 ŠA Trenčín "B" - SMF HK Žilina
A130 ŠA Trenčín "B" - MHáK Martin
A131 ŠA Trenčín "A" - SMF HK Žilina

4. skupina - THA Martin "A"

A132 THA Martin "A" - HK AS Trenčín "A"
A133 THA Martin "B" - HK AS Trenčín "B"
A134 THA Martin "B" - HK AS Trenčín "A"
A135 THA Martin "A" - HK AS Trenčín "B"


10. kolo: 24. - 25.02.2024

1. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

A136 MŠK - hádzaná Čadca - HK AS Trenčín "B"
A137 MŠK - hádzaná Čadca - HK AS Trenčín "A"
A138 HK AS Trenčín "B" - HK AS Trenčín "A"

2. skupina - ŠA Trenčín "B"

A139 ŠA Trenčín "B" - THA Martin "A"
A140 ŠA Trenčín "A" - THA Martin "B"
A141 ŠA Trenčín "B" - THA Martin "A"
A142 ŠA Trenčín "A" - THA Martin "B"

3. skupina - SMF HK Žilina

A143 SMF HK Žilina - MHK Bytča "B"
A144 MHáK Martin - MHK Bytča "A"
A145 SMF HK Žilina - MHK Bytča "A"
A146 MHáK Martin - MHK Bytča "B"

4. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

A147 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HK Slávia Partizánske
A148 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - ŠKHá Dubnica nad Váhom
A149 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK Slávia Partizánske
A150 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - ŠKHá Dubnica nad Váhom


11. kolo: 09. - 10.03.2024

1. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom

A151 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - MŠK - hádzaná Čadca
A152 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
A153 MŠK - hádzaná Čadca - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

2. skupina - HK Slávia Partizánske

A154 HK Slávia Partizánske - SMF HK Žilina
A155 ŠKHá Dubnica nad Váhom - MHáK Martin
A156 ŠKHá Dubnica nad Váhom - HK Slávia Partizánske
A157 MHáK Martin - SMF HK Žilina

3. skupina - MHK Bytča "A"

A158 MHK Bytča "A" - THA Martin "A"
A159 MHK Bytča "B" - THA Martin "B"
A160 MHK Bytča "A" - THA Martin "B"
A161 MHK Bytča "B" - THA Martin "A"

4. skupina - ŠA Trenčín "B"

A162 ŠA Trenčín "B" - HK AS Trenčín "A"
A163 ŠA Trenčín "A" - HK AS Trenčín "B"
A164 ŠA Trenčín "B" - HK AS Trenčín "A"
A165 ŠA Trenčín "A" - HK AS Trenčín "B"


12. kolo: 23. - 24.03.2024

1. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

A166 MŠK - hádzaná Čadca - ŠA Trenčín "A"
A167 MŠK - hádzaná Čadca - ŠA Trenčín "B"
A168 ŠA Trenčín "A" - ŠA Trenčín "B"

2. skupina - HK AS Trenčín "A"

A169 HK AS Trenčín "A" - MHK Bytča "B"
A170 HK AS Trenčín "B" - MHK Bytča "A"
A171 HK AS Trenčín "A" - MHK Bytča "A"
A172 HK AS Trenčín "B" - MHK Bytča "B"

3. skupina - THA Martin "A"

A173 THA Martin "A" - ŠKHá Dubnica nad Váhom
A174 THA Martin "B" - HK Slávia Partizánske
A175 THA Martin "B" - ŠKHá Dubnica nad Váhom
A176 THA Martin "A" - HK Slávia Partizánske

4. skupina - MHáK Martin

A177 MHáK Martin - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
A178 SMF HK Žilina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
A179 SMF HK Žilina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
A180 MHáK Martin - HK Sokol Bánovce nad Bebravou


13. kolo: 27. - 28.04.2024

1. skupina - SMF HK Žilina

A181 SMF HK Žilina - MŠK - hádzaná Čadca
A182 MHáK Martin - SMF HK Žilina
A183 MHáK Martin - MŠK - hádzaná Čadca

2. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom

A184 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - THA Martin "B"
A185 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - THA Martin "A"
A186 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - THA Martin "A"
A187 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - THA Martin "B"

3. skupina - HK AS Trenčín "A"

A188 HK AS Trenčín "A" - HK Slávia Partizánske
A189 HK AS Trenčín "B" - ŠKHá Dubnica nad Váhom
A190 HK AS Trenčín "B" - HK Slávia Partizánske
A191 HK AS Trenčín "A" - ŠKHá Dubnica nad Váhom

4. skupina - MHK Bytča "A"

A192 MHK Bytča "A" - ŠA Trenčín "B"
A193 MHK Bytča "B" - ŠA Trenčín "A"
A194 MHK Bytča "A" - ŠA Trenčín "A"
A195 MHK Bytča "B" - ŠA Trenčín "B"


14. kolo: 11. - 12.05.2024

1. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

A196 MŠK - hádzaná Čadca - MHK Bytča "B"
A197 MŠK - hádzaná Čadca - MHK Bytča "A"
A198 MHK Bytča "A" - MHK Bytča "B"

2. skupina - HK Slávia Partizánske

A199 HK Slávia Partizánske - ŠA Trenčín "B"
A200 ŠKHá Dubnica nad Váhom - ŠA Trenčín "A"
A201 HK Slávia Partizánske - ŠA Trenčín "A"
A202 ŠKHá Dubnica nad Váhom - ŠA Trenčín "B"

3. skupina - HK AS Trenčín "A"

A203 HK AS Trenčín "A" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
A204 HK AS Trenčín "B" - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
A205 HK AS Trenčín "B" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
A206 HK AS Trenčín "A" - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

4. skupina - THA Martin "A"

A207 THA Martin "A" - MHáK Martin
A208 THA Martin "B" - SMF HK Žilina
A209 THA Martin "B" - MHáK Martin
A210 THA Martin "A" - SMF HK Žilina

 

Prví dvaja umiestnení v tabuľke po . kole majú právo účasti v Česko-slovensko-poľskej lige.

Ak družstva hrajú dva zápasy po sebe, je stanovená prestávka 15 minút, ak sa družstva nedohodnú inak.

V kategóriách mladších žiačok a mladších žiakov môžu hrať zložené družstvá dievčat - maximálne dvaja hráči a chlapcov - maximálne dve hráčky.


V kategórii mladších žiačok je ZÁKAZ používať akékoľvek „LEPIDLO"!!!!


V prípade, že SZH bude organizovať otvorené Majstrovstvá SR v kategórii MLADŠIEHO ŽIACTVA, účasť na týchto majstrovstvách bude realizované v zmysle smerníc SZH vydaných k týmto majstrovstvám - účasť dobrovoľná.


9. ročník Otvorených Majstrovstiev SR /SOH U12/  (organizátor: výberové konanie).

 

 

Dokumenty na stiahnutie:

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


1. liga Mladšie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


MK ZA-TN - Staršie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1)
sezóna 2023/2024 sa skončila.