Nachádzaš sa tu:
11 jún 2023, 05:16
Ostatná aktualizácia: 12 jún 2023, 20:48
Prečítané: 1176x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Mladšie žiačky MHK Bytča sa od piatka 9. do nedele 11. júna 2023 zúčastnili turnaja Slovak Open Handball v Žiline. Kompletný výsledkový servis z kategórie mladších žiačok, t.j. U12 vám prinášame v článku.

SLOVAK OPEN HANDBALL U12 a MINI OPEN HANDBALL U10

 

Dátum konania: 09. - 11. jún 2023 (piatok, sobota, nedeľa)

Miesta konania:

Športová hala pri Spojenej škole (SŠ), Rosinská cesta 4, 010 08 Žilina (m.č. Vlčince)
Športová hala ZŠ V. Javorku, Vendelína Javorku 32, 010 01 Žilina (m.č. Hliny V)
Športová hala ZŠ Námestie mladosti 1, Námestie mladosti 3467/1, 010 15 Žilina (m.č. Hájik)
Telocvičňa UNIZA (Telocvičňa T1), Vysokoškolákov 8014, 010 08 Žilina (m.č. Vlčince)
Športová hala pri ZŠ Slovenského národného povstania, Školská 765/56, 013 24 Strečno (okr. Žilina)
Športová hala pri ZŠ Jozefa Ignáca Bajzu, Bajzova 2, 013 51 Predmier (okr. Bytča)

Usporiadateľ: Slovan Malá Fatra - Hádzanársky klub Žilina

Kategórie:

A M12 mladší žiaci (narodení po 1.1.2010)
B W12 mladšie žiačky (narodené po 1.1.2010)
C M10 prípravka chlapci (narodení po 1.1.2012)
D M12 prípravka dievčatá (narodené po 1.1.2012)

 

PRAVIDLÁ

SLOVAK OPEN HANDBALL U12

Pravidlá: Hrá sa podľa platných pravidiel IHF a súťažného poriadku SZH. Družstvá sú povinné dodržiavať jednotnú štruktúru herných systémov SZH - platných od januára 2023 (pdf stiahnete tu). Sankcie za nedodržanie nariadenia: progresívne trestanie realizačného tímu družstva, napomenutie, 2-minutové vylúčenie, červená karta - diskvalifikácia. NIE JE DOVOLENÉ ABY HRALI ZMIEŠANÉ TÍMY!

Ihriská: Turnaj mladšieho žiactva sa hrá výhradne v krytých halách. Zabezpečené sú športové haly v Žiline: ŠH Rosinská cesta 4, Mestská športová hala, ŠH Námestie mladosti 1, ŠH v Predmieri, ŠH v Strečne.

Lopty: A - chlapci, B - dievčatá hrajú s loptami veľkosti č. 1. Organizátor si vyhradzuje právo dodať k zápasom vlastné lopty dodané partnermi.

Hrací čas: Zápasy mladších žiakov a žiačok sa budú hrať 2 x 15 minút s prestávkou 3 minúty na výmenu strán a 5 minút medzi zápasmi.

Zápasy: Organizátor garantuje každému družstvu odohranie minimálne 6 zápasov. Na každý zápas budú delegovaní dvaja rozhodcovia. Na zápas môže nastúpiť maximálne 16 hráčov z jedného družstva, ktorí musia byť uvedení v zápise. Na zápase musí byť prítomný minimálne jeden avšak maximálne štyria vedúci družstva, ktorí musia byť tiež uvedení v zápise.

Hrací systém: Hrací systém bude zostavený podľa počtu prihlásených družstiev.

Overenie totožnosti: Pre potreby prípadnej kontroly platí, že zahraniční účastníci sú povinní sa preukázať cestovným pasom alebo ID kartou s fotografiou. Hráči zo Slovenskej republiky platným registračným preukazom Slovenského zväzu hádzanej za príslušný klub štartujúci na turnaji. Družstvá reprezentujúce základnú školu, CVČ, alebo iné, štartujú na potvrdenú súpisku vysielajúcou organizáciou.

Súpiska: Každé družstvo musí mať súpisku, ktorú zašle elektronicky v predpísanom formáte najneskôr v posledný deň prijímania prihlášok. Najneskôr v deň príchodu odovzdá podpísanú a opečiatkovanú súpisku pri registrácii. Súpiska družstva obsahuje hráčov(-ky), ktorí podľa reglementu môžu hrať za konkrétne družstvo prihláseného klubu s dátumom narodenia. Na súpiske musia byť uvedení členovia realizačného tímu.

Riadiaca komisia: Všetky prípady neuvedené v Pravidlách hádzanej IHF alebo v oficiálnom reglemente turnaja budú riešené riadiacou komisiou, ktorá bude riešiť všetky protesty, odvolania a sťažnosti na priebeh športovej časti turnaja. Riadiacu komisiu určí organizátor.

 

MINI OPEN HANDBALL U10


Pravidlá pre minihádzanú si môžete stiahnuť tu.

 

 

Pravidlá turnaja

 

V PRÍPADE ROVNOSTI BODOV ROZHODUJE:

A/ V ZÁKLADNEJ SKUPINE ROZHODUJE:

1. vzájomný zápas,
2. rozdiel medzi strelenými a inkasovanými gólmi,
3. väčší počet strelených gólov,
4. menší počet inkasovaných gólov,
5. losovanie (minca)

B/ VO VYRAĎOVACEJ ČASTI v prípade remízy:

7 M HODY - tzv. rýchla smrť 1:1

VYLÚČENIE 1 MIN

TIME OUT SA NEČERPÁ

MODRÁ KARTA - hráč nehrá najbližší 1 zápas - zodpovednosť realizačného tímu!

Ak nastúpi - kontumácia zápasu 10:0.

 

ROZPIS ZÁPASOV - U12 W - MLADŠIE ŽIAČKY



B - mladšie žiačky - U12 W (narodené po 1.1.2010)

účastníci turnaja:

1. SMF HK Žilina   13. HáO TJ Slovan Modra
2. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
  14. HC Tatran Stupava
3. ŠKP Bratislava   15. HK Slávia Partizánske
4. ŠKP Topoľčany   16. HC DAC Dunajská Streda "A"
5. Sport Club Senec   17. HC DAC Dunajská Streda "B"
6. HK AS Trenčín   18. MŠK IUVENTA Michalovce "A"
7. MHK Piešťany   19. MŠK IUVENTA Michalovce "B"
8. HK Slávia Sereď   20. MHáK Martin
9. ŠK ZEMPLÍN Trebišov   21. TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
10. HK Slovan Duslo Šaľa "A"   22. THA Martin
11. HK Slovan Duslo Šaľa "B"   23. MHK Bytča
12. MŠK - hádzaná Čadca   24. -


zaradenie do skupín:

  skupina A:     skupina B:
1. MŠK IUVENTA Michalovce "A"   1. HáO TJ Slovan Modra
2. HC DAC Dunajská Streda "B"   2. HK Slávia Partizánske
3. ŠKP Topoľčany   3. HK Slovan Duslo Šaľa "A"
4. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   4. HK Slávia Sereď
5. HK AS Trenčín   5. HC Tatran Stupava
6. MHK Bytča   6. MŠK - hádzaná Čadca
  skupina C:     skupina D:
1. ŠK ZEMPLÍN Trebišov   1. ŠKP Bratislava
2. THA Martin   2. MŠK IUVENTA Michalovce "B"
3. MHK Piešťany   3. HC DAC Dunajská Streda "A"
4. HK Slovan Duslo Šaľa "B"   4. MHáK Martin
5. SMF - HK Žilina   5. TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
6. Sport Club Senec   6. -


Časový rozpis a výsledky turnaja:

piatok 9. jún 2023 - 1. hrací deň (ŠH ZŠ V. Javorku, ŠH ZŠ Nám. mladosti 1)

12:00 h.:
  A   MHK Bytča - MŠK IUVENTA Michalovce "A"   7:19
12:38 h.:   B   MŠK - hádzaná Čadca - HáO TJ Slovan Modra   7:17
12:38 h.:   C   Sport Club Senec - ŠK ZEMPLÍN Trebišov   16:21
13:16 h.:   A   HK AS Trenčín - HC DAC Dunajská Streda "B"   11:13
13:16 h.:   C   SMF - HK Žilina - THA Martin
  7:15
13:54 h.:   B   HC Tatran Stupava - HK Slávia Partizánske   14:19
13:54 h.:   D   TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - MŠK IUVENTA Michalovce "B"   9:23
14:32 h.:
  A   ŠKP Topoľčany - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   7:22
14:32 h.:   C   MHK Piešťany - HK Slovan Duslo Šaľa "B"   11:20
15:10 h.:   B   HK Slovan Duslo Šaľa "A" - HK Slávia Sereď   7:16
15:10 h.:   D   HC DAC Dunajská Streda "A" - MHáK Martin   21:9
15:48 h.:   A   MŠK IUVENTA Michalovce "A" - HK AS Trenčín   16:14
15:48 h.:   C   ŠK ZEMPLÍN Trebišov - SMF - HK Žilina   22:4
16:26 h.:   B   HáO TJ Slovan Modra - HC Tatran Stupava   20:7
16:26 h.:   D   ŠKP Bratislava - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom   13:7
17:04 h.:   A   TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - MHK Bytča   24:5
17:04 h.:   C   HK Slovan Duslo Šaľa "B" - Sport Club Senec   14:12
17:42 h.:   B   HK Slávia Sereď - MŠK - hádzaná Čadca   21:8
17:42 h.:   D   MHáK Martin - ŠKP Bratislava   10:11
18:20 h.:   A   HC DAC Dunajská Streda "B" - ŠKP Topoľčany   9:19
18:20 h.:   C   THA Martin - MHK Piešťany   10:23
18:58 h.:   B   HK Slávia Partizánske - HK Slovan Duslo Šaľa "A"   18:11
18:58 h.:   D   MŠK IUVENTA Michalovce "B" - HC DAC Dunajská Streda "A"   11:22
19:36 h.:   A   TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - MŠK IUVENTA Michalovce "A"   23:11
19:36 h.:   C   HK Slovan Duslo Šaľa "B" - ŠK ZEMPLÍN Trebišov   19:14


Priebežné tabuľky - základné skupiny - U12 W - po 1. hracom dni:

skupina A

1. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   3   3 0 0   69:23   + 46     6
2. MŠK IUVENTA Michalovce "A"   3   2 0 1   46:44   + 2     4
3. ŠKP Topoľčany   2   1 0 1   26:31   - 5     2
4. HC DAC Dunajská Streda "B"   2   1 0 1   22:30   - 8     2
5. HK AS Trenčín   2   0 0 2   25:29   - 4     0
6. MHK Bytča   2   0 0 2   12:43   - 31     0

skupina B

1. HáO TJ Slovan Modra   2   2 0 0   37:14   + 23     4
2. HK Slávia Sereď   2   2 0 0   37:15   + 22     4
3. HK Slávia Partizánske   2   2 0 0   37:25   + 12     4
4. HC Tatran Stupava   2   0 0 2   21:39   - 18     0
5. MŠK - hádzaná Čadca   2   0 0 2   15:38   - 23     0

skupina C

1. HK Slovan Duslo Šaľa "B"   3   3 0 0   53:37   + 16     6
2. ŠK ZEMPLÍN Trebišov   3   2 0 1   57:39   + 19     4
3. MHK Piešťany   2   1 0 1   34:30   + 4     2
4. THA Martin   2   1 0 1   25:30   - 5     2
5. Sport Club Senec   2   0 0 2   28:35   - 7     0
6. SMF - HK Žilina   2   0 0 2   11:37   - 26     0

skupina D

1. HC DAC Dunajská Streda "A"   2   2 0 0   43:20   + 23     4
2. ŠKP Bratislava   1   1 0 0   13:7   + 6     2
3. MŠK IUVENTA Michalovce "B"   2   1 0 1   34:31   + 3     2
4. MHáK Martin   1   0 0 1   9:21   - 12     0
5. TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom   2   0 0 2   16:36   - 20     0



Sobota 10. jún 2023 - 2. hrací deň (ŠH ZŠ V. Javorku, ŠH ZŠ Nám. mladosti 1)

08:00 h.:
  B   HK Slávia Sereď
- HáO TJ Slovan Modra   16:13
08:00 h.:   C   MHK Piešťany - SMF - HK Žilina   27:9
08:38 h.:   A   ŠKP Topoľčany - HK AS Trenčín   13:12
08:38 h.:   D   HC DAC Dunajská Streda "A" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom   24:8
09:16 h.:   B   HK Slovan Duslo Šaľa "A"
- HC Tatran Stupava
  18:9
09:16 h.:   C   Sport Club Senec - THA Martin   16:16
09:54 h.:   A   MHK Bytča
- HC DAC Dunajská Streda "B"   3:16
09:54 h.:   C   ŠK ZEMPLÍN Trebišov - MHK Piešťany   20:16
10:32 h.:   B   MŠK - hádzaná Čadca - HK Slávia Partizánske   11:30
10:32 h.:   D   ŠKP Bratislava - HC DAC Dunajská Streda "A"   10:17
11:10 h.:   A   MŠK IUVENTA Michalovce "A"
- ŠKP Topoľčany   14:13
11:10 h.:   C   THA Martin - HK Slovan Duslo Šaľa "B"   10:17
11:48 h.:   B   HáO TJ Slovan Modra - HK Slovan Duslo Šaľa "A"   11:7
12:26 h.:   A   HC DAC Dunajská Streda "B" - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   9:21
13:04 h.:   A   HK AS Trenčín - MHK Bytča   19:14
13:04 h.:   D   MŠK IUVENTA Michalovce "B" - MHáK Martin   14:9
13:42 h.:   B   HK Slávia Partizánske - HK Slávia Sereď   15:10
13:42 h.:   C   SMF - HK Žilina - Sport Club Senec
  9:22
14:20 h.:   B   HC Tatran Stupava - MŠK - hádzaná Čadca   12:10
14:20 h.:   C   THA Martin - ŠK ZEMPLÍN Trebišov   14:16
14:58 h.:   A   HC DAC Dunajská Streda "B" - MŠK IUVENTA Michalovce "A"   11:16
14:58 h.:   D   MŠK IUVENTA Michalovce "B" - ŠKP Bratislava   14:5
15:36 h.:   B   HK Slávia Partizánske - HáO TJ Slovan Modra   17:9
15:36 h.:   C   Sport Club Senec - MHK Piešťany   12:21
16:14 h.:   A   MHK Bytča - ŠKP Topoľčany   8:12
16:14 h.:   D   MHáK Martin - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom   22:7
16:52 h.:   B   MŠK - hádzaná Čadca - HK Slovan Duslo Šaľa "A"   7:10
16:52 h.:   C   HK Slovan Duslo Šaľa "B" - SMF - HK Žilina   23:7
17:30 h.:   A   TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - HK AS Trenčín   13:11
18:08 h.:   B   HK Slávia Sereď - HC Tatran Stupava   22:13
18:08 h.:   W6 C1-D1   HK Slovan Duslo Šaľa "B" - HC DAC Dunajská Streda "A"   11:22
18:46 h.:   W5 A1-B1   TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - HK Slávia Partizánske   14:8
18:46 h.:   W6 C2-D2   ŠK ZEMPLÍN Trebišov - MŠK IUVENTA Michalovce "B"   19:11
19:24 h.:   W5 A2-B2   MŠK IUVENTA Michalovce "A" - HK Slávia Sereď   10:14


Konečné tabuľky - základné skupiny - U12 W - po 2. hracom dni:

skupina A

1. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   5   5 0 0   103:43   + 60     10
2. MŠK IUVENTA Michalovce "A"   5   4 0 1   76:68   + 8     8
3. ŠKP Topoľčany   5   3 0 2   64:65   - 1     6
4. HC DAC Dunajská Streda "B"   5   2 0 3   58:70   - 12     4
5. HK AS Trenčín   5   1 0 4   67:69   - 2     2
6. MHK Bytča   5   0 0 5   37:90   - 53     0

skupina B

1. HK Slávia Partizánske   5   5 0 0   99:55   + 44     10
2. HK Slávia Sereď   5   4 0 1   85:56   + 29     8
3. HáO TJ Slovan Modra   5   3 0 2   70:54   + 24     6
4. HK Slovan Duslo Šaľa "A"   5   2 0 3   53:61   - 11     4
5. HC Tatran Stupava   5   1 0 4   55:89   - 34     2
6. MŠK - hádzaná Čadca   5   0 0 5   43:90   - 47     0

skupina C

1. HK Slovan Duslo Šaľa "B"   5   5 0 0   93:54   + 39     10
2. ŠK ZEMPLÍN Trebišov   5   4 0 1   93:69   + 24     8
3. MHK Piešťany   5   3 0 2   98:71   + 27     6
4. Sport Club Senec   5   1 1 3   78:81   - 3     3
5. THA Martin   5   1 1 3   65:79   - 12     3
6. SMF - HK Žilina   5   0 0 5   36:109   - 73     0

skupina D

1. HC DAC Dunajská Streda "A"   4   4 0 0   84:38   + 46     8
2. MŠK IUVENTA Michalovce "B"   4   3 0 1   62:45   + 17     6
3. ŠKP Bratislava   4   2 0 2   39:48   - 9     4
4. MHáK Martin   4   1 0 3   50:53   - 3     0
5. TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom   4   0 0 4   31:82   - 51     0



Nedeľa 11. jún 2023 - 3. hrací deň (ŠH ZŠ V. Javorku, ŠH ZŠ Nám. mladosti 1, SŠ Rosinská cesta 4)

08:00 h.:
  W5 A1-B2
  TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - HK Slávia Sereď   15:10
08:00 h.:   W6 C1-D2   HK Slovan Duslo Šaľa "B" - MŠK IUVENTA Michalovce "B"   22:10
08:38 h.:   W5 A2-B1
  MŠK IUVENTA Michalovce "A" - HK Slávia Partizánske   8:15
08:38 h.:   W6 C2-D1
  ŠK ZEMPLÍN Trebišov - HC DAC Dunajská Streda "A"   12:22
09:16 h.:   A3-B3   ŠKP Topoľčany - HáO TJ Slovan Modra
  19:15
09:16 h.:   A5-B5   HK AS Trenčín - HC Tatran Stupava   11:18
09:54 h.:   A4-B4   HC DAC Dunajská Streda "B" - HK Slovan Duslo Šaľa "A"   10:10
09:54 h.:   A6-B6   MHK Bytča - MŠK - hádzaná Čadca   13:11
10:32 h.:   C3-D3   MHK Piešťany - ŠKP Bratislava   24:11
10:32 h.:   C5-D6   THA Martin - -   0:0
11:10 h.:   C4-D4   Sport Club Senec - MHáK Martin   18:10
11:10 h.:   C6-D5   SMF - HK Žilina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom   16:15
11:48 h.:   W11 1.W5-4.W5   TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - HC DAC Dunajská Streda "A"   18:23
11:48 h.:   A3-B4   ŠKP Topoľčany - HK Slovan Duslo Šaľa "A"   14:11
11:48 h.:   A5-B6   HK AS Trenčín - MŠK - hádzaná Čadca   15:13
12:26 h.:   W12 2.W5-3.W5   HK Slávia Partizánske - HK Slovan Duslo Šaľa "B"   12:13
12:26 h.:   A4-B3   HC DAC Dunajská Streda "B" - HáO TJ Slovan Modra   9:14
12:26 h.:   A6-B5   MHK Bytča - HC Tatran Stupava   --:--
13:04 h.:   C3-D4   MHK Piešťany - MHáK Martin   13:9
13:04 h.:   C5-D5   THA Martin - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom   16:13
13:42 h.:   C4-D3   Sport Club Senec - ŠKP Bratislava   18:12
13:42 h.:   C6-D6   SMF - HK Žilina - -   0:0
14:20 h.:   P.W11-P.W12   TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - HK Slávia Partizánske   19:14
14:20 h.:   W13 3.W5-3.W6   HK Slávia Sereď - ŠK ZEMPLÍN Trebišov   20:8
14:58 h.:   V.W11-V.W12   HC DAC Dunajská Streda "A" - HK Slovan Duslo Šaľa "B"   15:11
14:58 h.:   W14 4.W5-4.W6   MŠK IUVENTA Michalovce "A" - MŠK IUVENTA Michalovce "B"   12:11

o 16:00 hod.: vyhodnotenie (SŠ Rosinská cesta 4).


Konečné poradie - U12 - mladšie žiačky: 1. HC DAC Dunajská Streda "A", 2. HK Slovan Duslo Šaľa "B", 3. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník, 4. HK Slávia Partizánske...

 



Dokumenty na stiahnutie:

  (.pdf, 292 kB)

(.docx, 41,1 kB)

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


1. liga Mladšie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


MK ZA-TN - Staršie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1)
sezóna 2023/2024 sa skončila.