Nachádzaš sa tu:
03 jún 2023, 06:42
Ostatná aktualizácia: 04 jún 2023, 13:45
Prečítané: 990x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Od piatka 2. do nedele 4. júna 2023 sa mladšie žiačky MHK Bytča účastnia na prestížnom medzinárodnom turnaji ITS CUP v Kunoviciach. Výsledky z prvého a druhého hracieho dňa nájdete v článku.

ITS CUP 2023


Dátum konania:
2. - 4. jún 2023 (piatok, sobota, nedeľa).

Miesta konania:

Sportovní hala města Kunovice, Panská 9, 686 04 Kunovice, Česká republika - kategória STŽKY + finálové zápasy,
Areál jízdy králů, Panská 1612, 686 04 Kunovice, Česká republika - 2. - 4.6.2023 - MLŽKY + zápasy o umiestnenie,
Tenisová hala, Panská 9, 686 04 Kunovice, Česká republika - 2.6. - 4.6.2023 - mini 4+1,
ZŠ Kunovice, U Pálenice 1620, 686 04 Kunovice, Česká republika - 3.6.2023 - STŽKY.

Usporiadateľ: SHK Kunovice.

Kategórie: staršie žiačky (2008, 2009 a mladšie), mladšie žiačky (2010, 2011 a mladšie).

Hrací čas: 2 x 12 minút, 5 min. prestávka.


Účastníci turnaja - U12 - Mladšie žiačky
:

1. SHK Kunovice (ČR)
2. 1. SC Bohumín 98 (ČR)
3. TJ Jiskra Havlíčkův Brod (ČR)
4. Házená Kynžvart (ČR)
5. TJ Sokol Hrabůvka (ČR)
6. SKH Velká nad Veličkou (ČR)
7. MHK Bytča (SR)
8. Handball club Zlín "B" (ČR)
9. HK Hodonín (ČR)
10. HK Ivančice (ČR)
11. HC Háje (ČR)

 

Časový rozpis a výsledky turnaja - U12 - Mladšie žiačky:

Piatok 2. jún 2023 (Areál Jízdy králů /sokolské/) - 1. hrací deň

o 08:00 hod.:
  SHK Kunovice - Házená Kynžvart   2:10
o 08:30 hod.:   1. SC Bohumín 98 - HC Háje   7:14
o 09:00 hod.:   SKH Velká nad Veličkou - TJ Sokol Hrabůvka   18:19
o 09:30 hod.:   HK Hodonín - TJ Jiskra Havlíčkův Brod   9:16
o 10:00 hod.:
  HK Ivančice - MHK Bytča   17:14
o 10:30 hod.:   Handball club Zlín "B" - 1. SC Bohumín 98   9:14
o 11:00 hod.:   TJ Sokol Hrabůvka - SHK Kunovice   19:6
o 11:30 hod.:   HC Háje - HK Hodonín   16:6
o 12:00 hod.:   MHK Bytča - SKH Velká nad Veličkou   6:22
o 12:30 hod.:   TJ Jiskra Havlíčkův Brod - HK Ivančice   10:23
o 13:00 hod.:   Házená Kynžvart - TJ Sokol Hrabůvka   17:16
o 13:30 hod.:   HK Hodonín - Handball club Zlín "B"   13:9
o 14:00 hod.:   SHK Kunovice - MHK Bytča   8:13
o 14:30 hod.:   HK Ivančice
- HC Háje   7:18
o 15:00 hod.:   SKH Velká nad Veličkou - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
  20:12
o 15:30 hod.:   1. SC Bohumín 98 - HK Hodonín   13:7
o 16:00 hod.:   MHK Bytča - Házená Kynžvart   10:21
o 16:30 hod.:   Handball club Zlín "B" - HK Ivančice   10:18
o 17:00 hod.:   TJ Jiskra Havlíčkův Brod - SHK Kunovice   7:9

o 18:00 hod. - zahájenie ITS CUP 2023.


Priebežná tabuľka - po 1. hracom dni:

1. HC Háje   3   3 0 0   48:20   + 28   6
2. Házená Kynžvart   3   3 0 0   48:28   + 20   6
3. HK Ivančice   3   2 0 1   65:52   + 13   6
4. TJ Sokol Hrabůvka   3   2 0 1   54:41   + 13   4
5. SKH Velká nad Veličkou   3   2 0 1   60:37   + 23   4
6. 1. SC Bohumín 98   3   2 0 1   34:30   + 4   4
7. TJ Jiskra Havlíčkův Brod   3   1 0 2   45:61   - 16   2
8. HK Hodonín   3   1 0 2   35:54   - 19   2
9. MHK Bytča   3   1 0 2   43:68   - 25   2
10. SHK Kunovice   3   1 0 2   25:49   - 24   2
11. Handball club Zlín "B"   3   0 0 3   28:45   - 17   0



Sobota 3. jún 2023 (Areál Jízdy králů /sokolské/) - 2. hrací deň

o 08:00 hod.:
  TJ Sokol Hrabůvka - MHK Bytča   18:9
o 08:30 hod.:   HK Ivančice - 1. SC Bohumín 98   13:6
o 09:00 hod.:   Házená Kynžvart - TJ Jiskra Havlíčkův Brod   15:7
o 09:30 hod.:   SKH Velká nad Veličkou
- Handball club Zlín "B"   16:12
o 10:00 hod.:   SHK Kunovice - HC Háje   2:12
o 10:30 hod.:   HK Hodonín - HK Ivančice   5:17
o 11:00 hod.:   TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Sokol Hrabůvka   4:13
o 11:30 hod.:   1. SC Bohumín 98 - SKH Velká nad Veličkou   7:13
o 12:00 hod.:   HC Háje - Házená Kynžvart   7:10
o 12:30 hod.:   Handball club Zlín "B" - SHK Kunovice
  11:5
o 13:00 hod.:   MHK Bytča - TJ Jiskra Havlíčkův Brod   13:10
o 13:30 hod.:   SKH Velká nad Veličkou - HK Hodonín   21:3
o 14:00 hod.:   TJ Sokol Hrabůvka - HC Háje   14:11
o 14:30 hod.:   SHK Kunovice - 1. SC Bohumín 98   3:9
o 15:00 hod.:   Házená Kynžvart - Handball club Zlín "B"   8:16
o 15:30 hod.:   HK Ivančice - SKH Velká nad Veličkou   13:12
o 16:00 hod.:   HC Háje - MHK Bytča   13:4
o 16:30 hod.:   HK Hodonín - SHK Kunovice   12:4
o 17:00 hod.:   Handball club Zlín "B" - TJ Sokol Hrabůvka   9:17
o 17:30 hod.:   1. SC Bohumín 98 - Házená Kynžvart   9:13
o 18:00 hod.:   TJ Jiskra Havlíčkův Brod - HC Háje   4:15
o 18:30 hod.:   MHK Bytča - Handball club Zlín "B"   13:8


Priebežná tabuľka - po 2. hracom dni:

1. Házená Kynžvart   7   7 0 0   102:59   + 43   14
2. TJ Sokol Hrabůvka   7   6 0 1   116:75   + 41   12
3. HC Háje   8   6 0 2   106:54   + 52   12
4. HK Ivančice   7   6 0 1   108:75   + 33   12
5. SKH Velká nad Veličkou   7   5 0 2   122:72   + 50   10
6. 1. SC Bohumín 98   7   3 0 4   65:72   - 7   6
7. MHK Bytča   8   3 0 5   82:117   - 35   6
8. HK Hodonín   7   2 0 5   55:96   - 41   4
9. Handball club Zlín "B"   8   1 0 7   77:112   - 35   2
10. SHK Kunovice   8   1 0 7   39:93   - 54   2
11. TJ Jiskra Havlíčkův Brod   8   1 0 7   70:117   - 47   2



Nedeľa 4. jún 2023 (Areál Jízdy králů /sokolské/, Sportovní hala města Kunovice) - 3. hrací deň

o 08:00 hod.:
  SHK Kunovice - HK Ivančice
   
o 08:30 hod.:   HC Háje - SKH Velká nad Veličkou    
o 09:00 hod.:   Házená Kynžvart - HK Hodonín    
o 09:30 hod.:   TJ Sokol Hrabůvka
- 1. SC Bohumín 98    
o 10:00 hod.:   SKH Velká nad Veličkou - SHK Kunovice    
o 10:30 hod.:   Handball club Zlín "B" - TJ Jiskra Havlíčkův Brod    
o 11:00 hod.:   HK Ivančice - Házená Kynžvart    
o 11:30 hod.:   1. SC Bohumín 98 - MHK Bytča    
o 12:00 hod.:   HK Hodonín - TJ Sokol Hrabůvka    
o 12:30 hod.:   HC Háje - Handball club Zlín "B"
   
o 13:00 hod.:   Házená Kynžvart
- SKH Velká nad Veličkou    
o 13:30 hod.:   TJ Jiskra Havlíčkův Brod - 1. SC Bohumín 98    
o 14:00 hod.:   TJ Sokol Hrabůvka - HK Ivančice    
o 14:30 hod.:   MHK Bytča - HK Hodonín    


o 15:00 hod.: Ukončenie ITS CUP 2023 (Sportovní hala města Kunovice).

 

 

Dokumenty na stiahnutie:

 (.pdf, 331 kB)

 (.pdf, 100 kB)

 (.pdf, 58,1 kB)

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


1. liga Mladšie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


MK ZA-TN - Staršie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1)
sezóna 2023/2024 sa skončila.