Nachádzaš sa tu:
26 apr 2023, 14:02
Ostatná aktualizácia: 18 máj 2023, 22:19
Prečítané: 1205x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Milí priaznivci hádzanej, v tomto článku Vám prinášame aktuálne výsledky zo zápasov 1. kola MOL ligy žien - play-off semifinále SR, play-off semifinále ČR a play-out ČR, 24. kola prvej ženskej ligy (vrátane dohrávky z 23. kola HKM Šurany - Handball Zlatná na Ostrove, dohrávky z 24. kola ŠŠK Bernolákova 16 Košice - HKM Šurany), 10. kola druhej ženskej ligy, 24. kola prvej ligy starších a prvej ligy mladších dorasteniek (vrátane dohrávky z 19. kola ŠKP Bratislava - HC Sporta Hlohovec, dohrávky zo 14. kola MŠK IUVENTA Michalovce - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník, dohrávky z 13. kola HK Slovan Duslo Šaľa - FHT Košice a dohrávky zápasu 22. kola prvej ligy mladších dorasteniek HC Tatran Stupava - ŠKP Bratislava) a z 12. kola krajskej súťaže mladších žiačok (KZHá Trenčín + Žilina).

 

PROGRAM A VÝSLEDKY:

 

MOL LIGA - ŽENY:


Play-off - semifinále SR - 1. kolo:

HK Slovan Duslo Šaľa - MŠK IUVENTA Michalovce                 24:22 (14:12)
HC DAC Dunajská Streda - HC Tatran Stupava                         45:23 (23:9)


Play-off - semifinále ČR - 1. zápas:

TJ Sokol Písek - DHC Slavia Praha                      21:29 (7:15)
DHK Zora Olomouc - DHK Baník Most                 23:28 (14:17)


Play-out - ČR - 1. kolo:

Házená Kynžvart - DHC Sokol Poruba                 34:24 (13:10)
DHC Plzeň - Handball club Zlín                           32:31 (18:16)

Play-out - ČR - 3. kolo:

DHC Plzeň - DHC Sokol Poruba                          33:32 (17:15)

Play-out - ČR - 6. kolo:

Házená Kynžvart - Handball club Zlín                   34:26 (17:13)

 


 

I. LIGA ŽIEN:


Dohrávka - 23. kolo: štvrtok 27.04.2023

2A-159 HKM Šurany - Zlatná na Ostrove                       31:41 (13:21)


24. kolo: 29. - 30.04.2023

2A-162 ŠŠK Bern. 16 Košice - HKM Šurany                  26:28 (16:12)
2A-163 HC DAC Dun. Streda "B" - voľno                              -----
2A-164 ŠA Trenčín - HK Junior Močenok                       34:24 (19:11)
2A-165 ŠŠK SLŠ Prešov - HK AS Trenčín                     40:26 (19:10)
2A-166 ŠKP Topoľčany - HK Slávia Partizánske              31:20 (16:7)
2A-167 Zlatná na Ostrove - Bánovce n. Bebr.                  33:22 (15:12)
2A-168 DHK - 71 Nesvady - ŠKP Bratislava                    23:27 (9:15)


Dohrávka - 24. kolo: pondelok 01.05.2023

2A-162 ŠŠK Bern. 16 Košice - HKM Šurany                  26:28 (16:12)

 


 

II. LIGA ŽIEN:

10. kolo: 29. - 30.04.2023

4A-28 FHT Košice - voľno                                                   -----
4A-29 THA Martin - MŠK Vranov nad Topľou                   25:25 (10:14)
4A-30 Topoľníky - ŠKH Agrokarpaty Pezinok                  25:23 (13:15)

 


 

1. LIGA STARŠIE DORASTENKY


Dohrávka - 18. kolo: streda 26.04.2023

7A-126 ŠKP Bratislava - HC Sporta Hlohovec                           45:17 (20:8)


Dohrávka - 14. kolo: piatok 28.04.2023

7A-97 MŠK IUVENTA Michalovce - Malacky/Rohožník              31:19 (16:9)


24. kolo: 29. - 30.04.2023

7A-162 FHT Košice - Malacky/Rohožník                                  26:26 (10:12)
7A-163 voľno - HK Slovan Duslo Šaľa                                             -----
7A-164 HC DAC Dun. Streda - HC Sporta Hlohovec                   52:13 (22:8)
7A-165 ŠŠK SLŠ Prešov - HK AS Trenčín                                30:39 (11:21)
7A-166 MHK Bytča - MŠK IUVENTA Michalovce                    32:45 (20:22)
7A-167 THA Martin/SMF - HK Žilina - ŠKP Bratislava                27:46 (15:23)
7A-168 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - HC Tatran Stupava                    29:30 (13:17)


Dohrávka - 22. kolo: nedeľa 30.04.2023

7A-148 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - HK AS Trenčín                          32:31 (14:20)


Dohrávka - 13. kolo: nedeľa 30.04.2023

7A-85 HK Slovan Duslo Šaľa - FHT Košice               (ne 30.04.2023/11:30 hod.) - MŠH, Šaľa*

* - zápas bol opäť odložený.

 


 

1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY:


Dohrávka - 18. kolo: streda 26.04.2023

8A-126 ŠKP Bratislava - HC Sporta Hlohovec                              46:10 (26:6)


Dohrávka - 14. kolo: piatok 28.04.2023

8A-97 MŠK IUVENTA Michalovce - Malacky/Rohožník                 45:11 (25:6)


24. kolo: 29. - 30.04.2023

8A-162 FHT Košice - Malacky/Rohožník                                      7:36 (4:15)
8A-163 voľno - HK Slovan Duslo Šaľa                                               -----
8A-164 HC DAC Dun. Streda - HC Sporta Hlohovec                      48:8 (25:3)
8A-165 ŠŠK SLŠ Prešov - HK AS Trenčín                                  36:29 (23:18)
8A-166 MHK Bytča - MŠK IUVENTA Michalovce                       13:43 (6:21)
8A-167 THA Martin/SMF - HK Žilina - ŠKP Bratislava                   33:15 (21:5)
8A-168 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - HC Tatran Stupava                       26:36 (8:19)


Dohrávka - 22. kolo: nedeľa 30.04.2023

8A-148 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - HK AS Trenčín                           29:44 (14:25)


Dohrávka - 13. kolo: nedeľa 30.04.2023

8A-85 HK Slovan Duslo Šaľa - FHT Košice               (ne 30.04.2023/13:00 hod.) - MŠH, Šaľa*

* - zápas bol opäť odložený.


Dohrávka - 22. kolo: pondelok 01.05.2023

8A-154 HC Tatran Stupava - ŠKP Bratislava                                27:15 (18:10)

 


 

MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY:


Sezóna 2022/2023 sa skončila.

 



MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY:

12. kolo: 29. - 30.04.2023

1. skupina - HK AS Trenčín "B" (hralo sa v nedeľu 30.04.2023 v MŠH)

D144 HK AS Trenčín "A" - ŠKHá Dubnica nad Váhom                     28:4 (11:4)
D145 HK AS Trenčín "B" - ŠKHá Dubnica nad Váhom                     12:11 (4:9)
D146 HK AS Trenčín "B" - HK AS Trenčín "A"                                2:33 (1:20)

2. skupina - MHáK Martin (hralo sa v sobotu 29.04.2023 v telocvični Spojenej školy /ČS armády 24/)

D147 MHáK Martin - HK Slávia Partizánske                                        20:22 (11:10)
D148 MŠK - hádzaná Čadca - HK Slávia Partizánske                           12:30 (9:18)
D149 MŠK - hádzaná Čadca - Športová akadémia Trenčín                    17:19 (9:10)
D150 MHáK Martin - Športová akadémia Trenčín                                  26:13 (12:7)

3. skupina - THA Martin "A" (hralo sa v sobotu 29.04.2023 v Športovom centre v obci Diaková /okr. MT/)

D151 THA Martin "A" - MHK Bytča                                               19:11 (9:5)
D152 THA Martin "B" - Slovan Malá Fatra - HK Žilina                         (zrušený)
D153 THA Martin "A" - Slovan Malá Fatra - HK Žilina                        22:17 (11:8)
D154 THA Martin "B" - MHK Bytča                                                (zrušený)


D155 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - voľno
D156 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - voľno

 

 

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


1. liga Mladšie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


MK ZA-TN - Staršie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1)
sezóna 2023/2024 sa skončila.