Nachádzaš sa tu:
29 mar 2023, 06:26
Ostatná aktualizácia: 12 apr 2023, 22:17
Prečítané: 1029x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Milí priaznivci hádzanej, v tomto článku Vám prinášame aktuálne výsledky zo zápasov 21. kola prvej ženskej ligy (vrátane dohrávky zo 17. kola HC DAC Dunajská Streda - DHK-71 Nesvady), 21. kola prvej ligy starších a prvej ligy mladších dorasteniek a 9. kola krajskej súťaže starších žiačok (KZHá Trenčín + Žilina).

 

PROGRAM A VÝSLEDKY:

 

MOL LIGA - ŽENY:


21. kolo je na programe cez víkend 15. - 16.04.2023.

 


 

I. LIGA ŽIEN:


Dohrávka - 17. kolo: streda 29.03.2023

2A-119 HC DAC Dun. Streda "B" - DHK - 71 Nesvady (st 29.03.2023/18:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda*

* - zápas bol opäť odložený.


21. kolo: 01. - 02.04.2023

2A-141 HK AS Trenčín - HK Slávia Partizánske                        45:36 (25:14)
2A-142 ŠKP Bratislava - ŠŠK Bern. 16 Košice                         31:27 (19:12)
2A-143 HK Junior Močenok - ŠKP Topoľčany                           22:29 (11:16)
2A-144 Bánovce n. Bebr. - ŠŠK SLŠ Prešov                             27:30 (12:16)
2A-145 voľno - DHK - 71 Nesvady                                                    -----
2A-146 Zlatná na Ostrove - HC DAC Dun. Streda "B"                 29:29 (13:15)
2A-147 HKM Šurany - ŠA Trenčín                                             32:21 (18:9)

 


 

II. LIGA ŽIEN:

6. kolo: 01. - 02.04.2023

4A-16 FHT Košice - THA Martin                                 (ne 02.04.2023/15:00 hod.) - Hádzanárska hala, Košice*
4A-17 MŠK Vranov nad Topľou - Topoľníky                    20:20 (10:8)
4A-18 ŠKH Agrokarpaty Pezinok - voľno                             -----

* - zápas sa nehral, družstvo hostiek (THA Martin) nemalo dostatok hráčok na zápas.

 


 

1. LIGA STARŠIE DORASTENKY


Dohrávka - 12. kolo: piatok 31.03.2023

7A-80 HC DAC Dun. Streda - MŠK IUVENTA Michalovce                    29:30 (13:15)


21. kolo: 01. - 02.04.2023

7A-141 ŠKP Bratislava - FHT Košice                                                 35:22 (16:14)
7A-142 HK Slovan Duslo Šaľa - ŠŠK SLŠ Prešov                                51:15 (22:4)
7A-143 voľno - HC DAC Dunajská Streda                                                 -----
7A-144 HK AS Trenčín - HC Tatran Stupava                                        26:19 (11:10)
7A-145 MŠK IUVENTA Michalovce - ŠK ZEMPLÍN Trebišov                  36:19 (17:6)
7A-146 HC Sporta Hlohovec - THA Martin/SMF - HK Žilina                   41:26 (20:13)
7A-147 Malacky/Rohožník - MHK Bytča                                          30:27 (14:13)

 


 

1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY:


Dohrávka - 12. kolo: piatok 31.03.2023

8A-80 HC DAC Dun. Streda - MŠK IUVENTA Michalovce                    21:23 (10:14)


21. kolo: 01. - 02.04.2023

8A-141 ŠKP Bratislava - FHT Košice                                                  47:14 (24:8)
8A-142 HK Slovan Duslo Šaľa - ŠŠK SLŠ Prešov                               42:23 (18:10)
8A-143 voľno - HC DAC Dunajská Streda                                                  -----
8A-144 HK AS Trenčín - HC Tatran Stupava                                        24:30 (14:12)
8A-145 MŠK IUVENTA Michalovce - ŠK ZEMPLÍN Trebišov                  47:19 (21:9)
8A-146 HC Sporta Hlohovec - THA Martin/SMF - HK Žilina                     8:34 (2:18)
8A-147 Malacky/Rohožník - MHK Bytča                                            26:31 (9:13)

 


 

MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY:

9. kolo: 01. - 02.04.2023

1. skupina - MHáK Martin (hralo sa v nedeľu 02.04.2023 v telocvični Spojenej školy /ČS armády 24/)

C100 MHáK Martin - HK AS Trenčín "A"                              27:25 (13:7)
C101 MŠK - hádzaná Čadca - HK AS Trenčín "B"                 17:18 (8:9)
C102 MŠK - hádzaná Čadca - HK AS Trenčín "A"                16:26 (8:16)
C103 MHáK Martin - HK AS Trenčín "B"                             29:26 (13:13)

2. skupina - MHK Bytča (hralo sa v sobotu 01.04.2023 v ŠH v Bytči)

C104 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - Slovan Malá Fatra - HK Žilina                 18:40 (4:22)
C105 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - MHK Bytča                                       16:27 (9:15)
C106 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - MHK Bytča                                    16:33 (10:20)
C107 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - Slovan Malá Fatra - HK Žilina                   11:36 (7:22)

3. skupina - Športová akadémia Trenčín (hralo sa nedeľu 02.04.2023 v MŠH)

C108 Športová akadémia Trenčín - THA Martin "A"                             44:11 (27:4)
C109 HK Slávia Partizánske - THA Martin "A"                                     49:6 (31:4)
C110 Športová akadémia Trenčín - HK Slávia Partizánske                   21:29 (11:14)

 



MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY:


11. kolo je na programe cez víkend 15. - 16.04.2023, hostiteľmi kola sú HK AS Trenčín "A" /1. skupina/ (hrá sa v nedeľu 16.04.2023 v MŠH v Trenčíne), HK Sokol Bánovce nad Bebravou /2. skupina/ (hrá sa v sobotu 15.04.2023 v MŠH v Bánovciach nad Bebravou) a Športová akadémia Trenčín /3. skupina/ (hrá sa v nedeľu 16.04.2023 v MŠH v Trenčíne).

 

 

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 4. kolo
sobota 30.09.2023 o 11:00 hod.
SMF HK Žilina - MHK Bytča


1. liga Mladšie dorastenky - 4. kolo
sobota 30.09.2023 o 09:00 hod.
SMF HK Žilina - MHK Bytča


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 2. kolo
sobota 30.09.2023 od 15:00 hod.
organizátor: ŠA TRENČÍN
- 3. skupina.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 2. kolo
víkend 08. - 09.10.2023
organizátor: BÁNOVCE NAD BEBRAVOU
- 2. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1)
sezóna 2023/2024 v príprave.