Nachádzaš sa tu:
24 mar 2023, 22:07
Ostatná aktualizácia: 26 mar 2023, 21:36
Prečítané: 1181x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Milí priaznivci hádzanej, v tomto článku Vám prinášame aktuálne výsledky zo zápasov 20. kola MOL ligy žien, 20. kola prvej ženskej ligy, 20. kola prvej ligy starších a prvej ligy mladších dorasteniek, dohrávky 7. kola 2. skupiny krajskej súťaže starších žiačok (KZHá Trenčín + Žilina) a 10. kola krajskej súťaže mladších žiačok (KZHá Trenčín + Žilina).

 

PROGRAM A VÝSLEDKY:

 

MOL LIGA - ŽENY:

20. kolo: 25. - 26.03.2023

XBA-115 DHC Plzeň - AHT HC Tatran Stupava                                 37:22 (18:11)
XBA-116 Házená Kynžvart - HC DAC Dunajská Streda                     23:28 (12:12)
XBA-117 DHC Slavia Praha - DHK Zora Olomouc                             25:27 (15:17)
XBA-118 DHK Baník Most - DHC Sokol Poruba                               27:24 (15:10)
XBA-119 TJ Sokol Písek - HK Slovan Duslo Šaľa                             33:33 (17:16)
XBA-120 Handball club Zlín - MŠK IUVENTA Michalovce                  23:34 (11:14)

 


 

I. LIGA ŽIEN:

20. kolo: 25. - 26.03.2023

2A-134 ŠŠK SLŠ Prešov - HKM Šurany                                        35:27 (17:14)
2A-135 ŠKP Topoľčany - voľno                                                            -----
2A-136 SŠK Bern. 16 Košice - HC DAC D. Streda "B"                    22:42 (13:23)
2A-137 ŠKP Bratislava - HK AS Trenčín                                         33:29 (18:17)
2A-138 ŠA Trenčín - Zlatná na Ostrove                                           28:34 (11:15)
2A-139 DHK - 71 Nesvady - Bánovce n. Bebr.                                 26:25 (14:14)
2A-140 HK Slávia Partizánske - HK Junior Močenok                       31:30 (20:16)

 


 

II. LIGA ŽIEN:


6. kolo je na programe cez víkend 01. - 02.04.2023.

 


 

1. LIGA STARŠIE DORASTENKY


Dohrávka - 16. kolo: piatok 24.03.2023

7A-108 MŠK IUVENTA Michalovce - HC Sporta Hlohovec     (pi 24.03.2023/--:-- hod.) - Chemkostav Aréna, MI*

* - zápas bol opäť odložený.


20. kolo: 25. - 26.03.2023

7A-134 ŠŠK SLŠ Prešov - Malacky/Rohožník                                      35:29 (17:19)
7A-135 MHK Bytča - voľno                                                                        -----
7A-136 THA Martin/SMF - HK Žilina - HK Slovan Duslo Šaľa                  13:45 (6:17)
7A-137 HC Tatran Stupava - MŠK IUVENTA Michalovce                         25:34 (12:15)
7A-138 FHT Košice - HC DAC Dunajská Streda                                    26:41 (14:25)
7A-139 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - HC Sporta Hlohovec                              40:19 (20:9)
7A-140 ŠKP Bratislava - HK AS Trenčín                                               30:33 (14:16)

 




1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY:


Dohrávka - 16. kolo: piatok 24.03.2023

8A-108 MŠK IUVENTA Michalovce - HC Sporta Hlohovec    (pi 24.03.2023/--:-- hod.) - Chemkostav Aréna, MI*

* - zápas bol opäť odložený.


20. kolo: 25. - 26.03.2023

8A-134 ŠŠK SLŠ Prešov - Malacky/Rohožník                                       46:19 (25:8)
8A-135 MHK Bytča - voľno                                                                       -----
8A-136 THA Martin/SMF-HK Žilina - HK Slovan Duslo Šaľa                    28:30 (18:17)
8A-137 HC Tatran Stupava - MŠK IUVENTA Michalovce                         15:21 (5:10)
8A-138 FHT Košice - HC DAC Dunajská Streda                                      7:41 (3:22)
8A-139 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - HC Sporta Hlohovec                               32:2 (14:1)
8A-140 ŠKP Bratislava - HK AS Trenčín                                               26:36 (12:18)

 


 

MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY:


Dohrávka - 7. kolo: 04. - 05.03.2023

2. skupina - MHáK Martin (dohrávalo sa v sobotu 25.03.2023 v telocvični Spojenej školy /ČS armády 24/)

C82 MŠK - hádzaná Čadca - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                     10:18 (6:12)
C83 MHáK Martin - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                                    21:19 (13:10)
C84 MŠK - hádzaná Čadca - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                       13:16 (6:8)
C85 MHáK Martin - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                                   20:12 (11:7)


9. kolo je na programe cez víkend 01. - 02.04.2023, hostiteľmi kola sú MHáK Martin /1. skupina/, MHK Bytča /2. skupina/ (hrá sa v sobotu 01.04.2023 v ŠH v Bytči) a Športová akadémia Trenčín /3. skupina/.

 



MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY:

10. kolo: 25. - 26.03.2023

1. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina (hralo sa v sobotu 25.03.2023 v ŠH ŽSK /Rosinská 4/)

D118 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - HK AS Trenčín "A"                  20:27 (10:19)
D119 MHK Bytča - HK AS Trenčín "A"                                            6:32 (3:14)
D120 MHK Bytča - HK AS Trenčín "B"                                            9:11 (4:4)
D121 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - HK AS Trenčín "B"                    17:7 (2:4)

2. skupina - HK Slávia Partizánske (hralo sa v nedeľu 26.03.2023 v MŠH)

D122 HK Slávia Partizánske - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                            51:7 (25:2)
D123 Športová akadémia Trenčín - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                       13:14 (6:6)
D124 HK Slávia Partizánske - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                             32:17 (19:9)
D125 Športová akadémia Trenčín - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                     24:12 (13:7)

3. skupina - ŠKHá Dubnica nad Váhom (hralo sa v sobotu 25.03.2023 v MŠH)

D126 ŠKHá Dubnica nad Váhom - THA Martin "A"                     10:20 (9:13)
D127 ŠKHá Dubnica nad Váhom - THA Martin "B"                      (zrušený)
D128 THA Martin "A" - THA Martin "B"                                       (zrušený)


D129 MŠK - hádzaná Čadca - voľno
D130 MHáK Martin - voľno

 

 

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 12. kolo N
sobbota 27.04.2024 o 12:00 hod.
MHK Bytča - HK AS Trenčín
- nadstavba.
- skupina o 7. - 12. miesto.


1. liga Mladšie dorastenky - 12. kolo N

sobota 27.04.2024 o 10:00 hod.
MHK Bytča - HK AS Trenčín
- nadstavba.
- skupina o 7. - 12. miesto.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 13. kolo
sobota 20.04.2024 od 09:00 hod.
organizátor: HK SLÁVIA PARTIZÁNSKE
- 4. skupina.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 13. kolo
sobota 27.04.2024 od 09:00 hod.
organizátor: ŠA TRENČÍN "A"
- 4. skupina
.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1) - 7. kolo
nedeľa 21.04.2024 od 12:00 hod.
organizátor: ŠKHá DUBNICA NAD VÁHOM
- 1. skupina.