Nachádzaš sa tu:
17 nov 2022, 07:16
Ostatná aktualizácia: 22 nov 2022, 12:56
Prečítané: 568x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Milí priaznivci hádzanej, v tomto článku Vám prinášame aktuálne výsledky zo zápasov 8. kola MOL ligy žien, 9. kola, dohrávok zápasov 8. kola a predohrávok 11. kola prvej ženskej ligy, 9. kola, dohrávky 8. zápasu 8. kola a predohrávok 11.kola prvej ligy starších a prvej ligy mladších dorasteniek, 5. kola krajskej súťaže starších žiačok (KZHá Trenčín + Žilina).

 

PROGRAM A VÝSLEDKY:

 

MOL LIGA - ŽENY:

8. kolo: 19. - 20.11.2022

XBA-043 DHC Plzeň - MŠK IUVENTA Michalovce                                              22:24 (9:11)
XBA-044 Handball Club Zlín - HK Slovan Duslo Šaľa                                          28:46 (11:24)
XBA-045 TJ Sokol Písek - DHC Sokol Poruba                                                   29:22 (14:12)
XBA-046 DHK Baník Most - DHK Zora Olomouc                                                25:25 (14:14)
XBA-047 DHC Slavia Praha - HC DAC Dunajská Streda                                      28:31 (12:17)
XBA-048 Házená Kynžvart - AHT HC Tatran Stupava                                           39:22 (18:11)

 


 

I. LIGA ŽIEN:


Dohrávky - 8. kolo: štvrtok 17.11.2022

2A-50 Bern. Košice - ŠKP Bratislava                                                       30:27 (16:12)
2A-53 Nesvady - HC Sporta Hlohovec                                                       29:24 (16:13)


Predohrávky - 11. kolo: štvrtok 17.11.2022

2A-75 HK AS Trenčín - ŠŠK SLŠ Prešov                                                 31:30 (14:13)
2A-77 HK Slávia Partizánske - ŠKP Topoľčany                                         23:28 (11:16)


9. kolo: 19. - 20.11.2022

2A-57 HK Junior Močenok - Nesvady                                                        24:26 (11:12)
2A-58 HKM Šurany - HC DAC Dun. Streda "B"                                          28:32 (10:17)
2A-59 Bánovce n. Bebr. - ŠA Trenčín                                                        27:19 (11:12)
2A-60 ŠKP Bratislava - HK Slávia Partizánske                                           30:29 (17:15)
2A-61 Handball Zlatná na Ostr. - Bern. Košice                                            34:14 (13:6)
2A-62 ŠŠK SLŠ Prešov - HC Sporta Hlohovec                                            33:19 (18:9)
2A-63 HK AS Trenčín - ŠKP Topoľčany                                                     36:30 (21:14)

 


 

II. LIGA ŽIEN:


6. kolo je na programe cez víkend 01. - 02.04.2022.

 


 

1. LIGA STARŠIE DORASTENKY


Predohrávky - 11. kolo: štvrtok 17.11.2022

7A-71 HK AS Trenčín - ŠŠK SLŠ Prešov                                                            31:20 (17:11)
7A-72 MŠK IUVENTA Michalovce - MHK Bytča                  (št 17.11.2022/14:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI*
7A-74 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - FHT Košice                                        45:30 (22:13)
7A-76 HC Sporta Hlohovec - HC DAC Dunajská Streda                                        22:46 (11:24)
7A-77 HC Tatran Stupava - ŠK ZEMPLÍN Trebišov                                               24:26 (12:10)

* - zápas bol odložený.


9. kolo: 19. - 20.11.2022

7A-57 voľno - FHT Košice                                                                                          -----
7A-58 Malacky/Rohožník - HC DAC Dunajská Streda                                           24:30 (11:15)
7A-59 IUVENTA Michalovce - THA Martin/SMF - HK Žilina     (so 19.11.2022/15:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI*
7A-60 HK AS Trenčín - ŠK ZEMPLÍN Trebišov                                                      41:32 (21:14)
7A-61 MHK Bytča - HK Slovan Duslo Šaľa                                                        32:42 (12:19)
7A-62 ŠŠK SLŠ Prešov - HC Sporta Hlohovec                                                      38:25 (17:12)
7A-63 ŠKP Bratislava - HC Tatran Stupava                                                            26:30 (15:13)

* - zápas bol odložený pre chorobnosť v tíme hostiek (THA Martin/SMF - HK Žilina).


Dohrávka - 8. kolo: pondelok 21.11.2022

7A-55 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - MŠK IUVENTA Michalovce                                       15:36 (8:21)

 




1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY:


Predohrávky - 11. kolo: štvrtok 17.11.2022

8A-71 HK AS Trenčín - ŠŠK SLŠ Prešov                                                            30:28 (19:18)
8A-72 MŠK IUVENTA Michalovce - MHK Bytča                   (št 17.11.2022/12:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI*
8A-74 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - FHT Košice                                          42:9 (17:2)
8A-76 HC Sporta Hlohovec - HC DAC Dunajská Streda                                         17:39 (7:16)
8A-77 HC Tatran Stupava - ŠK ZEMPLÍN Trebišov                                                 28:21 (12:7)

* - zápas bol odložený.


9. kolo: 19. - 20.11.2022

8A-57 voľno - FHT Košice                                                                                          -----
8A-58 Malacky/Rohožník - HC DAC Dunajská Streda                                            26:31 (11:18)
8A-59 IUVENTA Michalovce - THA Martin/SMF - HK Žilina                                     39:20 (23:10)
8A-60 HK AS Trenčín - ŠK ZEMPLÍN Trebišov                                                        45:9 (23:1)
8A-61 MHK Bytča - HK Slovan Duslo Šaľa                                                         31:40 (17:21)
8A-62 ŠŠK SLŠ Prešov - HC Sporta Hlohovec                                                       42:22 (21:13)
8A-63 ŠKP Bratislava - HC Tatran Stupava                                                             20:23 (11:12)

 


 

MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY:

5. kolo: 19. - 20.11.2022

1. skupina - THA Martin "A" (hralo sa v sobotu 19.11.2022 v Športovom centre v obci Diaková /okr. MT/)

C55 THA Martin "A" - HK AS Trenčín "A"                               16:45 (10:20)
C56 THA Martin "B" - HK AS Trenčín "B"                                  (zrušené)
C57 THA Martin "A" - HK AS Trenčín "B"                                12:30 (5:17)
C58 THA Martin "B" - HK AS Trenčín "A"                                  (zrušené)

2. skupina - Športová akadémia Trenčín (hralo sa v nedeľu 20.11.2022 v MŠH)

C59 Športová akadémia Trenčín - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                                  28:14 (14:5)
C60 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK Slávia Partizánske                                       29:32 (16:15)
C61 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HK Slávia Partizánske                                         13:32 (8:15)
C62 Športová akadémia Trenčín - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                                 22:10 (12:5)

3. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina (hralo sa v nedeľu 20.11.2022 v ŠH ŽSK /Rosinská 4/)

C63 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - MHáK Martin                                               34:16 (16:8)
C64 MHK Bytča - MŠK - hádzaná Čadca                                                         30:6 (15:3)
C65 MHK Bytča - MHáK Martin                                                                       31:20 (19:8)
C66 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - MŠK - hádzaná Čadca                                  37:5 (18:2)

 



MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY:


6. kolo je na programe cez víkend 26. - 27.11.2022, hostiteľmi kola sú ŠKHá Dubnica nad Váhom /1. skupina/ (hrá sa v sobotu 26.11.2022 v MŠH v Dubnici nad Váhom), HK Slávia Partizánske /2. skupina/ (hrá sa v nedeľu 27.11.2022 v MŠH v Partizánskom) a THA Martin "A" /3. skupina/ (hrá sa v sobotu 26.11.2022 v Športovom centre v obci Diaková /okr. MT/).

 

 

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 12. kolo
sobota 10.12.2022 o 12:00 hod.
MHK Bytča - HK AS Trenčín


1. liga Staršie dorastenky - 10. kolo
pondelok 12.12.2022 o 18:00 hod.
MHK Bytča - HC Sporta Hlohovec
- dohrávka.


1. liga Mladšie dorastenky - 12. kolo
sobota 10.12.2022 o 10:00 hod.
MHK Bytča - HK AS Trenčín

1. liga Mladšie dorastenky - 10. kolo
pondelok 12.12.2022 o 16:00 hod.
MHK Bytča - HC Sporta Hlohovec
- dohrávka.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 6. kolo
víkend 18. - 19.02.2023
organizátor: SMF - HK ŽILINA
2. skupina.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky
- 7. kolo
nedeľa 04.12.2022 od 09:00 hod.
organizátor: MHK BYTČA
1. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1) - 3. kolo
víkend 17. - 18.12.2022
organizátor: BÁNOVCE NAD BEBRAVOU
- 1. skupina.