Nachádzaš sa tu:
21 sep 2022, 17:34
Ostatná aktualizácia: 30 sep 2022, 13:33
Prečítané: 615x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Milí priaznivci hádzanej, v tomto článku Vám prinášame aktuálne výsledky zo zápasov 4. kola MOL ligy žien, 3. kola prvej ženskej ligy, 3. kola prvej ligy starších a prvej ligy mladších dorasteniek a z 2. kola krajskej súťaže starších žiačok (KZHá Trenčín + Žilina).

 

PROGRAM A VÝSLEDKY:

 

MOL LIGA - ŽENY:


Predohrávka - 3. kolo: streda 21.09.2022

XBA-024 DHK Baník Most - DHC Slavia Praha                                            30:21 (17:13)


4. kolo: 24. - 25.09.2022

XBA-019 DHC Plzeň - DHC Sokol Poruba                                                   30:23 (14:13)
XBA-020 HK Slovan Duslo Šaľa - DHK Zora Olomouc                                  31:25 (17:11)
XBA-021 MŠK IUVENTA Michalovce - HC DAC Dun. Streda                          20:19 (10:9)
XBA-022 Handball Club Zlín - AHT HC Tatran Stupava                                  28:28 (17:15)
XBA-023 TJ Sokol Písek - Házená Kynžvart                                                32:32 (16:20)
XBA-024 DHK Baník Most - DHC Slavia Praha                                            30:21 (17:13)

 


 

I. LIGA ŽIEN:


Predohrávka - 3. kolo: streda 21.09.2022

2A-20 ŠŠK SLŠ Prešov - Bern. Košice                                                     30:23 (15:10)


3. kolo: 24. - 25.09.2022

2A-15 HK Junior Močenok - HC Sporta Hlohovec                                       22:27 (10:15)
2A-16 Bánovce n. Bebr. - HK AS Trenčín                                                  25:22 (10:14)
2A-17 Športová akadémia Trenčín - Nesvady                                             29:20 (12:11)
2A-18 Handball Zlatná na Ostrove - Partizánske                                         25:17 (12:5)
2A-19 HC DAC Dun. Streda "B" - ŠKP Topoľčany                                      44:35 (22:14)
2A-20 ŠŠK SLŠ Prešov - Bern. Košice                                                     30:23 (15:10)
2A-21 HKM Šurany - ŠKP Bratislava                                                         27:24 (16:15)

 


 

II. LIGA ŽIEN:


1. kolo je na programe cez víkend 01. - 02.10.2022.

 


 

1. LIGA STARŠIE DORASTENKY


Predohrávka - 3. kolo: piatok 23.09.2022

7A-17 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - ŠKP Bratislava                             28:19 (13:10)

 

3. kolo: 24. - 25.09.2022

7A-15 MHK Bytča - THA Martin/SMF - HK Žilina                                         53:17 (23:9)
7A-16 voľno - HC Tatran Stupava                                                                        ------
7A-17 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - ŠKP Bratislava                             28:19 (13:10)
7A-18 HC DAC Dunajská Streda - ŠK ZEMPLÍN Trebišov                                29:24 (10:8)
7A-19 HK Slovan Duslo Šaľa - HK AS Trenčín                                               43:26 (22:13)
7A-20 HC Sporta Hlohovec - MŠK IUVENTA Michalovce                                 18:39 (10:21)
7A-21 ŠŠK SLŠ Prešov - FHT Košice                                                           40:26 (18:14)


Dohrávka - 3. kolo: pondelok 26.09.2022

7A-15 MHK Bytča - THA Martin/SMF - HK Žilina                                         53:17 (23:9)

 




1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY:


Predohrávka - 3. kolo: piatok 23.09.2022

8A-17 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - ŠKP Bratislava                              22:18 (11:11)


3. kolo: 24. - 25.09.2022

8A-15 MHK Bytča - THA Martin/SMF - HK Žilina                                         24:27 (11:12)
8A-16 voľno - HC Tatran Stupava                                                                        ------
8A-17 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - ŠKP Bratislava                              22:18 (11:11)
8A-18 HC DAC Dunajská Streda - ŠK ZEMPLÍN Trebišov                                 41:15 (24:6)
8A-19 HK Slovan Duslo Šaľa - HK AS Trenčín                                                38:26 (18:14)
8A-20 HC Sporta Hlohovec - MŠK IUVENTA Michalovce                                   12:43 (8:24)
8A-21 ŠŠK SLŠ Prešov - FHT Košice                                                              44:9 (25:3)


Dohrávka - 3. kolo: pondelok 26.09.2022

8A-15 MHK Bytča - THA Martin/SMF - HK Žilina                                         24:27 (11:12)

 


 

MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY:


Predohrávka - 1. kolo - 24. - 25.09.2022

1. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom (predohrávalo sa vo štvrtok 22.09.2022 v MŠH v Trenčíne)

C5 HK AS Trenčín "B" - HK AS Trenčín "A"                                                               14:35 (8:15)


1. kolo: 24. - 25.09.2022

1. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom (hralo sa v sobotu 24.09.2022 na ihrisku pri ZŠ)

C1 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HK AS Trenčín "B"                                            16:21 (10:15)
C2 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK AS Trenčín "A"                                             --:-- (--:--)*
C3 HK AS Trenčín "A" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                                             27:6 (10:2)
C4 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK AS Trenčín "B"                                             --:-- (--:--)*
C5 HK AS Trenčín "B" - HK AS Trenčín "A"                                                               14:35 (8:15)
C6 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                           --:-- (--:--)*

* - zápas bol odložený, družstvo starších žiačok HK Sokol Bánovce nad Bebravou nepricestovalo.

2. skupina - HK Slávia Partizánske (hralo sa v sobotu 24.09.2022 v MŠH)

C7 HK Slávia Partizánske - Športová akadémia Trenčín                                 21:22 (13:14)
C8 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - MHK Bytča                                            --:-- (--:--)*
C9 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - Športová akadémia Trenčín                        34:14 (22:6)
C10 HK Slávia Partizánske - MHK Bytča                                                   24:30 (11:12)**
C11 MHK Bytča - Športová akadémia Trenčín                                             --:-- (--:--)*
C12 HK Slávia Partizánske - Slovan Malá Fatra - HK Žilina                              22:34 (9:20)

* - zápas bol odložený.

** - zápas bol odložený, zápas sa dohrával v utorok 27.09.2022 o 16:00 hod. v MŠH v Partizánskom.

3. skupina: THA Martin "A" (hralo sa v nedeľu 25.09.2022 v Športovom centre v obci Diaková /okr. MT/)

C13 THA Martin "B" - THA Martin "A"                                         --:-- (--:--)*
C14 MHáK Martin - MŠK - hádzaná Čadca                               24:9 (10:2)
C15 MŠK - hádzaná Čadca - THA Martin "A"                           22:34 (10:14)
C16 MHáK Martin - THA Martin "B"                                           --:-- (--:--)*
C17 THA Martin "A" - MHáK Martin                                         22:44 (13:21)
C18 MŠK - hádzaná Čadca - THA Martin "B"                              --:-- (--:--)*

* - zápas sa nehral, družstvo starších žiačok THA Martin "B" nenastúpilo.


Dohrávka - 1. kolo - 24. - 25.09.2022

2. skupina - HK Slávia Partizánske (dohrávalo sa v utorok 27.09.2022 v MŠH v Partizánskom)

C10 HK Slávia Partizánske - MHK Bytča                                                     24:30 (11:12)
 



MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY:


2. kolo je na programe cez víkend 01. - 02.10.2022, hostiteľmi kola sú HK AS Trenčín "A" /1. skupina/ (hrá sa v nedeľu 02.10.2022 v MŠH v Trenčíne), HK Sokol Bánovce nad Bebravou /2. skupina/ (hrá sa v nedeľu 02.10.2022 v MŠH v Bánovciach nad Bebravou) a MHáK Martin /3. skupina (hrá sa v sobotu 01.10.2022 v telocvični Spojenej školy /ČS armády 24/ v Martine/).

 

 

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 12. kolo
sobota 10.12.2022 o 12:00 hod.
MHK Bytča - HK AS Trenčín


1. liga Staršie dorastenky - 10. kolo
pondelok 12.12.2022 o 18:00 hod.
MHK Bytča - HC Sporta Hlohovec
- dohrávka.


1. liga Mladšie dorastenky - 12. kolo
sobota 10.12.2022 o 10:00 hod.
MHK Bytča - HK AS Trenčín

1. liga Mladšie dorastenky - 10. kolo
pondelok 12.12.2022 o 16:00 hod.
MHK Bytča - HC Sporta Hlohovec
- dohrávka.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 6. kolo
víkend 18. - 19.02.2023
organizátor: SMF - HK ŽILINA
2. skupina.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky
- 7. kolo
nedeľa 04.12.2022 od 09:00 hod.
organizátor: MHK BYTČA
1. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1) - 3. kolo
víkend 17. - 18.12.2022
organizátor: BÁNOVCE NAD BEBRAVOU
- 1. skupina.