Nachádzaš sa tu:
10 sep 2022, 07:14
Ostatná aktualizácia: 14 sep 2022, 23:38
Prečítané: 497x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Milí priaznivci hádzanej, v tomto článku Vám prinášame aktuálne výsledky zo zápasov 2. kola MOL ligy žien, 1. kola prvej ženskej ligy a z 1. kola prvej ligy starších a prvej ligy mladších dorasteniek.

 

PROGRAM A VÝSLEDKY:

 

MOL LIGA - ŽENY:


Predohrávka - 11. kolo: streda 10.11.2021

XBA-012 TJ Sokol Písek - DHK Baník Most                                              25:29 (11:14)


2. kolo: 10. - 11.09.2022

XBA-007 DHC Plzeň - DHK Zora Olomouc                                                27:25 (16:11)
XBA-008 DHC Sokol Poruba - HC DAC Dunajská Streda                           24:28 (17:13)
XBA-009 HK Slovan Duslo Šaľa - AHT HC Tatran Stupava                          32:24 (16:11)
XBA-010 MŠK IUVENTA Michalovce - Házená Kynžvart                             27:30 (11:17)
XBA-011 Handball Club Zlín - DHC Slavia Praha                                         25:36 (10:17)
XBA-012 TJ Sokol Písek - DHK Baník Most                                              25:29 (11:14)

 


 

I. LIGA ŽIEN:

1. kolo: 10. - 11.09.2022

2A-01 ŠA Trenčín - Partizánske                                                            29:29 (15:18)
2A-02 Nesvady - Bern. Košice                                                              28:24 (15:16)
2A-03 HC DAC Dun. Streda "B" - ŠKP Bratislava                                   34:33 (15:14)
2A-04 ŠŠK SLŠ Prešov - ŠKP Topoľčany                                               30:16 (14:7)
2A-05 Handball Zlatná na Ostrove - HK AS Trenčín                                 34:28 (18:16)
2A-06 Bánovce nad Bebr. - HC Sporta Hlohovec                                      43:22 (25:9)
2A-07 HKM Šurany - HK Junior Močenok                                               26:21 (14:12)

 


 

II. LIGA ŽIEN:


1. kolo je na programe cez víkend 01. - 02.10.2022.

 


 

1. LIGA STARŠIE DORASTENKY

1. kolo: 10. - 11.09.2022

7A-01 HK Slovan Duslo Šaľa - HC Sporta Hlohovec                                43:13 (24:7)
7A-02 voľno - HK AS Trenčín                                                                     ------
7A-03 THA Martin/SMF - HK Žilina - FHT Košice                                   25:44 (15:19)
7A-04 MHK Bytča - HC Tatran Stupava                                              25:29 (11:12)
7A-05 Malacky/Rohožník - MŠK IUVENTA Michalovce                           21:28 (13:13)
7A-06 ŠŠK SLŠ Prešov - ŠK ZEMPLÍN Trebišov                                    32:22 (16:13)
7A-07 HC DAC Dunajská Streda - ŠKP Bratislava                                  33:24 (16:13)

 




1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY:

1. kolo: 10. - 11.09.2022

8A-01 HK Slovan Duslo Šaľa - HC Sporta Hlohovec                                49:13 (25:8)
8A-02 voľno - HK AS Trenčín                                                                     ------
8A-03 THA Martin/SMF - HK Žilina - FHT Košice                                     50:9 (27:3)
8A-04 MHK Bytča - HC Tatran Stupava                                                16:20 (5:7)
8A-05 Malacky/Rohožník - MŠK IUVENTA Michalovce                            15:42 (5:22)
8A-06 ŠŠK SLŠ Prešov - ŠK ZEMPLÍN Trebišov                                     25:11 (13:7)
8A-07 HC DAC Dunajská Streda - ŠKP Bratislava                                   36:15 (18:6)

 


 

MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY:


1. kolo je na programe cez víkend 24. - 25.09.2022.

 



MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY:


1. kolo je na programe cez víkend 17. - 18.09.2022.

 

 

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 4. kolo
sobota 08.10.2022 o 12:00 hod.
ŠŠK SLŠ Prešov - MHK Bytča


1. liga Mladšie dorastenky - 4. kolo

sobota 08.10.2022 o 13:45 hod.
ŠŠK SLŠ Prešov - MHK Bytča


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 3. kolo
víkend 22. - 23.10.2022
organizátor: HK AS TRENČÍN "A"
1. skupina.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky
- 3. kolo
sobota 15.10.2022 od 09:00 hod.
organizátor: MHK BYTČA
1. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1)
sezóna 2022/2023 v príprave.