Nachádzaš sa tu:
23 okt 2021, 07:25
Ostatná aktualizácia: 27 okt 2021, 20:41
Prečítané: 654x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Milí priaznivci hádzanej, v tomto článku Vám prinášame aktuálne výsledky zo 7. kola spoločnej česko-slovenskej súťaže žien - MOL ligy, 6. kola prvej ženskej ligy, 4. kola druhej ženskej ligy a 6. kola najvyšších súťaží starších a mladších dorasteniek.

Zo žiackych kategórii sa predstavia v hre mladšie žiačky, keď hostiteľmi zápasov 4. kola krajskej súťaže Žilinského a Trenčianskeho kraja mladších žiačok sú HK AS Trenčín "B" (1. skupina), Slovan Malá Fatra - HK Žilina (2. skupina) a HK Slávia Partizánske (3. skupina).


PROGRAM A VÝSLEDKY:

 

MOL LIGA - ŽENY:


Predohrávka - 7. kolo: streda 20.10.2021

W-44 DHC Slavia Praha - HC DAC Dunajská Streda                           26:31 (13:19)


7. kolo: 23. - 24.10.2021

W-43 Handball PSG Zlín - KPR Ruch Chorzów                                  33:40 (15:20)
W-44 DHC Slavia Praha - HC DAC Dunajská Streda                           26:31 (13:19)
W-45 TJ Sokol Písek - MŠK IUVENTA Michalovce                             22:36 (12:18)
W-46 DHC Plzeň - DHK Baník Most                                                 22:29 (13:13)
W-47 DHK Zora Olomouc - HK Hodonín                                            27:21 (15:11)
W-48 HK Slovan Duslo Šaľa - Házená Kynžvart                                 22:29 (10:14)
W-49 DHC Sokol Poruba - AHT HC Tatran Stupava                             37:12 (18:3)

 


 

I. LIGA ŽIEN:

6. kolo: 23. - 24.10.2021

2A-36 Močenok - Partizánske                                                  33:29 (16:15)
2A-37 Bern. Košice - Šurany                                                   28:33 (12:16)
2A-38 ŠKP Bratislava - HC DAC Dun. Streda "B"                      28:33 (15:21)
2A-39 voľno - voľno                                                                        -----
2A-40 Topoľčany - ŠŠK Prešov                                               30:28 (15:13)
2A-41 Nesvady - Bánovce n. Bebr.                                          27:26 (14:10)
2A-42 Hlohovec - Zlatná na Ost.                                             30:25 (15:13)

 


 

II. LIGA ŽIEN:

4. kolo: 23. - 24.10.2021

4A-10 ŠA Trenčín - ŠKH Pezinok                                                    27:16 (13:7)
4A-11 TJ Družstevník Topoľníky - Lokomotíva Vrútky                         27:26 (11:10)
4A-12 HKŽ Nové Zámky - FHT Košice                                             27:28 (17:14)

 


 

1. LIGA STARŠIE DORASTENKY

6. kolo: 23. - 24.10.2021

7A-36 Stupava - Partizánske                                                      43:21 (22:12)
7A-37 FHT Košice - MHK Bytča                                                  odložené*
7A-38 ŠKP Bratislava - HC DAC Dunajská Streda                        26:27 (14:13)
7A-39 Šaľa - Malacky/Rohožník                                                   49:12 (21:5)
7A-40 HK AS Trenčín - Prešov/Vranov                             (so 23.10.2021/12:30 hod.) - MŠH, Bánovce nad Bebravou**
7A-41 voľno - THA Martin/MŠK Čadca                                                 -----
7A-42 Hlohovec - Michalovce                                                       19:42 (7:18)

* - zápas bol odložený, zápas sa bude dohrávať v stredu 17.11.2021 v Hádzanárskej hale v Košiciach.

** - zápas bol odložený kvôli COVID-19 v tíme hostiek (Prešov/Vranov).

 




1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY:

6. kolo: 23. - 24.10.2021

8A-36 Stupava - Partizánske                                                      36:23 (18:9)
8A-37 FHT Košice - MHK Bytča                                                 odložené*
8A-38 ŠKP Bratislava - HC DAC Dunajská Streda                        15:27 (6:15)
8A-39 Šaľa - Malacky/Rohožník                                                 34:30 (19:16)
8A-40 HK AS Trenčín - Prešov/Vranov                           (so 23.10.2021/10:30 hod.) - MŠH, Bánovce nad Bebravou**
8A-41 voľno - THA Martin/MŠK Čadca                                               -----
8A-42 Hlohovec - Michalovce                                                      20:45 (7:23)

* - zápas bol odložený, zápas sa bude dohrávať v stredu 17.11.2021 v Hádzanárskej hale v Košiciach.

** - zápas bol odložený kvôli COVID-19 v tíme hostiek (Prešov/Vranov).

 


 

MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY:


4. kolo je na programe cez víkend 06. - 07.11.2021, hostiteľmi zápasov sú THA Martin, MHK Bytča (hrá sa v sobotu 06.11.2021 v ŠH v obci Predmier /okr. Bytča/
) a HK AS Trenčín "A".

 



MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY:

4. kolo: 23. - 24.10.2021

1. skupina - HK AS Trenčín "B"*

35D HK AS Trenčín "B" - Športová akadémia Trenčín
36D HK AS Trenčín "A" - THA Martin
37D Športová akadémia Trenčín - THA Martin
38D HK AS Trenčín "A" - Športová akadémia Trenčín
39D HK AS Trenčín "B" - THA Martin

* - zápasy 1. skupiny boli odložené.

2. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina (hralo sa v sobotu 23.10.2021 v ŠH ŽSK /Rosinská 4/)

40D Slovan Malá Fatra - HK Žilina - MHK Bytča                                             8:14 (4:9)
41D HK Sokol Bánovce nad Bebravou - MHK Bytča                                      6:20 (2:11)
42D Slovan Malá Fatra - HK Žilina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                  29:7 (15:4)

3. skupina - HK Slávia Partizánske (hralo sa v sobotu 23.10.2021 v MŠH)

43D HK Slávia Partizánske - MHáK Martin                                             16:11 (9:6)
44D TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - MHáK Martin                               10:17 (5:8)
45D HK Slávia Partizánske - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                  25:9 (18:4)

 

 

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 14. kolo
sobota 28.05.2022 o 13:45 hod.
ŠŠK SLŠ Prešov - MHK Bytča
- dohrávka.


1. liga Mladšie dorastenky - 14. kolo

sobota 28.05.2022 o 12:00 hod.
ŠŠK SLŠ Prešov - MHK Bytča
- dohrávka.


MK ZA-TN - Staršie žiačky
sezóna 2021/2022 sa skončila.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - SOH U12

od 24. do 26.06.2022
organizátor: SMF - HK ŽILINA
- turnaj.


MK ZA-TN - Prípravka (5+1)
súťaž sa neuskutoční.

 
MK ZA-TN - Prípravka (4+1)

sezóna 2021/2022 sa skončila.