Nachádzaš sa tu:
03 okt 2021, 18:16
Ostatná aktualizácia: 30 jan 2022, 18:35
Prečítané: 1409x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

V nedeľu 3.10. 2021 cestovali naše dorastenky na zápasy 4. kola ligy do Stupavy, Na palubovke sa ako prvé predstavili mladšie baby. Bytčianky sa ani tentokrát nedali zahanbiť. Hneď v úvode zápasu sa uchopili vedenia a nepustili ho až do konca. Duel vyhrali s vysokým 16-gólovým rozdielom.

Naopak, staršie dievčatá odišli domov opäť bez bodu, napriek veľkej snahe sa im nedarilo v obrane, ani v útoku a na konci prvého polčasu prehrávali o 11 gólov, a hoci v druhom polčase im pomáhali aj mladšie kolegyne, vysoký rozdiel sa už nepodarilo zmazať.

Mladším dorkám gratulujeme a do ďalších zápasov držíme obom kategóriám palce.

 

4. KOLO - 1. LIGA MLADŠIE A 1. LIGA STARŠIE DORASTENKY:

 

NEDEĽA 03. OKTÓBER 2021 - STUPAVA, ŠKOLSKÁ ŠPORTOVÁ HALA


1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY - 4. kolo:

HC TATRAN STUPAVA - MHK BYTČA         21:37 (9:20)

Pok. hody: 4/4 - 2/2, vylúčené: 3 - 1. Rozhodovali: M. Adamkovič a S. Švarc. Divákov: 35.

 

HC TATRAN: P. Puškáčová, N. J. O´Sullivan - V. Drahošová, L. Dvoranová, V. Seewaldová, L. Raková 2, Z. Komíneková 4/4,  L. Polláková 3, L. Tarabová 2, H. Hasoňová 1, J. Ďurišová, N. Labudová 4, P. Mikulová 1, L. Labudová 3. Tréner: Ľuboš Hepner.

MHK: N. Hrabovská - E. Mináriková 3, N. Leštinová 13/2, M. Marušáková 7, R. Kytková 3, J. Honzová 4, M. Obuchová, K. Bryndziarová, E. Škulipaiová 1, T. Čikotová 5, E. Hundáková 1. Tréner: Michal Hradil.

 

Hlasy po zápase

Emma Hundáková (pivotka): „Zápas so Stupavou z našej strany hodnotím veľmi pozitívne. Na súperky zo Stupavy sme sa dobre v priebehu týždňa pripravili, samozrejme vedeli sme, že ich nemôžeme podceniť. Do zápasu sme šli s cieľom vytvoriť si čo najskôr gólový náskok, čo sa nám aj podarilo. Takže do druhého polčasu sme vstúpili s väčšou pohodou, aj keď sme vedeli, že nemôžeme poľaviť z našej doterajšej hry. Počas zápasu sme ťažili najmä zo zabezpečenej obrany, vďaka ktorej sme si vytvorili množstvo gólových šancí, ktoré sa nám darilo premieňať. Samozrejme bolo tam aj pár chýb, z ktorých sa určite poučíme. Ďakujem tímu za tento zápas a dúfam, že sa nám bude dariť takto aj naďalej počas sezóny."

Martina Obuchová (krídelníčka): „Vedeli sme, že súper je veľmi silný na domácej palubovke, preto sme sa pripravovali zodpovedne po kondičnej stránke. Na začiatku zápasu sme zvládli dať pár gólov, ktoré nám pomohli k bojovnosti. Cez polčas sme sa opäť ako kolektív povzbudili, že si náskok musíme udržať. V druhom polčase nás zaskočili vysunutou obranou, ale napriek tomu sme bojovali a na konci zápasu sme si mohli užiť čerešničku na torte v podobe výhry. Opäť sa potvrdilo, že základom našej hry je silný kolektív."

 

 

1. LIGA STARŠIE DORASTENKY - 4. kolo:

HC DAC DUNAJSKÁ STREDA - MHK BYTČA        36:23 (21:10)

Pok. hody: 2/2 - 3/3, vylúčené: 0 - 0. Rozhodovali: M. Adamkovič a S. Švarc. Divákov: 35.

 

HC TATRAN: M. Záhradná, V. Papajová - H. Galková 10, K. Holúbeková, L. Raková, M. Štrbáňová 3/1, E. Ďurišová 5, H. Karkušová 4, M. Novosadová 5, N. Labudová, A. Horváthová 2/1, L. Labudová 2, K. Karkušová 5. Tréner: Ľuboš Hepner.

MHK: N. Chudovská - V. Rantúchová 2, N. Leštinová 3, J. Honzová 3, R. Sakalová 3, K. Jánošíková 7, V. Čanigová, T. Zubáňová, K. Bryndziarová, Z. Hujíková, T. Margušová, A. Harantová 5/3, E. Hundáková. Tréner: Michal Hradil.

 

Hlasy po zápase:

Valéria Čanigová (pivotka, krídelníčka): „Zápas v Stupave bol celkom náročný. V prvom polčase sme mali od začiatku viacero technických chýb a problém s obranou, hlavne čo sa pivota týka a aj vďaka nemu si Stupava získala slušný náskok. V druhom polčase nám prišli pomôcť mladšie dorky, takže sa nám podarilo rozdiel znížiť, ale nakoniec sa prejavila únava a nevládali sme už náskok Stupavy dobehnúť. Avšak, myslím si že to bol fajn zápas, že sme sa snažili."

Adriána Harantová (spojka, krídelníčka): „Zápas nám nevyšiel podľa predstáv. Prvý polčas nám chvíľu trvalo sa rozohrať a využiť naše šance a súperky toho využili. Nakoniec sme sa trochu rozohrali ale pri malom počte hráčok a nedostatočnej kondícii sme už moc nevládali. No na druhý polčas nám prišli pomôcť naše mladšie dorastenky a to nám dosť pomohlo. Ale treba sa poučiť z chýb, ktoré sme urobili a ísť ďalej!"

 

 

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky
sezóna 2021/2022 sa skončila.


1. liga Mladšie dorastenky

sezóna 2021/2022 sa skončila.


MK ZA-TN - Staršie žiačky
sezóna 2021/2022 sa skončila.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky

sezóna 2021/2022 sa skončila.


MK ZA-TN - Prípravka (5+1)
súťaž sa neuskutoční.

 
MK ZA-TN - Prípravka (4+1)

sezóna 2021/2022 sa skončila.