Nachádzaš sa tu:
17 sep 2021, 17:11
Ostatná aktualizácia: 07 okt 2021, 21:04
Prečítané: 123x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Milí priaznivci hádzanej, v tomto článku Vám prinášame aktuálne výsledky z 3. kola spoločnej česko-slovenskej súťaže žien - MOL ligy, 2. kola prvej ženskej ligy a 2. kola najvyšších súťaží mladších a starších dorasteniek.

Zo žiackych kategórii sa predstavia v hre mladšie žiačky, keď hostiteľmi zápasov 1. kola krajskej súťaže Žilinského a Trenčianskeho kraja starších žiačok sú HK Sokol Bánovce nad Bebravou (1. skupina), MHK Bytča (2. skupina) a MŠK - hádzaná Čadca (3. skupina).



PROGRAM A VÝSLEDKY:

 

MOL LIGA - ŽENY:


Predohrávka - 3. kolo: piatok 17.09.2021

W-15 MŠK IUVENTA Michalovce - KPR Ruch Chorzów                          33:20 (15:10)


3. kolo: 18. - 19.09.2021

W-15 MŠK IUVENTA Michalovce - KPR Ruch Chorzów                          33:20 (15:10)
W-16 HC DAC Dunajská Streda - DHK Baník Most                                23:28 (12:14)
W-17 Handball PSG Zlín - HK Hodonín                                                  19:23 (8:10)
W-18 DHC Slavia Praha - Házená Kynžvart                                           28:29 (14:13)
W-19 TJ Sokol Písek - AHT HC Stupava                                               35:15 (21:7)
W-20 DHC Plzeň - DHC Sokol Poruba                                                  28:17 (14:7)
W-21 DHK Zora Olomouc - HK Slovan Duslo Šaľa                                 24:20 (11:11)

 


 

I. LIGA ŽIEN:

2. kolo: 18. - 19.09.2021

2A-08 Močenok - HC DAC Dun. Streda "B"                                 --:-- (--:--)**
2A-09 Šurany - voľno                                                                      -----
2A-10 Partizánske - ŠŠK Prešov                                              20:22 (6:10)
2A-11 Bern. Košice - Bánovce n. Bebr.                                     27:37 (14:15)
2A-12 ŠKP Bratislava - Zlatná na Ost.                                         --:-- (--:--)*
2A-13 voľno - Hlohovec                                                                   -----
2A-14 Topoľčany - Nesvady                                                     33:22 (16:12)

* - zápas bol odložený pre COVID-19 v tíme domácich (ŠKP Bratislava).

** - zápas bol odložený pre COVID-19 v tíme hostiek (HC DAC Dunajská Streda "B").

 


 

1. LIGA STARŠIE DORASTENKY

2. kolo: 18. - 19.09.2021

7A-08 Stupava - HC DAC Dunajská Streda                                     --:-- (--:--)***
7A-09 MHK Bytča - Malacky/Rohožník                                        --:-- (--:--)*
7A-10 HK Slávia Partizánske - Prešov/Vranov                               18:38 (10:18)
7A-11 FHT Košice - THA Martin/MŠK Čadca                                 48:20 (24:7)
7A-12 ŠKP Bratislava - Michalovce                                                 --:-- (--:--)**
7A-13 Šaľa - Hlohovec                                                                 41:12 (19:8)
7A-14 HK AS Trenčín - voľno                                                              -----

* - zápas bol odložený pre COVID-19 v tíme hostiek (Malacky/Rohožník).

** - zápas bol odložený pre COVID-19 v tíme domácich (ŠKP Bratislava).

*** - zápas bol odložený pre COVID-19 v tíme hostiek (HC DAC Dunajská Streda).

 




1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY:

2. kolo: 18. - 19.09.2021

8A-08 Stupava - HC DAC Dunajská Streda                                      --:-- (--:--)***
8A-09 MHK Bytča - Malacky/Rohožník                                         --:-- (--:--)*
8A-10 Partizánske - Prešov/Vranov                                              28:23 (11:13)
8A-11 FHT Košice - THA Martin/MŠK Čadca                                16:28 (10:15)
8A-12 ŠKP Bratislava - Michalovce                                                 --:-- (--:--)**
8A-13 Šaľa - Hlohovec                                                                 42:18 (14:8)
8A-14 HK AS Trenčín - voľno                                                              -----

* - zápas bol odložený pre COVID-19 v tíme hostiek (Malacky/Rohožník).

** - zápas bol odložený pre COVID-19 v tíme domácich (ŠKP Bratislava).

*** - zápas bol doložený pre COVID-19 v tíme hostiek (HC DAC Dunajská Streda).

 



MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY:


2. kolo je na programe cez víkend 25. - 26.09.2021, hostiteľmi zápasov sú HK AS Trenčín "A", HK Sokol Bánovce nad Bebravou a MHK Bytča (hrá sa v nedeľu 26.09.2021 v ŠH v obci Predmier /okr. Bytča/).

 



MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY:

1. kolo: 18. - 19.09.2021

1. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou (hralo sa v sobotu 18.09.2021 v MŠH v Bánovciach nad Bebr.)

1C HK Sokol Bánovce nad Bebravou - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom               16:34 (8:16)
2C HK AS Trenčín "B" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                                  19:29 (16:17)
3C HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK AS Trenčín "A"                                 16:21 (8:10)
4C HK AS Trenčín "A" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                                   27:10 (17:6)
5C HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK AS Trenčín "B"                                  23:9 (13:4)

2. skupina - MHK Bytča (hrá sa v nedeľu 19.09.2021 v ŠH v obci Predmier /okr. BY/)*

6C MHK Bytča - MŠK IUVENTA Michalovce                                (o 13:00 hod.)
7C Športová akadémia Trenčín - MŠK IUVENTA Michalovce            (o 14:15 hod.)
8C MHK Bytča - HK Slávia Partizánske                                      (o 15:15 hod.)
9C HK Slávia Partizánske - MŠK IUVENTA Michalovce                   (o 16:30 hod.)
10C MHK Bytča - Športová akadémia Trenčín                           (o 17:30 hod.)

* - zápasy 2. skupiny boli odložené kvôli COVID-19 (karanténne povinnosti - Športová akadémia Trenčín a MHK Bytča).

3. skupina: MŠK - hádzaná Čadca (hralo sa v nedeľu 19.09.2021 v MŠH v Čadci)

11C MŠK - hádzaná Čadca - Slovan Malá Fatra - HK Žilina                9:21 (4:10)
12C Slovan Malá Fatra - HK Žilina - MHáK Martin                            28:13 (13:4)
13C MŠK - hádzaná Čadca - THA Martin                                         12:17 (6:9)
14C Slovan Malá Fatra - HK Žilina - THA Martin                              29:14 (13:10)
15C MŠK - hádzaná Čadca - MHáK Martin                                      12:11 (4:7)

 

 

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky
súťaž je do odvolania prerušená!


1. liga Mladšie dorastenky
súťaž je do odvolania prerušená!


MK ZA-TN - Staršie žiačky
súťaž je do 07.01.2022 prerušená!


MK ZA-TN - Mladšie žiačky

súťaž je do 07.01.2022 prerušená!


MK ZA-TN - Prípravka (5+1)

sezóna 2021/2022 v príprave.

 
MK ZA-TN - Prípravka (4+1)

súťaž je do 07.01.2022 prerušená!