Nachádzaš sa tu:
29 aug 2021, 07:42
Ostatná aktualizácia: 29 aug 2021, 20:38
Prečítané: 496x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

V rámci prípravy na blížiacu sa novú sezónu sa obidve kategórie žiačok a dorasteniek MHK Bytča sa počas tohto víkendu (27. - 29. 8. 2021) zúčastnili na 3. ročníku tradičného medzinárodného turnaja Stupava Cup v Stupave. Spomedzi Bytčaniek najvýraznejší úspech na turnaji zaznamenalo družstvo mladších žiačok, ktoré sa stali  v tejto kategórii jeho víťazkami, darilo sa aj mladším dorastenkám, ktoré skončili tretie, no nestratili sa ani staršie dorastenky, ktoré skončili na piatom mieste a staršie žiačky, ktoré obsadili siedme miesto. Srdečne gratulujeme!

 

Stupava Cup 2021


Dátum konania: 27. - 29. august 2021 (piatok, sobota, nedeľa)

Miesta konania:

Školská športová hala. Školská ulica 2, 900 31 Stupava, SR
Viacúčelová športová hala - Hargašova 6, 841 06 Bratislava - Záhorská Bystrica, SR
Hala Park Stupava, Nová 64, 900 31 Stupava, SR

Usporiadateľ: HC Tatran Stupava.

Kategórie: staršie dorastenky (r. nar. 2002, 2003, 2004 a mladšie), mladšie dorastenky (r. nar. 2005, 2006 a mladšie), staršie žiačky (r. nar. 2007, 2008 a mladšie), mladšie žiačky (r. nar. 2009, 2010 a mladšie).

Hrací systém: Hrá sa podľa pravidiel SZH.

Hrací čas: staršie dorastenky (U19) - 2 x 30 min., mladšie dorastenky (U16) - 2 x 20 min., staršie žiačky (U14) - 2 x 15 min., mladšie žiačky (U12) - 2 x 15 min.


G19 - Staršie dorastenky

účastníci turnaja:

MHK Bytča
TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
HC DAC Dunajská Streda
ŠKP Bratislava
HC Tatran Stupava


Časový rozpis a výsledky turnaja:

piatok 27. august 2021 - 1. hrací deň (Školská športová hala, Stupava /ZS/)

1.   G19   o 14:00 h.:   TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - ŠKP Bratislava   28:20
5.   G19   o 17:23 h.:   MHK Bytča - HC Tatran Stupava   23:35


Priebežná tabuľka - G19 - po 1. hracom dni:

1. HC Tatran Stupava   1   1 0 0   35:23   + 12     2
2. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   1   1 0 0   28:20   + 8     2
3. HC DAC Dunajská Streda   0   0 0 0   0:0   0     0
4. ŠKP Bratislava   1   0 0 1   20:28   - 8     0
5. MHK Bytča   1   0 0 1   23:35   - 12     0

 

sobota 28. august 2021 - 2. hrací deň (Školská športová hala, Stupava /ZS/)

25.   G19   o 09:32 h.:   HC DAC Dunajská Streda - ŠKP Bratislava     26:32
26.   G19   o 10:37 h.:   TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - HC Tatran Stupava     24:27
29.   G19   o 13:14 h.:   ŠKP Bratislava - MHK Bytča     30:29
32.   G19   o 15:51 h.:   HC DAC Dunajská Streda - HC Tatran Stupava     32:35
36.   G19
  o 19:14 h.:   MHK Bytča - HC DAC Dunajská Streda     14:17


Priebežná tabuľka - G19 - po 2. hracom dni:

1. HC Tatran Stupava   3   3 0 0   97:79   + 18     6
2. ŠKP Bratislava   3   2 0 1   82:83   - 1     4
3. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   2   1 0 1   52:47   + 5     2
4. HC DAC Dunajská Streda   3   1 0 2   75:81   - 6     2
5. MHK Bytča   3   0 0 3   66:82   - 16     0

 

nedeľa 29. august 2021 - 3. hrací deň (Školská športová hala, Stupava /ZS/)

71.   G19
  o 08:46 h.:   MHK Bytča - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník     20:22
73   G19
  o 10:37 h.:   ŠKP Bratislava - HC Tatran Stupava     21:32
75.   G19
  o 12:30 h.:   TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - HC DAC Dunajská Streda     21:27


Konečná tabuľka - G19 - po 3. hracom dni:

1. HC Tatran Stupava   4   4 0 0   129:100   + 29     10
2. ŠKP Bratislava   4   3 0 1   103:115   - 12     4
3. HC DAC Dunajská Streda   4   2 0 2   102:102   0     4
4. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   4   2 0 2   95:94   + 1     4
5. MHK Bytča   4   0 0 4   86:104   - 18     0


Konečné poradie - G19: 1. HC Tatran Stupava, 2. ŠKP Bratislava, 3. HC DAC Dunajská Streda, 4. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník, 5. MHK Bytča.


G16 - Mladšie dorastenky

účastníci turnaja:

MHK Bytča
HC DAC Dunajská Streda
ŠKP Bratislava
HK AS Trenčín
TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
HC Tatran Stupava


Časový rozpis a výsledky turnaja:

piatok 27. august 2021 - 1. hrací deň (Školská športová hala, Stupava /ZS/)

2.   G16
  o 15:05 h.:   HC DAC Dunajská Streda - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník 25:5
3.   G16
  o 15:51 h.:   ŠKP Bratislava - HK AS Trenčín 11:19
4.   G16
  o 16:37 h.:   MHK Bytča - HC Tatran Stupava 13:16
6.   G16
  o 18:28 h.:   HC DAC Dunajská Streda - HK AS Trenčín 20:17
7.   G16
  o 19:13 h.:   TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - HC Tatran Stupava 27:13


Priebežná tabuľka - G16 - po 1. hracom dni:

1. HC DAC Dunajská Streda   2   2 0 0   45:22   + 23     4
2. HK AS Trenčín   2   1 0 1   36:31   + 5     2
3. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   2   1 0 1   32:38   - 6     2
4. HC Tatran Stupava   2   1 0 1   29:40   - 11     2
5. MHK Bytča   1   0 0 1   13:16   - 3     0
6. ŠKP Bratislava   1   0 0 1   11:19   - 8     0

 

sobota 28. august 2021 - 2. hrací deň (Školská športová hala, Stupava /ZS/)

23.   G16
  o 08:00 h.:   ŠKP Bratislava - HC Tatran Stupava     11:12
24.   G16
  o 08:46 h.:   MHK Bytča - HK AS Trenčín     15:19
27.   G16
  o 11:42 h.:   ŠKP Bratislava - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník     12:11
28.   G16
  o 12:28 h.:   HK AS Trenčín - HC Tatran Stupava     24:15
30.   G16
  o 14:19 h.:   MHK Bytča - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník     13:12
31.   G16
  o 15:05 h.:   HC DAC Dunajská Streda
- ŠKP Bratislava     25:11
33.   G16
  o 16:56 h.:   HC DAC Dunajská Streda - HC Tatran Stupava     21:14
34.   G16   o 17:23 h.:   ŠKP Bratislava - MHK Bytča     12:19
35.   G16
  o 18:28 h.:
  HK AS Trenčín - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník     22:9
37.   G16
  o 20:19 h.:   HC DAC Dunajská Streda - MHK Bytča     22:12


Konečná tabuľka - G16 - po 2. hracom dni:

1. HC DAC Dunajská Streda   5   5 0 0   113:59   + 54     10
2. HK AS Trenčín   5   4 0 1   101:70   + 31     8
3. HC Tatran Stupava   5   2 0 3   70:96   - 26     4
4. MHK Bytča   5   2 0 3   72:81   - 9
    4
5. ŠKP Bratislava   5   1 0 4   57:86   - 28     2
6. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   5   1 0 4   64:85   - 21     2

 

nedeľa 29. august 2021 - 3. hrací deň (Školská športová hala, Stupava /ZS/)

70.   G16
  o 08:00 h.:   o 5. miesto   5 - ŠKP Bratislava - 6 - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník     12:5
72.   G16
  o 09:51 h.:   o 3. miesto   4 - MHK Bytča - 3 - HC Tatran Stupava     20:17
74.   G16
  o 11:42 h.:   finále   2 - HK AS Trenčín - 1 - HC DAC Dunajská Streda     15:23


Konečné poradie - G16: 1. HC DAC Dunajská Streda, 2. HK AS Trenčín, 3. MHK Bytča, 4. HC Tatran Stupava, 5. ŠKP Bratislava, 6. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník.

 

Mladšie dorastenky MHK Bytča obsadili na turnaji Stupava Cup 2021 bronzové tretie miesto

 


G 14 - Staršie žiačky

účastníci turnaja:

MHK Bytča
HC DAC Dunajská Streda "A"
ŠKP Bratislava
HC DAC Dunajská Streda "B"
TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
MHáK Martin
HK AS Trenčín
Slovan Malá Fatra - HK Žilina
Handball Zlatná na Ostrove
HC Tatran Stupava

 

zaradenie do skupín:

  skupina A:     skupina B:
1. MHK Bytča   1. HK AS Trenčín
2. HC DAC Dunajská Streda "A"   2. HC DAC Dunajská Streda "B"
3. ŠKP Bratislava   3. MHáK Martin
4. Slovan Malá Fatra - HK Žilina
  4. Handball Zlatná na Ostrove
5. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   5. HC Tatran Stupava

 

Časový rozpis a výsledky turnaja:

piatok 27. august 2021 - 1. hrací deň (Viacúčelová športová hala, Záhorská Bystrica /ZB/)

8.   G14 A
  o 14:00 h.:   MHK Bytča - HC DAC Dunajská Streda "A"   4:28
9.   G14 A
  o 14:36 h.:   ŠKP Bratislava - Slovan Malá Fatra - HK Žilina   8:8
10.   G14 B
  o 15:12 h.:   HK AS Trenčín - HC DAC Dunajská Streda "B"   16:22
11.   G14 B
  o 15:48 h.:   MHáK Martin - Handball Zlatná na Ostrove   4:20
12.   G14 A
  o 16:24 h.:   MHK Bytča - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   10:6
13.   G14 B
  o 17:00 h.:   HK AS Trenčín - HC Tatran Stupava   23:13
14.   G14 A
  o 17:36 h.:   HC DAC Dunajská Streda "A" - ŠKP Bratislava   26:8
15.   G14 B
  o 18:12 h.:   HC DAC Dunajská Streda "B" - MHáK Martin   23:5


Priebežné tabuľky - základné skupiny - G14 - po 1. hracom dni:

skupina A

1. HC DAC Dunajská Streda "A"   2   2 0 0   54:12   + 42     4
2. MHK Bytča   2   1 0 1   14:34   - 20     2
3. Slovan Malá Fatra - HK Žilina   1   0 1 0   8:8   0     1
4. ŠKP Bratislava   2   0 1 1   16:34   - 18     1
5. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   1   0 0 1   6:10   - 4     0

skupina B

1. HC DAC Dunajská Streda "B"   2   2 0 0   45:21   + 24     4
2. Handball Zlatná na Ostrove   1   1 0 0   20:4   + 16     2
3. HK AS Trenčín   2   1 0 1   39:35   + 4     2
4. HC Tatran Stupava   1   0 0 1   13:23   - 10     0
5. MHáK Martin   2   0 0 2   9:43   - 34     0

 

sobota 28. august 2021 - 2. hrací deň (Viacúčelová športová hala, Záhorská Bystrica /ZB/, Hala Park, Stupava /PK/)

38.   G14 A
  o 08:00 h.:   Slovan Malá Fatra - HK Žilina - MHK Bytča     9:5
39.   G14 A
  o 08:36 h.:   HC DAC Dunajská Streda "A" - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník     21:4
40.   G14 B
  o 09:12 h.:   Handball Zlatná na Ostrove - HK AS Trenčín     18:26
41.   G14 B
  o 09:48 h.:   HC DAC Dunajská Streda "B" - HC Tatran Stupava
    27:14
42.   G14 A
  o 10:24 h.:   MHK Bytča - ŠKP Bratislava     14:19
43.   G14 A
  o 11:00 h.:   Slovan Malá Fatra - HK Žilina - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník     15:7
44.   G14 B
  o 11:36 h.:   HK AS Trenčín - MHáK Martin     18:5
45.   G14 B
  o 12:12 h.:   Handball Zlatná na Ostrove - HC Tatran Stupava     20:11
46.   G14 A
  o 12:48 h.:
  HC DAC Dunajská Streda "A"
- Slovan Malá Fatra - HK Žilina     18:6
47.   G14 A
  o 13:24 h.:   ŠKP Bratislava - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
    11:10
48.   G14 B
  o 14:00 h.:   HC DAC Dunajská Streda "B" - Handball Zlatná na Ostrove     18:14
49.   G14 B
  o 14:36 h.:   MHáK Martin - HC Tatran Stupava     8:21
50.   5. - 8. m.
  o 15:12 h.:   A3 - ŠKP Bratislava - B4 - HC Tatran Stupava     9:22
51.   5. - 8. m.
  o 15:48 h.:   A4 - MHK Bytča - B3 - Handball Zlatná na Ostrove     8:19
76.   9. - 10. m.   o 16:00 h.:   A5 - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - B5 - MHáK Martin     16:12
52.   1. - 4. m.
  o 16:24 h.:   A1 - HC DAC Dunajská Streda "A" - B2 - HK AS Trenčín     15:16
53.   1. - 4. m.
  o 17:00 h.:   A2 - Slovan Malá Fatra - HK Žilina - B1 - HC DAC Dunajská Streda "B"     9:22

 

Konečné tabuľky - základné skupiny - G14 - po 2. hracom dni:

skupina A

1. HC DAC Dunajská Streda "A"   4   4 0 0   93:22   + 71     8
2. Slovan Malá Fatra - HK Žilina   4   2 1 1   38:38   0     5
3. ŠKP Bratislava   4   2 1 1   46:58   - 12     5
4. MHK Bytča   4   1 0 3   33:62   - 20     2
5. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   4   0 0 4   27:57   - 30     0

skupina B

1. HC DAC Dunajská Streda "B"   4   4 0 0   90:49   + 41     8
2. HK AS Trenčín   4   3 0 1   83:58   + 23     6
3. Handball Zlatná na Ostrove   4   2 0 2   72:59   + 13     4
4. HC Tatran Stupava   4   1 0 3   59:78   - 19     2
5. MHáK Martin   4   0 0 4   22:82   - 60     0

 

nedeľa 29. august 2021 - 3. hrací deň (Viacúčelová športová hala, Záhorská Bystrica /ZB/)

    9. - 10. m.
  o 08:00 h.:   A5 - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - B5 - MHáK Martin     14:11
80.   o 7. m.
  o 10:20 h.:   A3 - ŠKP Bratislava - A4 - MHK Bytča     10:18
81.   o 5. m.
  o 10:55 h.:   B4 - HC Tatran Stupava - B3 - Handball Zlatná na Ostrove     8:9
82.   o 3. m.
  o 11:30 h.:   A1 - HC DAC Dunajská Streda "A" - A2 - Slovan Malá Fatra - HK Žilina     13:11
83.   finále
  o 12:05 h.:   B2 - HK AS Trenčín - B1 - HC DAC Dunajská Streda "B"     16:14


Konečné poradie - G14: 1. HK AS Trenčín, 2. HC DAC Dunajská Streda "B", 3. HC DAC Dunajská Streda "A", 4. Slovan Malá Fatra - HK Žilina, 5. Handball Zlatná na Ostrove, 6. HC Tatran Stupava, 7. MHK Bytča, 8. ŠKP Bratislava, 9. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník, 10. MHáK Martin.

 


G12 - Mladšie žiačky

účastníci turnaja:

MHK Bytča
HK AS Trenčín
ŠKP Bratislava
ŠK ZEMPLÍN Trebišov "A"
ŠK ZEMPLÍN Trebišov "B"
HC Zlín (ČR)
HC Tatran Stupava


Časový rozpis a výsledky turnaja:

piatok 27. august 2021 - 1. hrací deň (Hala Park, Stupava /PK/)

16.   G12
  o 14:00 h.:   MHK Bytča - HC Tatran Stupava   16:5
17.   G12
  o 14:30 h.:   HK AS Trenčín - HC Zlín   23:5
18.   G12
  o 15:00 h.:   ŠKP Bratislava - ŠK ZEMPLÍN Trebišov "B"   7:4
19.   G12
  o 15:30 h.:   MHK Bytča - ŠK ZEMPLÍN Trebišov "A"
  11:4
20.   G12
  o 16:00 h.:   HK AS Trenčín - ŠK ZEMPLÍN Trebišov "B"   22:6
21.   G12
  o 17:00 h.:   ŠKP Bratislava - HC Tatran Stupava   7:19
22.   G12
  o 17:30 h.:   HC Zlín - ŠK ZEMPLÍN Trebišov "A"   6:12


Priebežná tabuľka - G12 - po 1. hracom dni:

1. HK AS Trenčín   2   2 0 0   45:11   + 34     4
2. MHK Bytča   2   2 0 0   27:9   + 18     4
3. ŠK ZEMPLÍN Trebišov "A"   2   1 0 1   16:17   - 1     2
4. HC Tatran Stupava   2   1 0 1   24:30   - 6     2
5. ŠKP Bratislava   2   1 0 1   14:23   - 9     2
6 ŠK ZEMPLÍN Trebišov "B"   2   0 0 2   10:29   - 19     0
7. HC Zlín   2   0 0 2   11:35   - 24     0

 

sobota 28. august 2021 - 2. hrací deň (Hala Park, Stupava /PK/)

58.   G12   09:00 h.:   MHK Bytča - ŠK ZEMPLÍN Trebišov "B"     11:1
59.   G12
  09:35 h.:   HK AS Trenčín - ŠK ZEMPLÍN Trebišov "A"     12:7
60.   G12
  10:10 h.:   ŠKP Bratislava - HC Zlín     11:4
61.   G12
  10:45 h.:   ŠK ZEMPLÍN Trebišov "B" - HC Tatran Stupava     4:14
62.   G12
  11:20 h.:   MHK Bytča - HC Zlín     9:2
63.   G12   11:55 h.:   HK AS Trenčín - ŠKP Bratislava     16:8
64.   G12
  13:30 h.:   HC Zlín - HC Tatran Stupava     8:21
65.   G12   14:00 h.:   HK AS Trenčín - MHK Bytča     6:11
66.   G12
  14:30 h.:
  HC Tatran Stupava
- ŠK ZEMPLÍN Trebišov "A"     8:8
67.   G12
  15:00 h.:   HK AS Trenčín - HC Tatran Stupava
    20:12
68.   G12
  15:30 h.:   ŠK ZEMPLÍN Trebišov "B" - ŠK ZEMPLÍN Trebišov "A"     3:10


Priebežná tabuľka - G12 - po 2. hracom dni:

1. MHK Bytča   5   5 0 0   58:18   + 40     10
2. HK AS Trenčín   6   5 0 1   99:49   + 50     10
3. HC Tatran Stupava   6   3 1 2   79:63   + 16     7
4. ŠK ZEMPLÍN Trebišov "A"   5   2 1 2   41:40   + 1     5
5. ŠKP Bratislava   4   2 0 2   33:43   - 10     4
6. ŠK ZEMPLÍN Trebišov "B"   5   0 0 5   18:64   - 46     0
7. HC Zlín   5   0 0 5   25:76   - 51     0

 

nedeľa 29. august 2021 - 3. hrací deň (Viacúčelová športová hala, Záhorská Bystrica /ZB/)

77.   G12
  08:35 h.:   ŠKP Bratislava - MHK Bytča     2:15
78.   G12
  09:10 h.:   ŠK ZEMPLÍN Trebišov "B" - HC Zlín     8:7
79.   G12
  09:45 h.:   ŠKP Bratislava - ŠK ZEMPLÍN Trebišov "A"     2:9


Konečná tabuľka - G12 - po 3. hracom dni:

1. MHK Bytča   6   6 0 0   73:20   + 53     12
2. HK AS Trenčín   6   5 0 1   99:49   + 50     10
3. HC Tatran Stupava   6   3 1 2   79:63   + 16     7
4. ŠK ZEMPLÍN Trebišov "A"   6   3 1 2   50:42   + 8     7
5. ŠKP Bratislava   6   2 0 3   37:67   - 30     4
6. ŠK ZEMPLÍN Trebišov "B"   6   1 0 5   26:71   - 45     2
7. HC Zlín   6   0 0 6   32:84   - 52     0


Konečné poradie - G12: 1. MHK Bytča, 2. HK AS Trenčín, 3. HC Tatran Stupava, 4. ŠK ZEMPLÍN Trebišov "A", 5. ŠKP Bratislava, 6. ŠK ZEMPLÍN Trebišov "B", 7. HC Zlín.

 

Mladšie žiačky MHK Bytča víťazkami turnaja Stupava Cup 2021

 


Dokumenty na stiahnutie:

(.pdf, 2,90 MB)

(.docx, 5,05 MB)

(.pdf, 19,8 kB)

 

Fotogaléria - Bytčianky na turnaji Stupava Cup 2021 (Stupava, 27. - 29.08.2021)

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 3. kolo
sobota 25.09.2021 o 15:45 hod.
HC DAC Dunajská Streda - MHK Bytča


1. liga Mladšie dorastenky - 3. kolo
sobota 25.09.2021 o 14:00 hod.
HC DAC Dunajská Streda - MHK Bytča


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 2. kolo
víkend 02. - 03.10.2021
organizátor: SMF - HK Žilina
- 2. skupina.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 2. kolo

nedeľa 26.09.2021 od 09:00 hod.
organizátor: MHK BYTČA
- 3. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (5+1)

sezóna 2021/2022 v príprave.

 
MK ZA-TN - Prípravka (4+1)

sezóna 2021/2022 v príprave.