Nachádzaš sa tu:
28 aug 2021, 07:16
Ostatná aktualizácia: 29 aug 2021, 20:35
Prečítané: 495x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

V rámci prípravy na blížiacu sa novú sezónu sa obidve kategórie žiačok a dorasteniek MHK Bytča sa počas tohto víkendu (27. - 29. 8. 2021) účastnia na 3. ročníku tradičného medzinárodného turnaja Stupava Cup v Stupave. O tom ako sa im darilo na turnaji v prvý hrací deň sa už dozviete v článku.

 

Stupava Cup 2021


Dátum konania: 27. - 29. august 2021 (piatok, sobota, nedeľa)

Miesta konania:

Školská športová hala. Školská ulica 2, 900 31 Stupava, SR
Viacúčelová športová hala - Hargašova 6, 841 06 Bratislava - Záhorská Bystrica, SR
Hala Park Stupava, Nová 64, 900 31 Stupava, SR

Usporiadateľ: HC Tatran Stupava.

Kategórie: staršie dorastenky (r. nar. 2002, 2003, 2004 a mladšie), mladšie dorastenky (r. nar. 2005, 2006 a mladšie), staršie žiačky (r. nar. 2007, 2008 a mladšie), mladšie žiačky (r. nar. 2009, 2010 a mladšie).

Hrací systém: Hrá sa podľa pravidiel SZH.

Hrací čas: staršie dorastenky (U19) - 2 x 30 min., mladšie dorastenky (U16) - 2 x 20 min., staršie žiačky (U14) - 2 x 15 min., mladšie žiačky (U12) - 2 x 15 min.


G19 - Staršie dorastenky

účastníci turnaja:

MHK Bytča
TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
HC DAC Dunajská Streda
ŠKP Bratislava
HC Tatran Stupava


Časový rozpis a výsledky turnaja:

piatok 27. august 2021 - 1. hrací deň (Školská športová hala, Stupava /ZS/)

1.   G19   o 14:00 h.:   TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - ŠKP Bratislava   28:20
5.   G19   o 17:23 h.:   MHK Bytča - HC Tatran Stupava   23:35


Priebežná tabuľka - G19 - po 1. hracom dni:

1. HC Tatran Stupava   1   1 0 0   35:23   + 12     2
2. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   1   1 0 0   28:20   + 8     2
3. HC DAC Dunajská Streda   0   0 0 0   0:0   0     0
4. ŠKP Bratislava   1   0 0 1   20:28   - 8     0
5. MHK Bytča   1   0 0 1   23:35   - 12     0

 

sobota 28. august 2021 - 2. hrací deň (Školská športová hala, Stupava /ZS/)

25.   G19   o 09:32 h.:   HC DAC Dunajská Streda - ŠKP Bratislava     26:32
26.   G19   o 10:37 h.:   TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - HC Tatran Stupava     24:27
29.   G19   o 13:14 h.:   ŠKP Bratislava - MHK Bytča     30:29
32.   G19   o 15:51 h.:   HC DAC Dunajská Streda - HC Tatran Stupava     32:35
36.   G19
  o 19:14 h.:   MHK Bytča - HC DAC Dunajská Streda     14:17


Priebežná tabuľka - G19 - po 2. hracom dni:

1. HC Tatran Stupava   3   3 0 0   97:79   + 18     6
2. ŠKP Bratislava   3   2 0 1   82:83   - 1     4
3. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   2   1 0 1   52:47   + 5     2
4. HC DAC Dunajská Streda   3   1 0 2   75:81   - 6     2
5. MHK Bytča   3   0 0 3   66:82   - 16     0

 

nedeľa 29. august 2021 - 3. hrací deň (Školská športová hala, Stupava /ZS/)

71.   G19
  o 08:46 h.:   MHK Bytča - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník     ZS
73   G19
  o 10:37 h.:   ŠKP Bratislava - HC Tatran Stupava     ZS
75.   G19
  o 12:30 h.:   TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - HC DAC Dunajská Streda     ZS

 


G16 - Mladšie dorastenky

účastníci turnaja:

MHK Bytča
HC DAC Dunajská Streda
ŠKP Bratislava
HK AS Trenčín
TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
HC Tatran Stupava


Časový rozpis a výsledky turnaja:

piatok 27. august 2021 - 1. hrací deň (Školská športová hala, Stupava /ZS/)

2.   G16
  o 15:05 h.:   HC DAC Dunajská Streda - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník 25:5
3.   G16
  o 15:51 h.:   ŠKP Bratislava - HK AS Trenčín 11:19
4.   G16
  o 16:37 h.:   MHK Bytča - HC Tatran Stupava 13:16
6.   G16
  o 18:28 h.:   HC DAC Dunajská Streda - HK AS Trenčín 20:17
7.   G16
  o 19:13 h.:   TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - HC Tatran Stupava 27:13


Priebežná tabuľka - G16 - po 1. hracom dni:

1. HC DAC Dunajská Streda   2   2 0 0   45:22   + 23     4
2. HK AS Trenčín   2   1 0 1   36:31   + 5     2
3. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   2   1 0 1   32:38   - 6     2
4. HC Tatran Stupava   2   1 0 1   29:40   - 11     2
5. MHK Bytča   1   0 0 1   13:16   - 3     0
6. ŠKP Bratislava   1   0 0 1   11:19   - 8     0

 

sobota 28. august 2021 - 2. hrací deň (Školská športová hala, Stupava /ZS/)

23.   G16
  o 08:00 h.:   ŠKP Bratislava - HC Tatran Stupava     11:12
24.   G16
  o 08:46 h.:   MHK Bytča - HK AS Trenčín     15:19
27.   G16
  o 11:42 h.:   ŠKP Bratislava - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník     12:11
28.   G16
  o 12:28 h.:   HK AS Trenčín - HC Tatran Stupava     24:15
30.   G16
  o 14:19 h.:   MHK Bytča - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník     13:12
31.   G16
  o 15:05 h.:   HC DAC Dunajská Streda
- ŠKP Bratislava     25:11
33.   G16
  o 16:56 h.:   HC DAC Dunajská Streda - HC Tatran Stupava     21:14
34.   G16   o 17:23 h.:   ŠKP Bratislava - MHK Bytča     12:19
35.   G16
  o 18:28 h.:
  HK AS Trenčín - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník     22:9
37.   G16
  o 20:19 h.:   HC DAC Dunajská Streda - MHK Bytča     22:12


Konečná tabuľka - G16 - po 2. hracom dni:

1. HC DAC Dunajská Streda   5   5 0 0   113:59   + 54     10
2. HK AS Trenčín   5   4 0 1   101:70   + 31     8
3. HC Tatran Stupava   5   2 0 3   70:96   - 26     4
4. MHK Bytča   5   2 0 3   72:81   - 9
    4
5. ŠKP Bratislava   5   1 0 4   57:86   - 28     2
6. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   5   1 0 4   64:85   - 21     2

 

nedeľa 29. august 2021 - 3. hrací deň (Školská športová hala, Stupava /ZS/)

70.   G16
  o 08:00 h.:   o 5. miesto   5 - ŠKP Bratislava - 6 - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník     ZS
72.   G16
  o 09:51 h.:   o 3. miesto   4 - MHK Bytča - 3 - HC Tatran Stupava     ZS
74.   G16
  o 11:42 h.:   finále   2 - HK AS Trenčín - 1 - HC DAC Dunajská Streda     ZS

 


G 14 - Staršie žiačky

účastníci turnaja:

MHK Bytča
HC DAC Dunajská Streda "A"
ŠKP Bratislava
HC DAC Dunajská Streda "B"
TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
MHáK Martin
HK AS Trenčín
Slovan Malá Fatra - HK Žilina
Handball Zlatná na Ostrove
HC Tatran Stupava

 

zaradenie do skupín:

  skupina A:     skupina B:
1. MHK Bytča   1. HK AS Trenčín
2. HC DAC Dunajská Streda "A"   2. HC DAC Dunajská Streda "B"
3. ŠKP Bratislava   3. MHáK Martin
4. Slovan Malá Fatra - HK Žilina
  4. Handball Zlatná na Ostrove
5. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   5. HC Tatran Stupava

 

Časový rozpis a výsledky turnaja:

piatok 27. august 2021 - 1. hrací deň (Viacúčelová športová hala, Záhorská Bystrica /ZB/)

8.   G14 A
  o 14:00 h.:   MHK Bytča - HC DAC Dunajská Streda "A"   4:28
9.   G14 A
  o 14:36 h.:   ŠKP Bratislava - Slovan Malá Fatra - HK Žilina   8:8
10.   G14 B
  o 15:12 h.:   HK AS Trenčín - HC DAC Dunajská Streda "B"   16:22
11.   G14 B
  o 15:48 h.:   MHáK Martin - Handball Zlatná na Ostrove   4:20
12.   G14 A
  o 16:24 h.:   MHK Bytča - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   10:6
13.   G14 B
  o 17:00 h.:   HK AS Trenčín - HC Tatran Stupava   23:13
14.   G14 A
  o 17:36 h.:   HC DAC Dunajská Streda "A" - ŠKP Bratislava   26:8
15.   G14 B
  o 18:12 h.:   HC DAC Dunajská Streda "B" - MHáK Martin   23:5


Priebežné tabuľky - základné skupiny - G14 - po 1. hracom dni:

skupina A

1. HC DAC Dunajská Streda "A"   2   2 0 0   54:12   + 42     4
2. MHK Bytča   2   1 0 1   14:34   - 20     2
3. Slovan Malá Fatra - HK Žilina   1   0 1 0   8:8   0     1
4. ŠKP Bratislava   2   0 1 1   16:34   - 18     1
5. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   1   0 0 1   6:10   - 4     0

skupina B

1. HC DAC Dunajská Streda "B"   2   2 0 0   45:21   + 24     4
2. Handball Zlatná na Ostrove   1   1 0 0   20:4   + 16     2
3. HK AS Trenčín   2   1 0 1   39:35   + 4     2
4. HC Tatran Stupava   1   0 0 1   13:23   - 10     0
5. MHáK Martin   2   0 0 2   9:43   - 34     0

 

sobota 28. august 2021 - 2. hrací deň (Viacúčelová športová hala, Záhorská Bystrica /ZB/, Hala Park, Stupava /PK/)

38.   G14 A
  o 08:00 h.:   Slovan Malá Fatra - HK Žilina - MHK Bytča     9:5
39.   G14 A
  o 08:36 h.:   HC DAC Dunajská Streda "A" - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník     21:4
40.   G14 B
  o 09:12 h.:   Handball Zlatná na Ostrove - HK AS Trenčín     18:26
41.   G14 B
  o 09:48 h.:   HC DAC Dunajská Streda "B" - HC Tatran Stupava
    27:14
42.   G14 A
  o 10:24 h.:   MHK Bytča - ŠKP Bratislava     14:19
43.   G14 A
  o 11:00 h.:   Slovan Malá Fatra - HK Žilina - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník     15:7
44.   G14 B
  o 11:36 h.:   HK AS Trenčín - MHáK Martin     18:5
45.   G14 B
  o 12:12 h.:   Handball Zlatná na Ostrove - HC Tatran Stupava     20:11
46.   G14 A
  o 12:48 h.:
  HC DAC Dunajská Streda "A"
- Slovan Malá Fatra - HK Žilina     18:6
47.   G14 A
  o 13:24 h.:   ŠKP Bratislava - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
    11:10
48.   G14 B
  o 14:00 h.:   HC DAC Dunajská Streda "B" - Handball Zlatná na Ostrove     18:14
49.   G14 B
  o 14:36 h.:   MHáK Martin - HC Tatran Stupava     8:21
50.   5. - 8. m.
  o 15:12 h.:   A3 - ŠKP Bratislava - B4 - HC Tatran Stupava     9:22
51.   5. - 8. m.
  o 15:48 h.:   A4 - MHK Bytča - B3 - Handball Zlatná na Ostrove     8:19
76.   9. - 10. m.   o 16:00 h.:   A5 - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - B5 - MHáK Martin     16:12
52.   1. - 4. m.
  o 16:24 h.:   A1 - HC DAC Dunajská Streda "A" - B2 - HK AS Trenčín     15:16
53.   1. - 4. m.
  o 17:00 h.:   A2 - Slovan Malá Fatra - HK Žilina - B1 - HC DAC Dunajská Streda "B"     9:22

 

Konečné tabuľky - základné skupiny - G14 - po 2. hracom dni:

skupina A

1. HC DAC Dunajská Streda "A"   4   4 0 0   93:22   + 71     8
2. Slovan Malá Fatra - HK Žilina   4   2 1 1   38:38   0     5
3. ŠKP Bratislava   4   2 1 1   46:58   - 12     5
4. MHK Bytča   4   1 0 3   33:62   - 20     2
5. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   4   0 0 4   27:57   - 30     0

skupina B

1. HC DAC Dunajská Streda "B"   4   4 0 0   90:49   + 41     8
2. HK AS Trenčín   4   3 0 1   83:58   + 23     6
3. Handball Zlatná na Ostrove   4   2 0 2   72:59   + 13     4
4. HC Tatran Stupava   4   1 0 3   59:78   - 19     2
5. MHáK Martin   4   0 0 4   22:82   - 60     0

 

nedeľa 29. august 2021 - 3. hrací deň (Viacúčelová športová hala, Záhorská Bystrica /ZB/)

80.   o 7. m.
  o 10:20 h.:   A3 - ŠKP Bratislava - A4 - MHK Bytča     ZB
81.   o 5. m.
  o 10:55 h.:   B4 - HC Tatran Stupava - B3 - Handball Zlatná na Ostrove     ZB
82.   o 3. m.
  o 11:30 h.:   A1 - HC DAC Dunajská Streda "A" - A2 - Slovan Malá Fatra - HK Žilina     ZB
83.   finále
  o 12:05 h.:   B2 - HK AS Trenčín - B1 - HC DAC Dunajská Streda "B"     ZB

 


G12 - Mladšie žiačky

účastníci turnaja:

MHK Bytča
HK AS Trenčín
ŠKP Bratislava
ŠK ZEMPLÍN Trebišov "A"
ŠK ZEMPLÍN Trebišov "B"
HC Zlín (ČR)
HC Tatran Stupava


Časový rozpis a výsledky turnaja:

piatok 27. august 2021 - 1. hrací deň (Hala Park, Stupava /PK/)

16.   G12
  o 14:00 h.:   MHK Bytča - HC Tatran Stupava   16:5
17.   G12
  o 14:30 h.:   HK AS Trenčín - HC Zlín   23:5
18.   G12
  o 15:00 h.:   ŠKP Bratislava - ŠK ZEMPLÍN Trebišov "B"   7:4
19.   G12
  o 15:30 h.:   MHK Bytča - ŠK ZEMPLÍN Trebišov "A"
  11:4
20.   G12
  o 16:00 h.:   HK AS Trenčín - ŠK ZEMPLÍN Trebišov "B"   22:6
21.   G12
  o 17:00 h.:   ŠKP Bratislava - HC Tatran Stupava   7:19
22.   G12
  o 17:30 h.:   HC Zlín - ŠK ZEMPLÍN Trebišov "A"   6:12


Priebežná tabuľka - G12 - po 1. hracom dni:

1. HK AS Trenčín   2   2 0 0   45:11   + 34     4
2. MHK Bytča   2   2 0 0   27:9   + 18     4
3. ŠK ZEMPLÍN Trebišov "A"   2   1 0 1   16:17   - 1     2
4. HC Tatran Stupava   2   1 0 1   24:30   - 6     2
5. ŠKP Bratislava   2   1 0 1   14:23   - 9     2
6 ŠK ZEMPLÍN Trebišov "B"   2   0 0 2   10:29   - 19     0
7. HC Zlín   2   0 0 2   11:35   - 24     0

 

sobota 28. august 2021 - 2. hrací deň (Hala Park, Stupava /PK/)

58.   G12   09:00 h.:   MHK Bytča - ŠK ZEMPLÍN Trebišov "B"     11:1
59.   G12
  09:35 h.:   HK AS Trenčín - ŠK ZEMPLÍN Trebišov "A"     12:7
60.   G12
  10:10 h.:   ŠKP Bratislava - HC Zlín     11:4
61.   G12
  10:45 h.:   ŠK ZEMPLÍN Trebišov "B" - HC Tatran Stupava     4:14
62.   G12
  11:20 h.:   MHK Bytča - HC Zlín     9:2
63.   G12   11:55 h.:   HK AS Trenčín - ŠKP Bratislava     16:8
64.   G12
  13:30 h.:   HC Zlín - HC Tatran Stupava     8:21
65.   G12   14:00 h.:   HK AS Trenčín - MHK Bytča     6:11
66.   G12
  14:30 h.:
  HC Tatran Stupava
- ŠK ZEMPLÍN Trebišov "A"     8:8
67.   G12
  15:00 h.:   HK AS Trenčín - HC Tatran Stupava
    20:12
68.   G12
  15:30 h.:   ŠK ZEMPLÍN Trebišov "B" - ŠK ZEMPLÍN Trebišov "A"     --:--


Priebežná tabuľka - G12 - 2. hrací deň:

1. MHK Bytča   5   5 0 0   58:18   + 40     10
2. HK AS Trenčín   6   5 0 1   99:49   + 50     10
3. HC Tatran Stupava   6   3 1 2   79:63   + 16     7
4. ŠKP Bratislava   4   2 0 2   33:43   - 10     4
5. ŠK ZEMPLÍN Trebišov "A"   4   1 1 2   31:37   - 6     3
6. ŠK ZEMPLÍN Trebišov "B"   4   0 0 4   15:54   - 39     0
7. HC Zlín   5   0 0 5   25:76   - 51     0

 

nedeľa 29. august 2021 - 3. hrací deň (Viacúčelová športová hala, Záhorská Bystrica /ZB/)

77.   G12
  08:35 h.:   ŠKP Bratislava - MHK Bytča     ZB
78.   G12
  09:10 h.:   ŠK ZEMPLÍN Trebišov "B" - HC Zlín     8:7
79.   G12
  09:45 h.:   ŠKP Bratislava - ŠK ZEMPLÍN Trebišov "A"     ZB

 

 


Dokumenty na stiahnutie:

(.pdf, 2,90 MB)

(.docx, 5,05 MB)

(.pdf, 19,8 kB)

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 3. kolo
sobota 25.09.2021 o 15:45 hod.
HC DAC Dunajská Streda - MHK Bytča


1. liga Mladšie dorastenky - 3. kolo
sobota 25.09.2021 o 14:00 hod.
HC DAC Dunajská Streda - MHK Bytča


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 2. kolo
víkend 02. - 03.10.2021
organizátor: SMF - HK Žilina
- 2. skupina.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 2. kolo

nedeľa 26.09.2021 od 09:00 hod.
organizátor: MHK BYTČA
- 3. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (5+1)

sezóna 2021/2022 v príprave.

 
MK ZA-TN - Prípravka (4+1)

sezóna 2021/2022 v príprave.