Aj napriek tomu, že sa v súťažiach Krajského zväzu hádzanej Trenčín + Žilina sezóna 2018/2019 skončila, už teraz predbežne vieme, kto bude v nasledujúcej sezóne, t.j. v sezóne 2019/2020 štartovať v krajskej súťaži v kategóriách minihádzanej, prípraviek, mladších žiačok a starších žiačok.
Minihádzaná /4+1/ (dievčatá): |
Prípravka /5+1/ (dievčatá): | |||
1. | HK AS Trenčín "A" | HK AS Trenčín "A" | ||
2. | HK AS Trenčín "B" | HK AS Trenčín "B" |
||
3. | HK AS Trenčín "C" | HK Slávia Partizánske | ||
4. | HK Slávia Partizánske "A" | MŠK - hádzaná Čadca | ||
5. | HK Slávia Partizánske "B" | MHáK Martin | ||
6. | MŠK - hádzaná Čadca | TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom |
||
7. | MHáK Martin | MHK Bytča | ||
8. | MHK Bytča "A" | SMF - HK Žilina | ||
9. | MHK Bytča "B" | HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou | ||
10. | THA Martin | - | ||
11. | SMF - HK Žilina | - | ||
12. | - | - |
stav k 9.7.2019
Mladšie žiačky: |
Staršie žiačky: | |||
1. | HK AS Trenčín "A" | HK AS Trenčín "A" | ||
2. | HK AS Trenčín "B" | HK AS Trenčín "B" |
||
3. | HK Slávia Partizánske | HK Slávia Partizánske | ||
4. | MŠK - hádzaná Čadca | MŠK - hádzaná Čadca | ||
5. | MHáK Martin | MHáK Martin | ||
6. | TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom | TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom |
||
7. | MHK Bytča "A" | MHK Bytča | ||
8. | MHK Bytča "B" | THA Martin | ||
9. | THA Martin | HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou | ||
10. | SMF - HK Žilina | - | ||
11. | HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou | - | ||
12. | Športová akadémia Trenčín | - |
stav k 9.7.2019
Dokumenty na stiahnutie:
1. liga Staršie dorastenky - 11. kolo N
víkend 20. - 21.04.2024
FHT Košice - MHK Bytča
- nadstavba.
- skupina o 7. - 12. miesto.
1. liga Mladšie dorastenky - 11. kolo N
víkend 20. - 21.04.2024
FHT Košice - MHK Bytča
- nadstavba.
- skupina o 7. - 12. miesto.
MK ZA-TN - Staršie žiačky - 8. kolo
streda 03.04.2024 o 16:30 hod.
MHK Bytča - MHáK Martin
organizátor: ŠA TRENČÍN
- 3. skupina.
- dohrávka.
- hrá sa v ŠH v Bytči.
MK ZA-TN - Staršie žiačky - 11. kolo
nedeľa 14.04.2024 od 10:00 hod.
organizátor: MHK BYTČA
- 4. skupina.
- dohrávka.
MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 10. kolo
nedeľa 14.04.2024 od 09:00 hod.
organizátor: MHáK MARTIN
- 3. skupina.
- dohrávka.
MK ZA-TN - Prípravka (4+1) - 7. kolo
sobota 20.04.2024 od 08:00 hod.
organizátor: ŠKHá DUBNICA NAD VÁHOM
- 1. skupina.
víkend 20. - 21.04.2024
organizátor: MŠK - HÁDZANÁ ČADCA
- 2. skupina.