V rámci prípravy na novú sezónu sa žiačky MHK Bytča od piatku 21. augusta do nedele 23. augusta 2015 zúčastnili tradičného letného medzinárodného turnaja Holiday Cup, ktorého usporiadateľom bol domáci klub HC Zlín. Z družstiev MHK Bytča sa zúčastnili turnaja mladšie žiačky A-družstva a družstvo starších žiačok. V obidvoch žiackych kategóriách obsadili Bytčianky zhodne výborné druhé miesto. Blahoželáme!
Holiday Cup 2015
Dátum konania: 21. - 23. august 2015 (piatok, sobota, nedeľa)
Miesto konania: Zlín, 17. ZŠ - dve plochy (umelý povrch a tartan), Stredná priemyselná škola - hala (palubovka), športová hala EURONICS (palubovka).
Usporiadateľ: HC Zlín
Kategórie: mini 4+1 (2005 a mladšie), mladšie žiačky (2003 a mladšie), staršie žiačky (2001 a mladšie)
Hrací čas: určené podľa jednotlivých kategórii (mladšie žiačky 2x po 12 minút + 5 min. prestávka, staršie žiačky 2x po 15 minút + 5. min. prestávka).
Účastníci turnaja - mladšie žiačky:
skupina A
1. | MHK Bytča "A" |
2. | HC Zlín "A" (ČR) |
3. | UDHK Nitra |
4. | TJ Jiskra Otrokovice (ČR) |
5. | HK AS Trenčín "B" |
6. | HK Slovan Duslo Šaľa |
skupina B
1. | SKH Velká nad Veličkou (ČR) |
2. | HC Zlín "B" (ČR) |
3. | TJ Strojár Malacky |
4. | TJ Lesana Zubří (ČR) |
5. | HK AS Trenčín "A" |
6. | TJ Jiskra Havlíčkův Brod (ČR) |
Časový rozpis turnaja - mladšie žiačky:
Piatok 21. august 2015
1. | B1 | 08:30 - 09:00 hod.: |
HK AS Trenčín "A" | - | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 11:7 | ||||
2. | A1 | 09:05 - 09:35 hod.: |
HK AS Trenčín "B" | - | HK Slovan Duslo Šaľa | 1:19 | ||||
3. | B2 | 09:40 - 10:10 hod.: |
TJ Lesana Zubří | - | HC Zlín "B" | 10:4 | ||||
4. | A2 | 10:15 - 10:45 hod.: |
TJ Jiskra Otrokovice | - | HC Zlín "A" | 5:7 | ||||
5. | A3 | 10:50 - 11:20 hod.: | UDHK Nitra | - | MHK Bytča "A" |
10:18 | ||||
6. | B3 | 11:25 - 11:55 hod.: | TJ Strojár Malacky | - | SKH Velká nad Veličkou | 3:12 | ||||
7. | A4 | 12:00 - 12:30 hod.: | HK Slovan Duslo Šaľa | - | TJ Jiskra Otrokovice | 10:4 | ||||
8. | B4 | 12:35 - 13:05 hod.: | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | - | TJ Lesana Zubří | 9:8 | ||||
9. | B5 | 13:10 - 13:40 hod.: | SKH Velká nad Veličkou | - | HC Zlín "B" | 15:5 | ||||
10. | A5 | 13:45 - 14:15 hod.: | MHK Bytča "A" | - | HC Zlín "A" | 13:8 | ||||
11. | A6 | 14:20 - 14:50 hod.: | UDHK Nitra | - | HK AS Trenčín "B" | 9:2 | ||||
12. | B6 | 14:55 - 15:25 hod.: | TJ Strojár Malacky | - | HK AS Trenčín "A" | 3:10 | ||||
13. | B7 | 15:30 - 16:00 hod.: | HC Zlín "B" |
- | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 7:9 | ||||
14. | A7 | 16:05 - 16:35 hod.: | HC Zlín "A" | - | HK Slovan Duslo Šaľa | 9:13 | ||||
15. | A8 | 16:40 - 17:10 hod.: | TJ Jiskra Otrokovice | - | UDHK Nitra | 8:1 | ||||
16. | B8 | 17:15 - 17:45 hod.: | TJ Lesana Zubří | - | TJ Strojár Malacky | 16:5 | ||||
17. | A9 | 17:50 - 18:20 hod.: | HK AS Trenčín "B" | - | MHK Bytča "A" | 1:8 | ||||
18. | B9 | 17:00 - 17:25 hod.: | HK AS Trenčín "A" | - | SKH Velká nad Veličkou | 5:5 |
Priebežné tabuľky - po 1. dni:
skupina A
1. | HK Slovan Duslo Šaľa | 3 | 3 | 0 | 0 | 42:14 | + 28 | 6 | |||||
2. | MHK Bytča "A" |
3 | 3 | 0 | 0 | 39:26 | + 13 | 6 | |||||
3. | HC Zlín "A" | 3 | 2 | 1 | 0 | 47:31 | + 16 | 5 | |||||
4. | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 1 | 0 | 2 | 17:12 | + 5 | 2 | |||||
5. | UDHK Nitra | 3 | 1 | 0 | 2 | 20:28 | -8 | 2 | |||||
6. | HK AS Trenčín "B" | 3 | 0 | 0 | 3 | 4:36 | - 32 | 0 |
skupina B
1. | SKH Velká nad Veličkou | 3 | 2 | 1 | 0 | 32:13 | + 19 | 5 | |||||
2. | HK AS Trenčín "A" | 3 | 2 | 1 | 0 | 26:15 | + 11 | 5 | |||||
3. | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 3 | 2 | 0 | 1 | 25:26 | - 1 | 4 | |||||
4. | TJ Lesana Zubří | 3 | 2 | 0 | 1 | 34:18 | + 16 | 4 | |||||
5. | HC Zlín "B" | 3 | 2 | 0 | 1 | 48:46 | + 2 | 4 | |||||
6. | TJ Strojár Malacky | 3 | 0 | 0 | 3 | 11:38 | - 17 | 0 |
Sobota 22. august 2015
19. | A10 | 08:30 - 09:00 hod.: |
HK Slovan Duslo Šaľa | - | UDHK Nitra | 20:4 | ||||
20. | B10 | 09:05 - 09:35 hod.: |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod | - | TJ Strojár Malacky | 8:10 | ||||
21. | B11 | 09:40 - 10:10 hod.: |
HC Zlín "B" | - | HK AS Trenčín "A" | 2:10 | ||||
22. | A11 | 10:15 - 10:45 hod.: |
HC Zlín "A" | - | HK AS Trenčín "B" | 14:0 | ||||
23 | A12 | 10:50 - 11:20 hod.: | MHK Bytča "A" | - | TJ Jiskra Otrokovice | 4:2 | ||||
24. | B12 | 11:25 - 11:55 hod.: | SKH Velká nad Veličkou | - | TJ Lesana Zubří | 14:3 | ||||
25. | B13 | 12:00 - 12:30 hod.: | HC Zlín "B" | - | TJ Strojár Malacky | 8:7 | ||||
26. | A13 | 12:35 - 13:05 hod.: | HC Zlín "A" | - | UDHK Nitra | 16:6 | ||||
27. | A14 | 13:10 - 13:40 hod.: | HK AS Trenčín "B" |
- | TJ Jiskra Otrokovice | 1:15 | ||||
28. | B14 | 13:45 - 14:15 hod.: | HK AS Trenčín "A" | - | TJ Lesana Zubří | 11:4 | ||||
29. | A15 | 14:20 - 14:50 hod.: | MHK Bytča "A" | - | HK Slovan Duslo Šaľa | 8:16 | ||||
30. | B15 | 14:55 - 15:25 hod.: | SKH Velká nad Veličkou | - | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 19:5 | ||||
31. | U1 | 15:30 - 16:00 hod.: | UDHK Nitra | - | TJ Lesana Zubří | 8:12 | ||||
32. | U2 | 16:05 - 16:35 hod.: | TJ Strojár Malacky | - | TJ Jiskra Otrokovice | 2:11 | ||||
33. | U3 | 16:40 - 17:10 hod.: | HK AS Trenčín "B" | - | HC Zlín "B" | 3:3 | ||||
34. | F1 | 17:15 - 17:45 hod.: | MHK Bytča "A" | - | SKH Velká nad Veličkou | 6:12 | ||||
35. | F2 | 17:50 - 18:20 hod.: | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | - | HK Slovan Duslo Šaľa | 3:12 | ||||
36. | F3 | 18:25 - 18:55 hod.: | HC Zlín "A" | - | HK AS Trenčín "A" | 12:1 |
Priebežné tabuľky - po 2. dni:
skupina A
1. | HK Slovan Duslo Šaľa | 5 | 5 | 0 | 0 | 78:26 | + 52 | 10 | |||||
2. | HC Zlín "A" | 5 | 4 | 1 | 0 | 77:31 | + 16 | 9 | |||||
3. | MHK Bytča "A" |
5 | 4 | 0 | 1 | 51:44 | + 7 |
8 | |||||
4. | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 2 | 0 | 3 | 34:17 | + 17 | 4 | |||||
5. | UDHK Nitra | 5 | 1 | 0 | 4 | 30:64 | - 34 | 2 | |||||
6. | HK AS Trenčín "B" | 5 | 0 | 0 | 5 | 5:65 | - 60 | 0 |
skupina B
1. | SKH Velká nad Veličkou | 5 | 4 | 1 | 0 | 65:21 | + 44 | 9 | |||||
2. | HK AS Trenčín "A" | 5 | 4 | 1 | 0 | 47:36 | + 11 | 9 | |||||
3. | HC Zlín "B" | 5 | 3 | 0 | 2 | 58:63 | - 5 | 6 | |||||
4. | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 5 | 2 | 0 | 3 | 38:55 | - 17 | 4 | |||||
5. | TJ Lesana Zubří | 5 | 2 | 0 | 3 | 41:43 | - 2 | 4 | |||||
6. | TJ Strojár Malacky | 5 | 0 | 0 | 5 | 28:54 | - 26 | 0 |
Nedeľa 23. august 2015
37. | U4 | 08:30 - 09:00 hod.: |
TJ Strojár Malacky | - | UDHK Nitra | 7:5 | ||||
38. | U5 | 09:05 - 09:35 hod.: |
TJ Lesana Zubří | - | HK AS Trenčín "B" | 15:7 | ||||
39. | U6 | 09:40 - 10:10 hod.: |
HC Zlín "B" | - | TJ Jiskra Otrokovice | 4:10 | ||||
40. | F4 | 10:15 - 10:45 hod.: |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod | - | MHK Bytča "A" | 4:13 | ||||
41. | F5 | 10:50 - 11:20 hod.: | SKH Velká nad Veličkou | - | HC Zlín "A" | 8:12 | ||||
42. | F6 | 11:25 - 11:55 hod.: | HK AS Trenčín "A" | - | HK Slovan Duslo Šaľa | 3:4 | ||||
43. | U7 | 12:00 - 12:30 hod.: | HK AS Trenčín "B" | - | TJ Strojár Malacky | 2:12 | ||||
44. | U8 | 12:35 - 13:05 hod.: | HC Zlín "B" | - | UDHK Nitra | 5:7 | ||||
45. | U9 | 13:10 - 13:40 hod.: | TJ Jiskra Otrokovice | - | TJ Lesana Zubří | 15:1 | ||||
46. | F7 | 13:45 - 14:15 hod.: | HC Zlín "A" | - | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 15:5 | ||||
47. | F8 | 14:20 - 14:50 hod.: | HK AS Trenčín "A" | - | MHK Bytča "A" | 3:5 | ||||
48. | F9 | 14:55 - 15:25 hod.: | HK Slovan Duslo Šaľa |
- |
SKH Velká nad Veličkou | 15:9 |
Konečné poradie: 1. HK Slovan Duslo Šaľa, 2. MHK Bytča "A", 3. HC Zlín "A", 4. SKH Velká nad Veličkou, 5. HK AS Trenčín "A", 6. TJ Jiskra Havlíčkův Brod, 7. TJ Jiskra Otrokovice, 8. TJ Lesana Zubří, 9. TJ Strojár Malacky, 10. UDHK Nitra, 11. HC Zlín "B", 12. HK AS Trenčín "B".
Účastníci turnaja - staršie žiačky:
skupina A
1. | DHK ZORA Olomouc (ČR) |
2. | SHK Kunovice (ČR) |
3. | TJ Strojár Malacky |
4. | MHK Bytča |
5. | HC Zlín "A" (ČR) |
6 | DHK Slavoj Žirovnice (ČR) |
skupina B
1. | HK AS Trenčín |
2. | TJ Jiskra Havlíčkův Brod (ČR) |
3. | HC Zlín "B" (ČR) |
4. | UDHK Nitra |
5. | TJ Lesana Zubří (ČR) |
Časový rozpis turnaja - staršie žiačky:
Piatok 21. august 2015
1. | A1 | 08:30 - 09:05 hod.: | HC Zlín "A" | - | DHK Slavoj Žirovnice | 10:10 | ||||
2. | B1 | 09:10 - 09:45 hod.: | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | - | HK AS Trenčín | 9:14 | ||||
3. | A2 | 09:50 - 10:25 hod.: | MHK Bytča | - | SHK Kunovice | 11:6 | ||||
4. | B2 | 10:30 - 11:05 hod.: | HC Zlín "B" | - | TJ Lesana Zubří | 19:18 | ||||
5. | A3 | 11:10 - 11:45 hod.: | TJ Strojár Malacky | - | DHK ZORA Olomouc | 13:11 | ||||
6. | A4 | 11:50 - 12:25 hod.: | DHK Slavoj Žirovnice | - | MHK Bytča | 13:14 | ||||
7. | B3 | 12:30 - 13:05 hod.: | UDHK Nitra | - | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 13:12 | ||||
8. | A5 | 13:10 - 13:45 hod.: | DHK ZORA Olomouc | - | SHK Kunovice | 11:15 | ||||
9. | B4 | 13:50 - 14:25 hod.: | HK AS Trenčín | - | HC Zlín "B" | 13:9 | ||||
10. | A6 | 14:30 - 15:05 hod.: | TJ Strojár Malacky | - | HC Zlín "A" | 9:17 | ||||
11. | A7 | 15:10 - 15:45 hod.: | SHK Kunovice | - | DHK Slavoj Žirovnice | 8:17 | ||||
12. | B5 | 15:50 - 16:25 hod.: | UDHK Nitra |
- | TJ Lesana Zubří | 15:27 | ||||
13. | A8 | 16:30 - 17:05 hod.: | MHK Bytča | - | TJ Strojár Malacky | 18:13 | ||||
14. | B6 | 17:10 - 17:45 hod.: | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | - | HC Zlín "B" | 15:20 | ||||
15. | A9 | 17:50 - 18:25 hod.: | HC Zlín "A" | - | DHK ZORA Olomouc | 20:12 | ||||
16. | A10 | 18:30 - 19:05 hod.: | DHK Slavoj Žirovnice | - | TJ Strojár Malacky |
18:9 |
Priebežné tabuľky - po 1. dni:
skupina A
1. | MHK Bytča | 3 | 3 | 0 | 0 | 43:32 | + 11 | 6 | |||||
2. | DHK Slavoj Žirovnice | 4 | 2 | 1 | 1 | 58:41 | + 17 | 5 | |||||
3 | HC Zlín "A" | 3 | 2 | 1 | 0 | 47:31 | + 16 | 5 | |||||
4. | SHK Kunovice | 3 | 1 | 0 | 2 | 29:39 | - 10 | 2 | |||||
5. | TJ Strojár Malacky | 3 | 1 | 0 | 2 | 31:46 | - 15 | 2 | |||||
6. | DHK ZORA Olomouc | 3 | 0 | 0 | 3 | 34:48 | - 14 | 0 |
skupina B
1. | HK AS Trenčín | 2 | 2 | 0 | 0 | 27:18 | + 9 | 4 | |||||
2. | HC Zlín "B" | 3 | 2 | 0 | 1 | 48:46 | + 2 | 4 | |||||
3. | TJ Lesana Zubří | 2 | 1 | 0 | 1 | 45:34 | + 11 | 2 | |||||
4. | UDHK Nitra | 2 | 1 | 0 | 1 | 28:39 | - 11 | 2 | |||||
5. | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 3 | 0 | 0 | 3 | 36:47 | - 11 | 0 |
Sobota 22. august 2015
17. | B7 | 08:30 - 09:05 hod.: |
HK AS Trenčín | - | UDHK Nitra | 16:15 | ||||
18. | A11 | 09:10 - 09:45 hod.: |
SHK Kunovice | - | HC Zlín "A" |
15:14 | ||||
19. | B8 | 09:50 - 10:25 hod.: |
TJ Lesana Zubří | - | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 14:11 | ||||
20. | A12 | 10:30 - 11:05 hod.: |
DHK ZORA Olomouc | - | MHK Bytča | 10:20 | ||||
21. | A13 | 11:10 - 11:45 hod.: | SHK Kunovice | - | TJ Strojár Malacky | 13:9 | ||||
22. | B9 | 11:50 - 12:25 hod.: | HC Zlín "B" | - | UDHK Nitra | 16:20 | ||||
23. | A14 | 12:30 - 13:05 hod.: | HC Zlín "A" | - | MHK Bytča | 10:13 | ||||
24. | B10 | 13:10 - 13:45 hod.: | TJ Lesana Zubří | - | HK AS Trenčín | 11:17 | ||||
25. | A15 | 13:50 - 14:25 hod.: | DHK ZORA Olomouc | - | DHK Slavoj Žirovnice | 6:14 | ||||
26. | U1 | 14:30 - 15:05 hod.: | DHK ZORA Olomouc | - | UDHK Nitra | 3:14 | ||||
27 | U2 | 15:10 - 15:45 hod.: | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | - | TJ Strojár Malacky | 10:0 k. | ||||
28. | F1 | 15:50 - 16:25 hod.: | DHK Slavoj Žirovnice | - | HK AS Trenčín | 13:8 | ||||
29. | F2 | 16:30 - 17:05 hod.: | HC Zlín "B" | - | MHK Bytča | 12:12 | ||||
30. | F3 | 17:10 - 17:45 hod.: | SHK Kunovice | - | TJ Lesana Zubří | 11:12 | ||||
31. | U3 | 16:40 - 17:10 hod.: | HC Zlín "A" | - | UDHK Nitra | 14:11 |
Priebežné tabuľky - po 2. dni:
skupina A
1. | MHK Bytča | 5 | 5 | 0 | 0 | 76:52 | + 24 |
10 | |||||
2. | DHK Slavoj Žirovnice | 5 | 3 | 1 | 1 | 72:47 | + 25 | 7 | |||||
3. | SHK Kunovice | 5 | 3 | 0 | 2 | 57:62 | - 5 | 6 | |||||
4 | HC Zlín "A" | 5 | 2 | 1 | 2 | 71:59 | + 12 | 5 | |||||
5. | TJ Strojár Malacky | 5 | 1 | 0 | 4 | 53:77 | - 24 | 2 | |||||
6. | DHK ZORA Olomouc | 5 | 0 | 0 | 5 | 50:82 | - 32 | 0 |
skupina B
1. | HK AS Trenčín | 4 | 4 | 0 | 0 | 60:44 | + 16 | 8 | |||||
2. | HC Zlín "B" | 4 | 2 | 0 | 2 | 64:66 | - 2 | 4 | |||||
3. | TJ Lesana Zubří | 4 | 2 | 0 | 2 | 70:62 | + 8 | 4 | |||||
4. | UDHK Nitra | 4 | 2 | 0 | 2 | 63:71 | - 8 | 4 | |||||
5. | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 4 | 0 | 0 | 4 | 47:61 | - 14 | 0 |
Nedeľa 23. august 2015
32. | U4 | 08:30 - 09:05 hod.: | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | - | DHK ZORA Olomouc | 10:7 | ||||
33. | F4 | 09:10 - 09:45 hod.: | HC Zlín "B" | - | DHK Slavoj Žirovnice | 10:10 | ||||
34. | F5 | 09:50 - 10:25 hod.: | HK AS Trenčín | - | SHK Kunovice | 10:7 | ||||
35. | F6 | 10:30 - 11:05 hod.: | TJ Lesana Zubří | - | MHK Bytča | 10:15 | ||||
36. | U5 | 11:10 - 11:45 hod.: | TJ Strojár Malacky | - | UDHK Nitra | 10:20 | ||||
37. | U6 | 11:50 - 12:25 hod.: | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | - | HC Zlín "A" | 11:14 | ||||
38. | F7 | 12:30 - 13:05 hod.: | SHK Kunovice | - | HC Zlín "B" | 12:17 | ||||
39. | F8 | 13:10 - 13:45 hod.: | TJ Lesana Zubří | - | DHK Slavoj Žirovnice | 11:19 | ||||
40. | F9 | 13:10 - 13:40 hod.: | MHK Bytča |
- | HK AS Trenčín |
10:11 |
Konečné poradie: 1. HK AS Trenčín, 2. MHK Bytča, 3. DHK Slavoj Žirovnice, 4. HC Zlín "B", 5. TJ Lesana Zubří, 6. SHK Kunovice, 7. UDHK Nitra, 8. HC Zlín "A", 9. TJ Jiskra Havlíčkův Brod, 10. TJ Strojár Malacky, 11. DHK ZORA Olomouc.
Dokumenty na stiahnutie:
Fotogaléria - Holiday Cup 2015 - staršie žiačky, Zlín (ČR) 21. - 23.08.2015
1. liga Staršie dorastenky - 12. kolo N
sobota 27.04.2024 o 12:00 hod.
MHK Bytča - HK AS Trenčín
- nadstavba.
- skupina o 7. - 12. miesto.
1. liga Mladšie dorastenky - 12. kolo N
sobota 27.04.2024 o 10:00 hod.
MHK Bytča - HK AS Trenčín
- nadstavba.
- skupina o 7. - 12. miesto.
MK ZA-TN - Staršie žiačky - 14. kolo
nedeľa 05.05.2024 od 09:30 hod.
organizátor: ŠA TRENČÍN
- 2. skupina.
MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 13. kolo
sobota 27.04.2024 od 09:00 hod.
organizátor: ŠA TRENČÍN "A"
- 4. skupina.
MK ZA-TN - Prípravka (4+1) - 8. kolo
víkend 04. - 05.05.2024
organizátor: BÁNOVCE NAD BEBRAVOU
- 1. skupina.
víkend 04. - 05.05.2024
organizátor: MŠK - HÁDZANÁ ČADCA
- 2. skupina.