Nachádzaš sa tu:
18 jan 2023, 14:26
Ostatná aktualizácia: 21 jan 2023, 18:34
Prečítané: 194x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Milí priaznivci hádzanej, v tomto článku Vám prinášame aktuálne výsledky zo zápasov žien a dorasteniek.

 

PROGRAM A VÝSLEDKY:

 

MOL LIGA - ŽENY:


Predohrávka - 13. kolo: streda 18.01.2023

XBA-078 DHK Baník Most - TJ Sokol Písek                                              36:38 (21:18)


13. kolo: 21.01.2023 (sobota)

XBA-073 DHK Zora Olomouc - DHC Plzeň                                                34:32 (17:11)
XBA-074 HC DAC Dunajská Streda - DHC Sokol Poruba                            30:13 (13:9)
XBA-075 AHT HC Tatran Stupava - HK Slovan Duslo Šaľa                          16:24 (11:16)
XBA-076 Házená Kynžvart - MŠK IUVENTA Michalovce                             22:31 (11:12)
XBA-077 DHC Slavia Praha - Handball Club Zlín                                         28:29 (15:15)
XBA-078 DHK Baník Most - TJ Sokol Písek                                               36:38 (21:18)

 


 

I. LIGA ŽIEN:


14. kolo je na programe cez víkend 04. - 05.02.2023.

 


 

II. LIGA ŽIEN:


6. kolo je na programe cez víkend 01. - 02.04.2023.

 


 

1. LIGA STARŠIE DORASTENKY


Dohrávka - 13. kolo: streda 18.01.2023

7A-90 ŠKP Bratislava - MHK Bytča                                      25:29 (15:15)


Dohrávka - 12. kolo: sobota 21.01.2023

7A-84 FHT Košice - ŠK ZEMPLÍN Trebišov                              30:44 (9:19)

 

14. kolo je na programe cez víkend 04. - 05.02.2023.

 




1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY:


Dohrávka - 13. kolo: streda 18.01.2023

8A-90 ŠKP Bratislava - MHK Bytča                                      24:31 (7:15)


Dohrávka - 12. kolo: sobota 21.01.2023

8A-84 FHT Košice - ŠK ZEMPLÍN Trebišov                              10:37 (6:17)

 

14. kolo je na programe cez víkend 04. - 05.02.2023.

 


 

MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY:


6. kolo je na programe cez víkend 18. - 19.02.2023, hostiteľmi kola sú HK Sokol Bánovce nad Bebravou /1. skupina/, Slovan Malá Fatra - HK Žilina /2. skupina/ a MŠK - hádzaná Čadca /3. skupina/.

 



MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY:


8. kolo je na programe cez víkend 25. - 26.02.2023, hostiteľmi kola sú HK Sokol Bánovce nad Bebravou /1. skupina/, Športová akadémia Trenčín /2. skupina/ a MHáK Martin /3. skupina/.

 

 

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 14. kolo
sobota 04.02.2023 o 15:30 hod.
HC Tatran Stupava - MHK Bytča


1. liga Mladšie dorastenky - 14. kolo
sobota 04.02.2023 o 13:30 hod.
HC Tatran Stupava - MHK Bytča


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 6. kolo
víkend 18. - 19.02.2023
organizátor: SMF - HK ŽILINA
2. skupina.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky
- 8. kolo
víkend 25. - 26.02.2023
organizátor: ŠA TRENČÍN
2. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1) - 4. kolo
sobota 04.02.2023 od 08:00 hod.
organizátor: ŠA TRENČÍN
- 1. skupina.