25 jún 2021, 20:00
Ostatná aktualizácia: 11 jún 2022, 20:09
Prečítané: 6254x
Vytlačiť

Horný rad, zľava: .

Kľačiace, zľava:.

Sediace, zľava: .

Na fotografii chýba: .

- spoločnú fotografiu družstva uverejníme v priebehu sezóny 2021/2022 -

 


DRUŽSTVO STARŠÍCH ŽIAČOK (dievčatá r. nar. 2007, 2008 a mladšie):

č. dresu:   Meno a priezvisko:   hráčsky post:   ročník:
??   MARKOVÁ Petronela   spojka, brankárka   2007
??   KOSTKOVÁ Alexandra   krídlo   2007
??   BAJZOVÁ Viktória   krídlo   2007
??   TOMAŠČÍKOVÁ Tereza   spojka, krídlo   2007
??   KUCHÁROVÁ Simona   krídlo   2007
??   ZÁHONOVÁ Lucia   spojka, krídlo, brankárka   2008
??   UČNÍKOVÁ Adela   spojka   2008
??   ĎURANOVÁ Michaela   spojka   2008
??   HUJOVÁ Gabriela   pivot   2008
??   PAVLÍKOVÁ Marcela   spojka, krídlo   2008
??   ČIŽMÁROVÁ Paulína
  spojka, pivot   2008
??   GÖRÖGOVÁ Kristína   spojka, pivot   2008


TRÉNERKA DRUŽSTVA:
ČIKOTOVÁ Veronika

 



PROGRAM, VÝSLEDKY A TABUĽKA - STARŠIE ŽIAČKY

ŽILINSKÝ A TRENČIANSKY KRAJ

 

PROGRAM A VÝSLEDKY:


Jesenná časť:

1. kolo: 18. - 19.09.2021

1. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

1. kolo
18. 09. 2021
HK Sokol Bánovce nad Bebravou TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 16:34 (8:16)
HK AS Trenčín "B" TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 19:29 (16:17)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou HK AS Trenčín "A" 16:21 (8:10)
HK AS Trenčín "A" TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 27:10 (17:6)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou HK AS Trenčín "B" 23:9 (13:4)

2. skupina - MHK Bytča

1. kolo
18. 09. 2021
MHK Bytča MŠK IUVENTA Michalovce 10:0 (0:0) kont.
Športová akadémia Trenčín MŠK IUVENTA Michalovce 10:0 (0:0) kont.
MHK Bytča HK Slávia Partizánske 10:0 (0:0) kont.
HK Slávia Partizánske MŠK IUVENTA Michalovce 0:10 (0:0) kont.
MHK Bytča Športová akadémia Trenčín 15:12 (9:5)

3. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

1. kolo
18. 09. 2021
MŠK - hádzaná Čadca Slovan Malá Fatra - HK Žilina 9:21 (4:10)
Slovan Malá Fatra - HK Žilina MHáK Martin 28:13 (13:4)
MŠK - hádzaná Čadca THA Martin 12:17 (6:9)
Slovan Malá Fatra - HK Žilina THA Martin 29:14 (13:10)
MŠK - hádzaná Čadca MHáK Martin 12:11 (4:7)


2. kolo: 02. - 03.10.2021

1. skupina - Športová akadémia Trenčín

2. kolo
02. 10. 2021
Športová akadémia Trenčín HK Sokol Bánovce nad Bebravou 11:14 (4:8)
HK Slávia Partizánske TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 20:17 (9:6)
Športová akadémia Trenčín TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 14:25 (6:13)
HK Slávia Partizánske HK Sokol Bánovce nad Bebravou 23:9 (10:5)
Športová akadémia Trenčín HK Slávia Partizánske 19:31 (8:17)

2. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina

2. kolo
02. 10. 2021
Slovan Malá Fatra - HK Žilina MŠK IUVENTA Michalovce 33:13 (15:6)
MŠK - hádzaná Čadca MHK Bytča 12:19 (7:8)
MŠK - hádzaná Čadca MŠK IUVENTA Michalovce 10:0 (0:0) kont.
Slovan Malá Fatra - HK Žilina MHK Bytča 16:11 (7:6)

3. skupina - MHáK Martin

2. kolo
02. 10. 2021
MHáK Martin HK AS Trenčín "A" 11:32 (1:15)
THA Martin
HK AS Trenčín "B" 34:13 (23:6)
MHáK Martin HK AS Trenčín "B" 32:17 (20:6)
THA Martin
HK AS Trenčín "A" 10:50 (3:29)
MHáK Martin THA Martin
20:29 (7:12)


3. kolo: 16. - 17.10.2021

1. skupina - HK Slávia Partizánske

3. kolo
16. 10. 2021
HK Slávia Partizánske Slovan Malá Fatra - HK Žilina 0:10 (0:0) kont.
Športová akadémia Trenčín MŠK - hádzaná Čadca 21:5 (11:6)
Športová akadémia Trenčín Slovan Malá Fatra - HK Žilina 5:29 (2:14)
HK Slávia Partizánske MŠK - hádzaná Čadca 0:10 (0:0) kont.

2. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

3. kolo
16. 10. 2021
HK Sokol Bánovce nad Bebravou THA Martin 32:24 (19:16)
MHáK Martin TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 14:28 (8:18)
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom THA Martin 32:24 (22:11)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou MHáK Martin 36:21 (22:9)

3. skupina - HK AS Trenčín "B"

3. kolo
16. 10. 2021
HK AS Trenčín "B" MHK Bytča 14:34 (6:17)
HK AS Trenčín "A" MŠK IUVENTA Michalovce 36:11 (14:6)
HK AS Trenčín "B" MŠK IUVENTA Michalovce 13:28 (6:12)
HK AS Trenčín "A" MHK Bytča 39:23 (21:11)
HK AS Trenčín "B" HK AS Trenčín "A"
16:45 (9:19)


4. kolo: 06. - 07.11.2021

1. skupina - THA Martin

4. kolo
06. 11. 2021
HK Slávia Partizánske THA Martin 32:24 (20:10)
MHáK Martin Športová akadémia Trenčín 23:22 (9:14)
HK Slávia Partizánske MHáK Martin 18:14 (13:5)
THA Martin Športová akadémia Trenčín 0:10 (0:0) kont.

2. skupina - MHK Bytča

4. kolo
06. 11. 2021
MHK Bytča HK Sokol Bánovce nad Bebravou 10:0 (0:0) kont.
MŠK IUVENTA Michalovce TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 6:10 (3:6)
MŠK IUVENTA Michalovce HK Sokol Bánovce nad Bebravou 0:10 (0:0) kont.
MHK Bytča TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 16:18 (9:14)

3. skupina - HK AS Trenčín "A"

4. kolo
06. 11. 2021
HK AS Trenčín "A" Slovan Malá Fatra - HK Žilina 26:6 (13:3)
HK AS Trenčín "B" MŠK - hádzaná Čadca 24:19 (12:6)
HK AS Trenčín "B" Slovan Malá Fatra - HK Žilina 12:37 (8:20)
HK AS Trenčín "A" MŠK - hádzaná Čadca 43:9 (18:4)


5. kolo: 20. - 21.11.2021

1. skupina - Športová akadémia Trenčín

5. kolo
20. 11. 2021
Športová akadémia Trenčín HK AS Trenčín "A" 0:10 (0:0) kont.
HK Slávia Partizánske HK AS Trenčín "B" 26:23 (15:13)
HK Slávia Partizánske HK AS Trenčín "A" 15:32 (9:13)
Športová akadémia Trenčín HK AS Trenčín "B" 0:10 (0:0) kont.

2. skupina - MHáK Martin

5. kolo
20. 11. 2021
MHáK Martin MŠK IUVENTA Michalovce 0:10 (0:0) kont.
MHK Bytča THA Martin 10:0 (0:0) kont.
MHáK Martin MHK Bytča 18:23 (5:13)
THA Martin MŠK IUVENTA Michalovce 0:10 (0:0) kont.

3. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

5. kolo
20. 11. 2021
MŠK - hádzaná Čadca TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 0:10 (0:0) kont.
Slovan Malá Fatra - HK Žilina HK Sokol Bánovce nad Bebravou 29:11 (14:2)
Slovan Malá Fatra - HK Žilina TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 27:23 (14:11)
MŠK - hádzaná Čadca HK Sokol Bánovce nad Bebravou 0:10 (0:0) kont.

 

Jarná časť:

6. kolo: 12. - 13.02.2022

1. skupina - HK AS Trenčín "B"

6. kolo
12. 02. 2022
HK AS Trenčín "B" HK Sokol Bánovce nad Bebravou 21:25 (10:11)
HK AS Trenčín "A" TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 38:20 (19:10)
HK AS Trenčín "A" HK Sokol Bánovce nad Bebravou 32:5 (17:3)
HK AS Trenčín "B" TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 20:29 (7:15)

2. skupina - HK Slávia Partizánske

6. kolo
12. 02. 2022
HK Slávia Partizánske Športová akadémia Trenčín 32:17 (20:7)
Športová akadémia Trenčín MHK Bytča 12:24 (4:11)
HK Slávia Partizánske MŠK IUVENTA Michalovce
0:10 (0:0) kont.
Športová akadémia Trenčín MŠK IUVENTA Michalovce
0:10 (0:0) kont.
HK Slávia Partizánske MHK Bytča 22:13 (13:4)

3. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina

6. kolo
12. 02. 2022
Slovan Malá Fatra - HK Žilina MŠK - hádzaná Čadca 20:6 (10:2)
MŠK - hádzaná Čadca THA Martin 10:0 (0:0) kont.
Slovan Malá Fatra - HK Žilina MHáK Martin 26:11 (17:6)
MŠK - hádzaná Čadca MHáK Martin 20:22 (10:13)
Slovan Malá Fatra - HK Žilina THA Martin 25:5 (16:2)


7. kolo: 26. - 27.02.2022

1. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

7. kolo
26. 02. 2022
HK Sokol Bánovce nad Bebravou Športová akadémia Trenčín 10:10 (5:4)
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom HK Slávia Partizánske 17:25 (9:9)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou HK Slávia Partizánske 12:24 (9:15)
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom Športová akadémia Trenčín 19:17 (12:10)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 10:12 (8:9)

2. skupina - MHK Bytča

7. kolo
26. 02. 2022
MHK Bytča Slovan Malá Fatra - HK Žilina 13:31 (6:15)
MŠK - hádzaná Čadca MŠK IUVENTA Michalovce 22:19 (8:9)
MHK Bytča MŠK - hádzaná Čadca 21:10 (12:5)
Slovan Malá Fatra - HK Žilina MŠK IUVENTA Michalovce 27:10 (16:7)
MHK Bytča MŠK IUVENTA Michalovce 26:14 (15:3)

3. skupina - THA Martin

7. kolo
26. 02. 2022
THA Martin MHáK Martin 23:24 (12:9)
MHáK Martin HK AS Trenčín "A" 0:10 (0:0) kont.
THA Martin HK AS Trenčín "B" 0:10 (0:0) kont.
MHáK Martin HK AS Trenčín "B" 0:10 (0:0) kont.
THA Martin HK AS Trenčín "A" 0:10 (0:0) kont.


8. kolo: 26. - 27.03.2022

1. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina

8. kolo
26. 03. 2022
Slovan Malá Fatra - HK Žilina HK Slávia Partizánske 10:0 (0:0) kont.
MŠK - hádzaná Čadca Športová akadémia Trenčín 18:28 (9:13)
MŠK - hádzaná Čadca HK Slávia Partizánske 10:0 (0:0) kont.
Slovan Malá Fatra - HK Žilina Športová akadémia Trenčín 26:15 (15:5)

2. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

8. kolo
26. 03. 2022
MHáK Martin HK Sokol Bánovce nad Bebravou 22:27 (13:12)
THA Martin TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 25:36 (7:22)
MHáK Martin TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 23:31 (8:17)
THA Martin HK Sokol Bánovce nad Bebravou 21:35 (11:19)

3. skupina - HK AS Trenčín "A"

8. kolo
26. 03. 2022
HK AS Trenčín "A" HK AS Trenčín "B" 48:12 (18:4)
HK AS Trenčín "B" MHK Bytča 9:29 (5:13)
HK AS Trenčín "A" MŠK IUVENTA Michalovce 32:11 (14:7)
HK AS Trenčín "B" MŠK IUVENTA Michalovce 8:20 (3:6)
HK AS Trenčín "A" MHK Bytča 27:16 (12:7)


9. kolo: 09. - 10.04.2022

1. skupina - HK Slávia Partizánske

9. kolo
09. 04. 2022
HK Slávia Partizánske MHáK Martin 26:19 (14:9)
Športová akadémia Trenčín THA Martin 0:10 (0:0) kont.
Športová akadémia Trenčín MHáK Martin 0:10 (0:0) kont.
HK Slávia Partizánske THA Martin 20:12 (9:4)

2. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

9. kolo
09. 04. 2022
HK Sokol Bánovce nad Bebravou MŠK IUVENTA Michalovce 18:7 (10:3)
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom MHK Bytča 17:8 (10:3)
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom MŠK IUVENTA Michalovce 16:14 (7:9)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou MHK Bytča 18:18 (11:10)

3. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

9. kolo 09. 04. 2022
MŠK - hádzaná Čadca HK AS Trenčín "A" 14:42 (5:25)
Slovan Malá Fatra - HK Žilina HK AS Trenčín "B" 25:9 (12:2)
Slovan Malá Fatra - HK Žilina HK AS Trenčín "A" 21:24 (5:25)
MŠK - hádzaná Čadca HK AS Trenčín "B" 28:15 (13:4)


10. kolo: 30.04. - 01.05.2022

1. skupina - HK AS Trenčín "B"

10. kolo
30. 04. 2022
HK AS Trenčín "B" Športová akadémia Trenčín 22:30 (8:11)
HK AS Trenčín "A" HK Slávia Partizánske 34:19 (17:12)
HK AS Trenčín "A" Športová akadémia Trenčín 39:13 (17:6)
HK AS Trenčín "B" HK Slávia Partizánske 28:32 (12:17)

2. skupina - THA Martin

10. kolo
30. 04. 2022
THA Martin MŠK IUVENTA Michalovce 15:13 (6:4)
MHáK Martin MHK Bytča 12:24 (7:12)
MHáK Martin MŠK IUVENTA Michalovce 21:16 (7:9)
THA Martin MHK Bytča 5:25 (4:13)

3. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom

10. kolo
30. 04. 2022
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom MŠK - hádzaná Čadca 33:16 (17:3)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou Slovan Malá Fatra - HK Žilina 12:17 (7:13)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou MŠK - hádzaná Čadca 23:16 (15:8)
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom Slovan Malá Fatra - HK Žilina 17:24 (9:15)


Hrací čas:
2 x po 25 minút, s 5 min. prestávkou.

 

Prví dvaja umiestnení v tabuľke po 5. kole majú právo účasti v Česko-slovensko-poľskej lige.

Ak družstva hrajú dva zápasy po sebe, je stanovená prestávka 15 minút, ak sa družstva nedohodnú inak.


Predpis: Na základe nariadenia KM SZH v kategóriách staršieho žiactva sa nariaďuje

V obrannej fáze hry je povolené používať priestorové obranné systémy a osobnú obranu všetkých hráčov, zakazuje sa používať kombinovaný obranný systém (osobná + priestorová obrana) t.j. 1+5, 2+4, sankcie za nedodržanie nariadenia: progresívne trestanie realizačného tímu družstva, napomenutie, 2-minútové vylúčenie, červená karta – diskvalifikácia.

V súťaži sa nebude uplatňovať pravidlo o zranení hráča Pr. 4:11 odst. 1



Na majstrovstvá SR postupujú prvé tri družstvá STARŠIEHO ŽIACTVA z dlhodobej súťaže umiestené na 1. a 2. a 3. mieste bez rozdielu, z ktorého sú kraja. Ak odmietne účasť niektoré postupujúce družstvo, nepostupuje ďalší, ale uvoľní miesto družstvu, ktoré určí SZH.


SEMIFINÁLOVÉ TURNAJE: 1. turnaj - 14. - 15. máj 2022 a 2. turnaj - 28. - 29. máj 2022.

FINÁLOVÝ TURNAJ ("A" o majstra SR, "B" o prezidentský pohár) - 11. jún 2022.


TABUĽKA MK ZA a TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY - konečná:

Tabuľka MK starších žiačok sezóna 2021/2022 (ku dňu 30.04.2022 o 21:00 hod.)

1. HK AS Trenčín "A"*/**   20   20 0 0   642:236   + 406   40
2. Slovan Malá Fatra - HK Žilina**   20   18 0 2   457:236   + 221   36
3. TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom**   20   14 0 6   444:383   + 61   28
4. HK Slávia Partizánske   20   13 0 7   365:340   + 25   26
5. MHK Bytča   20   12 1 7   362:292   + 70   25
6. HK Sokol Bánovce nad Bebravou   20   9 2 9   344:375   - 31   20
7. MHáK Martin   20   5 0 15   320:442   - 122   10
8. MŠK - hádzaná Čadca   20   5 0 15   246:381   - 135   10
9. Športová akadémia Trenčín   20   4 0 16   256:382   - 126   9
10. THA Martin   20   4 0 16   278:435   - 157   8
11. HK AS Trenčín "B"   20   4 0 16   313:525   - 212   8
12. MŠK IUVENTA Michalovce   0   0 0 0   0:0   0   0

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov.

MŠK IUVENTA Michalovce hrala mimo súťaž.

* - HK AS Trenčín - majster Žilinského a Trenčianskeho kraja v sezóne 2021/2022.

** - HK AS Trenčín, Slovan Malá Fatra HK Žilina a Lehota pod Vtáčnikom - postup na semifinálový turnaj M-SR 2021/2022.

 

Postupujúci na ČSPL 2021/2022:

SK: HK AS Trenčín, Slovan Malá Fatra - HK Žilina
CZ:
PL:


Termíny ČSPL 2021/2022:

11. - 12.12. 2021 - organizuje SK - preložené na rok 2022
29. - 30.01. 2022 - organizuje PL
19. - 20.02. 2022 - organizuje CZ


Konečné poradie ČSPL 2021/2022:

1.
2.
3.
4.
5.
6.



Postupujúci M-SR 2021/2022 - SEMIFINÁLOVÉ TURNAJE:

skupina A:

Trenčiansky + Žilinský kraj: 1. HK AS Trenčín, 2. Slovan Malá Fatra - HK Žilina, 3. TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom.
Košický + Prešovský kraj: 1. ŠK ZEMPLÍN Trebišov, 2. MŠK IUVENTA Michalovce, 3. ŠŠK SLŠ Prešov.

skupina B:

Trnavský kraj: 1. HC DAC Dunajská Streda.
Bratislavský kraj:
1. HC Tatran Stupava, 2. ŠKP Bratislava.
Nitriansky + Trnavský kraj: 1. HK Slovan Duslo Šaľa, 2. Handball Zlatná na Ostrove, 3. HK Junior Močenok.

 

SEMIFINÁLOVÉ TURNAJE


Trenčiansky kraj + Žilinský kraj + Košický kraj + Prešovský kraj

1. turnaj: sobota 14.05.2022 - ŠK ZEMPLÍN Trebišov

1. turnaj
14. 05. 2022
ŠK ZEMPLÍN Trebišov TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 19:26 (9:13)
MŠK IUVENTA Michalovce Slovan Malá Fatra - HK Žilina 24:16 (16:11)
ŠŠK SLŠ Prešov HK AS Trenčín 12:34 (6:19)
Slovan Malá Fatra - HK Žilina ŠŠK SLŠ Prešov 23:10 (13:6)
MŠK IUVENTA Michalovce TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 23:18 (14:8)
ŠK ZEMPLÍN Trebišov HK AS Trenčín 7:33 (5:24)
ŠŠK SLŠ Prešov TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 13:22 (5:14)
HK AS Trenčín MŠK IUVENTA Michalovce 26:21 (13:12)
Slovan Malá Fatra - HK Žilina ŠK ZEMPLÍN Trebišov 25:9 (14:5)

2. turnaj: nedeľa 29.05.2022 - HK AS Trenčín

2. turnaj
29. 05. 2022
ŠK ZEMPLÍN Trebišov TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 21:26 (9:11)
MŠK IUVENTA Michalovce Slovan Malá Fatra - HK Žilina 17:14 (9:6)
ŠŠK SLŠ Prešov HK AS Trenčín 10:25 (5:13)
Slovan Malá Fatra - HK Žilina ŠŠK SLŠ Prešov 25:14 (13:7)
MŠK IUVENTA Michalovce TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 23:21 (9:9)
ŠK ZEMPLÍN Trebišov HK AS Trenčín 16:30 (5:12)
ŠŠK SLŠ Prešov TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 13:19 (9:10)
HK AS Trenčín MŠK IUVENTA Michalovce 29:18 (16:9)
Slovan Malá Fatra - HK Žilina ŠK ZEMPLÍN Trebišov 27:17 (15:9)


Bratislavský kraj + Trnavský kraj + Nitriansky kraj

1. turnaj: nedeľa 15.05.2022 - HC Tatran Stupava

1. turnaj
15. 05. 2022
HC Tatran Stupava HK Junior Močenok 30:14 (15:4)
ŠKP Bratislava Handball Zlatná na Ostrove 21:32 (7:13)
HC DAC Dunajská Streda HK Slovan Duslo Šaľa 20:23 (11:9)
Handball Zlatná na Ostrove HC DAC Dunajská Streda 25:24 (16:11)
ŠKP Bratislava HK Junior Močenok 24:24 (11:12)
HC Tatran Stupava HK Slovan Duslo Šaľa 23:29 (10:17)
HC DAC Dunajská Streda HK Junior Močenok 37:23 (20:12)
HK Slovan Duslo Šaľa ŠKP Bratislava 26:19 (15:7)
Handball Zlatná na Ostrove HC Tatran Stupava 33:24 (15:11)

2. turnaj: sobota 28.05.2022 - HK Slovan Duslo Šaľa

2. turnaj
28. 05. 2022
HC Tatran Stupava HK Junior Močenok 24:17 (11:8)
ŠKP Bratislava Handball Zlatná na Ostrove 15:27 (4:14)
HC DAC Dunajská Streda HK Slovan Duslo Šaľa 18:24 (10:12)
Handball Zlatná na Ostrove HC DAC Dunajská Streda 30:25 (15:14)
ŠKP Bratislava HK Junior Močenok 29:19 (13:11)
HC Tatran Stupava HK Slovan Duslo Šaľa 16:24 (6:13)
HC DAC Dunajská Streda HK Junior Močenok 35:21 (16:14)
HK Slovan Duslo Šaľa ŠKP Bratislava 30:11 (15:6)
Handball Zlatná na Ostrove HC Tatran Stupava 21:23 (11:8)


Konečné tabuľky:

Trenčiansky kraj + Žilinský kraj + Košický kraj + Prešovský kraj

1. HK AS Trenčín   6   6 0 0   177:84   + 93   12
2. MŠK IUVENTA Michalovce   6   4 0 2   126:124   + 2   8
3. Slovan Malá Fatra - HK Žilina   6   4 0 2   130:91   + 39   8
4. TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom   6   4 0 2   132:112   + 20   8
5. ŠŠK SLŠ Prešov   6   0 0 6   72:148   - 76   0
6. ŠK ZEMPLÍN Trebišov   6   0 0 6   89:167   - 78   0

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov.

FINAL 4: HK AS Trenčín, MŠK IUVENTA Michalovce.


Bratislavský kraj + Trnavský kraj + Nitriansky kraj

1. HK Slovan Duslo Šaľa   6   6 0 0   156:107   + 49   12
2. Handball Zlatná na Ostrove   6   5 0 1   168:132   + 36   10
3. HC Tatran Stupava   6   3 0 3   140:138   + 2   6
4. HC DAC Dunajská Streda   6   2 0 4   159:146   + 13   4
5. ŠKP Bratislava   6   1 1 4   119:158   - 39   3
6. HK Junior Močenok   6   0 1 5   118:179   - 61   1

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov.

FINAL 4:
HK Slovan Duslo Šaľa, Handball Zlatná na Ostrove.

 

FINÁLOVÝ TURNAJ - FINAL 4

sobota 11.06.2022 - HK Slovan Duslo Šaľa

finálový turnaj - Final 4
11. 06. 2022
F4 SEMIFINÁLE SLOVAN MALÁ FATRA - HK ŽILINA HC DAC Dunajská Streda 31:24 (13:12)
F4 SEMIFINÁLE HK AS TRENČÍN Handball Zlatná na Ostrove 31:24 (14:11)
F4 SEMIFINÁLE HC TATRAN STUPAVA TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 36:29 (19:13)
F4 SEMIFINÁLE HK SLOVAN DUSLO ŠAĽA MŠK IUVENTA Michalovce 28:15 (15:7)
F4 o 7. - 8. m. TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom HC DAC DUNAJSKÁ STREDA 30:35 (17:20)
F4 PP SLOVAN MALÁ FATRA - HK ŽILINA HC Tatran Stupava 26:24 (7:11)*
F4 o 3. - 4. m. MŠK IUVENTA MICHALOVCE Handball Zlatná na Ostrove 33:26 (17:15)
F4 o 1. - 2. m. HK AS Trenčín HK SLOVAN DUSLO ŠAĽA 24:32 (11:17)

* - výsledok je po 7m rozstrele, zápas sa skončil v riadnom hracom čase výsledkom 22:22 (7:11).


Konečné poradie M-SR 2021/2022:

1. HK Slovan Duslo Šaľa - majster SR v sezóne 2021/2022
2. HK AS Trenčín
3. MŠK IUVENTA Michalovce
4. Handball Zlatná na Ostrove
5. Slovan Malá Fatra - HK Žilina - prezidentský pohár
6. HC Tatran Stupava
7. HC DAC Dunajská Streda
8. TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom

 

 


Dokumenty na stiahnutie:

(.doc, 108 kB)

(.xls, 85,5 kB)

(.xls, 129 kB)

(.doc, 20,5 kB)

(.docx, 26,6 kB)

(.doc, 134 kB)

(.doc, 55,5 kB)