18 júl 2022, 00:00
Ostatná aktualizácia: 01 dec 2022, 21:24
Prečítané: 1971x
Vytlačiť

 

- spoločnú fotografiu družstva uverejníme v priebehu sezóny 2022/2023 -

 

TRÉNERKA DRUŽSTVA: ČIKOTOVÁ Veronika.

 



PROGRAM, VÝSLEDKY A TABUĽKA - MLADŠIE ŽIAČKY

ŽILINSKÝ A TRENČIANSKY KRAJ

 

PROGRAM A VÝSLEDKY:

Jesenná časť:

1. kolo: 17. - 18.09.2022

1. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom

1. kolo
17. 09. 2022
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom HK AS Trenčín "A" 10:24 (--:--)
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom HK AS Trenčín "B" 26:10 (--:--)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou HK AS Trenčín "A" 6:24 (--:--)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou HK AS Trenčín "B" 16:5 (--:--)

2. skupina - Športová akadémia Trenčín

1. kolo
17. 09. 2022
Športová akadémia Trenčín MHK Bytča 10:10 (2:4)
SMF - HK Žilina HK Slávia Partizánske 12:21 (4:8)
MHK Bytča HK Slávia Partizánske 7:23 (5:11)
Športová akadémia Trenčín SMF - HK Žilina
18:20 (12:8)

3. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

1. kolo
17. 09. 2022
MŠK - hádzaná Čadca THA Martin "A" 22:29 (8:16)
MHáK Martin THA Martin "B" --:-- (--:--)*
MŠK - hádzaná Čadca THA Martin "B" --:-- (--:--)*
THA Martin "A" MHáK Martin 11:33 (8:18)

* - zápas sa nehral, družstvo mladších žiačok THA Martin "B" nepricestovalo.


ŠKHá Dubnica nad Váhom má voľno.

2. kolo: 01. - 02.10.2022

1. skupina - HK AS Trenčín "A"

2. kolo
01. 10. 2022
HK AS Trenčín "A" HK Slávia Partizánske 16:20 (9:8)
HK AS Trenčín "B" Športová akadémia Trenčín 9:17 (3:10)
HK AS Trenčín "B" HK Slávia Partizánske 5:29 (3:13)
HK AS Trenčín "A" Športová akadémia Trenčín 26:16 (16:8)

2. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

2. kolo
01. 10. 2022
HK Sokol Bánovce nad Bebravou MHK Bytča 18:14 (8:4)
SMF - HK Žilina TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 9:11 (4:7)
MHK Bytča TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 10:21 (3:9)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou SMF - HK Žilina 13:17 (6:5)

3. skupina - MHáK Martin

2. kolo
01. 10. 2022
MHáK Martin ŠKHá Dubnica nad Váhom 32:3 (18:2)
MŠK - hádzaná Čadca
ŠKHá Dubnica nad Váhom 8:16 (2:10)
MHáK Martin MŠK - hádzaná Čadca
27:5 (17:3)


THA Martin "A" a THA Martin "B" majú voľno.

3. kolo: 15. - 16.10.2022

1. skupina - MHK Bytča

3. kolo
15. 10. 2022
MHK Bytča HK AS Trenčín "A" 6:29 (1:14)
SMF - HK Žilina HK AS Trenčín "B" 25:9 (15:2)
MHK Bytča HK AS Trenčín "B" 8:8 (4:3)
SMF - HK Žilina HK AS Trenčín "A" 24:27 (12:13)

2. skupina - HK Slávia Partizánske

3. kolo
15. 10. 2022
HK Slávia Partizánske HK Sokol Bánovce nad Bebravou 44:4 (21:1)
Športová akadémia Trenčín TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 12:18 (5:5)
HK Slávia Partizánske TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 19:15 (10:6)
Športová akadémia Trenčín HK Sokol Bánovce nad Bebravou 19:4 (10:2)

3. skupina - THA Martin "A"

3. kolo
15. 10. 2022
THA Martin "A" ŠKHá Dubnica nad Váhom 22:13 (18:9)
THA Martin "B" ŠKHá Dubnica nad Váhom --:-- (--:--)*
THA Martin "B" THA Martin "A" --:-- (--:--)*

* - zápas bol zrušený.


MŠK - hádzaná Čadca a MHáK Martin majú voľno.

4. kolo: 29. - 30.10.2022

1. skupina - HK AS Trenčín "B"

4. kolo
29. 10. 2022
HK AS Trenčín "B" MŠK - hádzaná Čadca 13:13 (8:9)
HK AS Trenčín "A" MHáK Martin 15:15 (7:9)
HK AS Trenčín "A" MŠK - hádzaná Čadca 26:9 (12:3)
HK AS Trenčín "B" MHáK Martin 2:27 (1:18)

2. skupina - THA Martin "B"

4. kolo
29. 10. 2022
THA Martin "A" HK Sokol Bánovce nad Bebravou 35:10 (16:6)
THA Martin "B" TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom --:-- (--:--)*
THA Martin "A" TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 16:15 (7:9)
THA Martin "B" HK Sokol Bánovce nad Bebravou --:-- (--:--)*

* - zápas bol zrušený.

3. skupina - ŠKHá Dubnica nad Váhom*

4. kolo
29. 10. 2022
ŠKHá Dubnica nad Váhom Športová akadémia Trenčín 7:9 (4:3)
ŠKHá Dubnica nad Váhom HK Slávia Partizánske 7:22 (1:12)
Športová akadémia Trenčín HK Slávia Partizánske 10:25 (4:15)

* - zápasy sa predohrávali v nedeľu 23.10.2022 od 09:00 hod. v MŠH v Partizánskom.


MHK Bytča a Slovan Malá Fatra - HK Žilina majú voľno.

5. kolo: 12. - 13.11.2022

1. skupina - HK AS Trenčín "A"

5. kolo
12. 11. 2022
HK AS Trenčín "A" THA Martin "A" 25:11 (11:3)
HK AS Trenčín "B" THA Martin "B" --:-- (--:--)*
HK AS Trenčín "B" THA Martin "A" 17:22 (8:16)
HK AS Trenčín "A" THA Martin "B" --:-- (--:--)*

* - zápas bol zrušený.

2. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

5. kolo
12. 11. 2022
MŠK - hádzaná Čadca HK Sokol Bánovce nad Bebravou 20:11 (7:5)
MHáK Martin HK Sokol Bánovce nad Bebravou 34:5 (12:5)
MŠK - hádzaná Čadca TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 10:19 (5:11)
MHáK Martin TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 22:13 (12:2)

3. skupina - SMF - HK Žilina

5. kolo
12. 11. 2022
ŠKHá Dubnica nad Váhom MHK Bytča 8:13 (4:7)
ŠKHá Dubnica nad Váhom SMF - HK Žilina 16:25 (7:14)
SMF - HK Žilina MHK Bytča 27:15 (11:6)


HK Slávia Partizánske a Športová akadémia Trenčín majú voľno.

6. kolo: 26. - 27.11.2022

1. skupina - ŠKHá Dubnica nad Váhom

6. kolo
26. 11. 2022
ŠKHá Dubnica nad Váhom HK AS Trenčín "A" 6:33 (3:21)
ŠKHá Dubnica nad Váhom HK AS Trenčín "B" 21:14 (8:5)
HK AS Trenčín "A" HK AS Trenčín "B" 60:9 (33:4)

2. skupina - HK Slávia Partizánske

6. kolo
26. 11. 2022
HK Slávia Partizánske MŠK - hádzaná Čadca 38:7 (18:4)
HK Slávia Partizánske MHáK Martin 20:21 (10:12)
Športová akadémia Trenčín MŠK - hádzaná Čadca 17:13 (9:8)
Športová akadémia Trenčín MHáK Martin 7:21 (2:11)

3. skupina - THA Martin "A"

6. kolo
26. 11. 2022
THA Martin "A" MHK Bytča 18:17 (8:7)
THA Martin "B" SMF - HK Žilina --:-- (--:--)*
THA Martin "A" SMF - HK Žilina 24:21 (13:11)
THA Martin "B" MHK Bytča --:-- (--:--)*

* - zápas bol zrušený.


HK Sokol Bánovce nad Bebravou a TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom majú voľno.

7. kolo: 03. - 04.12.2022

1. skupina - MHK Bytča

7. kolo
03. 12. 2022
MHK Bytča MŠK - hádzaná Čadca --:-- (--:--)
MHK Bytča MHáK Martin --:-- (--:--)
SMF - HK Žilina MŠK - hádzaná Čadca --:-- (--:--)
SMF - HK Žilina MHáK Martin --:-- (--:--)

2. skupina - THA Martin "B"

7. kolo
03. 12. 2022
THA Martin "A" HK Slávia Partizánske --:-- (--:--)
THA Martin "B" HK Slávia Partizánske --:-- (--:--)*
THA Martin "A" Športová akadémia Trenčín --:-- (--:--)
THA Martin "B" Športová akadémia Trenčín --:-- (--:--)*

* - zápas bol zrušený.

3. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

7. kolo
03. 12. 2022
HK Sokol Bánovce nad Bebravou ŠKHá Dubnica nad Váhom --:-- (--:--)
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom ŠKHá Dubnica nad Váhom --:-- (--:--)
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom HK Sokol Bánovce nad Bebravou --:-- (--:--)


HK AS Trenčín "A" a HK AS Trenčín "B" majú voľno.



Jarná časť:

8. kolo: 25. - 26.02.2023

1. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

8. kolo
25. 02. 2023
HK Sokol Bánovce nad Bebravou HK AS Trenčín "A" --:-- (--:--)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou HK AS Trenčín "B" --:-- (--:--)
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom HK AS Trenčín "A" --:-- (--:--)
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom HK AS Trenčín "B" --:-- (--:--)

2. skupina - Športová akadémia Trenčín

8. kolo
25. 02. 2023
MHK Bytča Športová akadémia Trenčín
--:-- (--:--)
SMF - HK Žilina Športová akadémia Trenčín
--:-- (--:--)
MHK Bytča HK Slávia Partizánske
--:-- (--:--)
SMF - HK Žilina HK Slávia Partizánske
--:-- (--:--)

3. skupina - MHáK Martin

8. kolo
25. 02. 2022
THA Martin "A" MŠK - hádzaná Čadca --:-- (--:--)
THA Martin "B" MHáK Martin --:-- (--:--)
THA Martin "B" MŠK - hádzaná Čadca --:-- (--:--)
MHáK Martin THA Martin "A" --:-- (--:--)


ŠKHá Dubnica nad Váhom má voľno.

9. kolo: 11. - 12.03.2023

1. skupina - HK AS Trenčín "B"

9. kolo
11. 03. 2023
HK AS Trenčín "A" HK Slávia Partizánske --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "B" Športová akadémia Trenčín --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "B" HK Slávia Partizánske --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "A" Športová akadémia Trenčín --:-- (--:--)

2. skupina - MHK Bytča

9. kolo
11. 03. 2023
MHK Bytča HK Sokol Bánovce nad Bebravou --:-- (--:--)
SMF - HK Žilina TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom --:-- (--:--)
MHK Bytča TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom --:-- (--:--)
SMF - HK Žilina HK Sokol Bánovce nad Bebravou
--:-- (--:--)

3. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

9. kolo
11. 03. 2023
MŠK - hádzaná Čadca ŠKHá Dubnica nad Váhom --:-- (--:--)
MHáK Martin ŠKHá Dubnica nad Váhom --:-- (--:--)
MHáK Martin MŠK - hádzaná Čadca --:-- (--:--)


THA Martin "A" a THA Martin "B" majú voľno.

10. kolo: 25. - 26.03.2023

1. skupina - SMF - HK Žilina

10. kolo
25. 03. 2023
SMF - HK Žilina HK AS Trenčín "A" --:-- (--:--)
MHK Bytča HK AS Trenčín "A" --:-- (--:--)
MHK Bytča HK AS Trenčín "B" --:-- (--:--)
SMF - HK Žilina HK AS Trenčín "B" --:-- (--:--)

2. skupina - HK Slávia Partizánske

10. kolo
25. 03. 2023
HK Slávia Partizánske HK Sokol Bánovce nad Bebravou --:-- (--:--)
Športová akadémia Trenčín TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom --:-- (--:--)
HK Slávia Partizánske TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom --:-- (--:--)
Športová akadémia Trenčín HK Sokol Bánovce nad Bebravou --:-- (--:--)

3. skupina - ŠKHá Dubnica nad Váhom

10. kolo
25. 03. 2023
ŠKHá Dubnica nad Váhom THA Martin "A" --:-- (--:--)
ŠKHá Dubnica nad Váhom THA Martin "B" --:-- (--:--)
THA Martin "A" THA Martin "B" --:-- (--:--)


MŠK - hádzaná Čadca a MHáK Martin majú voľno.


11. kolo: 15. - 16.04.2023

1. skupina - HK AS Trenčín "A"

11. kolo
15. 04. 2023
HK AS Trenčín "B" MŠK - hádzaná Čadca --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "A" MHáK Martin --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "A" MŠK - hádzaná Čadca --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "B" MHáK Martin --:-- (--:--)

2. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

11. kolo
15. 04. 2023
HK Sokol Bánovce nad Bebravou THA Martin "A" --:-- (--:--)
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom THA Martin "B" --:-- (--:--)
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom THA Martin "A" --:-- (--:--)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou THA Martin "B" --:-- (--:--)

3. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom

11. kolo 15. 04. 2023
Športová akadémia Trenčín ŠKHá Dubnica nad Váhom --:-- (--:--)
HK Slávia Partizánske ŠKHá Dubnica nad Váhom --:-- (--:--)
HK Slávia Partizánske Športová akadémia Trenčín --:-- (--:--)


MHK Bytča a Slovan Malá Fatra - HK Žilina majú voľno.


12. kolo: 29. - 30.04.2023

1. skupina - HK AS Trenčín "B"

12. kolo
29. 04. 2023
HK AS Trenčín "A" ŠKHá Dubnica nad Váhom --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "B" ŠKHá Dubnica nad Váhom --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "B" HK AS Trenčín "A" --:-- (--:--)

2. skupina - MHáK Martin

12. kolo
29. 04. 2023
MHáK Martin HK Slávia Partizánske --:-- (--:--)
MŠK - hádzaná Čadca HK Slávia Partizánske --:-- (--:--)
MŠK - hádzaná Čadca Športová akadémia Trenčín --:-- (--:--)
MHáK Martin Športová akadémia Trenčín --:-- (--:--)

3. skupina - THA Martin "A"

12. kolo
29. 04. 2023
THA Martin "A" MHK Bytča --:-- (--:--)
THA Martin "B" SMF - HK Žilina --:-- (--:--)
THA Martin "A" SMF - HK Žilina --:-- (--:--)
THA Martin "B" MHK Bytča --:-- (--:--)


HK Sokol Bánovce nad Bebravou a TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom majú voľno.

13. kolo: 06. - 07.05.2023

1. skupina - THA Martin "B"

13. kolo
06. 05. 2023
THA Martin "A" HK AS Trenčín "A" --:-- (--:--)
THA Martin "B" HK AS Trenčín "B" --:-- (--:--)
THA Martin "A" HK AS Trenčín "B" --:-- (--:--)
THA Martin "B" HK AS Trenčín "A" --:-- (--:--)

2. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina

13. kolo
06. 05. 2023
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom MŠK - hádzaná Čadca --:-- (--:--)
MŠK - hádzaná Čadca HK Sokol Bánovce nad Bebravou --:-- (--:--)
MHáK Martin HK Sokol Bánovce nad Bebravou --:-- (--:--)
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom MHáK Martin --:-- (--:--)

3. skupina - MHK Bytča

13. kolo
06. 05. 2023
MHK Bytča ŠKHá Dubnica nad Váhom --:-- (--:--)
SMF - HK Žilina ŠKHá Dubnica nad Váhom --:-- (--:--)
MHK Bytča SMF - HK Žilina --:-- (--:--)


HK Slávia Partizánske a Športová akadémia Trenčín majú voľno.


14. kolo: 20. - 21.05.2023

1. skupina - SMF - HK Žilina

14. kolo
20. 05. 2023
SMF - HK Žilina MŠK - hádzaná Čadca  --:-- (--:--)
MŠK - hádzaná Čadca MHK Bytča  --:-- (--:--)
MHáK Martin MHK Bytča  --:-- (--:--)
SMF - HK Žilina MHáK Martin  --:-- (--:--)

2. skupina - HK Slávia Partizánske

14. kolo
20. 05. 2023
HK Slávia Partizánske THA Martin "A"  --:-- (--:--)
HK Slávia Partizánske THA Martin "B"  --:-- (--:--)
Športová akadémia Trenčín THA Martin "A"  --:-- (--:--)
Športová akadémia Trenčín THA Martin "B"  --:-- (--:--)

3. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom

14. kolo
20. 05. 2023
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom HK Sokol Bánovce nad Bebravou  --:-- (--:--)
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom ŠKHá Dubnica nad Váhom  --:-- (--:--)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou ŠKHá Dubnica nad Váhom
 --:-- (--:--)


HK AS Trenčín "A" a HK AS Trenčín "B" majú voľno.


Hrací čas: 2 x po 20 minút, s 5 min. prestávkou.

 

Prví dvaja umiestnení v tabuľke po 7. kole majú právo účasti v Česko-slovensko-poľskej lige.

Ak družstva hrajú dva zápasy po sebe, je stanovená prestávka 15 minút, ak sa družstva nedohodnú inak.

V kategóriách mladších žiačok a mladších žiakov môžu hrať zložené družstvá dievčat - maximálne dvaja hráči a chlapcov - maximálne dve hráčky.


V kategórii mladších žiačok je ZÁKAZ používať akékoľvek „LEPIDLO"!!!!


V prípade, že SZH bude organizovať otvorené Majstrovstvá SR v kategórii MLADŠIEHO ŽIACTVA, účasť na týchto majstrovstvách bude realizované v zmysle smerníc SZH vydaných k týmto majstrovstvám - účasť dobrovoľná.


8. ročník Otvorených Majstrovstiev SR /SOH U12/ 09. - 11.06.2023 (organizátor: výberové konanie)



TABUĽKA MK ZA a TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY (celková) - priebežná:

Tabuľka MK mladších žiačok sezóna 2022/2023 (ku dňu 27.11.2022 o 17:30 hod.)

1. HK AS Trenčín "A"   11   9 1 1   305:132   + 173   19
2. HK Slávia Partizánske   10   9 0 1   261:104   + 157   18
3. MHáK Martin   9   8 1 0   232:81   + 151   17
4. THA Martin "A"   9   7 0 2   188:173   + 15   14
5. SMF - HK Žilina   9   5 0 4   180:154   + 26   10
6. TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom   9   5 0 4   148:132   + 16   10
7. Športová akadémia Trenčín   10   4 1 5   135:153   - 18   9
8. MHK Bytča   8   1 2 5   100:162   - 62   4
9. ŠKHá Dubnica nad Váhom   9   2 0 7   97:178   - 81   4
10. HK Sokol Bánovce nad Bebravou   9   2 0 7   87:212   - 125   4
11. MŠK - hádzaná Čadca   9   1 1 7   107:196   - 89   3
12. HK AS Trenčín "B"   11   0 2 9   101:264   - 163   2

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov.

THA Martin "B" sa odhlásil zo súťaže.

 

TABUĽKA MK ZA a TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY - (určená pre postup na ČSPL) - priebežná:

Tabuľka MK mladších žiačok sezóna 2022/2023 (ku dňu 27.11.2022 o 17:30 hod.)

1. HK AS Trenčín "A"   11   9 1 1   305:132   + 173   19
2. HK Slávia Partizánske*   10   9 0 1   261:104   + 157   18
3. MHáK Martin*   9   8 1 0   232:81   + 151   17
4. THA Martin "A"   9   7 0 2   188:173   + 15   14
5. SMF - HK Žilina   9   5 0 4   180:154   + 26   10
6. TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom   9   5 0 4   148:132   + 16   10
7. Športová akadémia Trenčín   10   4 1 5   135:153   - 18   9
8. MHK Bytča   8   1 2 5   100:162   - 62   4
9. ŠKHá Dubnica nad Váhom   9   2 0 7   97:178   - 81   4
10. HK Sokol Bánovce nad Bebravou   9   2 0 7   87:212   - 125   4
11. MŠK - hádzaná Čadca   9   1 1 7   107:196   - 89   3
12. HK AS Trenčín "B"   11   0 2 9   101:264   - 163   2

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov.

THA Martin "B" sa odhlásil zo súťaže.

* - postup na ČSPL 2022/2023.

 

Postupujúci na ČSPL 2022/2023:

SK: HK Slávia Partizánske (organizátor), MHáK Martin.
CZ:
PL:


Termíny ČSPL 2022/2023:

14. - 15.01.2023 - organizátor SZ
11. - 12.02.2023 - organizátor SK
04. - 05.03.2023 - organizátor PL


Konečné poradie ČSPL 2022/2023:

1.
2.
3.
4.
5.
6.


SOH U12 2023 - organizátor: výberové konanie (09. - 11.06.2023)

Konečné poradie SOH U12 2023:

1.
2.
3.
4.
5.
6.

 


Dokumenty na stiahnutie:

(.docx, 54,8 kB)

(.pptx, 104 kB)

(.pdf, 856 kB)

(.xlsx, 22,3 kB)

(.doc, 42,0 kB)