20 máj 2022, 13:09
Ostatná aktualizácia: 20 máj 2022, 21:44
Prečítané: 397x
Vytlačiť

Turnaj Slovak Open Handball U12 2022 mladších žiakov a žiačok je otvoreným turnajom - môže sa ho zúčastniť ktorýkoľvek registrovaný aj neregistrovaný klub, bez ohľadu na umiestnenie v krajskej alebo inej súťaži. Je vyhlasovaný Slovenským zväzom hádzanej.

Súčasťou turnaja bude aj turnaj v mini hádzanej chlapcov a dievčat v kategórii U10 pod názvom Mini Open Handball.

Upozorňujeme tímy, že kvôli významnému obmedzeniu ubytovacích kapacít zo strany UNIZA (utečenci z UA), budeme musieť siahnuť aj po drahších alternatívach.

Ako sme vás už informovali, boli sme nútení navýšiť niektoré poplatky kvôli zvýšeným nákladom na ubytovanie nasledovne:

Štartovné 80 EUR/ tím

Balíček U 60 EUR/osoba

Klubom pošleme zálohové faktúry.

Všetky kluby dostanú od organizátora zálohové faktúry v týždni od 16.5. do 22.5. 2022.

Žiadame prihlásené tímy, ktoré tak neurobili aby zaslali na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.  svoje súpisky v predpísanom formáte (posielam v prílohe, vložiť pod text) do 13.5. 2022. 

Prihlásené družstvá:

Kategória A (U12 M)

1. Slovan Malá Fatra HK Žilina, 2. ŠKP Bratislava, 3. ŠK ZEMPLÍN Trebišov "A", 4. TJ Sokol Cífer, 5. HSK Legends Šaľa, 6. HáO TJ Slovan Modra, 7. MŠK Kysucké Nové Mesto, 8. MŠK Považská Bystrica, 9. MHC Štart Nové Zámky, 10. TJ Strojár Malacky, 11. Tatran Prešov "A", 12. HK Kúpele Bojnice, 13. Tatran Prešov "B", 14. HK Agro Topoľčany, 15. HC Tatran Stupava, 16. THA Martin, 17. MHáK Martin, 18. HK Košice

Kategória B (U12 W)

1. Slovan Malá Fatra HK Žilina, 2. MHK Bytča, 3. ŠK ZEMPLÍN Trebišov, 4. ŠKP Bratislava, 5. HC DAC Dunajská Streda, 6. Športová akadémia Trenčín, 7. HK Slovan Duslo Šaľa "A", 8. HáO TJ Slovan Modra, 9. HK Slávia Partizánske, 10. HK AS Trenčín "A", 11. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník, 12. MHK Piešťany, 13. HK Slávia Sereď, 14. FHT Košice, 15. HK Junior Močenok, 16. MŠK IUVENTA Michalovce "A", 17. HC Tatran Stupava, 18. ŠK ZEMPLÍN Trebišov "B", 19. HK Slovan Duslo Šaľa "B", 20. HK AS Trenčín "B", 21. HC DAC Dunajská Streda "B", 22. MŠK IUVENTA Michalovce "B", 23. THA Martin, 24. MHáK Martin

Kategória C (U10 M)

1. Slovan Malá Fatra HK Žilina, 2. ŠKP Bratislava, 3. TJ Sokol Cífer, 4. ŠK ZEMPLÍN Trebišov, 5. HSK Legends Šaľa, 6. HáO TJ Slovan Modra "A", 7. MŠK Kysucké Nové Mesto, 8. MHK Piešťany, 9. HáO TJ Slovan Modra "B", 10. HC Tatran Stupava "A", 11. HC Tatran Stupava "B", 12. MHáK Martin, 13. Sport Club Senec, 14. HK Košice

Kategória D (U10 W)

1. Slovan Malá Fatra HK Žilina, 2. ŠK ZEMPLÍN Trebišov, 3. ŠKP Bratislava, 4. HC DAC Dunajská Streda, 5. Športová akadémia Trenčín, 6. HK Slovan Duslo Šaľa, 7. HáO TJ Slovan Modra, 8. HK AS Trenčín "A", 9. HK AS Trenčín "B", 10. HK Slávia Partizánske, 11. HK Slávia Sereď, 12. ŠKP Topoľčany "A", 13. ŠKP Topoľčany "B", 14. MŠK IUVENTA Michalovce, 15. MHK Bytča, 16. HC Tatran Stupava, 17. THA Martin, 18. MHáK Martin, 19. Sport Club Senec

Turnajový web je dostupný TU

Súpiska na stiahnutie TU

 

Zdroj: slovakhandball.sk