Nakoľko sa mladšie žiačky MHK Bytča nezúčastnia na 3. ročníku Otvorených Majstrovstiev SR bude pre ne vyvrcholením sezóny účasť na prestížnom medzinárodnom prípravnom turnaji ITS Cup, ktorý sa uskutoční v dňoch 26. - 28. mája 2017 v Kunoviciach. Program turnaja vám prinášame v článku.
ITS CUP 2017 - Mladšie žiačky
Dátum konania: 26. - 28. máj 2017 (piatok, sobota, nedeľa)
Miesto konania: viaceré športoviská v meste Kunovice (ČR)
Usporiadateľ: SHK Kunovice
Kategórie: mladšie žiačky (2004 a mladšie)
Hrací čas: hrací čas je 2x po 12 minút zápasy play-off sa hrajú podľa uvedeného času + 1 x Time-Out, všetky finálové stretnutia sa hrajú v športovej hale, finálové zápasy sa hrajú podľa uvedeného času + 1 x Time-Out + 2 minúty prestávka.
Účastníci turnaja
skupina A:
1. | SHK Kunovice (ČR) |
2. | 1. SC 98 Bohumín (ČR) |
3. | TJ Sokol EUTIT Lázně Kynžvart (ČR) |
4. | HC Zlín "B" (ČR) |
5. | HK Hodonín (ČR) |
6. | MHK Bytča "B" (SR) |
skupina B:
1. | Házená Havlíčkův Brod (ČR) |
2. | SKH Velká nad Veličkou (ČR) |
3. | TJ Sokol Hrabůvka (ČR) |
4. | MHK Bytča "A" (SR) |
5. | TJ Sokol Písek (ČR) |
6. | HC Zlín "A" (ČR) |
Časový rozpis turnaja:
Piatok 26. máj 2017 (Areál jízdy králů)
035 | o 08:30 hod.: |
A | SHK Kunovice | - | 1. SC 98 Bohumín | |||||
036 | o 09:00 hod.: | B | Házená Havlíčkův Brod | - | SKH Velká nad Veličkou | |||||
037 | o 09:30 hod.: | A | TJ Sokol EUTIT Lázně Kynžvart | - | HC Zlín "B" | |||||
038 | o 10:00 hod.: | B | TJ Sokol Hrabůvka | - | MHK Bytča "A" | |||||
039 | o 10:30 hod.: |
A | HK Hodonín | - | MHK Bytča "B" | |||||
040 | o 11:00 hod.: | B | Házená Havlíčkův Brod | - | TJ Sokol Písek | |||||
041 | o 11:30 hod.: | A | SHK Kunovice | - | TJ Sokol EUTIT Lázně Kynžvart | |||||
042 | o 12:00 hod.: | B | SKH Velká nad Veličkou | - | TJ Sokol Hrabůvka | |||||
043 | o 12:30 hod.: | A | 1. SC 98 Bohumín | - | HK Hodonín | |||||
044 | o 13:30 hod.: | B | MHK Bytča "A" | - | TJ Sokol Písek | |||||
045 | o 14:00 hod.: | A | HC Zlín "B" | - | MHK Bytča "B" | |||||
046 | o 14:30 hod.: | B | Házená Havlíčkův Brod | - | TJ Sokol Hrabůvka | |||||
047 | o 15:00 hod.: | A | TJ Sokol EUTIT Lázně Kynžvart | - | HK Hodonín | |||||
048 | o 15:30 hod.: | B | SKH Velká nad Veličkou | - | TJ Sokol Písek | |||||
049 | o 16:00 hod.: | A | SHK Kunovice | - | HC Zlín "B" | |||||
050 | o 16:30 hod.: | B | Házená Havlíčkův Brod | - | MHK Bytča "A" |
|||||
051 | o 17:00 hod.: | A | MHK Bytča "B" | - | 1. SC 98 Bohumín | |||||
052 | o 17:30 hod.: | B | TJ Sokol Hrabůvka | - | HC Zlín "A" |
Sobota 27. máj 2017 (Areál jízdy králů)
053 | o 08:00 hod.: |
B | HC Zlín "A" | - | Házená Havlíčkův Brod | |||||
054 | o 08:30 hod.: | B | SKH Velká nad Veličkou | - | MHK Bytča "A" | |||||
055 | o 09:00 hod.: | A | SHK Kunovice | - | HK Hodonín | |||||
056 | o 09:30 hod.: | A | TJ Sokol EUTIT Lázně Kynžvart | - | MHK Bytča "B" | |||||
057 | o 10:00 hod.: |
A | HC Zlín "B" | - | 1. SC 98 Bohumín | |||||
058 | o 10:30 hod.: | B | HC Zlín "A" | - | SKH Velká nad Veličkou | |||||
059 | o 11:00 hod.: | B | TJ Sokol Hrabůvka | - | TJ Sokol Písek | |||||
060 | o 11:30 hod.: | A | SHK Kunovice | - | MHK Bytča "B" | |||||
061 | o 12:00 hod.: | B | MHK Bytča "A" | - | HC Zlín "A" | |||||
062 | o 12:30 hod.: | A | HC Zlín "B" | - | HK Hodonín | |||||
063 | o 13:00 hod.: | B | HC Zlín "A" | - | TJ Sokol Písek | |||||
064 | o 13:30 hod.: | A | TJ Sokol EUTIT Lázně Kynžvart | - | 1. SC 98 Bohumín | |||||
065 | o 14:30 hod.: | PLAY-OFF | C1 | - | D4 | |||||
066 | o 15:00 hod.: | PLAY-OFF | D2 | - | C3 | |||||
067 | o 15:30 hod.: | PLAY-OFF | C4 | - | D1 | |||||
068 | o 16:00 hod.: | PLAY-OFF | D3 | - | C2 |
|||||
069 | o 16:30 hod.: | 9. - 12. |
C5 | - | D6 | |||||
070 | o 17:00 hod.: | 9. - 12. | C6 | - | D5 | |||||
071 | o 17:30 hod.: | 1. - 4. | V 065 | - | V 066 | |||||
072 | o 18:00 hod.: | 1. - 4. | V 067 | - | V 068 |
Nedeľa 28. máj 2017 (Areál jízdy králů)
073 | o 08:30 hod.: |
5. - 8. |
P 065 | - | P 066 | |||||
074 | o 09:00 hod.: | 5. - 8. |
P 067 | - | P 068 |
|||||
075 | o 09:30 hod.: | 11. - 12. |
P 069 | - | P 070 | |||||
076 | o 10:00 hod.: | 9. - 10. |
V 069 | - | V 070 |
|||||
077 | o 10:30 hod.: |
7. - 8. |
P 073 | - | P 074 | |||||
078 | o 11:00 hod.: | 5. - 6. |
V 073 | - | V 074 |
o 15:00 hod.: vyhlásenie výsledkov v športovej hale.
Dokumenty na stiahnutie: